Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

practiced

کاربر سایت
Mar 29, 2013
144
نام
کوروش جریکو
((سیو کامل بازی))

دوستانی که حال و حوصله ی باز کردن ماشینها +آپگرید شون رو ندارن !می تونن از سیو بنده استفاده کنن!

تمامی ماشینها آپگرید هستند!

1Capture2PNG_19975138632288522315.png
0CapturePNG_23024138632288534815.png

2Capture3PNG_17789138632288525183.png

4Capture5PNG_13275138632288533078.png

3Capture4PNG_7168138632288544777.png

لینک دانلود مستقیم با حجم 34K/B

آخرین ویرایش:

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
بازی رو تا حدود 30 درصد جلو رفتم
از لحاظ گرافیک خارق العاده بود و واقعا من مبهوت منظره ها و حتی ذرات زیبای داخل محیط شده بودم و باید بگم دست برنامه نویسا و گرافیستای فراست بایت 3 درد نکنه
افت فریم به ندرت داشتم و به دوستانی که افت فریم دارن پیشنهاد می کنم سیستمشون رو از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری به روز کنن ( سعی کنن از ویندوز 8.1 استفاده کنن )
با وجود اینکه لامبورگینی آزاد شده اما همچنان از بنز سی 63 استفاده می کنم چون بهترینه
گیم پلی مخصوصا برای cops عالی کار شده هر چند نقاط ضعف زیاد داره
صدا گذاری و آهنگ های بازی هم خیلی عالیه
در کل بازی هیجان انگیزی هست

در آخر بگم که چون از اصالتش دور شده باید انداختش توی سطل اشغال اما به عنوان یک بازی ریسینک آرکید نمره 8 از 10 رو بهش میدم .

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان چطور میشه این مایل بر ثانیه رو به کیلو متر بر ثانیه تبدیل کرد؟

باید برین توی قسمت تنظیمات که نوشته Gamepad ، keybord settings ، game settings و ... . حالا فکر کنم باید واردGame settings بشین . یک جا که نوشته units و فقط دو حالت داره رو تغییر بدین تا به km/h تبدیل بشه .

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
بازی رفت تو سطل آشغال..!!بعلت فریم بیش از حدپائین

مشکل از سیستم شماست ما که مثل هلو اجرا می کنیم - پس قربون دستت سیستم ت رو هم همراه بازی بنداز سطل آشغال :d
اتفاقا این بازی جز تنها بازی های سری nfs هست که من بعد چندین سال تازه داره حس ریسینگ بهم میده هر چند از اصالت دور شده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
اتفاقا خوب شد pause نذاشتن! خیلی هیجان بازی رفته بالا
Pause چه ربطی به هیجان داره :D
الان HP 2010 که Pause داشت هیجانش کم بود؟ :D

الان خیلی شده وسط یک ریس خفن یکی صدام میزنه بیا یک لحظه بیرون! حالا هم نمیتونم بگم نمیام هم نمیتونم Pause کنم! چیکار باید بکنم؟ :|
یکی از شواهد کرم داشتن سازنده همین بوده :D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
Pause چه ربطی به هیجان داره :D
الان HP 2010 که Pause داشت هیجانش کم بود؟ :D

الان خیلی شده وسط یک ریس خفن یکی صدام میزنه بیا یک لحظه بیرون! حالا هم نمیتونم بگم نمیام هم نمیتونم Pause کنم! چیکار باید بکنم؟ :|
یکی از شواهد کرم داشتن سازنده همین بوده :D

بهترين راه حل در اين مواقع كه يكي صدات ميزنه اينه كه بگي : "الآن ميام !!" :d اين روش رو خودم بكار بردم . جواب ميده به شدت !! اگه طرف خيلي گير بود بگو لطفا يك كوچولو صبر كنين ، الآن ميام !! :d
ولي واقعا چه وضعيتيه ! :| آخه يعني چي بازي pause نداره !! ماشاالله پليس هاش هم كه رواني . اگه كنار واستي و ببيننت باز ميان دنبالت . مثلا يك لحظه كنار واميستي و ميري يك ليوان آب بزني و مياي ميبيني كه Busted ! :| البته اين مورد خيلي كم پيش مياد ولي خب باز هم يك نقص به شمار ميره ديگه ! :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب من قسمت racing رو, هم تو قسمت داستانی مانندش تموم کردم و هم تمام مسابقات racing رو (البته به غیر از 3 مسابقه ی زمانی که خیلی سخت بود) با گرفتن مدال طلا درو کردم. قسمت پلیسی رو چون که خیلی خوشم نمیاد و چون چراغهای آبی و قرمزش (مخصوصاً تو شب) چشمو اذیت میکنه و صدای آژیرشون هم گوش خراشه, قصد تموم کردنشو ندارم. به همین خاطر Need For Speed Rivals همینجا برام تموم شده حساب میشه و حالا نکات مثبت و منفیشو همراه با امتیاز اینجا می نویسم:

نکات مثبت:
–-------------------

- گرافیک فنی بسیار خوب و چشم نواز به لطف موتور FrostBite با طراحی بسیار خوب مناظر طبیعی و طراحی نسبتاً خوب خودروها

- قابلیت توربوی بسیار خوب و کارآمد. در‌واقع یکی از بهترین و شاید هم بهترین توربویی بود که من در یک مسابقه ی racing دیده بودم; طوری که آدم احساس می‌کرد داره پرواز میکنه!

- دست فرمون و گیم پلی بسیار خوب خودروها (البته منهای ترمز دستی ناکارآمد بازی)

- صداگذاری بسیار خوب خودورها مثل همیشه طوری که موتور هر خودرویی صدای منحصر بفرد خود را داراست و همچنین موزیکهای جذاب

- وجود جدیدترین سوپر خوردوهای موجود در بازار در بازی باز هم مثل همیشه!

- فیزیک نسبتاً خوب خودروها در تصادفات و پرش ها

نکات منفی:
–-------------------

- تعداد بسیار اندک خودروها در هر دو قسمت (گرچه تصور میکنم تعداد خودروهای پلیس کمی بیشتر به نظر می رسید)

- قفل بودن فریم بر روی عدد 30! و نبود امکان تغییر دکمه های گیم پد

- تخریب پذیری بسیار نامتناسب و بیش از حد معقول برای یک بازی arcade racing

- تنظیمات گرافیکی بسیار کم و محدود برای نسخه ی PC و Draw Distance (محدوده ی دید) نسبتاً کم

- تعداد محدودی باگ که باعث میشد مثلاً بعضی جاها خودرو فریز بشه و بعد از چند ثانیه دوباره به حالت عادی برگرده و یا خارج شدن ناگهانی از بازی در برخی مواقع

- نبود حالت split-screen و یا حالت lan برای بازی دو نفره ی آفلاین

- باز هم مثل چند nfs این چند سال اخیر, نقشه ی بازی به جای قرار گرفتن در قسمت وسط و بالای صفحه, در قسمت پایین و چپ قرار داده شده که باعث میشه تمرکز از جاده دور بشه و کار رو برای هدایت خودرو مشکلتر بکنه (معلوم نیست که بالاخره چند سال دیگه میفهمن که نقشه باید وسط و بالا باشه)

گرافیک: 8.5
گیم پلی:7
جذابیت: 7
صدا و موسیقی: 9.5
–---------------------------
امتیاز کل: 8

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
عزیز چند بار که گفتم! اون مشکل 30 فریم رو با اون تنظیمات راحت میشد حل کرد که!
دوستان هم تست کردن میگن درست بوده

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
عزیز چند بار که گفتم! اون مشکل 30 فریم رو با اون تنظیمات راحت میشد حل کرد که!
دوستان هم تست کردن میگن درست بوده

عزیز, من تست کردم برای من جواب نداد. چرا فکر کردی قراره برای همه جواب بده؟! حتی اگه هم جواب میداد, دلیل نمیشه بگیم شرکت سازنده خوب کاری کرده که قفل 30 فریم گذاشته...

speedup

کاربر سایت
Jan 7, 2013
27
نام
Mojtaba
NFS Rivals تحولی بود بعد از MW2012 که بتونن کمی گند کاری قبلی رو پاک کنن که موفق شدن.
طراحیش مثل همیشه فوق العاده بود...!
اگه سرت میخوارید و در همون موقع پلیس میامد دنبالت دوست داشتی داد بزنی چون Pause نداره...!!!که افتضاحه!
اگه اسم این بازی رو میزاشتن Hot Persuit2013 واقاً برازندش بود.
رانندگی واقعی تر و واقعاً بهتر بود...تفاوت ماشینای دو ویفرانسیل و دیفرانسیل عقب مشهود تر شده مخصوصاً تو جاده برفیش!

در کل خیلی عالی بود، جای کار زیادی داره تا دوباره لذت بازیایی مثل NFS UnderGround2 رو تجربه کنیم

من Cop Career رو تموم کردم و تو Racer Career ، Ferrari Enzoرو باز کردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر