NES Games

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام
من دنبال 3 تا بازی NES که قدیما بازی می کردم می گردم اسمشونو یادم رفته
اولیش که تو کلوپها و بازیفروشیهای ایران بهش میگفتن چاقو کش یا چاقوزن!!:biggrin1: اکشن بود دو نفر میرفتن جلو خیلی حفن قشنگ بود
دومی ، خودم هم یادم نمیاد چی بود دقیقا . یه بازی بود نینجایی (یا نمیدونم سامورایی از این ستاره ها پرت می کرد و یه سری نقطه صورتی!!) که خیلی آهنگش قشنگ بود و شخصیت قابل کنترلش خیلی بلند می پرید و محیط مرحله اول بازی همش درختهای بلند بودن و آها اها ، فکر کنم اولش نقش منفی بازی یه دختره رو می دزده!
سومی یه المپیک بود که از هرچی المچیک دیده بودم قشنگ تر بود ، بازی مچ اندازی هم داشت!
چهارمی :biggrin1: هم یدونه فوتبالیستا بود که به مدافعین میرسیدی بازی پاوز می شد ازت سه تا سوال می کرد که چیکار میخوای بکنی ، مجری بازی ها هم یه کلاغه یا یه طوطیه بود!!

واقعا با این حجم اطلاعات مفید ، شما حتما میتونید این بازی ها رو پیدا کنید؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اين عكس برات آشناست؟
ninja.jpg

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
تو دوران کنسولای نسل جدید بی خیال اینا شو
یه سری چیزاست که یه سری افراد متوجه ش نمیشن ، بازیهای Old School اون چیزه و شما اون فردی...
اين عكس برات آشناست؟
نه Ninja Gaiden نیست:biggrin1:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اين چي (چاقو زن داره توش)

Code_Name_Viper_NES_ScreenShot3.gif

من NES نداشتم هيچوقت وگرنه تو پست اول ميزدم headshot ميكردم بازيهايي كه ميخواي رو، غم نخور، همرو پيدا ميكنم برات

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
من فقط بازی اولو نفهمیدم کدومو میگی میشه یکم از خود بازی بگی؟
بازی دومو یادم اومد یه نینجا بود دکمه پرشو میزدی یه نیم ساعتی رو هوا بودی(نشون به اون نشون که کلی مرحله تکراری داشت و دشمنا از هوا میومدن یه تیرم میخوردی میمردی) هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد
ولی یه فیلم میکرو داشتم که اسم این بازی روش نوشته شده بود سعی میکنم پیداش کنم:cheesygri
بازی سوم هم یه بازی به همین اسمی که گفتی یعنی المپیک (سالشو یادم نیست که مهم هم همون سالشه) سخت ترین بازیشم پرتاب نیزه بود که من خودم کشتم رکوردم به 10متر نرسید:cheesygri
بازی چهارم هم فکر کنم مال سگا بودا؟! چون من یادمه رو سگا فوتبالیستا بازی میکردم!!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
الآن داشتم 10 بازی سخت تاریخ از نظر Gametrailers رو میدیدم که 5 تا از NES هم توشون بود !
Contra که همه بازی کردن و میدونن چقدر سخته نامرد :D
Zelda II : The Adventure Of Link رو بازی نکردم
Castlevania هم که معرف حضور همه هست !
Ninja Gaiden هم که دیگه ... ( باید این بازی رو سخت ترین معرفی میکرد به نظرم )
سخت ترین بازی تاریخ هم به نظر Gametrailers بازی زیبای Battletoads هست. بازی ای که خیلی باهاش خاطره دارم و همیشه خونه همسایه مون ( یا خونه ما ) با هم دو نفری بازی میکردیم. بازی واقعآ جالبی بود ولی به نظر من به پای سختی Ninja Gaiden , Contra نمیرسید.

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
ایول rado جان هردوتاش درسته
میشه بگی اسم نسخه سگا همین فوتبالیستا چی بود؟
اینم لینکه مستقیم دان the legend of kage :
http://www.brothersoft.com/d.php?soft_id=139811&url=http%3A%2F%2Ffiles.brothersoft.com%2Fgames%2Faction%2FThe_Legend_of_Kage.zip
اینم مال captain Tsubasa :
http://www.brothersoft.com/d.php?so...rts/Captain_Tsubasa_Vol_2_-_Super_Striker.zip
در ضمن نرم افزار اجرای بازی های nes همراه خود بازی ها وجود داره!

آخرین ویرایش:

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
دستت درد نکنه rado جان عجب بازی باهالیه!!
من یادمه اون موقع ها انواع اقسام شوت هارو بلد بودم (شوت ببرو عقابو از این جور چیزا) ولی الان یادم نیست کسی میدونه چه طوری باید اون شوتارو زد؟

HITMAN.47

کاربر سایت
Jul 18, 2008
54
با سلام
دستتون در نكنه بابت اين تايپيك واقعا ممنون ياد كنسول ميكرو رو واسمون زنده كرديد واقعا ممنون هر چقدر بگم كم گفتم :) در جواب به alihitman كه ميگه : (تو دوران کنسولای نسل جدید بی خیال اینا شو)
بايد بگم نه دوست عزيز اين طورها هم نيست ما اين بازي ها رو نشستيم و ميدونيم كه بعضي از اين بازي ها ارزشش در مقابل بعضي از بازي هاي به ظاهر جديد بهتره البته اونايي كه ميكرو بازي كردن ميفهمن :)
يه خواهش از تايپيست هاي اين تايپيك دارم اونم ينه كه اگه سايتي رو سراغ داريد كه بشه همه ي بازي هاي ميكرو رو بشه توي يك فايل زيپ (حجمش مهم نيست) دانلود كرد آدرسشو به من بديد تا دانلود كنم آخه خسته ميشم هي يكي يكي دانلو كنم
با تشكر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر