NecroVision

awup3t.jpg

NecroVision
ناشر: 1C Company
سازنده: The Farm 51
سبك: FPS
زمان انتشار: May 15, 2009
PC Exclusive Title

NecroVison یک بازی FPS است که داستان آن در زمان جنگ جهانی اول اتفاق می افتد و شما باید با خون آشام ها و شیطان ها درگیر شوید.
NecroVison ،جنگ جهانی اول را با خون آشام ها و قدرت های شیطانی مخلوط کرده است و هیچکس نمیتواند The Farm 51 را متهم به تقلید کند.سبک بازی مانند بازی های همچون Pain Killer و Serious Sam است و همانطور که میدانید اینگونه بازی ها پر از دشمن و Boss ها و اسلحه های عجیب است و در کنار آن سرعت Game play بازی فوق العاده بالا است.
داستان NecroVision در سال 1916 اتفاق می افتد و در ان یک آمریکایی به ارتش انگلیس می پیوندد...اما بعد از کمی مبارزه در میابد که در میدان جنگ خبری از انسان نیست و باید با شیاطین به مبارزه بپردازد.شخصیت اصلی بازی بعد از مدتی برای از بین بردن قدرت شیطانی مجبور میشود وارد دنیای مردگان شود و دشمنان بازی در دنیای مردگان را خون آشام ها تشکیل می دهند.
941742_20080606_embed012.jpg

بعد از مدتی شخصیت بازی یک دستکش با قدرت های شیطانی پیدا میکند که میتواند از آن برای از بین بردن دشمن ها استفاده کند.(از قدرت های این دستکش شیطانی میتوان به قدرت فریز کردن و bullet Time اشاره کرد)
در کنار این قدرت ها در بعضی از موارد می توانید از جادو های خاصی استفاده کنید.تنوع اسلحه در بازی بالا است و همراه با اسلحه میتوانید نارنجک حمل کنید(به صورت همزمان برای استفاده آماده می باشند)
بازی شامل Boss fight های فراوان و معما های تقریبا ساده میباشد که میتواند به زیبا شدن بازی کمک زیادی کند.
Necrovison پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به یک بازی بسیار زیبا و مهیج را دارد و اگر دنبال یک بازی متنوع میگردید حتما آن را امتحان کنید.

golzare5

کاربر سایت
Apr 19, 2012
88
سلام من تو مرحله دوم خیلی از مرحله رو رد میکنم از یه در وارد یه سالن میشم که روبروش یه در دیگه هست تا وسط که میرم زمین زیر پام خالی میشه میفتم تو یه گودال بزرگ که چهار گوشه اون چهار سوارخ کوچیک که نور سبز داخل شونه ویه موجودای سبزی ازش میاد بیرون همشون رو میکشم بعدش یه در هم هست ولی باز نمیشه ودرکل هیچ اتفاقی نمیفته
هرکی بلده یه راه خلاصی نشون بده

golzare5

کاربر سایت
Apr 19, 2012
88
سلام من تو مرحله دوم خیلی از مرحله رو رد میکنم از یه در وارد یه سالن میشم که روبروش یه در دیگه هست تا وسط که میرم زمین زیر پام خالی میشه میفتم تو یه گودال بزرگ که چهار گوشه اون چهار سوارخ کوچیک که نور سبز داخل شونه ویه موجودای سبزی ازش میاد بیرون همشون رو میکشم بعدش یه در هم هست ولی باز نمیشه ودرکل هیچ اتفاقی نمیفته
هرکی بلده یه راه خلاصی نشون بده

کسی نیست کمک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر