Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
به خدا به پیر به پیغمبر این نداشتن Pause چیز خاصی نیست.
وسط مسابقه خیلی راحت میتونی Leave event رو بزنی و سریع با Fast Travel بری تو گاراژ و تموم.
شما اصلا دسته رو هم خاموش کن.
الکی دارید از بازی بد میگید و ایراد میگیرد حتی 1 دقیقه هم وارد بازی نشدید.

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,513
نام
Nightwing
منم خریدم دلوکس ش رو
یک ساعت هم بازی کردم
عین هلو وصل شد
نمیتونم فعلا نظری بدم ولی چون در حال حاضر تنها بازی خارج از یپست هست دوسش دارم(کرو رو با اون گرافیک مزحکش حساب نکردم)
مبارک باشه :D
نسخه دلوکس فیزیکیش هست یا شما دیجیتالی گرفتی ؟

- - -ویرایش - - -

بعضیا سعی می کنن از آب گلالود ماهی بگیرن
اون طرف که یه بنده خدایی میگفت بازی آشغال اون یکی هم میگفت گرافیک در حد PS2 عزیز من اول بازی رو بگیر تجربه کن اونم نه ۵ دقیقه! بعدا بایید زمین و زمان و نفرین کنید و ایراد بگیرین

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چند تایی مسابقه با محمد @GrAy MooN عزیز تجربه کردیم! ( البته بعدش نت من به زوال رفت! :d )

بالای 90% کسایی که توی Community هستن از بازی راضی هستن.بقیه فقط به نبودن دنده Manual و آنلاینش اعتراض دارن.
جالب اینجاست که ملت Beta رو بازی کردن خوششون اومد.EA Access رو بازی کردن بازم خوششون اومد. نقد ها اومد و بعد بازی رلیز شد.از بازی بدشون اومد!
بازی Perfect نیست ولی افتضاح هم نیست! مطمئنم هر کسی که به Street Racing و دنیاش علاقه داشته باشه ، عاشق بازی میشه.

پ.ن : اصلا هزینه ی هنگفتی برای بازی نکردم. ( و البته نمیدونم وحید اینو از کجاش در آورد :d )

کیفیت ماشین ها تو بازی هم اینطوریه یا نه توی عکس های شما اینطوری افتاده؟ چون خیلی با تریلر های گیمپلی تفاوت داره.

یک چیزی بدی که تو تاپیک دیدم که هر چند از پستی اشاره بهش اشاره میشد مثل گرفتن ماهی از اب گل الود و اینچزا باید بگم اهمه ی ما از اخر که این بازی رو تجربه میکنیم حالا به خاطره نمرات دیر و زود داره برای بعضی ها از جمله برای خودم ولی سوخت و سوز نداره و مسلما تو ایران کسی رو پیدا نمیکنید بخواد به nfs تنفر به ورزه ! بیخیال این بحث های ماهی گرفتن از اب گل الود و تئوری کوبیدن بازی توسط عده ای بشید!

.DcoY.@ من نمیدونستم اینقدر تاثیر داره ولی نذاشتن photo mode هم اشتباه بدی بوده از سازنده ها.امیدوارم تو اپدیت های اینده اضافه بشه .

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بعد از تجربه کردن عناوین 60 دلاری مثل GT و froza این بازی از نظر محتوای 10 دلار هم نمیارزه
قطعا اگر این بازی رو با قیمت پایین تر میدادن بله ارزشش رو داشت ولی برای کسایی که محدودیت بودجه دارن زور داره اینهمه پیاده شی براش
بهتره برید یوتوب و ازش ببینید
از نظر گرافیکم اصلا جالب نیست

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا جان هر کی دوست دارید به هر چی بازی میخواید گیر بدید، بدید، با گرافیکش کاری نداشته باشید چون فقط خودتون رو دارید ترول میکنید نه بازی رو. :D منم امروز 1-2 ساعتی بازی کردم و فعلا نمیتونم نظری بدم اما حداقل چیزی که میتونم بگم اینه که با گرافیکش ککاری نداشته باشی. :D

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
بازی انلاینه ی عده توقع pause دارن/:)

- - -ویرایش - - -

داستان خاصی داره؟
در مورد چیه حدودن؟
مثلا تو نید فور اسپید کربن، در مورد گرفتن منطقه و اون دختر خوشکله ( :d ) بودش، خلاصه جوّ باحالی بود ، آیا اینجا شخصیت پردازی خاصی هم داره؟
مثلا ما توی بازی اسم داریم کاراکتر داریم ؟

بعد اینکه تو خیابون آدمایی که تو بازی واقعا آنلاین هستن رو هم میبینیم؟ مثلا من آنلاین بشم برم فلان منطقه از شهر و شما هم آنلاین باشی بری فلان منطقه آیا میتونیم همدیگه رو ببینیم یا ریس بزاریم؟

- - -ویرایش - - -

راستی یادم رفت بگم »

آیا 2نفره هم میشه بازی کرد؟ صفحه اسپلیت بشه؟
فقط جواب سوال وسط
انلاینش مثل جی تی ای هست چیزی شبیه سیشن داره که خیلی شلوغ نشه ولی میتونی با دوستت کرو تشکیل بدی
دو نفره هم نه مگه کنسول میکرو هست برادر من:d

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
دركل هيچوقت نمرات سري NFS ، نمرات فضايي اي نبودن و فوقالعاده نبوده
حتي همون كربن و مستواند و اندرگرند همش حول و حوش 82 , 78 و ايناس
خب حالا اينم 71 كه نمره بدي نيست من از قبلش هم توي ذهنم انصافا نمره 8/10 بود كه حالا شد 7/10

كاري به سطح توقع ندارم ولي يجورايي حس ميكنم واقعا از اون بازياس كه بايد زيادتر بازيش كرد تا لذت اصليشو دونست..
نمرات هم كه گفتم جريانش چيه...

بنظرم بخريم همگي بريم دور همي حال كنيم بجاي اين ناراحتيا :)

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,513
نام
Nightwing
دركل هيچوقت نمرات سري NFS ، نمرات فضايي اي نبودن و فوقالعاده نبوده
حتي همون كربن و مستواند و اندرگرند همش حول و حوش 82 , 78 و ايناس
خب حالا اينم 71 كه نمره بدي نيست من از قبلش هم توي ذهنم انصافا نمره 8/10 بود كه حالا شد 7/10

كاري به سطح توقع ندارم ولي يجورايي حس ميكنم واقعا از اون بازياس كه بايد زيادتر بازيش كرد تا لذت اصليشو دونست..
نمرات هم كه گفتم جريانش چيه...

بنظرم بخريم همگي بريم دور همي حال كنيم بجاي اين ناراحتيا :)
موافقم با حرفت منم میگیرم این هفته آیدیاتون رو بدین دور هم بازی کنیم حالی ببریم

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
بازی خیلی عالی هستش این که میگن هندلینگ قایق موتوری هستو این چیزا همه الکی هستش :-$. بهترین ماشین سواری هست که شما میتونید هندلینگ رو دست کاری کنید . یعنی این همه کاری که میشه رو فرمون انجام داد کاملا بی ساقه بوده .:-b یعنی کل این حرکات تو تیونینگ واقعی هم وجود داره نسبت به کاربری که ماشینها تو هر مسابقه ای دارن اگه چندتا کلیپ دریفت و تیونیگ نگاه کنید زاویه چرخا فاصله اکسل ها فاصله پلوس و دفرانسیل ماشین های مخصوص دریفت بیشتر هستن که همونطور که میبینید تو این بازی و برای اولین بار به صورت کامل و حرفه ای با تمام جزییات طرحی شده . ایرادی که میشه به بازی گرفت اینه که همه از این جزییات نمیتونن استفاده کنن ( بلد نیستن ) میتونستن ارکید تر درست کنن که کاربرا گیج نشن مثل حال حاضر .و بگن فرمون قایق موتوری هست . داخل علم دریفت ( حرکات نمایشی دریفت ) استکاک چرخای ماشین با سطح زمین نزدیک به صفر میشه . ( جهت اطلاع ذوستان و ارزش دیگری ندارد ) ;)
گرافیک عالی هستش .
داستان خیلی خوب کار نشده هیجان نداره . میتونستن داستان دار بسازن . میری از ی گاراژ ماشین میخری بعد روند بازی دیگه عادی میشه هر از چندی میری کلوب شبانه قرار مسابقه میزاری .
مسابقات درگ نداره واقعا اگه داشت عالی میشد .
از ماشین های کلاسیک امریکایی کم استفاده کردن . به جای این همه bmw که همه تو ی سطح هستن میشد از برند های دیگه استفاده کنن . جاده های انحرافی و میونبر مثل سری های قبلی نداره . ghot game گفته بود nfs رو به ریشش بر میگردونیم خیلی هم نزدیک شدن به ریشه خدایش .
صدا برداری هم خوب به سمت بالا میباشد . ولی صدا برداری بهتر هم تو سری nfs دیدیم .
انلاین بودن بازی اینجا یعنی ایران به چشم میاد البته با ی اتصال معمولی اینترنت ایرانسل و یا همراه اول تو ساعت کم سرعت هم میشه وصل شد و مشکلی نداره سرور ها واقعا قوی هستن . ( با بازی متال گیر ادم زجر کش میشه تا وصل شه) در کل از دست ندین بازیو و شدیدا پیشنهاد میشه . اولش به فرمون عادت ندارید بعد 20 دقیقه بازی 100% ردیف میشید تا میتونید تیون کنید . ماشین قوی = لذت از بازی .

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
بازی انلاینه ی عده توقع pause دارن/:)
انلاینش مثل جی تی ای هست چیزی شبیه سیشن داره که خیلی شلوغ نشه ولی میتونی با دوستت کرو تشکیل بدی
دو نفره هم نه مگه کنسول میکرو هست برادر من:d
متوجه نشدم، ببین بازی Destiny هم فول آنلاینه.خب ؟
ولی تو بازی دستینی تو شهر قدم میزنی تو بازی ، داری بازی میکنی، خیلی ها که آنلاین میشن رو میتونی ببینی به خصوص اگر هم سطحت باشن راحت میتونی بری کنارش دکمه R3 بزنی بعد ازش بخوای عضو تیمشون بشی و اون مرحله رو تمام کنیم یا با هم بازی کنیم یه جاییشو بلاخره
.

خب وقتی چنین چیزی نیست توی NFS و میگی به هم ارتباط ندارن، اصلا دلیل وجود آنلاین چیه؟
اصلا دلیل اینکه به سرور وصل بشی چیه؟ کنایه نمیزم، دارم سوال میپرسم.
میخواد ببینه بازی اصل خریدیم؟ مثلا 30مگابایت اطلاعات بین EA و شما رد و بدل میشه، این 30مگابایت چیا هستن مثلا؟

کسی سوالمو فهمید؟
خب مثلا بازی DriveClub هم فول آنلاینه، ولی وقتی آنلاین بشی میری با دیگران بازی می کنی.اگر آنلاین نشی واسه خودت بازی می کنی رکورد میزنی و سیر معمولی رو میری مثل Story مثلا.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

بازیو رو PS4 امتحان کردم
میتونم بگم نمره 7 براش خیلی نا حق هست
بازی عالی نیست اما بدم نیست
یه سری المانهایی داره که شما رو روی صندلی نگه میداره
نقاط مثبت:
1.جلوه های گرافیکی چشم نواز اللخصوص نورپردازی و رفلکشن
2.گیم پلی تقریبا هیجان انگیز
3. مهم ترین قسمتش همون کاستومایز کردن ماشینها هست که بسیار گسترده هست
در مورد داستان خب هنوز نظری ندارم طبق معمول گیر چندتا تینیجر کله خراب میفتی که برای هیجان دست به هرکاری میزنن و شمارو همراه خودشون میکنن
4.یکی از نقاط قوت بازی هندلینگ هست
یه سیستم تغییر بالانس هندلینگ هم تو بازی وجود داره که میتونید بین حالت دریفت و مسابقه هندلینگ ماشین رو تنظیم کنید
به علاوه قدرت موتور و لاستیک ها و سایر قسمتها رو هم میتونید آپگرید کنید یا نیترو اضافه کنید
5.سرورها OK هست و راحت وصل میشه
نقاط منفی:
1.شهر به شدت خلوت هست مثل شهر مردگان می مونه ..در مقایسه با سایر عناوین NFS خیلی بی روح هست ..شما اصلا نمیتونید کوچکترین تعاملی با محیط اطراف برقرار کنید ،میدونم بازی NFS هست نه GTA اما نسبت به NFS های قبلی همین مورد کمترم شده
2.اکثر مناطق شهر شبیه هم هست و تنوع خاصی رو احساس نمیکنید و همین باعث میشه حالت Free Ride به شدت کسل کننده باشه
راستش مسابقات آنلاینش رو تست نکردم چون اکانت psn ام پلاس نبود اما احساس میکنم جذاب باشه
3.آنلاین دائم بودن بازی برای اجرا یک فاجعه هست نمیدونم EA از خر شیطون میاد پایین و پچ آفلاین میده یا نه اما اصلا جالب نیست فکر کنید جایی به نت دسترسی نداشته باشید!!
4.تعداد ماشینهای داخل بازی به نظر کم میاد یعنی جوری هست که از اول بتونید همه ماشینها رو ببنید و منم بر همون اصل اینو میگم
5.در مورد ضعفهای گرافیکی بازی باید بگم یک مقدار تکسچر محیط اطراف پایین به نظر میرسه شاید بخاطر نسخه کنسولی بودن باشه ضمنا یه ***** بسیار بد Grin تو بازی انداختن که بازی رو از شارپ بودن در میاره که امیدوارم تو نسخه pc بشه برش داشت
بازی رو ps4 افت فریمی برای من نداشت
نمره من به بازی 8 هست و میتونم بگم اونی که انتظار داشتم نبود اما از هیچی خیلی بهتره

یک سری عکس میذارم البته خود ps4 کیفیت عکسارو میاره پایین

خوشبختانه مراحل داستانی بازی رو هرچی جلوتر میرم بیشتر از بازی خوشم میاد و میتونم بگم با یه ریسینگ خیلی قشنگ طرف هستیم
میتونم بگم کاستومایز ماشین خیلی لذت بخشه
دریفت کشیدن خیلی حس خوبی میده
موسیقی بازی هم زیبا کار شده

یه گیم پلی از خودم هم براتون میذارم :

گیم پلی Need For Speed 2015

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
متوجه نشدم، ببین بازی Destiny هم فول آنلاینه.خب ؟
ولی تو بازی دستینی تو شهر قدم میزنی تو بازی ، داری بازی میکنی، خیلی ها که آنلاین میشن رو میتونی ببینی به خصوص اگر هم سطحت باشن راحت میتونی بری کنارش دکمه R3 بزنی بعد ازش بخوای عضو تیمشون بشی و اون مرحله رو تمام کنیم یا با هم بازی کنیم یه جاییشو بلاخره
.

خب وقتی چنین چیزی نیست توی NFS و میگی به هم ارتباط ندارن، اصلا دلیل وجود آنلاین چیه؟
اصلا دلیل اینکه به سرور وصل بشی چیه؟ کنایه نمیزم، دارم سوال میپرسم.
میخواد ببینه بازی اصل خریدیم؟ مثلا 30مگابایت اطلاعات بین EA و شما رد و بدل میشه، این 30مگابایت چیا هستن مثلا.

شما ميتونيد اگه اشتباه مكنم قسمت crew كنار ماشين هاي كه با شما به بازي join ميشن دكمه r1 رو بزنيد دعوت به مسابقه كنيد چهارنوع مسابقه ميتونيد بديد باهاشون . اصل سياست انلاين كردن بازي فكر ميكنم جلو گيري از كرك شدن نسخه pc باشه .
در مورد امتياز هاي بازي واقعا كم دادن . البته چون عنوان nfs هست همه خيلي توقع در ي عنوان همه چيز تموم باشه مثل grand turismo خوب هم اگر بياد ي بازي در حد drive club بده بيرون ميگن گند زده .

آخرین ویرایش:

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,513
نام
Nightwing

بازیو رو PS4 امتحان کردم
میتونم بگم نمره 7 براش خیلی نا حق هست
بازی عالی نیست اما بدم نیست
یه سری المانهایی داره که شما رو روی صندلی نگه میداره
نقاط مثبت:
1.جلوه های گرافیکی چشم نواز اللخصوص نورپردازی و رفلکشن
2.گیم پلی تقریبا هیجان انگیز
3. مهم ترین قسمتش همون کاستومایز کردن ماشینها هست که بسیار گسترده هست
در مورد داستان خب هنوز نظری ندارم طبق معمول گیر چندتا تینیجر کله خراب میفتی که برای هیجان دست به هرکاری میزنن و شمارو همراه خودشون میکنن
4.یکی از نقاط قوت بازی هندلینگ هست
یه سیستم تغییر بالانس هندلینگ هم تو بازی وجود داره که میتونید بین حالت دریفت و مسابقه هندلینگ ماشین رو تنظیم کنید
به علاوه قدرت موتور و لاستیک ها و سایر قسمتها رو هم میتونید آپگرید کنید یا نیترو اضافه کنید
5.سرورها OK هست و راحت وصل میشه
نقاط منفی:
1.شهر به شدت خلوت هست مثل شهر مردگان می مونه ..در مقایسه با سایر عناوین NFS خیلی بی روح هست ..شما اصلا نمیتونید کوچکترین تعاملی با محیط اطراف برقرار کنید ،میدونم بازی NFS هست نه GTA اما نسبت به NFS های قبلی همین مورد کمترم شده
2.اکثر مناطق شهر شبیه هم هست و تنوع خاصی رو احساس نمیکنید و همین باعث میشه حالت Free Ride به شدت کسل کننده باشه
راستش مسابقات آنلاینش رو تست نکردم چون اکانت psn ام پلاس نبود اما احساس میکنم جذاب باشه
3.آنلاین دائم بودن بازی برای اجرا یک فاجعه هست نمیدونم EA از خر شیطون میاد پایین و پچ آفلاین میده یا نه اما اصلا جالب نیست فکر کنید جایی به نت دسترسی نداشته باشید!!
4.تعداد ماشینهای داخل بازی به نظر کم میاد یعنی جوری هست که از اول بتونید همه ماشینها رو ببنید و منم بر همون اصل اینو میگم
5.در مورد ضعفهای گرافیکی بازی باید بگم یک مقدار تکسچر محیط اطراف پایین به نظر میرسه شاید بخاطر نسخه کنسولی بودن باشه ضمنا یه ***** بسیار بد Grin تو بازی انداختن که بازی رو از شارپ بودن در میاره که امیدوارم تو نسخه pc بشه برش داشت
بازی رو ps4 افت فریمی برای من نداشت
نمره من به بازی 8 هست و میتونم بگم اونی که انتظار داشتم نبود اما از هیچی خیلی بهتره

یک سری عکس میذارم البته خود ps4 کیفیت عکسارو میاره پایین

خوشبختانه مراحل داستانی بازی رو هرچی جلوتر میرم بیشتر از بازی خوشم میاد و میتونم بگم با یه ریسینگ خیلی قشنگ طرف هستیم
میتونم بگم کاستومایز ماشین خیلی لذت بخشه
دریفت کشیدن خیلی حس خوبی میده
موسیقی بازی هم زیبا کار شده

یه گیم پلی از خودم هم براتون میذارم :

گیم پلی Need For Speed 2015

اوه اوه عکسارو :D در یک کلا گرافیک فوق العاده چشم نواز

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان تورو خدا کمکم کنید
بازی رو تازه خریدم ولی تا میخوام وارد بازی بشم ازم پلاس میخواد!
بازی رو هم روی حالت only me تنظیم کردم ولی بازم پلاس میخواد!
چکارش کنم؟؟؟؟!!!
توروخدا زودتر جواب بدجور اعصابم رو بهم ریخته.
خیلی ممنون.

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان تورو خدا کمکم کنید
بازی رو تازه خریدم ولی تا میخوام وارد بازی بشم ازم پلاس میخواد!
بازی رو هم روی حالت only me تنظیم کردم ولی بازم پلاس میخواد!
چکارش کنم؟؟؟؟!!!
توروخدا زودتر جواب بدجور اعصابم رو بهم ریخته.
خیلی ممنون.

یکی از دوستان جواب مارو نمیده؟:(این بخش سینگل(solo)کجاست چرا پیداش نمیکنم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر