Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

speedup

کاربر سایت
Jan 7, 2013
27
نام
Mojtaba
بابا این AI پلیساش داغون هستن، اگه AI ماست وانتد 2005 رو میزاشتن یه بلایی سرتون میومد که نگو:-"
بیخیال AI
با Lambo چهار میلیون SP جمع کردن کار سختیه ولی تو یه جاده صاف رفتن کار همس!!!!
من خودم با کوءیخسگ 435KM/H رو شکوندم...راست میگی با یه ماشین که Duribilityش به 7 نمیرسه 500000SP جمع کن ببینیم چیکاره ای!

90470528088117144945.jpg

- - -ویرایش - - -

بیشین سر جات عامو، همین دیروز بدون نیترو تا 410 رفتم، حیف با Print Screen ازش عکس گرفتم و وقتی تو Paint کپیش کردم فقط یه صفحه سیاه اومد:((
دیگه با پلیسا کل کل نکن، تازه هنوز Henesey رو نگرفتم؛ اون Top Speed ش 14.8 ه فک کنم:D اینی که باش رفتم بوگاتی بود که 12 و خورده ای بود>:):D

!Just Watch,There is nothing to worry about Speed

33466628653515068869.jpg

maka

کاربر سایت
Aug 5, 2011
8
دوستان کسی می‌دونه جریان این ford mustang جدیده چیه که برا rivals اومده؟

بعد یه سوال این بازی مولتی پلیرش با نسخه های کرک شده رو میشه بازی کرد؟

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,254
دوستان کسی می‌دونه جریان این ford mustang جدیده چیه که برا rivals اومده؟

بعد یه سوال این بازی مولتی پلیرش با نسخه های کرک شده رو میشه بازی کرد؟

2015 Ford Mustang به صورت جداگانه به همراه آپدیت
v1.3.0.0 هست و به لیست خودروها اضافه میشه.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بیخیال AI
با Lambo چهار میلیون SP جمع کردن کار سختیه ولی تو یه جاده صاف رفتن کار همس!!!!
من خودم با کوءیخسگ 435KM/H رو شکوندم...راست میگی با یه ماشین که Duribilityش به 7 نمیرسه 500000SP جمع کن ببینیم چیکاره ای!

- - -ویرایش - - -

!Just Watch,There is nothing to worry about Speed

مرد حسابی عکس ماشین پلیس میزاری واسه من؟:|
بعد کی گفته 4 میلیون جمع کردن سخته؟ اینم روشش:http://forum.bazicenter.com/thread80590/page23/#post2995036
یه Shock Wave و یه ESF میبندی، دیگه بقیش حله:D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
2015 Ford Mustang به صورت جداگانه به همراه آپدیت
v1.3.0.0 هست و به لیست خودروها اضافه میشه.

شنیدم که آپدیت 1.2 سه تا ماشین جدید اضافه میکنه . یک لینک ازش دارم که خرابه ! :| شما لینکی چیزی واسه دانلودش نداری ؟!

speedup

کاربر سایت
Jan 7, 2013
27
نام
Mojtaba

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دستت درد نکنه داداش ولی این آپدیت که حتی یک ماشین هم اضافه نکرد !!!! :|
خب شما آپدیت اشتباهی را خواستی:d
اون آپدیتی که 3 ماشین اضافه میکنه آپدیت 1.3 است و چند پست بالاتر هم بهش اشاره شد.
البته از این 3 ماشین 2 تاش 2015 Ford Mustang و یکیش Mustang hero car از فیلم nfs .
متن کاملش را میتونی از اینجا بخونی.

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
مرد حسابی عکس ماشین پلیس میزاری واسه من؟:|
بعد کی گفته 4 میلیون جمع کردن سخته؟ اینم روشش:http://forum.bazicenter.com/thread80590/page23/#post2995036
یه Shock Wave و یه ESF میبندی، دیگه بقیش حله:D
اون دریاچه دور تا دورش دیوار کم ارتفاع خراب شده هست چطور واردش بشم؟
+
توی تنظیمات low 25فریم
توی تنظیمات ultra 25 فریم!!!
شاهکاری از 3dm

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اون دریاچه دور تا دورش دیوار کم ارتفاع خراب شده هست چطور واردش بشم؟
+
توی تنظیمات low 25فریم
توی تنظیمات ultra 25 فریم!!!
شاهکاری از 3dm

راستش نباید وارد دریاچه بشین ! :d اگه دقت کنین یک زمینی هست که انگاری نمک زاره و همون جا باید برین .
@ S@EET
خب لینک همین آپدیتی رو که گفتی میشه بذاری ؟! :d دستت هم درد نکنه !:bighug:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
بازی بازی کردم بازی اولشم خیلی کسل کنندس شاید بعدم بهتر شه ولی یه مشکلی که داره اینه که فرومونش خیلی خشکه و دیر میپیچه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر