Multi Platform Need for Speed: Unbound

سازنده
Criterion Games
تاریخ انتشار
December 2, 2022
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
library_hero.jpg
logo.png

سازنده: Criterion Games
ناشر: الکترونیک آرتز
تاریخ عرضه: یازدهم آذر 1401
پلتفرم ها: PC, PS5, XBOX SERIES S/X

تصاویر:

ss_1aa5971ad94c8db58d4736f4d462e79c71f8b037.1920x1080.jpg ss_2ea16ddc0d17eb3fd94cc9051bb9b91bcf315b14.1920x1080.jpg ss_3c3c804fd50f3b76f3dc6cbc82ee78a143e5711c.1920x1080.jpg ss_10f038c463e7f1a3536af06776524baba7da6ce7.1920x1080.jpg ss_53d4bd33f312727fc12bf21496d839478a4f5489.1920x1080.jpg

تریلر:

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
آخرین ویرایش:

AJ18

کاربر سایت
Dec 3, 2018
52
سلام
من این بازی نسخه استیم رو دانلود کردم و وقتی دیتا بازی رو تو پوشه استیم میریزم فایده ای نداره و بازی رو از اول شروع میکنه دانلود
لطفا کسی راه حلی رو میدونه راهنماییم کنه ؟ 🙏

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
سلام
من این بازی نسخه استیم رو دانلود کردم و وقتی دیتا بازی رو تو پوشه استیم میریزم فایده ای نداره و بازی رو از اول شروع میکنه دانلود
لطفا کسی راه حلی رو میدونه راهنماییم کنه ؟ 🙏
احتمالا دیتا خیلی قدیمیه ، چون از روز انتشار کلی براش آپدیت اومده.
یا اینکه نسخه اوریجین/EA app دانلود کردی.

کلا همه رو پاک کن بزار خود استیم از اول خودش دانلود کنه.

• Like
Reactions: AJ18 and Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
اگه روی PC بازی میکنین خبر خوب اینه که تیم مادینگ Unite بالاخره دارن روی این نسخه هم کار میکنن.
امروز تیزرش اومد.
View attachment Unite.mp4

همونطور که برای نسخه های قبل هم فیزیک ، گرافیک ، صداگذاری ماشینها ، هوش مصنوعی پلیس ها و... رو بارها بهتر کردن.
از الان باید منتظر بود که Unbound رو هم شخم بزنن.

اگه این بازی براتون نمرش حدود 7 از 10 بود با Unite منتظر نمره 9 یا بیشتر باشید.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
باید گفت بازی تازه منتشر شد \m/
عجب صداگذاریهایی روی ماشینها گذاشتن
گودزیلا عجب صدایی داره :x
داداش صدا گذاری ها خوبه ولی نمیدونم چرا احساس میکنم این بازی واسه زیر 12 سال ساخته شده .

• Like
Reactions: .::PUИK::.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
داداش صدا گذاری ها خوبه ولی نمیدونم چرا احساس میکنم این بازی واسه زیر 12 سال ساخته شده .
Unbound رو بازی کردی؟
البته NFS غیر از 3-2 نسخه که حالت نزدیک به سیم کید داشت مابقیش برای رنج وسیعی از پلیرها ساخته شد.
این نسخه هم مثل همونهاست
==========
گیم پلی با Unite جدید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,963
نام
نـــــــویـــــــــد
من واقعا خیلی دوس داشتم ازین بازی خوشم بیاد خصوصا اینکه از افکتایی که اضافه کردن رو خیلی دوس داشتم اما متاسفانه هندلینگ و فیزیک بازی واقعا قابل تحمل نبود برام. البته هیت رو سر نیم ساعت دراپ کردم و آنباند رو دو ساعتی بازی کردم ولی در نهایت تلاشام جواب نداد و دیگه نتونستم ادامه بدمش :D فضای شهرشم زیادی مُرده و خشک و خالی بود. در فکر نکنم این رَویه رو تغییر بدن و تحول اساسی ایجاد کنن برای هندلینگ و فیزیک ماشینا و باید با همون خاطرات قدیمی که ازین سری دارم، به زندگی ادامه بدم :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
من واقعا خیلی دوس داشتم ازین بازی خوشم بیاد خصوصا اینکه از افکتایی که اضافه کردن رو خیلی دوس داشتم اما متاسفانه هندلینگ و فیزیک بازی واقعا قابل تحمل نبود برام. البته هیت رو سر نیم ساعت دراپ کردم و آنباند رو دو ساعتی بازی کردم ولی در نهایت تلاشام جواب نداد و دیگه نتونستم ادامه بدمش :D فضای شهرشم زیادی مُرده و خشک و خالی بود. در فکر نکنم این رَویه رو تغییر بدن و تحول اساسی ایجاد کنن برای هندلینگ و فیزیک ماشینا و باید با همون خاطرات قدیمی که ازین سری دارم، به زندگی ادامه بدم :D
من تو این مدرنها (2015 به بعد) همشون رو دوست دارم ، هر کدوم رو یه جور.
حتی 2015 رو هم خیلی خیلی دوست دارم (البته با Unite وگرنه به خاطر فیزک/هندلینگ دیفالتش و پلیسهای داغونش به هیچ وجه).
اون فضای شب ، رنگ بندی و نورپردازی ، مدل ماشینها و...

ولی برای من NFS Heat بهترین تو این نسخه های مدرن بود.
یه رده پایینتر ولی با فاصله خیلی خیلی نزدیک حتما همین Unbound برام بهترینه.

• Like
Reactions: NaViiDii

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
نوید جان تو این دو نسل هیچ کدوم رو نتونستم بیشتر از 1 ساعت تحمل کنم ولی این آنباند رو خیلی دوست داشتم، واقعا نمیدونم چرا
الانم بازی میکنم و یکی دوتا کالکتیبل مونده برا پلات
ولی واقعا گیمپلیش خیلی ارکید هست و حسابی مشکل داره، کلا اگه بتونن مثل فورزا بکنن عاای میشه
ولی سلاطین ( موست وانتد 2005 و کربن و آندرگرند2) کجا و این بازی های بی هویت کجا

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
نقل قولتون کردم که این بازی رو حتما چک کنین:

========
من دموش رو بازی کردم دو ماه پیش واقعا خوب بود.
امروز هم خبرش اومد که نسخه Prologue که رایگانه همین تابستون میاد و میشه بازی کرد:

View attachment JDM Rise of the Scorpion Official Prologue.mp4

Initial D هم زدن تنگ بازی که هنگام دیدن بره همونجایی که باید رو بخارونه :D
===
نسخه کامل هم برای امسال تاریخ داره ولی مشخص نیست.
فکر کنم فعلا فقط برای PC بیاد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر