Multi Platform Need For Speed: Most Wanted ( 2012)

07394224301790890854.jpg

Developer: CriterionGames
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing open-world
Platform: PC/PS3/Xbox 360/PS Vita/IOS/ANDROID
Release Date: 30, october 2012

ماشین های پلیسی که در بازی فعلا تایید شدند:
Corvette C6 Z06 Police Interceptor
Dodge Charger SRT-8 Police Interceptor
Ford Police Interceptor Utility
Ford Crown Victoria Police Interceptor
S.W.A.T. Truck
ماشين هاي فعلي :

Porsche 911 Carrera S
[FONT=&amp]BMW M3 Coupé[/FONT]
Lamborghini Aventador LP 700-4
Ford Mustang Boss 302
Subaru Cosworth Impreza STI CS400

• Chevrolet Camaro ZL1
  • Ford GT
  • Corvette ZR1
  • Hummer H1 Alpha
  • Ford F-150 SVT Raptor
  • Marussia B2
  • Chevrolet Corvette ZR1
  • Porsche 918 Spyder
  • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series
    SRT Viper GTS
    Shelby Cobra 427
    Tesla Roadster
    Pagani Huayra
    Mercedes-Benz SLS AMG
    McLaren MP4-12C
    Maserati GranTurismo MC Stradale
    Lexus LFA
    Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante
    Lamborghini Countach 5000QV
    Koenigsegg Agera R (2013
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger SRT-8
    Caterham Superlight R500
    Bentley Continental Supersports
    Audi A1 Clubsport quattro
    Ariel Atom
    Aston Martin V12 Vantage
  • Buggati Veyron 16.4 Super Sport
    BMW M3 GTR
    Bentley Continental Supersports Convertible
    Mono
    Audi R8 GT Spyder
    Alfa Romeo 4C (Concept)

[FONT=&amp]1- در بازي ميتوانيد با 10 [/FONT]Boss[FONT=&amp] يا به قول معروف [/FONT]Blacklist[FONT=&amp] مسابقه دهيد مانند بازي قبلي [/FONT]NFS MW[FONT=&amp] كه 15نفر بلك ليست داشت .2-بازي مانند سري Burnout [/FONT][FONT=&amp] حالت [/FONT]open world[FONT=&amp] دارد و مسابقات را به سبكBurnout [/FONT][FONT=&amp] انجام خواهيد داد.[/FONT]
[FONT=&amp]3- حالت [/FONT]Autolog[FONT=&amp] به بازي برگشته و ميتوانيد با دوستانتان رقابت كنيد مانند [/FONT]Need for Speed: Hot Pursuit[FONT=&amp] 2010[/FONT]
[FONT=&amp]4- ميتوانيد با رقابت با ديگران [/FONT]Speed Points[FONT=&amp] كسب كنيد [/FONT]​
[FONT=&amp]5- بازي از فيزيك خوبي برخوردار است طراحي و نحوه نشان دادن خسارت و تخريب ماشين ها بخوبي مانند [/FONT][FONT=&amp] انجام شده است .[/FONT]
6- اپگريد كردن ماشنين هاي هم كه خواسته طرافداران است نيز در بازي تاييد شده است.7- موتور گرافيكي بازي موتورارتقا يافتهChameleon است كه تو NFS HP 2010 استفاده شده بود.
8-قابلیتی وجود دارد که هر ماشینی که نیاز داشتید رو بتوانید در هرجا که دید با ماشین فعلی خود تعویض کنید.9-مثل پارادایس برای اینکه ماشینی را جزو لیست ماشین های موجود خود بکنید باید ان ماشین را پیدا کرده و در مسابقه نابودش کنید
تریلر
[video]http://e3.gamespot.com/video/6380187/need-for-speed-most-wanted-a-paradise-for-petrolheads[/video]

Minimum System Requirements

• Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Sound card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD
تصاویر

74335439151981640577.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread69830/

آخرین ویرایش:

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
نه عزیز اختلاف ناچیز هست الان رو pcتا خرخره که البته همش الکی هست همه چیز بردم بالا بعد رفتم رو.کنسول مقایسه شون کردم هیچ فرقی ندیدیم به علاوه اگر کنسول با tvمی زنی شک نکن که خیلی چیزی بهتر می بینی
البته خوب رو pcفریم بهتر بود البته رو 660tiولی یکی از دوستام که 560 داره باز فریم کم می شد

واقعا یه دنیا ممنون دوست عزیز. پس من نسخه ps3 رو میگیرم.ولی از نظر فریم روی pc فکر نمیکنم به مشکلی بر بخورم. سیستمم اینه:
570gtx power
2600k
corsair vengeance 2*4gb
و ممنون از دوستانی که وقت گذاشتند و جواب دادند

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
ارزش داره دانلودش کنم ؟

بعضی ها خوشون اومده دانلود کن ببین چطوره من که نیم ساعت بیشتر بازی نکردم اصلا چیزی تو بازی ندیدم که جذب کنه نه تیون درست حسابی داره و نه موضوع خاصی یا داستانی فکر کنم فقط زدن به درو دیوار ماشین خراب کردن حال بده زاویه دید دوربین انقدر روی زمین هست و با وجود کلی چیز که روی زمین ریخته دید آمدم گرفته میشه و مجبورم با زاویه بیرون رانندگی کنم پلیسهای بازی هم فکر کنم خیلی راحت شدن وقتی پلیسها دنبالتن هیچ احساس خطری نمیکنی کلا از nfs خیلی فاصله گرفتن

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
اختلاف با نسخه ی کنسولی مثل اکثر بازی های مالتی پلتفرمه ، رزولوشن بیشتر ، فریم بیشتر (البته این بازی افت فریم آزار دهنده هم داره ) ، چند تا افکت گرافیکی ریز و ...
در حد بازیهایی مثل C2 و BF3 بین دو نسخه اختلاف وجود نداره.اگه روی کنسول بازی کنید چیز زیادی رو از دست ندادید.
اگر هم میخواید با PC بازی کنید ، باید یه سیستم خوب داشته باشید تا بهتر از نسخه ی کنسولی بشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
قشنگ معلومه سازنده ها توی این بازی کم کاری کردن. بازی خیلی بهتر از اینا میتونست ظاهر بشه ولی به خوبی میتونین ببینین یه جای کار میلنگه. علاوه بر مشکلاتی از قبیل افت فریم، مشکلاتی مثل نبود داستان، نبود منو بازی (شاید یکی خواست یه Quick Race بره)، آزاد بودن تمام ماشین ها، هندلینگ بد (بد نیست ولی خوب هم نیست. کنترل ماشینا خیلی سنگین هست ولی سیستم دریفتینگ عالیه) و .... توی بازی وجود داره. آدم شک میکنه اینو Criterion ساخته.
امیدوارم هر چه زودتر پچ فیکس بازی رو بدن بیرون تا تمام این مشکلات تو سایه افت فریم قرار بگیرن و دیده نشن

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
کسی ترینر فول این بازی نداره بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ترینر ؟؟؟؟ :-o خجالت بکش :punish::d
البته اگه ریسینگ باز نیستی فقط میخوای ی دوری با ماشینای تاپ بزنی استفاده کن از ترینر .

بازی تموم شد 12:04 دقیقه طول کشید .
لذت بردم .
هندلینگ ماشینا عالی بود باید عادت کرد .
ریسینگ داستان لارم نداره
بلاخره Koenigsegg Agera R رو گرفتم . اولین ماشین تو لیست .
ولی هیچ چی Bugatti Veyron نمیشه
امتیاز 9/10 اون ی نمره هم برای افت فریمش
قضیه اینم مثل NFS RUN شد که به خاطر نسخه کنسولی نسخه PC رو هم روی 30 فریم قفل کردن بعد از ی مدت خودشون با ی آپدیت برگردوندنش روی 60 .
اینم همینه وقتی فروششون رو کنسول ته کشید اینم درست میکنن .
RUN رو با همون فریم قفل شده تموم کردم البته بعدش ی بار هم با 60 فریم تموم کردم . عالی بود .
در ضمن فکر کنم موتور اینم فراست بایته ! الکی گفتن CHAMELON :d
حالا گندش بعدا در میاد . :))

آخرین ویرایش:

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
ترینر ؟؟؟؟ :-o خجالت بکش :punish::d
البته اگه ریسینگ باز نیستی فقط میخوای ی دوری با ماشینای تاپ بزنی استفاده کن از ترینر .

بازی تموم شد 12:04 دقیقه طول کشید .
لذت بردم .
هندلینگ ماشینا عالی بود باید عادت کرد .
ریسینگ داستان لارم نداره
بلاخره Koenigsegg Agera R رو گرفتم . اولین ماشین تو لیست .
ولی هیچ چی Bugatti Veyron نمیشه
امتیاز 9/10 اون ی نمره هم برای افت فریمش
قضیه اینم مثل NFS RUN شد که به خاطر نسخه کنسولی نسخه PC رو هم روی 30 فریم قفل کردن بعد از ی مدت خودشون با ی آپدیت برگردوندنش روی 60 .
اینم همینه وقتی فروششون رو کنسول ته کشید اینم درست میکنن .
RUN رو با همون فریم قفل شده تموم کردم البته بعدش ی بار هم با 60 فریم تموم کردم . عالی بود .
در ضمن فکر کنم موتور اینم فراست بایته ! الکی گفتن CHAMELON :d
حالا گندش بعدا در میاد . :))
این بازیو همینجوری عشقی حال کردم با pc بازی کنم
نه عزیز ریسینگ باز نیستم حالا اگه داری بزار.....اصلا سیو بازی خودتو بزار یه حالی کنیم.........

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
هیچ انگیزه ای برای تموم کردنش به ادم نمیده.
هندلینگ و فریم هم که نگم بهتره.

مسخره ترین قسمت اینه که با ماشینت 4 تا ریس میری تقویت میکنی بعد دیگه تموم باید بری سراغ ماشین بعدی.:|

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
میشه یه نفر توضیح بده مرحله های این بازی چه جوری باید رفت من هر ماشینی که توی خیابون پیدا میکنم یه سری مرحله داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر