Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
میخواستم بدونم آیا این بازی هر نوع joystick رو ساپورت میکنه یا فقط باید x360 controller باشه ...؟(دسته ی 350)

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
میخواستم بدونم آیا این بازی هر نوع joystick رو ساپورت میکنه یا فقط باید x360 controller باشه ...؟(دسته ی 350)

همه جوی استیکا رو ساپورت میکنه اونم در حد تیم ملی ;)

در ضمن دسته ای 360 نه دسته ای 350! :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
همه جوی استیکا رو ساپورت میکنه اونم در حد تیم ملی
غلط کرد!:biggrin1: من الان یه دسته PS2 رو با تبدیل بهش وصل کردم با هزار زور تونستم باهاش بازی کنم ولی نمی دونم چرا همیشه در همه حال ویبره می داد:biggrin1: حتی دسته 360 رو هم نمی شناسه درست حسابی و دکمه ها تغییرنمی کنن و بهمون شکل کیبرد می مونن ولی میشه بازی کرد.
واقعا دسته های 360 بهترینن.من اومدم با این تبدیله و دسته پلی 2 رو بازی های دیگه امتحان کردم هر کدوم یه بامبولی در آوردن و باید تک تک دکمه ها رو از دوباره تنظیم می کردی ولی دسته 360 مثل هلو همه جور بازیی رو به بهترین شکل ساپورت می کنه بدون هیچ گونه تنظیماتی

imangav

کاربر سایت
Jul 17, 2008
112
امروز اتفاقی راه حل درست کردن مشکل رفتن تو بازی واسم حل شد
اتفاقی net framework 3.5 را نصب کردم و دوباره بازی را کامل ناصب کردم واین دفعه درست شد
البته تا حالا که درست بوده
لازم به ذکر است که ویندوز من ویستا 64بیت هست

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
دوستان عزیز که این بازی را از شرکت BOYSTEAM خریداری کرده اند این محصول دارای ترجان می باشد ....
این شرکت کلا شرکت خوبی نیست یک وقت ازش بازی نخرید ها چون ناقص عرضه می کنه ....
من ازش RESIDENT EVIL گرفتم مشکل داشت و ا حالا 4 تا فایل اصلی براش دانلود کردم ....
تقریبا بیشتر بازی های بازر حتی با اسم ای دیگه مال این شرکته حالا یا ازش دزیدند یا کار خودشه ....
شرکت BOYSTEAM + سرعت = بازی ناقص یا ویروسی ....

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
خدا رو شکر من بازی رو دانلود کردم البته دانلود افلاین و حجم بازی نزدیک 6 گیگ بود و الان هم مشکلی با اون ندارم و دسته جوی استیک چینی رو هم ساپورت میکنه
ضمن اینکه به نظرم بازی در حد بالا و گرافیک بالا هست ولی ای کاش این بازی با این قابلیت چیزی تو مایه های موست وانتد و در شهر بود
در کل من از دانلودش راضی هستم
ولی معتقدم هیجان موست وانتد و شماره های قبل بهتر بود ولی در این بازی هم شاهد چیزهای جدید و تازه هستیم که ارزش بازی کردن داره

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان من تو لودینگ ها بازی گیر میکنه ! البته نه همیشه! راه حلی پیدا نشده؟
تنظیمات رو باید بیاری پایین.من اصلا نتونستم بازی رو با تنظیمات های روی ایکس پی بازی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر