New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
مشکل شما پلیرا جدیدا اینه فقط به فکر گرافیک و فریم و 4k 8k اینچیزایید
مایه زمانی رو x360 دارک سولز بازی میکردیم تو سوامپ فکرکنم با5فریم،مهمه اینه بازی بهت خوش بگذره بقیش کشکه
پشت توپم برا شماهایی که میگید لگم و اینا دارم میگم وگرنه من فول هیوی آرمور با اکس و همر میرم وسط
من کلا از Wotlk با تیم اسپیک و دیسکورد دارم رید میبرم و میرم نزدیک 10-12ساله نه مسخره شده برام نه ارزشش کم شده
منم یه زمانی روی کنسول 20 25 فریم توی دستینی رید میزدم و خیلی هم حال میکردم
ولی دلیل نمیشه الان که همه گیم ها کم کم 60 فریم هستن من با 20 فریم بیام حال کنم و لگ نباشه برام
اون پلیر جدید هم خیلی خوب بود :))
* امروز بالاخره 60 شدم و این ساید میشن های 60 واقعا روی مخن و اگر تیم 4 5 نفره نباشی عمرا بشه زدشون
مناطق الیت 60 به بالا هم واقعا چلنجی هستن ولی خوب تعداد زیاد باشه کاری ندارن
این چند روز یکم لوت بهتر بگیرم و اسکیل هام رو ببرم بالا میرم برا دانجن های بعد، هرچند این گاردن که دیدم بنظر زیاد سخت بنظر نمی رسید
دانجن Dynasty هم بعد 4 5 بار زدن یک بار هم یکی از ریواردهاش رو نداد :(

• Like
Reactions: amiravaz and Kaiki

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
منم یه زمانی روی کنسول 20 25 فریم توی دستینی رید میزدم و خیلی هم حال میکردم
ولی دلیل نمیشه الان که همه گیم ها کم کم 60 فریم هستن من با 20 فریم بیام حال کنم و لگ نباشه برام
والا برامنی که مانیتورم 60فریمه یه بازی 600فریمم بگیرم فرقی به حال نمیکنم چون حتی 61 فریم روهم نمیتونم تجربه کنم
بحث به این نیست 20 30 تاخوبه بحث اینه بازی باید برا فان باشه نه چیزی دیگه
ازقدیمم گفتن هرچی پول بدی آش بهت میدن پس من باهمین پی سی زغالیم به همینم راضیم شکر 😁

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
یادتون همون اول گفتم یکی جلوی منو بگیره من اسکین نخرم ؟ نگرفتید دیگه کار از کار گذشت :D بازیو 109 لیر خریدم بعد 160 لیر این گیم خرج کردم=)) خدایش جز یکیش(runic jackal) از خریده هیچکدوم پشیمون نیستم یکی میره همین پولو میده BF2042 میخره منم اینجا خرج کردم دیگه چه فرقی میکنه(دارم اینجوری خودمو گول میزنم:D)
ولی خدایش اسکیناش همشون کلی جزئیات دارن و قشنگن من اون اول گفتم اینا اسکینای همینجوری و زشته که فقط واسه پور بودن این گیم شاپه ولی نه واقعا خوشگلن این cambion husk معرکه س aegis of the providence هم همینطور تکریبه سه رنگه سفید طلایی و صورتی خیلی کمرنگ و ترکیبش عالیه دراومده

Attachments

• Screenshot (61).png
    Screenshot (61).png
    2 MB · مشاهده: 23
  • Screenshot (62).png
    Screenshot (62).png
    2 MB · مشاهده: 24
آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
یادتون همون اول گفتم یکی جلوی منو بگیره من اسکین نخرم ؟ نگرفتید دیگه کار از کار گذشت :D بازیو 109 لیر خریدم بعد 160 لیر این گیم خرج کردم=)) خدایش جز یکیش(runic jackal) از خریده هیچکدوم پشیمون نیستم یکی میره همین پولو میده BF2042 میخره منم اینجا خرج کردم دیگه چه فرقی میکنه(دارم اینجوری خودمو گول میزنم:D)
ولی خدایش اسکیناش همشون کلی جزئیات دارن و قشنگن من اون اول گفتم اینا اسکینای همینجوری و زشته که فقط واسه پور بودن این گیم شاپه ولی نه واقعا خوشگلن این cambion husk معرکه س aegis of the providence هم همینطور تکریبه سه رنگه سفید طلایی و صورتی خیلی کمرنگ و ترکیبش عالیه دراومده
اسکین های پولی آرمور هاش که واقعا زشتن
خود گیم آرمورهای خیلی قشنگ تری داره

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
اسکین های پولی آرمور هاش که واقعا زشتن
خود گیم آرمورهای خیلی قشنگ تری داره
ببین سلیقه ایه دیگه مثلا من ارمورهای خوده بازیو نمیپسندم ولی درکل قبول دارم اسکیناش چیزه خیلی شاخی نیستن ولی بشدت با جزئیاتن

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
اقا این زمان داون بودن سرورا خدای رو مخه 1:30 داون شده هنوز اوکی نشده اینا هر هفته بخوان اینجوری پچ بدن سرویس میشم که :|
پچ نوت هم که میبینی هیچ چیزه خاصی نداره نه ترنسفر اضافه شده نه چیزی فقط چندتا باگ فیکس شده
--------------------
بهترین جا برای فارم فکشن توکن کجاست ؟ من الان great cleave رو دارم فارم میکنم اوکیه یا جای بهتری سراغ دارین؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,723
اقا این زمان داون بودن سرورا خدای رو مخه 1:30 داون شده هنوز اوکی نشده اینا هر هفته بخوان اینجوری پچ بدن سرویس میشم که :|
پچ نوت هم که میبینی هیچ چیزه خاصی نداره نه ترنسفر اضافه شده نه چیزی فقط چندتا باگ فیکس شده
--------------------
بهترین جا برای فارم فکشن توکن کجاست ؟ من الان great cleave رو دارم فارم میکنم اوکیه یا جای بهتری سراغ دارین؟
هر جا که لول بیشتر باشه فکشن توکن هم بیشتر توی shattered island فکر کنم بیشترین باشه

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
هر جا که لول بیشتر باشه فکشن توکن هم بیشتر توی shattered island فکر کنم بیشترین باشه
بحث سره اینه تو چه مدت میشه میشن هارو کامل کرد تو great cleave فاصله pvp میشنا تا شهر 300متره سریع انجام میشه ولی کم توکن میده

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
سلام
تا لول 37 رسیدم ایرانی پیدا نمیشه چجوری میتونم رگیون عوض کنم بیام پیش ایرانی ها ؟
REGION : AP SOUTEAST
character: venomqt
رفتی ریجن استرالیا میگی پلیر ایرانی پیدا نمیشه ؟ لول
باید Eu central بری

=======================================

بچه ها کلس هیلر کسی بازی میکنه ؟ یه بیلد خوب بگه که اوایل بازی هم بدرد بخوره لول 18 ام هنوز

Anwry

کاربر سایت
Oct 15, 2021
2
باید Eu central بری

بچه ها کلس هیلر کسی بازی میکنه ؟ یه بیلد خوب بگه که اوایل بازی هم بدرد بخوره لول 18 ام هنوز
ریجن Eu central کدوم world بازی میکنی؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
باید Eu central بری

بفرما
یکیش برا ویپن لول 10 اون یکی مکسه
خودم این بیلدو درست کردم کاری که باید بکنی وقتی دیگه میخوای بری سراغ دانجن های سخت و ... باید orb of protection رو با beacon عوض کنی این ارب فقط برا لولینگ خوبه چون ی انیمشن کنسلینک به لایت اتکت میده یعنی لایت اتک میزنی بعدش سریع ارب رو میزنی
اینو بگم من هیلر نیستم ولی هیلر بازی کردم اگه کسی بهترشو بلده بگه

Attachments

• 1.PNG
    1.PNG
    258 KB · مشاهده: 11
  • 2.PNG
    2.PNG
    255.3 KB · مشاهده: 11
  • Like
Reactions: MadysoNx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟