Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
حالا چون ماشین های پلیس شلیک می کنند شد بچه گانه این از امکانات این شمار ه هست
پس قسمت ماشین های معمولی بازی چی شد ؟؟؟
البته هر کی با یک چیزی حال می کنه

نه دوست من فقط ماشینهای پلیس نیست که این امکانات رو دارن ماشینهای معمولی هم حتی تو بعضی از مسابقات همه امکانات پلیس رو دارن مثل پنچر کردن لاستیک و شلیک و غیره من هیچ وقت انتقاد بیخود نمی کنم بهتر بازی رو با دقت بیشتر انجام بدی من خودم از طرف دارای NFS هستم خاطراتی دارم با این بازی

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من تقریبا آخرای بازی هستم نمیدونم چش شده لگ وحشتناکی تو بازی دارم
مراحل اولیه عین بنز بازیو میکشیدم
help???

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
اقا من نسخه ی نصب غیر اورجینال بازی رو دارم. نمیتونم پچ رسمی بریزم نه؟
هیچ پچی نیست که بشه رو این نصب کرد تا بتونم بارونو ببینم؟
از این پچ هایی که ادرس میدی خودش میریزه برات ...

اگه میشه کمک کنید...

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
سلام !!
چطور می شه شبکه بازیکرد من هر کاری می کنم می گه باید به سرور وصل شی!:-/
کرک جدیدی برای شبکه می خواد؟؟؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
از اینجا هر چی پچ NFS میخوای هست . همون اولی رو دانلود کن بارون و برف هم میاد
من تو بازی بارون و برف ندیدم که بیاد فقط زمین خیس بود ، الان این پچ اولی رو دانلود کنم بارون و برف میاد ؟
کرک غیر فعال نمیشه ؟! اگه میشه کرک جدید بدید لطفا ...

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
من تو بازی بارون و برف ندیدم که بیاد فقط زمین خیس بود ، الان این پچ اولی رو دانلود کنم بارون و برف میاد ؟
این مواردی هست که با ریختن پچ بر طرف میشه.
- Quad-core CPU’s crash
- Dreamshots are corrupted in non-16:9 aspect ratios: If you configure your game with a different resolution that yields an aspect ratio that’s not 16:9, dreamshots and snapshots were corrupted. This has been fixed.
- Missing rain, snow and corona effects
- CL Eye driver crashes the game: Please note that the PlayStation Eye cameras are still not supported by the game on PC
مشکل برف و باران هم گفته که حل میشه ولی من که چیزی ندیدم!

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب بنده این پچ رو دانلود کردم ...
کرک دیگه کار نکرد ، کرکی دانلود کردم که درست به طور کامل ،
پچ کامل هست و بارون و برف هم توش کاملا مشهود در حال باریدن هست که در قبل از نصب پچ به هیچ عنوان این طور نبود ، خوب شده ، کاملا طبیعی شده مسابقه اما گرافیک ، گرافیک خیلی به دل نمیشست ، حالا با این بارون گند خورد به گرافیک ، گرافیک اصلا خوب نیست در طراحی بارون ، اصلا تو قطرات بارون AA رعایت نشده و انگاه از آسمان لیوان میباره :d ..... این پچ aa کی مییییییییییییییییییییییییاد ؟ (تاریخ؟)
=======
مشکل برف و باران هم گفته که حل میشه ولی من که چیزی ندیدم!
من دیدم ، یه فیلم هم با fraps گرفتم ، براتون آپلود کردم حجم اصلی ـش شد 400 مگ اما کوچیک کردم و ... تا حجم شد زیر 2 مگ ، براتون آپلود کردم ، اینم لینک ، دانلود کنید
=======
ولی واقعا قطرات بارون خیلی خیلی رو مخ هست ، اصلا زیبا ساخته نشده و کاملا قطرات خشن میبارند ، انگار عام الفیل هست و پرنده ها دارن سجّیل میندازن پایین !!!!!:d!!!!!
=======
هر کسی هم کرک رو خواست بگه براش آپلود کنم ...
=======
یه عکس هم اینداختم در حال ریزش بارون ، اما توش کادر های قرمزی کشیدم که نبود AA رو تو رزولوشن و تنظیمات نهایی (آخر) ، نشون میده ، که اصلا این Crition (اسمش رو یادم نیست:d) ، یاد aa نبوده !!!!!!!!!!!
عکس
=======
راستی راهی هست که پچ حرف بشه (غیر از نصب مجدد بازی؟) :d چون بارون علاوه بر گرافیک داغون ، چشم رو هم درد میاره :d

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود

آره.برف تو بازی وجود نداره.
البته دیده میشه ولی نه مثل بارون که می باره.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
خوب بنده این پچ رو دانلود کردم ...
کرک دیگه کار نکرد ، کرکی دانلود کردم که درست به طور کامل ،
پچ کامل هست و بارون و برف هم توش کاملا مشهود در حال باریدن هست که در قبل از نصب پچ به هیچ عنوان این طور نبود ، خوب شده ، کاملا طبیعی شده مسابقه اما گرافیک ، گرافیک خیلی به دل نمیشست ، حالا با این بارون گند خورد به گرافیک ، گرافیک اصلا خوب نیست در طراحی بارون ، اصلا تو قطرات بارون AA رعایت نشده و انگاه از آسمان لیوان میباره :d ..... این پچ aa کی میییییییییییییییییییییییی اد ؟ (تاریخ؟)
من که حتی اون بارون رو هم ندیدم حالا نمیدنم مشکل از کجا بوده که برا من باز با ریختن پچ قطرات بارون دیده نشد!

اما در مورد AA اصلا داخل بازی چیزه به اسم AA وجود نداره:d بلکه از Control Panel کارت گرافیک AA رو تنظیم کنی که بازی FPS خور میشه و حال ادم رو میگیره:d پچ هم فعلا ازش هیچ خبری نیست زیاد هم پیگیرش نباش که احتمال اومدنش کمه!

راستی راهی هست که پچ حرف بشه (غیر از نصب مجدد بازی؟) :d چون بارون علاوه بر گرافیک داغون ، چشم رو هم درد میاره :d
خیر! برو تو کار نصب مجدد:d

عجب چه سوتی
بجای خذف نوشتی حرف=))
الان به نظر شما این اشتباه ارزش زدن یک پست رو داشت ؟
بنده خدا یک اشتباه کرده دلیل نمیشه شما مسخره کنی! الان خودت هم حذف رو نوشتی خذف!

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
عجب چه سوتی
بجای خذف نوشتی حرف=))
=))=)) حالا ما یه اشتباه کردیم ، تو دیگه چرا ؟!!!!!:)):))
اما در مورد AA اصلا داخل بازی چیزه به اسم AA وجود نداره:d بلکه از Control Panel کارت گرافیک AA رو تنظیم کنی که بازی FPS خور میشه و حال ادم رو میگیره:d پچ هم فعلا ازش هیچ خبری نیست زیاد هم پیگیرش نباش که احتمال اومدنش کمه!
مگه چی میشه که حال آدم رو میگیره من تا حاالا امتحان نکردم ...
خیر! برو تو کار نصب مجدد:d
ای بابا ، ضد حال جدید :d
الان به نظر شما این اشتباه ارزش زدن یک پست رو داشت ؟
آخ ، حرف دل من :-*
بنده خدا یک اشتباه کرده دلیل نمیشه شما مسخره کنی! الان خودت هم حذف رو نوشتی خذف!
:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر