Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام بچه ها من میخاستم بدونم آهنگ توی منوی بازی که کوتاه مال چه گروهی و اگه کسی

کاملشو داره برام بزاره من soundtrack هاشم دانلود کردم ولی توش نبود متشکرم
والا من هنو بازی رو ندارم ولی کلا اگه بخای مبتونی از طریق ضبط صدا آهنگو برداری با برنامه Nero wave editor
یا اینکه میتونی با fraps از بازی فیلم بگیری بعد تو برنامه های کانورتر به MP3 تبدیل کنی

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
والا من هنو بازی رو ندارم ولی کلا اگه بخای مبتونی از طریق ضبط صدا آهنگو برداری با برنامه Nero wave editor
یا اینکه میتونی با fraps از بازی فیلم بگیری بعد تو برنامه های کانورتر به MP3 تبدیل کنی

دوست عزیز یه قسمت کوتاه از اون آهنگ بعد من نام گروهشونو میخاستم

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
خوب بلاخره یکی هم پیدا شد که از این بازی ایراد بگیره .البته من هم موافقم .
مرگ بر این قوطی زشت بدرد نخور که همش pc باید چوبش رو بخوره .
خاک بر سر EA بعد از 6 7 سال نسخه جدید این بازی رو داد بیرون اما انحصاری از لحاظ گرافیک فقط برای کنسول . بعد وقتی که می گم SHIFT از این سرتر بود مورد حمله و تهاجم و ترور قرار میدن بنده رو . زاویه دوربین کابین که نداره AA که نداره .HIGH QUALITY TEXTURE که نداره
بانوان پرچم به دست که نداره .فقط ی DETAILS DISTANCE در حد کنسول داره و ی PARTICLE EFFECT دود و ی ماشین REFLECT شده .

VSYNC که مثلا داخل OPTION بازی داره اما فعال بودن یا نبودنش فرقی نداره .
روزای اول کافی بود بگی این چیزا رو نداره .تمام و یا نصف کسانی که الان کمی تا قسمتی به ضعف های گرافیکی بازی پی بردن اون وقت سرسختانه طرفداری می کردن .

اما من منتظر SHIFT 2 هستم .اون باید شاهکار EA باشه . البته امیدوارم تا انتشارش همه ایکس باکس های دنیا 3 چراغ بشن با اجراش و فقط باسه PC بیاد .>:d<
شما چه جوری تشخیص دادی vertical sync نداره باید از داخل درایور فعال کنی وهیچ گونه screen tearing هم نداره
الکی انگ به بازی نزنید مشکل از سیستم خودتونه aa نداره کاملا درست ولی مدل ماشین بسیار پر جزییات و
resolution بسیار عالی هم داره

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
شما چه جوری تشخیص دادی vertical sync نداره باید از داخل درایور فعال کنی وهیچ گونه screen tearing هم نداره
الکی انگ به بازی نزنید مشکل از سیستم خودتونه aa نداره کاملا درست ولی مدل ماشین بسیار پر جزییات و
resolution بسیار عالی هم داره

همونطور که شما تشخیص ندادی اصلا من چی نوشتم و زحمت خوندن به خودت ندادی .
اولا AA که نداره داخل منوی بازی و با AA دادن از کنترل پانل هم چیزی تغییر نمی کنه
دوم اینکه من نگفتم داخل منوی بازی VSYNC نیست .گفتم بودن یا نبودنش هم هیچ فرقی نداره
حالا شما خاموش کن روشن کن هیچ چیزی عوض نمی شه . حتی اگه از درایور هم فعال کنی که لزومی نداره .داخل OPTION بازی هست .

انگ می زنم خوبش هم میزنم این نظر منه و هیچ بشری هم نمی تونه عوضش کنه . نداره یعنی نداره . شما برو اطلاعاتت رو به روز کن . عیب 100 درصد از سیستم شماست که یا کارتت ساپورت نمی کنه یا درایورت برای احد تیر کمون هستش .

سیستم من 100 درصد آپدیته چه از نظر درایور کارت گرافیک چه فیزیک چه کارت صدا و حتی LAN درایور و کوچکترین خازن های سیستمم هم آپدیتن.

شما برو برای سیستم خودت نسخه بپبچ:d بازی بسیار کاغذ و از نظر درجه رتبه بندی NFS حتی قبل از SHIFT قرار می گیره . حالا شما FAN شدی منطق رو قبول نداری دیگه با خودته

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
اي بابا، من دلم انلاينشو ميخواهد !! :(
ول کن بابا میای اونجا ملت نوبو می بینی اعصابت خورد میشه :D
من 3 تا ماشین رو گرفتم از race خارج کردم ، اومدم 4 امیش رو بگیرم یعنی چند ثانیه مونده بود تا بگیرمش ، پلیس پشت سریم emp زد صاف قفل کرد رو من ، منم ترکیدم از race خارج شدم ، آخه یکی نیست بگه مردک وقتی من جلوتم emp واسه چی میزنی ، حالا جهنم مارو از دور خارج کردی چرا نمی تونی درست بازی کنی ؟ خودشم نتونست طرف رو بگیره ، یارو با سرعتی در حد سیب زمینی و دمیجی در حد لالیگا رفت رسید به آخر خط ما باختیم!

این عکس رو وقتی داشتم طرف رو می ترکوندم گرفتم :D

f3ae4d406cef4ec99213.jpg

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب حال ميده، همين كه ادم ميدونه طرف مقابلش شعور داره و از خودش توانايي فكر كردن خودش كلي حاله !!
چيه انقدر هوش هاي مصنوعي
آدم خُل ميشه :(

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
خب حال ميده، همين كه ادم ميدونه طرف مقابلش شعور داره و از خودش توانايي فكر كردن خودش كلي حاله !!
چيه انقدر هوش هاي مصنوعي
آدم خُل ميشه :(
آره خب اینم هست ، خداییش نمیشه نادیدش گرفت
مثلا تو یه دور ، من شدیدا دمیج خورده بودم ، racer بودم ، پلیسا حرکت قشنگی زدن ، دوتاشون از کنار چپ و راست منو بستن یکیشون سبقت گرفت رفت جلوی جلو ، دور زد شاخ به شاخ اومد من ترکیدم ، درسته از race خارج شدم ولی با این حرکتشون خیلی حال کردم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان بدون نسخه اصلی میشه آنلاین زد ؟
=======
2نفره بازی کردن هنوز راه حلی اومده براش ؟

KINGDADY

کاربر سایت
Sep 21, 2010
67
نام
Ali
خوب حالا بگین کلا بازی چه جوریه؟
گرافیک ؟
آهنگ ها؟
گیم پلیو دمو و داستان؟
تیونینگ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آره خب اینم هست ، خداییش نمیشه نادیدش گرفت
مثلا تو یه دور ، من شدیدا دمیج خورده بودم ، racer بودم ، پلیسا حرکت قشنگی زدن ، دوتاشون از کنار چپ و راست منو بستن یکیشون سبقت گرفت رفت جلوی جلو ، دور زد شاخ به شاخ اومد من ترکیدم ، درسته از race خارج شدم ولی با این حرکتشون خیلی حال کردم

همينه ديگه. لذت واقعي بازي اونه
ماها كه فلاين بازي ميكنيم شايد فوقش 40% از لذت كُل رو ببريم !
همه بازيا همينطوره

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خوب حالا بگین کلا بازی چه جوریه؟
گرافیک ؟
آهنگ ها؟
گیم پلیو دمو و داستان؟
تیونینگ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قابل بازي كردنه !
گرافيك متوسط رو به يه ذره بيشتر از متوسط ( رو به خوب نميره :d)
اهنگ ها بيشتر محو گيم پلي ميشن. ميخونه با هواي بازي !!
گيم پلي تنها نقطه قوت بازيه، اونم سه چها روز خوبه ! نه بيشتر.
دمو فقط حالت Intro داره نه بيشتر !
داستان فوق العاده قويه، بي نظير ( اارواح عمش. اصلا داستان نداره)
تيونينگ هم نداره، فقط اپديت سلاح هاي مورد استفاده !

در كل ارزش بازي داره. امتحانش كن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر