Need for Speed: Rivals رسما معرفی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

‌EA امروز رسما بازی را تایید کرد.
Marcus Nilsson تهیه کننده Ghost Games در این باره گفت:"
بازی از Frostbite 3 استفاده می‌کند سازنده بازی استدیو سوئدی Ghost Games با همکاری Criterion Games است. فضای بازی برای رقابت شدید بین رانندگان و پلیس‌ها بسیار زیاد است. Need for Speed Rivals در PC و کنسول‌های نسل بعد زیبا به نظر می‌رسد.

اطلاعات اولیه:
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.
آپدیت خبر:
Jamie Keen طراح اصلی Watch Dogs و Far Cry 3 در این استدیو است.
کارمندان این استدیو از استدیو‌های Bizarre, Black Rock به همراه Playground و Turn 10 هستند.
بازی نسخه Wii U ندارد چون Frostbite 3 برروی آن توسعه نیافته و هماهنگ نیست با این وجود گفته شد که Frostbite 3 با همه پلتفرم‌ها هماهنگ است. او اطلاعات زیادی نداد چون گفت من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم.

Need for Speed: Rivals در 19 نوامبر برای کنسول‌های نسل فعلی عرضه می‌شود و دراوایل سال نیز برای PS4 و Xbox One‌ عرضه خواهد شد.
نسخه PC بازی تایید نشده است ولی ممکن است برای PC عرضه شود Nilsson اشاره نکرده است که نسخه PC از ویژگی‌های کنسولهای فلی بهره می‌برند یا کنسول‌های نسل بعدی.

تصاویر:

منبع:
1
2
3

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما که از نسخه اول بازی کردی بگو ببینم مشکل MW2012چی بود چرا تو سری NFSآشغال بود؟

کاری با بحث شما با raviندارم ولی اگه ریسینگ با متای 85 تقدیر شده E3تقدیر شده VGAآشغاله این نظر شماست و توهم وقتی به وجود میاد که نظر خودت رو بگی حقیقته و هر چی دیگران میگن توهم میدونی و به سلیقه دیگران توهین میکنی+جمله ای که هیلایت کردم بهش میگن مالیخولیا یه نوعش اینه که دیگران رو چیزی میبینی که نیستند و خودت رو چیزی میبینی که...وقتی ناظم انجم اینطور صحبت میکنه باید همه تایپیک ها فن بوی ها 1000صفخه ببرن جلو
میتونید برید به نقد این بازی تو همین سایت نگاهی بندازید.

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
UnderCover و the Run آشغال بودن !! ( پیس او شت !! زباله دونی !! تا این حد :D )

MW یه بازیه معمولی بود ( با مقایسه بین سری NFS ! از HP به اینور چیزی جدید تو NFS ها دیده نمیشه !! ) که اگه با هورایزن مقایسش کنیم از یه سری جهات ضعیفِ ( اونم نه از همه نظر ! )

پ.ن : من فنِ هیچکدوم نیستم

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
کسانی که که فکر می کنن NFS بعد از carbon اصلا ریسینگ بوده احتمالا یا قبلی ها رو بازی نکردن یا اینکه سطح انتظاراتشون خیلی پاییه چون به شخصه بعد carbon اصلا نمیتونستم 1 دقیقه هیچ کدوم از نسخه ها بعدی رو تحمل کنم،اون حالت خاص خودش رو از دست داد
این هم یک گندی مثل قبلی ها میشه

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
نمیدونم چرا نمیان یه داستان درست و حسابی مثل کربن با چنتا غول آخر که ماشینای خفن دارن بسازن:d
خداوکیلی خیلی هم مورد استقبال قرار میگیره

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
منم با NFS بزرگ شدم از شماره یکش تا همین MW2012 بدون استثنا همشون رو تموم کردم ولی قبول کنید MW2012 مالی نبود یه چیزی در حد UC بود ولی یکم بهتر شده بود امیدوارم نسخه جدیدش حال و هوای UG1 یا UG 2 رو داشته باشه یا حداقل CARBON یادش بخیر تو UG2 حتی سیستم صوتیش رو تغییر میدادیم...:((

من نمیگم MW2012 بهترین بازی تاریخ NFS بود و فقط میگم بازی خوبی بود و اصلا معنی نمیده به این بازی بگیم آشغال!b-)

من خودم از همه بیشتر با UnderGround 2 حال کردم و با The Run اصلا حال نکردم ولی خب Run رو هم یه سری ها دوست داشتن...:d

MW2012 ایراد زیاد داشت و من قبول دارم و مثل لبه داشتن بعضی از جاها و باگ های تصادف ولی اگه قرار باشه فقط ایرادات رو ببینیم Horizon هم ایراد داشت....:|

از بازی که خیلی ها تحسینش کردن وقتی با عنوان آشغال یاد میشه چیزی جز فن بازی توی ذهن من تداعی نمیشه!:-$

- - -ویرایش - - -

میتونید برید به نقد این بازی تو همین سایت نگاهی بندازید.
نقد سایت کاملا یک طرفه است و فقط نکات منفی رو بیان میکنه و حتی از نوآوری هایی که توی بازی کریتریون وارد کرده به عنوان نقاط ضعف یاد میکنه و اگه به خوندن نقد باشه نقد خوب از این بازی توی اینترنت کم نیست!حتی با وجود خوندن نقد یک طرفه سایت هم من به این نتیجه نمیرسم که با یه بازی آشغال طرف هستم و فقط انتظار یه بازی ضعیف رو پیدا میکنم!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نقد سایت کاملا یک طرفه است و فقط نکات منفی رو بیان میکنه و حتی از نوآوری هایی که توی بازی کریتریون وارد کرده به عنوان نقاط ضعف یاد میکنه و اگه به خوندن نقد باشه نقد خوب از این بازی توی اینترنت کم نیست!حتی با وجود خوندن نقد یک طرفه سایت هم من به این نتیجه نمیرسم که با یه بازی آشغال طرف هستم و فقط انتظار یه بازی ضعیف رو پیدا میکنم!
اینکه یک طرفه است رو شما اینطوری دوست داری ببینی. مریض نیستم اصلا بازی رو بکوبم. اتفاقا قبل از اینکه فورزا بازی کنم نشستم اینو بازی کردم چون واقعا از زمانی معرفی شده بود انتظارش رو میکشیدم اما با یه epic fail مواجه شدم. تمامی چیزایی که توی نقد اشاره کردم همشون عین واقعیت هست. اگر میتونید خلافش رو ثابت کنید بسم الله.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این PC هم شده ابزار تبلیغ کنسول ها یعنی چی که مشخص نیست با چه کیفیتی قراره بیاد 1 درصد فکر کنید بیاد با گرافیک کنسول های نسل قبل؟؟؟؟؟؟؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یک حسی داره بهم میگه باز Frosbite و باز افتضاح بزرگی توی سری nfs مثل The Run
همون انجین Chameleon engine که باهاش Hot Pursuit و Most Wanted 2012 رو درست کردن رو ارتقا میدادن خیلی بهتر بود بنظر من!
الانه که چند تا نوب بیان بگن انجین MW2012 فراستبایت بوده:p

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
یک حسی داره بهم میگه باز Frosbite و باز افتضاح بزرگی توی سری nfs مثل The Run
همون انجین Chameleon engine که باهاش Hot Pursuit و Most Wanted 2012 رو درست کردن رو ارتقا میدادن خیلی بهتر بود بنظر من!
الانه که چند تا نوب بیان بگن انجین MW2012 فراستبایت بوده:p
Frosbite خودش رو کاملا تو BF3 نشون داد و انجینش خصوصا الان که ارتقا هم پیدا کرده هیچ مشکلی نداره و یکی از برترین انجین هاست،کیفیت پایین یک بازی ربطی موتور گرافیکیش نداره
اینا بهتره یک سازنده درست حسابی پیدا کنن مگر نه موتور و اینا مشکلی نداره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Frosbite خودش رو کاملا تو BF3 نشون داد و انجینش خصوصا الان که ارتقا هم پیدا کرده هیچ مشکلی نداره و یکی از برترین انجین هاست،کیفیت پایین یک بازی ربطی موتور گرافیکیش نداره
اینا بهتره یک سازنده درست حسابی پیدا کنن مگر نه موتور و اینا مشکلی نداره
درسته
منم نگفتم بده
ولی بنظر من فراستبایت فقط خوراک FPS ـه نه سبک دیگه ای!

کلا انجین سنگینیم هست که به سیستمای پرزوری نیاز داره واسه اجرا روی بالاتری حالت! البته به احتمال زیاد Frosbite 3 بهینه شده ولی بنظر من همون انجین Creterion games خیلی جای کار داشت ولی اینا خیلی بی لیاقتن نتونستن یک چیز خوب از روش بسازن!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
MW2012 ایراد زیاد داشت و من قبول دارم و مثل لبه داشتن بعضی از جاها و باگ های تصادف ولی اگه قرار باشه فقط ایرادات رو ببینیم Horizon هم ایراد داشت....

خیلی راحت یه لیست بلند و بالا از نقص ها و ایرادهای mw واست ردیف میکنم با دلیل
شما هم ایرادهای هورایزن رو لیست کن ...

بعد از 30 ساعت بازی کردن و %100 کردن تک نفره و مولتی رفتن هنوزم بازیش میکنم یک درصد هم تکراری یا خسته کننده نشده این بازی اون وقت یه بازی هم مثل MW2012

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
درسته
منم نگفتم بده
ولی بنظر من فراستبایت فقط خوراک FPS ـه نه سبک دیگه ای!

کلا انجین سنگینیم هست که به سیستمای پرزوری نیاز داره واسه اجرا روی بالاتری حالت! البته به احتمال زیاد Frosbite 3 بهینه شده ولی بنظر من همون انجین Creterion games خیلی جای کار داشت ولی اینا خیلی بی لیاقتن نتونستن یک چیز خوب از روش بسازن!
همتون اشتباه میکنید
frostbite توی نسل اینده ویژگی های خودش رو نشون میده.
توی نسل فعلی سخت افزار مناسب نبود که قدرت خودش رو نشون بده.

Aref.

کاربر سایت
May 22, 2013
5
دوستان یه سوال داشتم
توی mw2012 لوگوی ان اف اس از بین رفت
طبق باکس ارت rivals فونتی که باهاش need for speed رو مینوشتن از بین رفت
چه دلیلی داره؟:|
Need-For-Speed-Logo.jpg

SCAR3CROW

کاربر سایت
May 29, 2013
10
بعد از NEEDFOR SPEED :CARBON

دیگه من NEED FOR SPEED درست حسابی ای تو بازا ندیدم انصافا

و تنها ماشینی که باهاشون حال کردم این اواخر همین FORZA HORAYZEN بود چی بود اسمش

و همچنین بازیهای سری DIRT

این GRID 2 هم زیادی حال نداد

امیدوارم این سری , یه تکونی بدن /.

age of 360

کاربر سایت
Jan 1, 2011
67
نام
پويا
need for speed بجز به فنا دادن پورش کار دیگه ای انجام نداده)x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر