New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
رفتی ریجن استرالیا میگی پلیر ایرانی پیدا نمیشه ؟ لول
باید Eu central بری

=======================================

بچه ها کلس هیلر کسی بازی میکنه ؟ یه بیلد خوب بگه که اوایل بازی هم بدرد بخوره لول 18 ام هنوز
بیلد آرمور دوتاست هید و چست هیوی، هند و فیت میدوم،لگ لایت برو
لایت استف و گریت اکس
استت هم برو فکوس،باجم هم اکست رو تبدیل به فکوس کن

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
سلام
تا لول 37 رسیدم ایرانی پیدا نمیشه چجوری میتونم رگیون عوض کنم بیام پیش ایرانی ها ؟
REGION : AP SOUTEAST
character: venomqt
اگه اروپانیستی حتی اگه ترنسفرمجاتی هم بدن نمیتونی مثلا از آمریکا بیای اروپاب ایدازنوبیای اروپا بازی کنی سرور هم هرکی یه جایی بعضیا finias هستن من خودم balanjar هستم pvp خوبی داره شب ها جمعیتشم عصر به بعدزیادمیشه 10واینا معمولا 1400تا 1800 تاپلیرداره(کپ هرسرور 2000هست)
چون وعده ترنسفرمجانی دادن هرکی یه جایی بازی میکنه تاترنسفرمجانی بیاد ببینم کجامیخوان برن بقیه ولی من که راضیم از سرور

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
منم 60 شدم!
ی سوال ارمور های که از فکشن میگیرم بهترین ارموران؟ روی اینا جمt5 بزارم یا هنوز زوده؟
به به سلامتی من هنوز 55هستم نبردم بالا دوره ترید اسکیلاهستم
به نظرمن نه،برا pvp خوبه کریت دمیج ریداکشن میدن ولی برا بقیه چیزانه ست های بهتری هم هست حتی کرفت نرمال هم تو لول200چیزای خوبی میده
خوبیشم اینه تو لول60 شنیدم میشه خودت پرک هاروانتخاب کنی

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
به به سلامتی من هنوز 55هستم نبردم بالا دوره ترید اسکیلاهستم
به نظرمن نه،برا pvp خوبه کریت دمیج ریداکشن میدن ولی برا بقیه چیزانه ست های بهتری هم هست حتی کرفت نرمال هم تو لول200چیزای خوبی میده
خوبیشم اینه تو لول60 شنیدم میشه خودت پرک هاروانتخاب کنی
چاکریم ، من ترید اسکیلام افتضاحه بالاترینش اسکین کردن حیوناس که 115 هست ببین دیگه چقدر وض خرابه
والا من بیشتر pvp میکنم و اینکه این گیلدی که توش هستم لامصب خیلی اگرسیوهه هرروز دوتا وار داریم پس فعلا با همین فکشن گیر میرم ولی جم گرون نمیزارم

• Like
Reactions: amiravaz

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
چاکریم ، من ترید اسکیلام افتضاحه بالاترینش اسکین کردن حیوناس که 115 هست ببین دیگه چقدر وض خرابه
والا من بیشتر pvp میکنم و اینکه این گیلدی که توش هستم لامصب خیلی اگرسیوهه هرروز دوتا وار داریم پس فعلا با همین فکشن گیر میرم ولی جم گرون نمیزارم
ایول دوتا وار حال میده خوبه
واسه pvp بنظرم اوکیه فول هیوی برو با همر و اکس مشتی واستا وسط 😜

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
ایول دوتا وار حال میده خوبه
واسه pvp بنظرم اوکیه فول هیوی برو با همر و اکس مشتی واستا وسط 😜
اره همین کارو میکنم ولی بجای hammer ی hatchet برمیدارم چون خیلی میرم بک لاین دشمن بعضی وقتا berserk واسه فرار لازمم میشه :D

• Like
Reactions: amiravaz

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
خب منم یه هفته ای هست که شروع کردم بازیو و لول 28 هستم فعلا :D بیلد warhammer- great axe رو دارم میرم
تاپیک به نسبت خلوت نیست؟ قیمت بازی هم رو ریجن آرژانتین و ترکیه مناسبه

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
خب سرور ترنسفر رو دادن و منم ترنسفر کردم hades انصافا خیلی تمیز بود و هیچ مشکلی هم پیش نیومد دمشون گرم فقط الان پشیمونم چرا نرفتم amenti بجای hades ولی خب عب نداره این سرور ترنسفر رو بعدا بعنوان ی اپشن خریدنی اضاف میکنن فعلا از شره سرور خلوتی که توش بودم خلاص شدم

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
خب منم یه هفته ای هست که شروع کردم بازیو و لول 28 هستم فعلا :D بیلد warhammer- great axe رو دارم میرم
تاپیک به نسبت خلوت نیست؟ قیمت بازی هم رو ریجن آرژانتین و ترکیه مناسبه
یکی از بهترین بیلد هارو دارین میرین از نظره دمیج با میج ها یا bow/rapier نمیتونین رقابت کنین ولی خب survivability خیلی بیشتری دارین
چرا والا از خلوت هم ی چیزی بدتره شما بیا از پروسه ی لولینگت تعریف کن بلکه یخه بقیه هم باز بشه

• Like
Reactions: N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
یکی از بهترین بیلد هارو دارین میرین از نظره دمیج با میج ها یا bow/rapier نمیتونین رقابت کنین ولی خب survivability خیلی بیشتری دارین
چرا والا از خلوت هم ی چیزی بدتره شما بیا از پروسه ی لولینگت تعریف کن بلکه یخه بقیه هم باز بشه
خداییش من زیاد mmorpg بازی نکردم :D یعنی قبلا wow و guild wars رو یکم بازی کرده بودم در سنین نوجوانی ولی انقدر بهم حال نداده بود. والا تا جایی که من فهمیدم بهترین راه واسه لول آپ کردن کاراکتر بعد از میشن های اصلی، گرفتن town project هاست. بعضیاشون خیلی xp میده. کنارش میشن های فکشنتون هم انجام بدین و کلا دست خالی بر نگردین town. واسه پول درآوردنم فروختن resource های بیسیک توی trading post خیلی جوابه مخصوصا پوست حیوان که خیلی راحت میشه بدست آورد. این سایت هم خیلی خوبه اگه خواستید جای هرچیزی رو روی مپ ببینید : newworld-map.com
آره از بیلدم انصافا راضیم واسه greate axe: charge- gravity well- maelstorm بگیرید و روی warhammer: path of destiny- shockwave- clear out. اینجوری خیلی aoe دمیجتون میره بالا که به درد دانجنا هم خیلی میخوره. کنارش هم str و constituion رو بردم بالا با heavy armor که تانک هم باشم و به قول شما survivability بیشتری داشته باشه کاراکتر. بازی نکات ریز و درشت خیلی داره و واقعا تجربه لذت بخشیه. البته هنوز یک سری مشکلات داره مثل نبودن mount توی بازی و یک سری باگهای رو مخ :D حالا من نمیدونم میتونه جای wow رو بگیره یا نه ولی به نظرم اگه آمازون بازی رو رها نکنه قطعا تبدیل به یکی از بهترین mmorpg هایی که تاحالا ساخته شده خواهد شد.
راستی من سروری که توشم خلوته تقریبا. شما کدوم سرور رو پیشنهاد میکنید که ترنسفر کنم؟

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
خداییش من زیاد mmorpg بازی نکردم :D یعنی قبلا wow و guild wars رو یکم بازی کرده بودم در سنین نوجوانی ولی انقدر بهم حال نداده بود. والا تا جایی که من فهمیدم بهترین راه واسه لول آپ کردن کاراکتر بعد از میشن های اصلی، گرفتن town project هاست. بعضیاشون خیلی xp میده. کنارش میشن های فکشنتون هم انجام بدین و کلا دست خالی بر نگردین town. واسه پول درآوردنم فروختن resource های بیسیک توی trading post خیلی جوابه مخصوصا پوست حیوان که خیلی راحت میشه بدست آورد. این سایت هم خیلی خوبه اگه خواستید جای هرچیزی رو روی مپ ببینید : newworld-map.com
آره از بیلدم انصافا راضیم واسه greate axe: charge- gravity well- maelstorm بگیرید و روی warhammer: path of destiny- shockwave- clear out. اینجوری خیلی aoe دمیجتون میره بالا که به درد دانجنا هم خیلی میخوره. کنارش هم str و constituion رو بردم بالا با heavy armor که تانک هم باشم و به قول شما survivability بیشتری داشته باشه کاراکتر. بازی نکات ریز و درشت خیلی داره و واقعا تجربه لذت بخشیه. البته هنوز یک سری مشکلات داره مثل نبودن mount توی بازی و یک سری باگهای رو مخ :D حالا من نمیدونم میتونه جای wow رو بگیره یا نه ولی به نظرم اگه آمازون بازی رو رها نکنه قطعا تبدیل به یکی از بهترین mmorpg هایی که تاحالا ساخته شده خواهد شد.
راستی من سروری که توشم خلوته تقریبا. شما کدوم سرور رو پیشنهاد میکنید که ترنسفر کنم؟
https://newworldstatus.com/worlds
اینجا میتونید جمعیت سرور هارو ببینید و انتخاب کنید من خودم رفتم hades قطعا بهترین انتخاب نبود و عجله کردم ترسیدم همه ترنسفر کنن پر بشه دیگه نتونم برم ولی خب بدم نیست همین الان 900 پلیر انلاین داره که خیلی خوبه

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
https://newworldstatus.com/worlds
اینجا میتونید جمعیت سرور هارو ببینید و انتخاب کنید من خودم رفتم hades قطعا بهترین انتخاب نبود و عجله کردم ترسیدم همه ترنسفر کنن پر بشه دیگه نتونم برم ولی خب بدم نیست همین الان 900 پلیر انلاین داره که خیلی خوبه
الان hellheim و hyperboria شلوغ ترین سروران فقط دو به شکم برم یا نه :D شایدم اومدم hades همو زیارت کردیم

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
الان hellheim و hyperboria شلوغ ترین سروران فقط دو به شکم برم یا نه :D شایدم اومدم hades همو زیارت کردیم
helheim دیگه بنظرم بیش از اندازه شلوغه الان تو این ساعت 1700k پلیر توش هست دیگه تو پیک چه وضعی بشه خدا داند از اونجای هم که شلوغ ترینه خیلی ها ترنسفر میکنن اینجا برای همین فک کنم بزودی مشکل queue پیش بیاد براش ولی بقیه سرورای شلوغ بنظر اوکی هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر