Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
QUOTE]

من ATi دارم و بازی به شکل فوق العاده ای واسم اجرا میشه

حتمآ مشکل شما چیزه دیگه ای هست دوست عزیز
الکی ATi رو خراب نکنید

مشخصات سیستمتون و تنظیماتی که بازی می کنید رو بفرمایید لطفا
منم با 4890 م مشکل دارم.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
من ATi دارم و بازی به شکل فوق العاده ای واسم اجرا میشه

حتمآ مشکل شما چیزه دیگه ای هست دوست عزیز
الکی ATi رو خراب نکنید
ببین بازی با کارت های قوی یا متوسط ATI درست اجرا می شه و فریم قابل بازی (30 تا) می ده، ولی وقتی با یه کارت ضعیف تر از کارت ATI که از برند انویدیا هست بازی می کنی، یا اندازه اون کارت خیلی قویتر ATI فریم می ده و یا از اون هم بیشتر!!
یعنی کارت 9500 فریمش خیلی بیشتر از 4670 ده !!:eek: من هر دو رو دارم و امتحان کردم. رو 4670 انگار داره زورکی اجرا می شه!!

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
Problem #4. NFS Shift crashes on ATI cards
Solution #1 : Install the Catalyst 9.9 drivers for ATi
Solution #2: (as posted by cem_ea_id)

I surprised and curious as to why newer games don’t automatically disable both Visual Themes and Desktop Composition. However, this is what some of you will need to do. You can do this by Right Clicking on:
-Shift.exe
-Click on the Compatibility Tab
-Place check marks on both Disable visual theme and Disable desktop composition
-Hit the Apply Button
-Hit the OK button
-Double left click on shift.exe

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
Problem #5. NFS Shift crashes on the first test lap
Solution : (as posted by pangwi on the NFS forums)

Install the game, if you’re facing this problem then the
Known possible work-around thus far. (These are not step by step, but just try either one, or a combinations of them)
1) After installation, reinstall PhysX, removed your old drivers profile from My Documents
2) Run everything on DEFAULT, no change and no touching on graphic settings.
3) You could possibly “test-out” a similar aspect ratio to your native monitor resolution. However, after setting it, save the driver’s profile (in-game), Quit the game and re-run, hit Career and DO NOT TOUCH graphic settings.
4) Change the CONTROLLERS, choose the preset number that suit the CONTROLLER DEVICE that you’re using.
5) Turning off SLI and Xfire is said to give better FPS.
6) Cut and copy the driver’s profile and configuration file to your desktop. Technically it means delete and reset. Re-run and re-config until u can run it.
7) Graphic settings that known to be working - Medium or MAX on all settings. For some, selecting the suitable V-Sync seems to do the trick.

Problem #6. Need for speed shift runs slow on Ati Cards
Solution : Follow the steps outlined in Step #5 of this NFS Shift fix guide

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
آخرین ویرایش:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
Catalyst 9.10
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx
این پست برام جالب بود
performance has increased, I had 17fps on race start with 15 cars(22fps with renaming shift.exe to grid.exe) now i got 26fps (27 with grid.exe
دوستانی کخ مشکل فریم دارند به این فروم هم سر بزنید
http://forums.amd.com/game/messagev...=118976&STARTPAGE=1&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear
دوست من چند پست پشت هم ندید لطفا!
دقیقا حق با یکی از بچه های این تاپیک هست .
این بازی حتی با قوی ترین ATI vga با مشکل افت فریم روبرو هست!البته یه چندتا نمونه هم من دیدم مشکل نداشتند!
ولی برای یکی ازدوستای من قوی ترین ati رو سیستمش نصبه!ولی افت فریم شدیدی داره!
اما بر عکسش ماله من یه 8600 gt 512 با بیشترین تنظیمات با 2x aa بدون هیچ افت فریمی اجرا میشه!:eek:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوست من چند پست پشت هم ندید لطفا!
دقیقا حق با یکی از بچه های این تاپیک هست .
این بازی حتی با قوی ترین ATI vga با مشکل افت فریم روبرو هست!البته یه چندتا نمونه هم من دیدم مشکل نداشتند!
ولی برای یکی ازدوستای من قوی ترین ati رو سیستمش نصبه!ولی افت فریم شدیدی داره!
اما بر عکسش ماله من یه 8600 gt 512 با بیشترین تنظیمات با 2x aa بدون هیچ افت فریمی اجرا میشه!:eek:
چه فرقی برای شما داره چند پست پشت سر هم بدم؟؟واقعا ما ایرانی ها برای همین پیشرفت نمیکنیم که الکی به کار هم گیر میدیم سر موضوع های غیر مهم حالا 3 تا پشت سر هم باشه تاپیک نابود میشه؟؟ .من این مطالب را از جاهای مختلف گرفتم و در یه زمان نبود و اگه میخواستم توی یه پست بزارم کسی درست متوجه نمیشد

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
چه فرقی برای شما داره چند پست پشت سر هم بدم؟؟واقعا ما ایرانی ها برای همین پیشرفت نمیکنیم که الکی به کار هم گیر میدیم سر موضوع های غیر مهم حالا 3 تا پشت سر هم باشه تاپیک نابود میشه؟؟ .من این مطالب را از جاهای مختلف گرفتم و در یه زمان نبود و اگه میخواستم توی یه پست بزارم کسی درست متوجه نمیشد
جواب شمارو نمیدم چون تاپیک منحرف میشه!;)
اگرم دوست داری پشت هم بده!قشنگی یه تاپیک به احترام به قوانینشه!
باشه اگر از نظر شما تذکر دادن به احترام گزاشتن قوانین سایت پیشرفت نکردن یه ایرانی باشه اشکالی نداره من می خوام پیشرفت نکنم;)
(شرمنده اگه یه مقدار منحرف شد)
در ضمن شرمنده اگه ناراحتت کرد تذکر من!

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان ، بازی من مال بزتیمه به خاطر همین من نمی تونم پچ 1.01 رو نصب کنم . کسی می تونه فایل exe اورجینال بازی (shift.exe) رو برام یه جایی آپلود کنه تا بریزم تو فولدر بازی و پچ رو نصب کنم؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
جواب شمارو نمیدم چون تاپیک منحرف میشه!;)
اگرم دوست داری پشت هم بده!قشنگی یه تاپیک به احترام به قوانینشه!
باشه اگر از نظر شما تذکر دادن به احترام گزاشتن قوانین سایت پیشرفت نکردن یه ایرانی باشه اشکالی نداره من می خوام پیشرفت نکنم;)
(شرمنده اگه یه مقدار منحرف شد)
در ضمن شرمنده اگه ناراحتت کرد تذکر من!
نه من ناراحت نشدم اخه رفتم گشتم یه مطلب گذاشتم تنها چیزی که نظر یکی را جلب کرده 3 تا پست پشت سر همه.بعدشم این قانون ماله موقعی که هست که یکی حرفی را میخواد بزنه میاد 3 تا پست پشت سر هم برای چندتا خط میده اره اون موقع درسته.
منم به خاطر صحبت هام که به نظر تند رسید عذرخواهی میکنم:flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
نه من ناراحت نشدم اخه رفتم گشتم یه مطلب گذاشتم تنها چیزی که نظر یکی را جلب کرده 3 تا پست پشت سر همه.بعدشم این قانون ماله موقعی که هست که یکی حرفی را میخواد بزنه میاد 3 تا پست پشت سر هم برای چندتا خط میده اره اون موقع درسته.
منم به خاطر صحبت هام که به نظر تند رسید عذرخواهی میکنم:flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
من مخلصم دوست من!:flowers:
حرف شما واسه من متینه !

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان من در پستهای ابتدای این تایپیک گفته بودم مشکلاتی در لودینگ بازی دارم اینکه توی لودینگ گیر میکرد و تازه وقتی هم اجرا میشد خیلی کند بود:blushing:
بنده کلاً کامیوترم رو عوض کردم و کارت گرافیک 9600 با حافظه ddr3 و با 4 گیگ رم ddr3 و سی پیوی 7400 اینتل گرفتم و دیگر هیچکدام از مشکلات قبلی رو ندارم و بازی خیلی عالی اجرا میشه و گرافیک در حد تیم ملی برزیله منکه خیلی دارم با بازیش حال میکنم.:biggrin1:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بچه ها من تا حالا مشكلي نداشتم با بازي
اما امروز اون فايل exe كه يكي از دوستان گذاشته بود گرفتم و ريختم كه ميگفت نسخه ي دي وي دي بازي رو بذاريد
من رفتم يك كرك ديگه گرفتم كه وقتي ميومد توي بازي و به محض اينكه ريس شروع ميشد dont send ميزد ميومد بيرون
من بازي رو پاك كردم و دوباره نصب كردم كه بازي مثل قبل بشه
اما بازم همونطوري ميشه با اينكه مثل قبله
يعني تا ريس شروع ميشه مياد بيرون
مشكلش كجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر