Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
من الان بازی کردمش من که اصلا با بازیش حال نکردم عین most wanted قبلی هست با تنوع به مراتب کمتر حتی دوربین ماشین دو حالت بیشتر نداره کبرا 11 هم 4 حالت رو دیگه داره تعداد ماشین هاشم که به شدت کمه شهرشم که قیافش هیچ فرقی با قبلی نداره گذاشتن میزان دمیج(اسیب) هم برای سبک ارکید واقعا مسخره به نظر میاد اونم این بازی که همش در حال تصادف هستید

گرافیک خوبی داره اما برای یه عنوان نسل بعدی کمه نه تنظیمات vsync داره نه aa نه حداقل فریم بالای 30 داره کنترل ماشین ها هم می تونست بهتر باشه 30 فریم بودنش هم به تاخیر کنترل بازی افزوده کرده

خلاصه من اصلا نمی دونم چرا به ساخته های criteriongames. / اینقدر امتیاز خوب می دن burnout به مراتب بهتر از nfs هایی هست که زوری ea بهش می گه بسازه

من به بازی امتیاز 7 رو می دم
این دیگه سلیقه ای هست!
حتما که نباید وقتی یکی خوشش نمیاد سایتا هم خوششون نیاد!

بازم وقتی تو با UnderCover یا The Run ـی که اون Black Box افتضاح ساخت مقایسه کنی میبینی خیلی جلوتر از اون هست! حالا که به MW 2005 یا underground نمیرسه بازم نمیشه گفت بده!
گرچه این بازی مال Criterion Games نیست و مال Ghost game هست! حالا درسته کمکش کرده ولی بازم مال اون نیست! و این استدیو تا الان فقط یک MW 2012 داشته که گیمرا زیاد ازش گله کردند وگرنه Hot Pursuit 2010 یکی از بهترین نسخه های NFS بود!
من تا فردا بازیم دانلود میشه میام نظرمو میگم :)

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
درود

دوستان ما یه پنجاه میلیون تا عکس قبلا از تصویر ماشینها تو جاده دیدیم .
یه چندها عکس از نقشه و تیونینگ بزارید .

اینایی که با نظراتشون بازی نابود میکنن خیلی توجه نکن هرکسی نظری داره .
من خودم تا بازی نکنم اصلا به این صحبتها توجه نمیکنم
شرمنده دوست عزیز :bighug:
ما حواسمون نبود که توی ایران نباید نظر شخصی داده بشه و چون یک طیف خاصی، طرفدار چیزی هستند، تمامی جامعه به زور مجبور هستند که نظر اون دسته رو قبول کنند و هیچ انتقادی نکنند و حتی نظر شخصی هم ندن. بهتره اسم تاپیک تغییر پیدا بکنه و بزارن تاپیک تعریف و تمجید از NFS Rivals تا شماها بتونید سلیقه خودتون رو بهتر به سایرین تحمیل کنید!

قرن بیست و یکم هستیم، نمیتونیم نظر شخصی در مورد یک بازی هم بدیم :-&

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
دوست گرامی این کارا یه زمانی خیلی طرفدار داشت و الان دیگه خز شده و سازنده بازی هم به همین دلیل استفاده نمیکنه از یه همچین قابلیت هایی!
b-)

بازی به این خوبی من نمیدونم دیگه انتظار چی دارید!!!!
)x

کلا ایرانی ها عادت کردن وقتی یه بازی جدید بیاد تا جایی که میشه بکوبنش بعد که بازی قدیمی شد میان میگن بازی خوبی بود!

تا زمانی که need for speed دست شرکت ea canada بود شاهکار میزد از شاهکار nfs hot pursuit 2 گرفته تا nfs most wanted 2005
اما بعد که افتاد دست کسای دیگه ریشه شو از دست داد
بازی NFS RIVAL اگر اسمش یه چیز دیگه بود به نوبه ی خودش فوق العاده ست اما چون نام nfs رو به یدک می کشه ما توقع زیادی از بازی داریم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این دیگه سلیقه ای هست!

بازم وقتی تو با UnderCover یا The Run ـی که اون Black Box افتضاح ساخت مقایسه کنی میبینی خیلی جلوتر از اون هست! حالا که به MW 2005 یا underground نمیرسه بازم نمیشه گفت بده!
گرچه این بازی مال Criterion Games نیست و مال Ghost game هست! حالا درسته کمکش کرده ولی بازم مال اون نیست! و این استدیو تا الان فقط یک MW 2012 داشته که گیمرا زیاد ازش گله کردند وگرنه Hot Pursuit 2010 یکی از بهترین نسخه های NFS بود!

بازی که قشنگ خود burnout هست اما burnout کم کارکرد میزان تنوعش خیلی کمه انگار از قصد خواستن پتانسیل بازی هدر بشه من حتی عاشق همین نسخه هایی هستم که بهش می گید اشغال همه ی نسخه هاشم تموم کردم اما این بازی چنتا بدی خیلی بزرگ داره اصلا دلیلی نداره مسابقات در محیط باز باشه که با این سرعت صد بار راه رو اشتباه برید فلش بک هم که نداره بازی هم که انصافا سخته حالا اینا به کنار دمیج هم اضافه شده بازی ارکید باید یه بازی فان باشه اگرم قراره بازی سخت باشه درجه ی سختی براش بذارن من دیگه اصلا توی این سن حوصله ی اینجور بازی ها که صد بار یه مرحله رو از اول بری رو ندارم خلاصه این سلیقه ای اما اینکه حتی دوربین بازی دو تا حالت بیشتر نداره یا درجه ی سختی نداره یعنی ازادی عمل این بازی صفر هست(بازی فقط برای یه گروه خاص ساخته شده) یا حداقل یه فلش بک می ذاشتن از اینا که بگذریم برای کسی که حوصله(اعصاب) داره گیم پلی بازی زیبا هست

اینم عکس برای دوستان:

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
این دیگه سلیقه ای هست!

من the runرو به rivals وmost wanted ترجیح میدم هم از نظر گرافیک و هم گیم پلی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
من the runرو به rivals وmost wanted ترجیح میدم هم از نظر گرافیک و هم گیم پلی
هر کسی یک نظری داره دیگه! ولی پایین ترین نمره Need for Speed مال همین The Run بود که بیشترا هم از The Run خوششون نیومد از جمله خودم! متاش 64/100 بود که واقعا افتضاحه واسه ی همچین سریی! اون نسخه ی UnderCover هم که BB ساخت اونم همینطور نمرات افتضاحی گرفت! کلا کارنامه جالبی نداره!
کلا نسخه های جدیدی که عرضه میشه چون زیر دست Criterion Games هست خیلی شباهت به BurnOut داره و کسانی که از نسخه های قدیمی خوششون میومده و از این مدل گیم پلی و ... خوششون نمیاد زیاد با این نسخه های جدید حال نمیکنن! من که خودم شخصا خیلی حال میکنم ولی بازم نسخه های قدیمی رو ترجیح میدم!

- - -ویرایش - - -

شرمنده دوست عزیز :bighug:
ما حواسمون نبود که توی ایران نباید نظر شخصی داده بشه و چون یک طیف خاصی، طرفدار چیزی هستند، تمامی جامعه به زور مجبور هستند که نظر اون دسته رو قبول کنند و هیچ انتقادی نکنند و حتی نظر شخصی هم ندن. بهتره اسم تاپیک تغییر پیدا بکنه و بزارن تاپیک تعریف و تمجید از NFS Rivals تا شماها بتونید سلیقه خودتون رو بهتر به سایرین تحمیل کنید!

قرن بیست و یکم هستیم، نمیتونیم نظر شخصی در مورد یک بازی هم بدیم :-&

متن نوشته شده:
:arrowd::arrowd::arrowd:

اینایی که با نظراتشون بازی نابود میکنن خیلی توجه نکن هرکسی نظری داره .
من خودم تا بازی نکنم اصلا به این صحبتها توجه نمیکنم
الان به کسی به شما گفت حق نظر دادن ندارید؟ :D
خوبه خودشم گفته هر کسی نظری داره :|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من چنتا نکته کشف کردم بازی pause نداره یعنی یه دفعه خارش بگیری یا کاری پیش بیاد رفتی تو دیوار بعد دیگه اینکه restart race هم نداره نکته ی مهم اخر بازی با اینکه سبک هست بعضی جاهاش لگ ریز داره اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ کلی منتظر این بازی بودم:(

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
مرسی نوژن بابت عکسا
ولی مگه سن و سالت چقدر بالا رفته که حوصله ی دستی کشیدنو نداری ؟:d
پس ما چی بگیم دیگه |-)
این همه اسپورت اسپورت این بود ؟ 4 تا رنگ رینگ و بدنه ؟
زحمت کشیدن ولی جدای اینا گرافیک محیط زیباست اما 30 فریم بودنش ستم
هرچند RUN هم اولش همینطور بود مجبورا با 30 فریم تمومش کردم ولی بعد که 60 فریم شد ی بار دیگه از خجالتش دراومدم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حس دستی کشیدن رو دارم اما حس 20 بار رفتن یه مسابقه رو ندارم البته تا اینجاش که رفتم راحت بود حتی باختی هم باختی:d اما ستمش اینه که باید دوباره تا محل رانندگی کنی البته مطمئن نیستم که می شه jump زد یا نه

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
دیگه nfs به روزای اوجش در سری ug و mw بر نخواهد گشت تو این سال ها فقط hp بود که مقداری برام دلچسب بود بقیه نسخ حتی ارزش نصب هم نداشتند.

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
خب بلاخره پس از ۲-۳ ساعت بازی، به دلیل طیف گسترده ماشین های موجود و تیونینگ بسیار متنوع، بازی رو مثل تمامی نسخه های منتشر شده بعد از nfs most wanted 2005 به سطل زباله هدایت کردم. البته گرافیک بازی خوب بود، دیگه نکته مثبتی وجود نداشت.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
راه حلی برای 60 فریم شدن بازی پیدا کردم:
به ادامه ی شورتکات بازی این رو با فاصله اضافه کنید:
GameTime.MaxSimFps 60-
از فریم 60 بازی لذت ببرید تست کردم تایید کردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر