Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اقا برای من نفرستادن کسی کد مد نداره بده بزنیم تو رگ :d
تا کی باز هست بتای بازی همیشگی که نیست نه ؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب الان که یکم بازی کردم بگم گرافیک اصلا اونجوری نیست حالا یه سریا بیان از دل و جون مایه بزارن که بتائه و بهتر میشه من قبول نمیکنم تاحالا هیچ بازی ندیدم بهتر بشه که این بشه

رزولوشن هم پایینه

سرورا داغونه از نت منم نیست چون اونور یه بازی دیگه عین هلو دارم انجام میدم و اینو تو نت هم خوندم دیدم فقط من نیستم. وقتی میری تو مسابقه میپری بیرون و خیلی اعصاب خورد کنه چون کلا از بازی میارتت بیرون و خیلی احمقانست

بهترین چیزشم تا الان گیم پلی بازی بوده و از قسمت Customize هم که زیاد فعلا بهم نرسیده چون باید Lvl up کنم :| یه سریاشم که انگار اصلا تو بتا نمیشه آزاد کرد

خلاصه اینکه اصلا به دانلود 17-18 گیگش نمی ارزید

BIG.B

کاربر سایت
Aug 16, 2014
17
سلام دوستان ما هم كد گرفتيم زديم فقط يه مرد پيدا شه اگه دانلود كرده به ما هم بده ، با اين وضع نت فكر نكنم بتونم دانلود كنم ، من تهرانم

Sent from my iPad using Tapatalk

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خب الان که یکم بازی کردم بگم گرافیک اصلا اونجوری نیست حالا یه سریا بیان از دل و جون مایه بزارن که بتائه و بهتر میشه من قبول نمیکنم تاحالا هیچ بازی ندیدم بهتر بشه که این بشه

رزولوشن هم پایینه

سرورا داغونه از نت منم نیست چون اونور یه بازی دیگه عین هلو دارم انجام میدم و اینو تو نت هم خوندم دیدم فقط من نیستم. وقتی میری تو مسابقه میپری بیرون و خیلی اعصاب خورد کنه چون کلا از بازی میارتت بیرون و خیلی احمقانست

بهترین چیزشم تا الان گیم پلی بازی بوده و از قسمت Customize هم که زیاد فعلا بهم نرسیده چون باید Lvl up کنم :| یه سریاشم که انگار اصلا تو بتا نمیشه آزاد کرد

من دوستم هم DL کرد به هیچ عنوان راضی نبود :|
دوستانی هم که میگن بتا هست قرار نیس اختلاف نسخه بتا با بازی اصلی مثل اختلاف UC1 با UC2 باشه که :|‌ یکم بهبود داره ولی اونقدر دلتون رو صابون نزدید فک کنم :| (‌علی رغم میل باطنی )

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان . خود هندلینگ و رانندگی اوکیه؟؟ اگه اره که بقیش پیشکش!!

- - -ویرایش - - -

این وضعیت سرورا هم میگه روز اول نخر! بزار یک ماه بعد با یک عامله پچ اوکی میشه :| انلاین بودن بازی افتضاح ترین قسمت بازیه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
رزولوشن هم پایینه

قربونش برم هنوز موفق نشدم درست و حسابی بازی کنم تا در مورد گیم پلی و هندلینگ نظر بدم. یا از بازی میندازمت بیرون کلا و میره تو XMB، یا از EA دیسکانت میشم و میندازه تو منو.

اما حرفاتون در مورد گرافیک بازی رو نمیتونم درک کنم. من دقیقا همون چیزی رو دارم میبینم که تو نمایش ها دیدم! یه جوری دارید از گرافیکش بد میگید که هر کی ندونه فکر میکنه با بازی نسل قبلی طرفه.

ویرایش: وااااااااااااااااااااای دیگه دارم دیوونه میشم. برای 3 ومین بار پیاپی بازی کرش شد و انداختم بیرون. بمیرن عوضی ها با این وضعیتشون. حالا آورده واسه من ممنوعیت عکس و تصویر گذاشته. میدونسته چه گندی بالا آوررده دیگه. اولین مسابقه ام هم با باگ مواجه شدم. ماشین ها رفتن تو شکم همدیگه و اونجت اولین کرشم رو تجربه کردم.

@.DcoY.

دیدی حالا چرا میگفتم از این بازی باید بدم بیاد. دیدی چی شد دیگه :((

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
امیدوارم با این فیدبکایی که داره میاد بیخیال AO بشن در غیر این صورت امیدوارم بازی با کله بیا پایین که دیگه EA نخواد از این هسوا بکنه ....

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تنها نکته مثبتی که تا الان این بتا برام داشته اینه که این عکس اصلی بازی رو تو سایز خوب و کیفیت خوب نمیتونستم پیدا کنم واسه Wallpaper. الان موفق شدم از روی دمو عکس بگیرم ازش =))

PNG هم گرفتم که کم و کاستی نباشه :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فردین و فرشاد عزیز، گیمپلی بازی چطوره؟ جدای مشکلات ، قسمت های خوب بازی رو هم بگین :)

@FaRd!N بجز این سرورا و انلاین بودن و کلا مسائل اینترنتی مشکل دیگه چی دیدی؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قربونش برم هنوز موفق نشدم درست و حسابی بازی کنم تا در مورد گیم پلی و هندلینگ نظر بدم. یا از بازی میندازمت بیرون کلا و میره تو XMB، یا از EA دیسکانت میشم و میندازه تو منو.

اما حرفاتون در مورد گرافیک بازی رو نمیتونم درک کنم. من دقیقا همون چیزی رو دارم میبینم که تو نمایش ها دیدم! یه جوری دارید از گرافیکش بد میگید که هر کی ندونه فکر میکنه با بازی نسل قبلی طرفه.

ویرایش: وااااااااااااااااااااای دیگه دارم دیوونه میشم. برای 3 ومین بار پیاپی بازی کرش شد و انداختم بیرون. بمیرن عوضی ها با این وضعیتشون. حالا آورده واسه من ممنوعیت عکس و تصویر گذاشته. میدونسته چه گندی بالا آوررده دیگه. اولین مسابقه ام هم با باگ مواجه شدم. ماشین ها رفتن تو شکم همدیگه و اونجت اولین کرشم رو تجربه کردم.

@.DcoY.

دیدی حالا چرا میگفتم از این بازی باید بدم بیاد. دیدی چی شد دیگه :((

من گفتم نسل قبلی؟ شما هم همچین میگی انگار من گفتم مزخرف و خیلی بد :d ولی میگم اصلا اون نمایشای اولیش نیست این :d برو یه تریلر با کیفیت ازش دانلود کن متوجه میشی :d البته اینم لازمه که بگم 1080 نیست

حالا بازم شما و دوستاتون رویا پردازی کنید مثل چند وقت پیش که من گفتم امکان نداره با کیفیت اولین تریلرا بدن :d بازی هم چند وقت دیگه میاد و DF هم دوست همیشگی ماست :d

- - -ویرایش - - -

فردین و فرشاد عزیز، گیمپلی بازی چطوره؟ جدای مشکلات ، قسمت های خوب بازی رو هم بگین :)

گیم پلی که تو مسابقه هی پرت میکنه بیرون نمیتونم دقیق بگم اما تو شهر گشتنش امم اولاش فکر میکنی خیلی خوبه اما بازی میکنی مشکلاتش معلوم میشه :

بعضی وقتا موقع رانندگی یهو میبینی یه ماشین به صورت سر و ته جلوت پدیدار میشه :d

دریفتش یکم مشکل داره نمیدونم چجوری بگم مثلا داری سمت راست دریفت میکشی بعد میخوای سمت چپ بری بعضی وقتا اوکیه بعضی وقتا انگار باگ داره اصلا نمیشه بعضی وقتا هم اصلا حرکات عجیبی انجام میده

ولی کلا اگر جاهایی که مشکلات پیش میاد (که همیشه نیست) رو کنار بزاری من با گیم پلی حال کردم :d اگرم اسلایدر رو تا ته بزاری رو دریفت غیر قابل بازی میشه :d

امیدوارم نسخه کنسولی هم تاخیر بزنن چون الان اصلا در حد و اندازه یه بازی قابل اجرا نیست

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
@FaRd!N

الان من متوجه نشدم عزیزم ! بالاخره خوبه یا نه ؟ :D
نتونستم که بازی کنم تا ببینم خوبه یا بده :| همش دیسکانت میشه و کرش میکنه. میرم تو بازی، همون فیلم رو از اول میبینم، همین که میخواد مسابقه شروع بشه 20 متر میرم کرش میشه بازی.

همون که بالاتر گفتم به نوید :D
من گفتم نسل قبلی؟ من گفتم مزخرف؟ من گفتم خیلی بد؟ ولی میگم اصلا اون نمایشای اولیش نیست این :d برو یه تریلر با کیفیت ازش دانلود کن متوجه میشی :d البته اینم لازمه که بگم 1080 نیست

حالا بازم شما و دوستاتون رویا پردازی کنید مثل چند وقت پیش که من گفتم امکان نداره با کیفیت اولین تریلرا بدن :d بازی هم چند وقت دیگه میاد و DF هم دوست همیشگی ماست :d
رویا پردازی؟! من هم همونی رو دیدم که قبلا هم دیده بودم. شما نمیبینی مشکل من نیست.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
نتونستم که بازی کنم تا ببینم خوبه یا بده :| همش دیسکانت میشه و کرش میکنه. میرم تو بازی، همون فیلم رو از اول میبینم، همین که میخواد مسابقه شروع بشه 20 متر میرم کرش میشه بازی.

همون که بالاتر گفتم به نوید :D

رویا پردازی؟! من هم همونی رو دیدم که قبلا هم دیده بودم. شما نمیبینی مشکل من نیست.

والا منم خونه ی دوستم بازی کردم گرافیک نمیگم خیلی تفاوت اما ضعیف تر از تریلر هایی بود که از Gamersyde دیده بودم، منو راضی نکرد،

اما از رانندگی بازی لذت برم، البته نمیذاشت لذت ببرم از بس کرش شد :| آخه این چه سیاستیه خدایی؟
ماذا فازا EA ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والا منم خونه ی دوستم بازی کردم گرافیک نمیگم خیلی تفاوت اما ضعیف تر از تریلر هایی بود که از Gamersyde دیده بودم، منو راضی نکرد،

اما از رانندگی بازی لذت برم، البته نمیذاشت لذت ببرم از بس کرش شد :| آخه این چه سیاستیه خدایی؟
ماذا فازا EA ؟

اول فکر کردم این کرش شدن مشکل منه و کنسول شاید مشکلی داره. بعد دیدم نه انگار همه اینطورین. جدا هنوز یه دونه مسابقه هم نتونستم تموم کنم. فقط ماشین رو خریدم :)) ربطی هم به اینترنت خوب و بد نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر