Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من بالای 100 بار کلیک کردم اما همش ارور 00000069 می گیرم یادمه 1 زمانی می گفتن کنسول بگیرین راحت کار کردن باهاش الان همه چیز بر عکس شده pc به مراتب کار کردن باهاش لذت بخش تر شده چیه بابا این جالبه بدون اجازه هم اپدیت می کنه هم بازی نصب می کنه.

تنها راه برای من اینه که *** مستقیم به مودمم بدم باهاش کانکت شم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من بالای 100 بار کلیک کردم اما همش ارور 00000069 می گیرم یادمه 1 زمانی می گفتن کنسول بگیرین راحت کار کردن باهاش الان همه چیز بر عکس شده pc به مراتب کار کردن باهاش لذت بخش تر شده چیه بابا این جالبه بدون اجازه هم اپدیت می کنه هم بازی نصب می کنه.

سلام
شما DNS رو تغییر بده درست میشه
DNS رو بذار 4.2.2.4 و 8.8.8.8
ضمن اینکه اون پیغام که میاد چندین بار Retry کن تا وارد بشه بعدش که وارد شد دیگه مشکلی نداری

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
اونا پلیر نیستن.botن.برای اینکه بقیه بتونن به مپت جوین بشن باید پلاس داشته باشید.

عزیز دیگه بعد از این همه سال گیم زدن فرق بات و پلیر رو تشخیص میدم.
بات ها معمولا اسم هاشون ساده است مثل Fish, amy .... پلیر ها بجز اسم های عجیب غریبشون مثل kingdevid, sam_burner دارای پروفایل هستند میتونید صفحه شون رو باز کنید مشخصات رو ببینید. (اگه پابلیک باشه البته)
من تا الان تست نکردم ببینم میشه باهاشون مسابقه داد یا نه ولی نزدیکشون که بری اون بالا گزینه R1 فعال میشه سوال میکنه میخوای مسابقه بدی یا نه.
در هر صورت برای بازی انلاین مولتی پلیر پلاس لازم هست.

الان شما برای بار اول موفق شدی صفحه login origin رو باز کنی و اکانتت رو بزنی یا نه؟ تصاویر زیر رو نگاه کن

الان شما اینجایی

nfs1.jpg

یا موفق شدی اکانتت رو بزنی و تا اینجا برسی؟

nfs2.jpg

یا به لودینگ اصلی برسی؟ بعد اینترنتت چیه؟ چه سرعتی؟

آخرین ویرایش:

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
بات ها معمولا اسم هاشون ساده است مثل Fish, amy .... پلیر ها بجز اسم های عجیب غریبشون مثل kingdevid, sam_burner دارای پروفایل هستند میتونید صفحه شون رو باز کنید مشخصات رو ببینید. (اگه پابلیک باشه البته)
من تا الان تست نکردم ببینم میشه باهاشون مسابقه داد یا نه ولی نزدیکشون که بری اون بالا گزینه R1 فعال میشه سوال میکنه میخوای مسابقه بدی یا نه.

الان شما برای بار اول موفق شدی صفحه login origin رو باز کنی و اکانتت رو بزنی یا نه؟ تصاویر زیر رو نگاه کن

الان شما اینجایی

nfs1.jpg

nfs2.jpg

منم بار اول پلیر اومد ولی بعد از اون دیگه نه!
الان شما چند بار وارد بازی شدید؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

الان شما اینجایی

nfs1.jpg

nfs2.jpg

نه من به جایی نرسیدم فقط می گه بزن x می زنم 1 دقیقه طول می کشه بعد می گه باید ساین شی به ea اینترنتت رو چک کن. در ضمن cod دارم انلاین بازی می کنم
سلام
شما DNS رو تغییر بده درست میشه
DNS رو بذار 4.2.2.4 و 8.8.8.8
ضمن اینکه اون پیغام که میاد چندین بار Retry کن تا وارد بشه بعدش که وارد شد دیگه مشکلی نداری

الان 8.8.8.8 کردم اما فرصت نکردم تسن می کنم تا اخر شب

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان من بین این بازی و بلک اپس یکیو میخوام بخرم نید فور چطوره کسل کنندست ؟
چند ساعت گیم پلی بخش داستانی هست ؟
مرسی

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
منم بار اول پلیر اومد ولی بعد از اون دیگه نه!
الان شما چند بار وارد بازی شدید؟

والا من هرزگاهی یه بار از بازی بلند میشم (معمولا بین 30 تا 45 دقیقه) میرم دنبال یه فعالیت دیگه، دستگاه رو خاموش میکنم.
اگه بخوایم قبل از وارد شدن به بازی برای دفعه اول رو بگیم بیشتر از پنجاه بار رفتم توش اومدم بیرون تا جواب داد.
اگه بخوایم بعد از اون مورد رو بگیم از دیروز نزدیک 15 باری رفتم داخل بازی حداقل میشه گفت سه بار وصل نشده یا گیرکرده روی صفحه لودینگ.

نه من به جایی نرسیدم فقط می گه بزن x می زنم 1 دقیقه طول می کشه بعد می گه باید ساین شی به ea اینترنتت رو چک کن. در ضمن cod دارم انلاین بازی می کنم

شما اون حرکت پورت فورواردینگ رو بزن شاید درست بشه.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی

عزیزم تو پیام خصوصی هم بهت گفتم، طبق لینک زیر برو، ایشالا مشکلت حل میشه، چند نفر هم از اینجا هم forum های خارجی جواب مثبت گرفتن با این روش
https://help.ea.com/en/article/improve-your-connection-to-need-for-speed/

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060

همچین چیزی هم نیست الان حدود یه هفتس نرم افزار ORIGIN که برای شرکت EA هست به مشکل خورده برای ما ایرانی ها و همش آفلاین بالا میاد و کاهش پینگ و چیز پی ان مشکلش رو حل نکرده و یا یه آپدیت کوچیک رو باید 10 ساعت بشین دانلود شه.

حالا که میبینم اینجا هم مشکل هست احتمال میدم پورت های مخابرات مشکل داشته باشن نه بازی !

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بعد مدت ها بازی من رسید و تجربه شد.

راستش اصلا این اواخر یکم میترسیدم باهاش حال نکنم ولی بازی فوق العادست! یعنی بشدت باهاش حال کردم. هندلینگ بازی اولین چیزیه که تو چشم اومد و واقعا حال میده. (هرچند یکم دریفتی ترش کردم ولی همون قسمت وسط ها تجربه ای نزدیک به NFS های قدیم رو بهتون میده). دریفت کشیدن یکم قلق داره که بعد این همه مدت NFS بازی کردن هنوز دستم نیومد کامل. (مسابقات دریف همیشه راحت ترین مسابقاتم بودن ولی اینجا اگر با استفاده از گاز و ترمز -ترمز دستی نه!- یکم سخته دریفت کشیدن) مسابقات واقعا خوبن! با اینکه فقط 2 ساعت و نیم بازی کردم و کل نقشه رو ندیدم ولی میتونم بگم طراحی شهر واقعا خوبه! یک قسمت هایی داره که آدم رو یاد MW 2005 میندازه. یک قسمت هایی تداعی کننده Carbon هستن. خود شهرشم کاملا حال و هوای Underground ها رو داره. موزیک ها هم خوبن. در حد نسخه های قبل هستن به نظرم.گرافیک بازی واقعا عالیه. نور پردازی بازی و رفلکس ها خارق العاده هستن. محیط واقعا پرجزئیات و خوبه! در کل این قسمت گرافیک واقعا Speechless کنندست. AI بازی به نظرم بد نیست. فقط همین قضیه Rubber banding بودنش یکم اذیت میکنه ولی بجز اون واقعا خوبه. بازی سخت تر از گذشته شده (مقداری). پلیس ها یکی دو بار که گیرشون افتادم سریع در رفتم ولی یک بار که وسط ریس دیدنم نزدیک 4 دقیقه دنبالم افتاده بودن. نسبتا سمج هستن ولی رو اعصاب نبودن تا الان.
راستی تیونینگ! فوق العادست! هرچند هنوز (همون دفعه ی اول) اکثرش قفله ولی گستردگی تیونینگ بازی عالیه. ساعت ها میشه روش وقت گذاشت و چیز های خارق العاده ساخت
درکل بشدت خوشم اومد از بازی!

- - -ویرایش - - -

+
راستی وقتی وارد بازی شد از من پلاس خواست. منم چون پلاس نداشتم گفت 2 روز مجانی داد (هرچند پارسال 2 روز گرفته بودم از اکانتم :|) الان که دو روز تموم شه پلاس نخرم میتونم تو همین سیو ولی سولو برم؟

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
بعد مدت ها بازی من رسید و تجربه شد.

راستش اصلا این اواخر یکم میترسیدم باهاش حال نکنم ولی بازی فوق العادست! یعنی بشدت باهاش حال کردم. هندلینگ بازی اولین چیزیه که تو چشم اومد و واقعا حال میده. (هرچند یکم دریفتی ترش کردم ولی همون قسمت وسط ها تجربه ای نزدیک به NFS های قدیم رو بهتون میده). دریفت کشیدن یکم قلق داره که بعد این همه مدت NFS بازی کردن هنوز دستم نیومد کامل. (مسابقات دریف همیشه راحت ترین مسابقاتم بودن ولی اینجا اگر با استفاده از گاز و ترمز -ترمز دستی نه!- یکم سخته دریفت کشیدن) مسابقات واقعا خوبن! با اینکه فقط 2 ساعت و نیم بازی کردم و کل نقشه رو ندیدم ولی میتونم بگم طراحی شهر واقعا خوبه! یک قسمت هایی داره که آدم رو یاد MW 2005 میندازه. یک قسمت هایی تداعی کننده Carbon هستن. خود شهرشم کاملا حال و هوای Underground ها رو داره. موزیک ها هم خوبن. در حد نسخه های قبل هستن به نظرم.گرافیک بازی واقعا عالیه. نور پردازی بازی و رفلکس ها خارق العاده هستن. محیط واقعا پرجزئیات و خوبه! در کل این قسمت گرافیک واقعا Speechless کنندست. AI بازی به نظرم بد نیست. فقط همین قضیه Rubber banding بودنش یکم اذیت میکنه ولی بجز اون واقعا خوبه. بازی سخت تر از گذشته شده (مقداری). پلیس ها یکی دو بار که گیرشون افتادم سریع در رفتم ولی یک بار که وسط ریس دیدنم نزدیک 4 دقیقه دنبالم افتاده بودن. نسبتا سمج هستن ولی رو اعصاب نبودن تا الان.
راستی تیونینگ! فوق العادست! هرچند هنوز (همون دفعه ی اول) اکثرش قفله ولی گستردگی تیونینگ بازی عالیه. ساعت ها میشه روش وقت گذاشت و چیز های خارق العاده ساخت
درکل بشدت خوشم اومد از بازی!

- - -ویرایش - - -

+
راستی وقتی وارد بازی شد از من پلاس خواست. منم چون پلاس نداشتم گفت 2 روز مجانی داد (هرچند پارسال 2 روز گرفته بودم از اکانتم :|) الان که دو روز تموم شه پلاس نخرم میتونم تو همین سیو ولی سولو برم؟

هر بار وارد بازی بشی ازت پلاس میخواد,شما باید کنسل رو بزنی و ازش رد شی.بعدش بازی خودکار میشه solo(پلیر دیگه ای نمیتونه وارد مپت بشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر