Multi Platform Need For Speed: Most Wanted ( 2012)

07394224301790890854.jpg

Developer: CriterionGames
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing open-world
Platform: PC/PS3/Xbox 360/PS Vita/IOS/ANDROID
Release Date: 30, october 2012

ماشین های پلیسی که در بازی فعلا تایید شدند:
Corvette C6 Z06 Police Interceptor
Dodge Charger SRT-8 Police Interceptor
Ford Police Interceptor Utility
Ford Crown Victoria Police Interceptor
S.W.A.T. Truck
ماشين هاي فعلي :

Porsche 911 Carrera S
[FONT=&amp]BMW M3 Coupé[/FONT]
Lamborghini Aventador LP 700-4
Ford Mustang Boss 302
Subaru Cosworth Impreza STI CS400

• Chevrolet Camaro ZL1
  • Ford GT
  • Corvette ZR1
  • Hummer H1 Alpha
  • Ford F-150 SVT Raptor
  • Marussia B2
  • Chevrolet Corvette ZR1
  • Porsche 918 Spyder
  • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series
    SRT Viper GTS
    Shelby Cobra 427
    Tesla Roadster
    Pagani Huayra
    Mercedes-Benz SLS AMG
    McLaren MP4-12C
    Maserati GranTurismo MC Stradale
    Lexus LFA
    Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante
    Lamborghini Countach 5000QV
    Koenigsegg Agera R (2013
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger SRT-8
    Caterham Superlight R500
    Bentley Continental Supersports
    Audi A1 Clubsport quattro
    Ariel Atom
    Aston Martin V12 Vantage
  • Buggati Veyron 16.4 Super Sport
    BMW M3 GTR
    Bentley Continental Supersports Convertible
    Mono
    Audi R8 GT Spyder
    Alfa Romeo 4C (Concept)

[FONT=&amp]1- در بازي ميتوانيد با 10 [/FONT]Boss[FONT=&amp] يا به قول معروف [/FONT]Blacklist[FONT=&amp] مسابقه دهيد مانند بازي قبلي [/FONT]NFS MW[FONT=&amp] كه 15نفر بلك ليست داشت .2-بازي مانند سري Burnout [/FONT][FONT=&amp] حالت [/FONT]open world[FONT=&amp] دارد و مسابقات را به سبكBurnout [/FONT][FONT=&amp] انجام خواهيد داد.[/FONT]
[FONT=&amp]3- حالت [/FONT]Autolog[FONT=&amp] به بازي برگشته و ميتوانيد با دوستانتان رقابت كنيد مانند [/FONT]Need for Speed: Hot Pursuit[FONT=&amp] 2010[/FONT]
[FONT=&amp]4- ميتوانيد با رقابت با ديگران [/FONT]Speed Points[FONT=&amp] كسب كنيد [/FONT]​
[FONT=&amp]5- بازي از فيزيك خوبي برخوردار است طراحي و نحوه نشان دادن خسارت و تخريب ماشين ها بخوبي مانند [/FONT][FONT=&amp] انجام شده است .[/FONT]
6- اپگريد كردن ماشنين هاي هم كه خواسته طرافداران است نيز در بازي تاييد شده است.7- موتور گرافيكي بازي موتورارتقا يافتهChameleon است كه تو NFS HP 2010 استفاده شده بود.
8-قابلیتی وجود دارد که هر ماشینی که نیاز داشتید رو بتوانید در هرجا که دید با ماشین فعلی خود تعویض کنید.9-مثل پارادایس برای اینکه ماشینی را جزو لیست ماشین های موجود خود بکنید باید ان ماشین را پیدا کرده و در مسابقه نابودش کنید
تریلر
[video]http://e3.gamespot.com/video/6380187/need-for-speed-most-wanted-a-paradise-for-petrolheads[/video]

Minimum System Requirements

• Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Sound card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD
تصاویر

74335439151981640577.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread69830/

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
Veyron رو یا باید آروم برونی یا کلا نرونی :D یکم سرعت میگیری دیگه نمیچرخه با کله میری یه جایی‌ :D

ای دمت گرم . درود بر تو دوست عزیز خداییش چیه این VEYRON ؟ اصلاسریع نمیشه رفت باهاش .
معلومه که نمیشه درست کنترلش کرد چون وقتی هواپیما رو زمین برونی میشه همین دیگه!!!:d 1001 اسب بخار میدونی یعنی چی؟! این همون قدرت موتور ویرون هستش! من خودم خواستم باهش هر طور شده سرعت 400 رو رد کنم یه بزرگراه گیر آوردم و با نیتروس تا 399.999 :d رفت نشد 400 و خوردم به دیوار و مثل همیشه فیلم سینمایی نشون داد:|

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
سلام دوستان! من لپ تاپ Asus n53SM دارم با مشخصات زیر:
Intel Core i7-2670QM, 2.2GHz
Ram: 6GB DDr3
VGA: Geforce 630M 2GB
حالا با این شرایط این بازی باید چطور لود شه برام و رو چه تنظیماتی و در چه حد کیفیتی؟
من این بازی رو نصب کردم، خیلی خیلی لگ می زنه!! در حده 10 ثانیه کاملا روانه، بعد به مدت چند دقیقه یکسره لگ می زنه و ...! اصلا وضعیتی...!
می خواستم ببینم نظر شما چیه؟! لطفا چند نفر نظر بدن، نظرای مختلف برام مهمه.
کرک: skidrow، احتمال داره از کرک باشه؟

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوست عزیز به نظر من لپ تاپت که کم نمیاره . باید مشکل از کرک باشه . من لپ تاپم ASUS SF55 هست با رم 8 و گرافیک 2 و CPU Corei7 2.8 اول لگ می زد و با کرک skidrow تو loading می موند در نتیجه از 3DM استفاده کردم و تو رزلوشن 1600 افت فریم نداشتم به نظر من کرک 3DM بهتره .

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
معلومه که نمیشه درست کنترلش کرد چون وقتی هواپیما رو زمین برونی میشه همین دیگه!!!:d 1001 اسب بخار میدونی یعنی چی؟! این همون قدرت موتور ویرون هستش! من خودم خواستم باهش هر طور شده سرعت 400 رو رد کنم یه بزرگراه گیر آوردم و با نیتروس تا 399.999 :d رفت نشد 400 و خوردم به دیوار و مثل همیشه فیلم سینمایی نشون داد:|

راست میگی ولی از pagani روندنش راحت تره !!! من با ویرون 420 تو بزرگراه رفتم! ولی یک لحظه بعد دیدم ماشین داره تو هوا ملق میزنه !!!:d

---------- نوشته در 12:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان! من لپ تاپ Asus n53SM دارم با مشخصات زیر:
Intel Core i7-2670QM, 2.2GHz
Ram: 6GB DDr3
VGA: Geforce 630M 2GB
حالا با این شرایط این بازی باید چطور لود شه برام و رو چه تنظیماتی و در چه حد کیفیتی؟
من این بازی رو نصب کردم، خیلی خیلی لگ می زنه!! در حده 10 ثانیه کاملا روانه، بعد به مدت چند دقیقه یکسره لگ می زنه و ...! اصلا وضعیتی...!
می خواستم ببینم نظر شما چیه؟! لطفا چند نفر نظر بدن، نظرای مختلف برام مهمه.
کرک: skidrow، احتمال داره از کرک باشه؟

شما بزار بازی روی کارت گرافیکی geforce (قویتره ) بالا بیاد. احتمالا بازی داره با کارت گرافیکی آنبرد بالا میاد . اگه بازم نشد کارت گرافیکی تو اپدیت کن 100% (تضمینی):d درست میشه . لپ تاپ من با همین مشخصات فقط رم 4 رو پایین ترین رزولوشن هم جواب نمیداد اما این دو تا کارو کردم حالا رو بالاترین رزولوشن دارم بازی میکنم!:d

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
شما بزار بازی روی کارت گرافیکی geforce (قویتره ) بالا بیاد. احتمالا بازی داره با کارت گرافیکی آنبرد بالا میاد . اگه بازم نشد کارت گرافیکی تو اپدیت کن 100% (تضمینی)
:d
درست میشه . لپ تاپ من با همین مشخصات فقط رم 4 رو پایین ترین رزولوشن هم جواب نمیداد اما این دو تا کارو کردم حالا رو بالاترین رزولوشن دارم بازی میکنم!
رفیق ممنون که جواب دادی... روی همین Geforce ست بود از اول، درایور هم 306.14 هست. فکر نکنم نیاز به آپدیت نسخه باشه، هرچند بخوام هم نمی تونم، من یه دردسر بدی با آپدیت درایور دارم! همینم دیگه سایت ایسوز واسه win 8 گذاشت و از شانس خوبم تونستم نصبش کنم!!
** مشکل از این بود که توقع ام زیادی بالا بود، تنظیمات رو همرو گذاشتم رو Medium و رزولیشن هم گذاشتم : 1024*1280
درست شد!!
شما با چه تنظیماتی لود می کنی؟ من با این تنظیمات خیلی روان میارم، حدود 50 فریم می گیرم.
(به نظر من Hot Pursuit گرافیک بهتری داشت! البته گفتم نظر من... شاید اصلا درست نباشه)

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
** مشکل از این بود که توقع ام زیادی بالا بود، تنظیمات رو همرو گذاشتم رو Medium و رزولیشن هم گذاشتم : 1024*1280درست شد!!
شما با چه تنظیماتی لود می کنی؟ من با این تنظیمات خیلی روان میارم، حدود 50 فریم می گیرم.
(به نظر من Hot Pursuit گرافیک بهتری داشت! البته گفتم نظر من... شاید اصلا درست نباشه)

راستش من که با 1600 اجرا میکنم بقیه هم روی medium و یکی low هست به اندازه hot pursuit روونه . خواستی یه امتحانی بزن عزیز به نظر من که خوبه .

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
یه نکته ضریف!
اون میخهایی که پلیس ها میزارن کف جاده فقط تایر ماشین شما رو میترکونه؛احتمالا ماشین های حریف تایرشون از فولاده!

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
رفیق ممنون که جواب دادی... روی همین Geforce ست بود از اول، درایور هم 306.14 هست. فکر نکنم نیاز به آپدیت نسخه باشه، هرچند بخوام هم نمی تونم، من یه دردسر بدی با آپدیت درایور دارم! همینم دیگه سایت ایسوز واسه win 8 گذاشت و از شانس خوبم تونستم نصبش کنم!!
** مشکل از این بود که توقع ام زیادی بالا بود، تنظیمات رو همرو گذاشتم رو Medium و رزولیشن هم گذاشتم : 1024*1280
درست شد!!

خواهش میکنم ! توقعت خیلی هم به جاست !:d چون من با رزولوشن 1366*768 بقیه تنظیمات هم روی بالا ترین درجه خیلی روون اجرا میشه . تازه رم 4 ـــه! ولی گرافیک این از hp خیلی بهتره !

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
یه نکته ضریف!
اون میخهایی که پلیس ها میزارن کف جاده فقط تایر ماشین شما رو میترکونه؛احتمالا ماشین های حریف تایرشون از فولاده!

نه اینطور نیست ماشین حریف هم آسیب پذیر هست من خودم دیدم رفت روش پنچر شد ولی شانسش اونجا یه پمپ بنزین بود رفت توش درست شد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
حیف همچین بازی ای که به خاطر یه سری ویژگی های مسخره خراب شده (حداقل برای من)
خود بازی در مجموع خیلی خوبه. گیم پلی و گرافیک و صداگذاری و ... مشکل خاصی نداره. هندلینگ ماشین ها هم لذت بخشه و هیجان خیلی بالایی داره. ولی مثلاً تصادف ها واقعاً برای همچین بازی ای سخت گیرانه هست. توی شبیه سازها هم برای هر تصادف انقدر آدم رو زجرکش نمیکنن که توی یه بازی آرکید مثل MW این طوری کردن. یعنی آدم یه لحظه میخوره به یه جایی ، انقدر با آب و تاب صحنه تصادف نمایش داده میشه که ... بعضی وقتا هم مثلاً کلی دقت میکنم و تصادفی ندارم ولی سر یه پیچ ، 10 میلی متر از ماشینم میخوره به یه برآمدگی 2 سانتی سر تونل و پــــــــــوف !!! دوباره دو ساعت نمایش زیبای تصادف ! :D حاضر بودم بازی دمیج مکانیکی داشت ولی این طوری نبود.
هوش مصنوعی هم بیشتر از اینکه باهوش باشه ، وحشی هست. درسته که بازی آرکید هست و وحشی بودن میتونه هیجانش رو زیاد کنه ، ولی اینا دیگه انگار از تیمارستان رها شدن ! بعضی وقتا با چنان سرعتی از پشت میکوبن به آدم که انگار بازی ژانر وحشت هست ! :D ماشاالله بازی از نظر Rubberband بودن هم در اوج خودش هست. (هوش مصنوعی متقلب ، یعنی برای افزایش هیجان بازی حریف به صورت غیر واقعی سرعتش کم و زیاد میشه) یعنی اگه حریف 200 بار هم تصادف کنه و منحرف بشه ، باز به طرز عجیبی موشک به خودش میبنده و میرسه به ماشین ما !
یه مورد دیگه هم پلیس ها هستن. توی خود مسابقه مشکلی باهاشون ندارم و خیلی هم هیجان میدن به مسابقه ، ولی دیگه توی شهر با ما چی کار دارین !! دارم خیلی راحت و خوشحال به سمت یکی از مسابقات میرم و یه دفعه آژیر پلیس به صدا درمیاد و می افته دنبالم ! به جرم اینکه سرعت غیرمجاز رو در شهر زیر پا گذاشتم !! مگه بازی شبیه ساز آموزش رانندگی هست ؟! :D
اگه این موارد توی بازی نبود خیلی بهتر بود و لذتش چند برابر میشد. ولی همین الآنش هم بازی خیلی خوبی هست و کم و بیش بازی میکنم. فقط چون اعصاب نمی مونه ، زیاد پشت سر هم نمیتونم بازی کنم ! :D
اون ویدئوهای اول مسابقات بعضی وقتا خیلی جالب و خنده دار میشه ! مخصوصاً برای پلیس ها ! :D این حالت انتخاب ماشین هم اول فکر میکردم مسخره هست ولی بعدش دیدم کار جالبیه. باعث میشه هیچ ماشینی رو از دست ندیم و همه رو تجربه کنیم. ولی مثلاً اون ایستگاه ها اوج عجایب بازی هستن ! پلیس بدبخت دنبالم هست و داره توی بی سیم میگه یه لامبورگینی زرد رو تعقیب می کنیم ، بعد در عرض یه ثانیه باید بگه غلط کردم ! لامبورگینی سیاه هست ! :D نمیدونم هدف سازنده ها از این تغییر رنگ رندوم چی بوده !

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
حیف همچین بازی ای که به خاطر یه سری ویژگی های مسخره خراب شده (حداقل برای من)
خود بازی در مجموع خیلی خوبه. گیم پلی و گرافیک و صداگذاری و ... مشکل خاصی نداره. هندلینگ ماشین ها هم لذت بخشه و هیجان خیلی بالایی داره. ولی مثلاً تصادف ها واقعاً برای همچین بازی ای سخت گیرانه هست. توی شبیه سازها هم برای هر تصادف انقدر آدم رو زجرکش نمیکنن که توی یه بازی آرکید مثل MW این طوری کردن. یعنی آدم یه لحظه میخوره به یه جایی ، انقدر با آب و تاب صحنه تصادف نمایش داده میشه که ... بعضی وقتا هم مثلاً کلی دقت میکنم و تصادفی ندارم ولی سر یه پیچ ، 10 میلی متر از ماشینم میخوره به یه برآمدگی 2 سانتی سر تونل و پــــــــــوف !!! دوباره دو ساعت نمایش زیبای تصادف ! :D حاضر بودم بازی دمیج مکانیکی داشت ولی این طوری نبود.
هوش مصنوعی هم بیشتر از اینکه باهوش باشه ، وحشی هست. درسته که بازی آرکید هست و وحشی بودن میتونه هیجانش رو زیاد کنه ، ولی اینا دیگه انگار از تیمارستان رها شدن ! بعضی وقتا با چنان سرعتی از پشت میکوبن به آدم که انگار بازی ژانر وحشت هست ! :D ماشاالله بازی از نظر Rubberband بودن هم در اوج خودش هست. (هوش مصنوعی متقلب ، یعنی برای افزایش هیجان بازی حریف به صورت غیر واقعی سرعتش کم و زیاد میشه) یعنی اگه حریف 200 بار هم تصادف کنه و منحرف بشه ، باز به طرز عجیبی موشک به خودش میبنده و میرسه به ماشین ما !
یه مورد دیگه هم پلیس ها هستن. توی خود مسابقه مشکلی باهاشون ندارم و خیلی هم هیجان میدن به مسابقه ، ولی دیگه توی شهر با ما چی کار دارین !! دارم خیلی راحت و خوشحال به سمت یکی از مسابقات میرم و یه دفعه آژیر پلیس به صدا درمیاد و می افته دنبالم ! به جرم اینکه سرعت غیرمجاز رو در شهر زیر پا گذاشتم !! مگه بازی شبیه ساز آموزش رانندگی هست ؟! :D
اگه این موارد توی بازی نبود خیلی بهتر بود و لذتش چند برابر میشد. ولی همین الآنش هم بازی خیلی خوبی هست و کم و بیش بازی میکنم. فقط چون اعصاب نمی مونه ، زیاد پشت سر هم نمیتونم بازی کنم ! :D
اون ویدئوهای اول مسابقات بعضی وقتا خیلی جالب و خنده دار میشه ! مخصوصاً برای پلیس ها ! :D این حالت انتخاب ماشین هم اول فکر میکردم مسخره هست ولی بعدش دیدم کار جالبیه. باعث میشه هیچ ماشینی رو از دست ندیم و همه رو تجربه کنیم. ولی مثلاً اون ایستگاه ها اوج عجایب بازی هستن ! پلیس بدبخت دنبالم هست و داره توی بی سیم میگه یه لامبورگینی زرد رو تعقیب می کنیم ، بعد در عرض یه ثانیه باید بگه غلط کردم ! لامبورگینی سیاه هست ! :D نمیدونم هدف سازنده ها از این تغییر رنگ رندوم چی بوده !

یعنی واقعا با این قضیه که بازی هیچ هدفی نداره و فقط باید بری ماشین های مختلف رو پیدا کنی و 4 تا باهاش مسابقه بدی و تمام. هیچ مشکلی نداری!!! علاوه بر اون تصادف هاش افتضاح رو اعصابه در حالی که تصادف های Burnout Paradise رو هزار بارم ببینی بازم لذت داره.

تو این ده ی محرم هم Most Wanted قدیمی رو لپ تاپ ذوباره بازی میکردم. انصافا همین الانشم از این جدیده بهتره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یعنی واقعا با این قضیه که بازی هیچ هدفی نداره و فقط باید بری ماشین های مختلف رو پیدا کنی و 4 تا باهاش مسابقه بدی و تمام. هیچ مشکلی نداری!!! علاوه بر اون تصادف هاش افتضاح رو اعصابه در حالی که تصادف های Burnout Paradise رو هزار بارم ببینی بازم لذت داره.

تو این ده ی محرم هم Most Wanted قدیمی رو لپ تاپ ذوباره بازی میکردم. انصافا همین الانشم از این جدیده بهتره.
نه از اون نظر زیاد مشکلی ندارم ! :D یه جورایی حس بازی های آرکید قدیمی که مرحله ای بود رو برام داره. (مثل همین سری Burnout تا قبل از Paradise)
ولی تصادف هاش واقعاً سوهان روح هست. توی Burnout ها اصلاً تصادف جزیی از بازی بود و آدم حتی از تصادف هم لذت میبرد ! ولی اینجا تصادف ها یه جوری هستن که اگه یکی دو ساعت پشت سر هم بازی کنی ممکنه کار دست خودت بدی ! :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه از اون نظر زیاد مشکلی ندارم ! :D یه جورایی حس بازی های آرکید قدیمی که مرحله ای بود رو برام داره. (مثل همین سری Burnout تا قبل از Paradise)
ولی تصادف هاش واقعاً سوهان روح هست. توی Burnout ها اصلاً تصادف جزیی از بازی بود و آدم حتی از تصادف هم لذت میبرد ! ولی اینجا تصادف ها یه جوری هستن که اگه یکی دو ساعت پشت سر هم بازی کنی ممکنه کار دست خودت بدی ! :D
آریا جان میدونی مشکل این بازی از کجا هست؟ از خیابونای تنگ و شلوغ! جاده های کوتاه و باز هم شلوغ که اصلا و ابدا نمیذاره هیجان ناشی از یه سرعت زیاد رو تجربه کنی و اینقدر تصادف میکنی که کلا از بازی زده میشی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر