Multi Platform Need For Speed: Most Wanted ( 2012)

07394224301790890854.jpg

Developer: CriterionGames
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing open-world
Platform: PC/PS3/Xbox 360/PS Vita/IOS/ANDROID
Release Date: 30, october 2012

ماشین های پلیسی که در بازی فعلا تایید شدند:
Corvette C6 Z06 Police Interceptor
Dodge Charger SRT-8 Police Interceptor
Ford Police Interceptor Utility
Ford Crown Victoria Police Interceptor
S.W.A.T. Truck
ماشين هاي فعلي :

Porsche 911 Carrera S
[FONT=&amp]BMW M3 Coupé[/FONT]
Lamborghini Aventador LP 700-4
Ford Mustang Boss 302
Subaru Cosworth Impreza STI CS400

• Chevrolet Camaro ZL1
  • Ford GT
  • Corvette ZR1
  • Hummer H1 Alpha
  • Ford F-150 SVT Raptor
  • Marussia B2
  • Chevrolet Corvette ZR1
  • Porsche 918 Spyder
  • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series
    SRT Viper GTS
    Shelby Cobra 427
    Tesla Roadster
    Pagani Huayra
    Mercedes-Benz SLS AMG
    McLaren MP4-12C
    Maserati GranTurismo MC Stradale
    Lexus LFA
    Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante
    Lamborghini Countach 5000QV
    Koenigsegg Agera R (2013
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger SRT-8
    Caterham Superlight R500
    Bentley Continental Supersports
    Audi A1 Clubsport quattro
    Ariel Atom
    Aston Martin V12 Vantage
  • Buggati Veyron 16.4 Super Sport
    BMW M3 GTR
    Bentley Continental Supersports Convertible
    Mono
    Audi R8 GT Spyder
    Alfa Romeo 4C (Concept)

[FONT=&amp]1- در بازي ميتوانيد با 10 [/FONT]Boss[FONT=&amp] يا به قول معروف [/FONT]Blacklist[FONT=&amp] مسابقه دهيد مانند بازي قبلي [/FONT]NFS MW[FONT=&amp] كه 15نفر بلك ليست داشت .2-بازي مانند سري Burnout [/FONT][FONT=&amp] حالت [/FONT]open world[FONT=&amp] دارد و مسابقات را به سبكBurnout [/FONT][FONT=&amp] انجام خواهيد داد.[/FONT]
[FONT=&amp]3- حالت [/FONT]Autolog[FONT=&amp] به بازي برگشته و ميتوانيد با دوستانتان رقابت كنيد مانند [/FONT]Need for Speed: Hot Pursuit[FONT=&amp] 2010[/FONT]
[FONT=&amp]4- ميتوانيد با رقابت با ديگران [/FONT]Speed Points[FONT=&amp] كسب كنيد [/FONT]​
[FONT=&amp]5- بازي از فيزيك خوبي برخوردار است طراحي و نحوه نشان دادن خسارت و تخريب ماشين ها بخوبي مانند [/FONT][FONT=&amp] انجام شده است .[/FONT]
6- اپگريد كردن ماشنين هاي هم كه خواسته طرافداران است نيز در بازي تاييد شده است.7- موتور گرافيكي بازي موتورارتقا يافتهChameleon است كه تو NFS HP 2010 استفاده شده بود.
8-قابلیتی وجود دارد که هر ماشینی که نیاز داشتید رو بتوانید در هرجا که دید با ماشین فعلی خود تعویض کنید.9-مثل پارادایس برای اینکه ماشینی را جزو لیست ماشین های موجود خود بکنید باید ان ماشین را پیدا کرده و در مسابقه نابودش کنید
تریلر
[video]http://e3.gamespot.com/video/6380187/need-for-speed-most-wanted-a-paradise-for-petrolheads[/video]

Minimum System Requirements

• Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Sound card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD
تصاویر

74335439151981640577.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread69830/

آخرین ویرایش:

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
سلام

چجوری میشه وقتی ماشین تصادف میکنه فیلمش رو نشون نده
هی مینویسه Crashed بدجوری رو اعصابمه~x(
هیچ کاریش نمیشه کرد؛
کلا اینو گذاشتن واسه همین که بره رو اعصاب.

---------- نوشته در 10:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 PM ارسال شده بود ----------

کسایی که میگن هندلینگ بده وقتی بلد نیستین خوب معلومه میگید بده.....به نظرم که هندلینگ عالیه.....کلا توی این چند ساله این بهترین nfs هست که بازی کردم.
میشه بگی بدترین Nfs ای که بازی کردی چی بوده؟!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
سلام

چجوری میشه وقتی ماشین تصادف میکنه فیلمش رو نشون نده
هی مینویسه Crashed بدجوری رو اعصابمه~x(

فکر نکنم راهی باشه جون من خودمم این مشکل رو دارم

لامصب تند و تند هم آسیب می بینه

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
بازی رو تموم کردم، ولی فوق العاده ناامیدم کرد. دیگه خبری از اون تعقیب و گریزهای حماسی، سرعت های چهارصد کیلومتری تو بزرگراه و اون توربو زدن های فوق خفن Hot Pursuit خبری نیست. طراحی شهر خیلی بده و تا میاید یکم سرعت بگیرید، یه پیچ تند یا مانع گنده سر راهتون قرار می گیره و باید شاهد تصادف کردن ماشینتون باشید. البته بازی سخت نیست و این قدر سریع پیشروی می کنید و امتیاز می گیرید که خودتون هم باورتون نمیشه، ولی با این حال، پیشروی با اعصاب خردی همراهه. این Speed Run ها هم که باید توشون میانگین سرعتتون رو از یه حد بالا ببرید، واقعا آزاردهنده بودن.
در کل با این که هنوز بازی جذابیت های خودش رو داره و اول شدن تو بعضی مسابقه های خاص فوق العاده لذت بخشه، ولی با این حال نمیشه از کم کاری شدیدی که تو ساخت بازی انجام شده، چشم پوشی کرد. موسیقی ها خوب نیستن، گرافیک بازی خیلی به دل نمی شینه ( با این که از لحاظ فنی خوبه ) ، موارد جانبی مثل شکستن بیلبوردها یا حصارها وقت تلفی محض هستن ( برای یه بازی طولانی مثل Burnout Paradise مناسب بودن، ولی برای MW نه. ) و از همه بدتر این که بازی غیر از لیست ده Most Wanted هیچ سنخیتی با بازی فوق العاده ای که اسمش رو یدک می کشه و هنوز که هنوزه Racing مورد علاقه ی بندست، نداره.

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
من فک می کنم تنها مشکل از گرافیکتون نیست
حالا من دقیق نمی دونم قدرت این CPU تون چقدره ولی احتمال می دم که مشکل از CPU باشه تا گرافیک چون من روی لپتاب Core i7 و کارت گرافیک از این ضعیفتر اجرا کردم مثل هلو میاورد.
اگه کرک بازی رو عوض کنی هم شاید درس شه. (البته شاید، امتحانش ضرر نداره)

اخه کدوم منطق قبول میکنه که روی لپ تاپی که i7 هست gpu ضعیفتر از 260 بذارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما یه بازی بگو که با دو تا کرک مختلف فریم ریت متفاوت و با اختلاف قابل ملاحظه داشته باشه!

majidw980

کاربر سایت
Nov 27, 2012
2
تشکر از دوستان که راهنمایی میکنند ولی گرافیک 260 معمولی نیست از سریهای hoc گیگا هست که خودش در حد بالاترین اورکلاک هست به صورت پیش فرض اون صفحه اول که میزنه اینتر تو کانتینیو اونجا یه ارور میده 8020000 فکر کنم همچین چیزیه فکر نمیکنم گرافیک در حدی باشه که سیستم نکشه چون اصلا دمای gpu از 50 درجه بالاتر نمیره من mw3 با حداکثر گرافیک اجرا میکردم یا بازی مس افکت سه و شیفت 2 دمای gpu تا 75 هم میرسید این اصلا هیچ فشاری نمیاره رو cpu و gpu فقط لگ میزنه سرگیجه میگیرم اینقدر لگ میزنه دیگه چه با گرافیک بالا چه کمترین گرافیک یکیه کلافم کرده از یطرفم دلم میخواد تمومش کنم

---------- نوشته در 09:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 AM ارسال شده بود ----------

کرک بازیو عوض کردم دیگه خبری از لگ نیست البته با بالاترین گرافیک ممکن ولی بازی ارور هست کدش عوض شده 800d0000 خداکنه باز مشکلی پیش نیاد

آخرین ویرایش:

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425

---------- نوشته در 09:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 AM ارسال شده بود ----------

کرک بازیو عوض کردم دیگه خبری از لگ نیست البته با بالاترین گرافیک ممکن ولی بازی ارور هست کدش عوض شده 800d0000 خداکنه باز مشکلی پیش نیاد

چه کرکی ریختی دوست عزیز بگو شاید لگ ما هم برطرف شد

bizmaz

کاربر سایت
Nov 28, 2012
7
سلام دوستان .یک مشکلی که من دارم و تو هیچ کدوم از بازی های ماشینی ندیدم اینه که وقتی دستت روی دکمه گاز هست وقتی جهت میدی به فرمون سرعت خود به خود کم می شه با اینکه دستت رو گازه. ایا اصلا بازی همین طوریه یا من زدم تنظیمات دکمه ها رو بهم ریختم اینجوری شده چون یه ذره با تنظیماتش ور رفتم.ممنون می شم سریع جواب بدین

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
دوستان یه چیزه جالب این که وقتی یه مدت پشت سر هم تکاف کنید لاستیکهای عقب ماشین میترکن و رینگ ماشیه جرقه های قشنگی میزنه واسه تکاف کردن هم میتونید ترمز و نگه دارید و گاز بدید تا لاستیک بترکه یا این نوک ماشین رو به دیوار قرار بدید و گاز بدید (البته روی آسفالت باشید ) راستی خبری از پچ نشد ؟؟

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام
دوستان یه چیزه جالب این که وقتی یه مدت پشت سر هم تکاف کنید لاستیکهای عقب ماشین میترکن و رینگ ماشیه جرقه های قشنگی میزنه واسه تکاف کردن هم میتونید ترمز و نگه دارید و گاز بدید تا لاستیک بترکه یا این نوک ماشین رو به دیوار قرار بدید و گاز بدید (البته روی آسفالت باشید ) راستی خبری از پچ نشد ؟؟
داداش این لاستیک خوری ها رو ما از اولش میدونستیم یه تریپ جدید بیا!:d

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
داداش بگم خدمتت که برا من اول AVENTADOR چون هم شتابش بالاست و هم سرعتش و کنترلش خوبه ولی تو OffRoad کم میاره بعدش اگه رو nissan GT-R همه تیونینگا رو ببندی پلیس دیگه عمرا بتونه بگیرتت البته باز چون top speed 275 بالاتر نمیره تو مسابقه های آخری کم میاره ولی خوب میتونی باهاش حال کنی البته bugatti veyron هم هست که به نظر من خیلی سریع crashed میشه و Agera هم که فرمونش نسبت به aventador و GT-R و Veyron سفت تر و سخت تره به هر حال من میگم : 1.aventador بعد GT-R و سوم Agera و بعد Veyron

---------- نوشته در 08:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:35 PM ارسال شده بود ----------

بابا دیوانه شدم !!! )x از رو همون عکس JACKSPOTS ها CAMARO ZL1 رو میبینم ولی تو بازی هر کار میکنم پیدا نمیشه میرم توی اون جاده های کناری که پیچ میخوره هیچ جایی پیدا نمیکنم برسم بهش کسی راهشو بگه به خدا ممنون میشم 2 ساعت فقط داشتم تو همون ناحیه دور میزدم یه راهی پیدا کنم برم سمتش ولی پیدا نشد که نشد . چی کار کنم ؟!! از اون قسمتی که چند تا هواپیما هست میرم بازم نمیشه چی کار کنم ؟!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
داداش بگم خدمتت که برا من اول AVENTADOR چون هم شتابش بالاست و هم سرعتش و کنترلش خوبه ولی تو OffRoad کم میاره بعدش اگه رو nissan GT-R همه تیونینگا رو ببندی پلیس دیگه عمرا بتونه بگیرتت البته باز چون top speed 275 بالاتر نمیره تو مسابقه های آخری کم میاره ولی خوب میتونی باهاش حال کنی البته bugatti veyron هم هست که به نظر من خیلی سریع crashed میشه و Agera هم که فرمونش نسبت به aventador و GT-R و Veyron سفت تر و سخت تره به هر حال من میگم : 1.aventador بعد GT-R و سوم Agera و بعد Veyron
Veyron رو یا باید آروم برونی یا کلا نرونی :D یکم سرعت میگیری دیگه نمیچرخه با کله میری یه جایی‌ :D

bizmaz

کاربر سایت
Nov 28, 2012
7
سلام دوستان .یک مشکلی که من دارم و تو هیچ کدوم از بازی های ماشینی ندیدم اینه که وقتی دستت روی دکمه گاز هست وقتی جهت میدی به فرمون سرعت خود به خود کم می شه با اینکه دستت رو گازه. ایا اصلا بازی همین طوریه یا من زدم تنظیمات دکمه ها رو بهم ریختم اینجوری شده چون یه ذره با تنظیماتش ور رفتم.ممنون می شم سریع جواب بدین

اقا این هیچ راه حلی نداره .ماشاالله همه بازیو تموم کردن کسی نیست جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر