New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
helheim دیگه بنظرم بیش از اندازه شلوغه الان تو این ساعت 1700k پلیر توش هست دیگه تو پیک چه وضعی بشه خدا داند از اونجای هم که شلوغ ترینه خیلی ها ترنسفر میکنن اینجا برای همین فک کنم بزودی مشکل queue پیش بیاد براش ولی بقیه سرورای شلوغ بنظر اوکی هستن
خب آقا من اومدم تو hades اگه دوس داشتین اد فرند بدین :D لول 30 هستم. GholamTyrael آیدیمه :D .

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
خب آقا من اومدم تو hades اگه دوس داشتین اد فرند بدین :D لول 30 هستم. GholamTyrael آیدیمه :D .
ریکوئست فرستادم منم لول 60 هستم ایدم valnera هستش
خب شد که helheim نرفتین همین الان 1k queue داره hades و amenti بهترین انتخاب ها بودن همین hades هم تقریبا پره و داره خطرناک میشه

• Like
Reactions: N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
ریکوئست فرستادم منم لول 60 هستم ایدم valnera هستش
خب شد که helheim نرفتین همین الان 1k queue داره hades و amenti بهترین انتخاب ها بودن همین hades هم تقریبا پره و داره خطرناک میشه
hades که اصن پر شد 140 نفر تو صفن شت :D

• Smile

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
سلام بنظرم جفتتون عجله کردید،الان یکی از ارکان ها اصلی گیم وار هاهستن تو سرور شلوغ و سروری که گیلدش همه چیز رو بدست گرفته چجورمیتونین برا وار شرکت کنید ؟
باید یکم صبرمیکردید الان هم که ترنسفر به فنا رفت ازبس اکسپلویت کردن و مردم گلد بالا کشیدن
پ.ن: راستی برا فکشن باید لفت بدید ؟یاهمون فکشنی که هستین تو سرور جدید جوین میشین ؟

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
سلام بنظرم جفتتون عجله کردید،الان یکی از ارکان ها اصلی گیم وار هاهستن تو سرور شلوغ و سروری که گیلدش همه چیز رو بدست گرفته چجورمیتونین برا وار شرکت کنید ؟
باید یکم صبرمیکردید الان هم که ترنسفر به فنا رفت ازبس اکسپلویت کردن و مردم گلد بالا کشیدن
پ.ن: راستی برا فکشن باید لفت بدید ؟یاهمون فکشنی که هستین تو سرور جدید جوین میشین ؟
یعنی چی چطور میتونیم برای وار شرکت کنیم؟ عضو ی گیلد میشیم دیگه
شما فک کنم تو دد سرور نبودی نمیدونی پیدا کردن گروه برای فارم elite ها که فعلا 95% محتوای اند گیم هستن چقدر سخته

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
بنظرتون تو فکشن گیر های لول 60 برای کسی که میخواد هوی ارمور بره commander بهتره یا legatus الان فول سته commander رو دارم موندم وقت بزارم برای فارم legatus یا نه برای pvp دمیج کمتر خوردن از کریتیکال اونم 22% خیلی زیاده ولی از اونطرف legatus ارمور بیشتری میده از طرفی بیشتره پلیر های لول 60 با کوئست ویپن 580 بازی میکنن که پرک keen یا همون کریتیکال رو نداره یعنی اینجا باز legatus میتونه گزینه ی بهتری باشه چندوقته موندم برم برای فارمش یا نه

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
یعنی چی چطور میتونیم برای وار شرکت کنیم؟ عضو ی گیلد میشیم دیگه
شما فک کنم تو دد سرور نبودی نمیدونی پیدا کردن گروه برای فارم elite ها که فعلا 95% محتوای اند گیم هستن چقدر سخته
واراگه به همین راحتی بود که همه میرفتن،کلا گیلدایی که صاحب یه منطقه هستن هرکسی رو راه نمیدن برا وار.اینویژن که جریانش جداس راشم که تعطیله
سرورمن جمعیتش بالا نیست 1400ایناست مشکلی نداشتم فعلا نمیدونم حقیقتا ولی صدالبته سرور شلوغ خوبه ولی اگه وارهارو ازدست ندی

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
اوه اوه امروز اومدم هایدیس رو چک کنم 3تاشهراصلی یا هاب بازی دست کونانت هست و چه تکس سنگینی میگیره هرکی اونجاخونه بخره ورشکست شده
اوضاع هلهیم و اسگارد بهتره یکم ولی هایدیس فاجعه هست 10-15% تکس :-t

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
اوه اوه امروز اومدم هایدیس رو چک کنم 3تاشهراصلی یا هاب بازی دست کونانت هست و چه تکس سنگینی میگیره هرکی اونجاخونه بخره ورشکست شده
اوضاع هلهیم و اسگارد بهتره یکم ولی هایدیس فاجعه هست 10-15% تکس :-t
به خاطر استریمر معروف fextralife ه که اینجوریه :D من خودم syndicate ام اوضام خیلی داغونه

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
به خاطر استریمر معروف fextralife ه که اینجوریه :D من خودم syndicate ام اوضام خیلی داغونه
آخه نون وآب میدن استریمرامگه که همه میرن دنبال اونا،خونه نخریدین نمیدونین تکس 15% برا یه خونه t4 چه ستمیه ماشااله اکونومیشم که مرده بازی کلا
چندتاسرور رو چک کردم دوسه تاش ارزش داره برارفتن تکس و همه چیزش معقوله

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
آخه نون وآب میدن استریمرامگه که همه میرن دنبال اونا،خونه نخریدین نمیدونین تکس 15% برا یه خونه t4 چه ستمیه ماشااله اکونومیشم که مرده بازی کلا
چندتاسرور رو چک کردم دوسه تاش ارزش داره برارفتن تکس و همه چیزش معقوله
ملت جوگیرن دیگه الان تو این دوروز که من اومدم خیلیا حتی کاراکترشونو شبیه این استریمره ساختن :D
پ.ن: اد فرند بازی مشکل داره مثل اینکه نمیشه اد کرد

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
واراگه به همین راحتی بود که همه میرفتن،کلا گیلدایی که صاحب یه منطقه هستن هرکسی رو راه نمیدن برا وار.اینویژن که جریانش جداس راشم که تعطیله
سرورمن جمعیتش بالا نیست 1400ایناست مشکلی نداشتم فعلا نمیدونم حقیقتا ولی صدالبته سرور شلوغ خوبه ولی اگه وارهارو ازدست ندی
اهان الان منظورتو متوجه شدم خب اگه اینجوری بخوایم بهش نگاه کنیم که هر سروری هر زمانی بری همینه ، اینو درنظر داشته باش اینکه ی گیلد الان قویه و ی منطقه رو داره دلیل نمیشه همیشه بتونه اون منطقه رو نگه داره ی دفعه میبینی ی گیلد که تازه تاسیس شده با عوض گیری درست(مثلا فقط کسای که از طریق دیسکورد اپلای کنن رو اینوایت کنن) میتونه بیاد از گیلد های که از اول بودن خیلی قوی تر بشه حتی اگه اینطور هم نشه همه گیلدا همیشه که عضو ثابت ندارن بلاخره هرچندوقت ی بار ی عده از اعضاشونو از دست میدن و باید عضو گیری کنن حتی اگه نکنن دراخر مجبور میشن رندوم لول 60 هارو انتخاب کنن برای همین شما الان شلوغ ترین سرور هم بری که بهترین گیلد هارو دارن دلیل نمیشه کلا نتونی وار بری بله نسبت به ی سرور خلوت که کم لول بالا داره وقتی لولت بالا باشه شانسه اینکه انتخاب بشی خیلی زیاده ولی خب برای من اینجور انتخاب شدن ارزش نداره

خب همین دیگه 1400 نفر داشته سرورت نمیدونی تو ی سرور بودن که تو ساعت پیک 500 پلیر داره یعنی چی، بخدا از این 500 نفر 400 نفرشون زیره لول 40 بودن خیلی افتضاح بود اونجای که من بودم برای myrkgard 40 دقیقه باید التماس میکردی تا کسی بیاد اینجا تو hades تو 10 دقیقه یا کمتر جم میکنی 10 نفرو بعد میری myrkgard میبینی دوتا گروه 10 نفره دیگه هم اونجان:))

اره تو hades فکشن covenant خیلی قویه بهترین ترتوری هارم گرفتن باز راضی نیستن هی وار پوش میکنن
hades ی مشکل دیگه هم که داره که من میگفتم بهترین انتخاب نیست و کاش ی جای دیگه میرفتم اینه ک تعداد غیر انگلیسی زباناش به نسبت زیاده، تو چت خیلی کمه اذیت نمیکنه ولی مثلا گیلدای خوبش بعضیاشون انگلیسی زبان نیستن
درکل من از ترنسفرم راضی هستم وقتی داشتم ترنسفر میکردم با خودم گفتم نهایت دیدم اشتباه کردم وقتی ترنسفرو بفروشن میخرم و میرم ی سرور دیگه

شما چجوری سرورا رو چک میکنی ؟ سایتی چیزی هست؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم اتفاقا اگه راهی باشه خیلی خوبه ادم بتونه ببینه تو بقیه سرورا چ خبره
------------------------------------

N!ma@​

والا کسی که انلاین هست رو میشه راحت ادد کرد ولی وقتی ی نفر افلاین باشه رو نمیدونم احتمالا باید هردونفرمون انلاین باشیم

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
اهان الان منظورتو متوجه شدم خب اگه اینجوری بخوایم بهش نگاه کنیم که هر سروری هر زمانی بری همینه ، اینو درنظر داشته باش اینکه ی گیلد الان قویه و ی منطقه رو داره دلیل نمیشه همیشه بتونه اون منطقه رو نگه داره ی دفعه میبینی ی گیلد که تازه تاسیس شده با عوض گیری درست(مثلا فقط کسای که از طریق دیسکورد اپلای کنن رو اینوایت کنن) میتونه بیاد از گیلد های که از اول بودن خیلی قوی تر بشه حتی اگه اینطور هم نشه همه گیلدا همیشه که عضو ثابت ندارن بلاخره هرچندوقت ی بار ی عده از اعضاشونو از دست میدن و باید عضو گیری کنن حتی اگه نکنن دراخر مجبور میشن رندوم لول 60 هارو انتخاب کنن برای همین شما الان شلوغ ترین سرور هم بری که بهترین گیلد هارو دارن دلیل نمیشه کلا نتونی وار بری بله نسبت به ی سرور خلوت که کم لول بالا داره وقتی لولت بالا باشه شانسه اینکه انتخاب بشی خیلی زیاده ولی خب برای من اینجور انتخاب شدن ارزش نداره

خب همین دیگه 1400 نفر داشته سرورت نمیدونی تو ی سرور بودن که تو ساعت پیک 500 پلیر داره یعنی چی، بخدا از این 500 نفر 400 نفرشون زیره لول 40 بودن خیلی افتضاح بود اونجای که من بودم برای myrkgard 40 دقیقه باید التماس میکردی تا کسی بیاد اینجا تو hades تو 10 دقیقه یا کمتر جم میکنی 10 نفرو بعد میری myrkgard میبینی دوتا گروه 10 نفره دیگه هم اونجان:))

اره تو hades فکشن covenant خیلی قویه بهترین ترتوری هارم گرفتن باز راضی نیستن هی وار پوش میکنن
hades ی مشکل دیگه هم که داره که من میگفتم بهترین انتخاب نیست و کاش ی جای دیگه میرفتم اینه ک تعداد غیر انگلیسی زباناش به نسبت زیاده، تو چت خیلی کمه اذیت نمیکنه ولی مثلا گیلدای خوبش بعضیاشون انگلیسی زبان نیستن
درکل من از ترنسفرم راضی هستم وقتی داشتم ترنسفر میکردم با خودم گفتم نهایت دیدم اشتباه کردم وقتی ترنسفرو بفروشن میخرم و میرم ی سرور دیگه

شما چجوری سرورا رو چک میکنی ؟ سایتی چیزی هست؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم اتفاقا اگه راهی باشه خیلی خوبه ادم بتونه ببینه تو بقیه سرورا چ خبره

N!ma@​

والا کسی که انلاین هست رو میشه راحت ادد کرد ولی وقتی ی نفر افلاین باشه رو نمیدونم احتمالا باید هردونفرمون انلاین باشیم
نه منو دوستم با هم میریم بازی اصلا فرند ریکوئست نمیره برای هیچکدوم. فکر کنم به خاطر سرور ترنسفر باگ شده :D

• Like

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر

N!ma@​

500دیگه هیچی همون که رفتی بهتر😁
آره وار خیلی لذت بخشه بتونی بری ولی دیگه توسرور 500نفره اصلانمیشه فارم کرد خیلی بده
یه هیرومیسازم میرم توهلپ سوال میکنم مپونگاه میگنم شهرهاروچک میکنم تکس هارومیبینم دیلت میکنم میرم سرو بعدی.
صبح اینجوری 12تاسرور روچک کردم 😜

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر