NBA Street Homecourt

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
درود

اشکان جون ، حرف شما قبول ;) پس این همه بازی که ریجن فیری عرضه شدن اتفاقی بوده
FEAR
Gears of War
Lost planet
Crackdown
Call of Duty 3
و تعدادی دیگه ای که یادم نمیاد .
پس میشه نتیجه گرفت که یک برنامه های هست . بعدش من که از خودم این خبر رو در نیاوردم . قبل از امد PS3 همه جا حرفش بود . خلاصه 4 روز دیگه معلوم میشه . آرزو میکنم فیری باشه تا همه دوستان بصورت هم زمان حالشو ببریم ( Full Real Time ) . :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
من نگفتم شما این حرفو از خودت در اوردی. ولی شما این حرفو تو این سایت شنیدی اونی هم که این حرفو اولین بار تو این سایت زده خیلی راحت بگم الکی حرف زده!
شما با 4-5 تا بازی معیار region free شدن رو تعیین می کنی؟ این بازی ها اتفاقی نبوده و در ضمن از این لیست 2 تاش فقط مال 2007 هست. (همون زمان لانچ هم یسری از بازی ها region free بود بنابراین با نام بردن 4 تا بازی چیزی رو نمی شه ثابت کرد) این region free سیاستش دست سازنده بازی هست و مطمئن باش ea بازی هاش region free نمی شه. چون 4 تا شرکت region free بازی عرضه می کنن دلیل نمی شه بقیه شرکت ها هم این کارو بکنن.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
اگه قرار بود که free بشه WE:PES2007هم freeمیومد
احسان جان این بازی قبلا واسه j اومده بود البته گرافیکش کمی کمتره wining eleven x تازه الان دیگه بازی های j و uc مساوین البته هر فروشگاهی که دستگاههاش j باشن j میاره هرکی u باشه u میاره این بازی واسه j هم از همون اول میاد
اشکان جان منظوره شما از region lock بودن یعنی شما میگی این بازی واسه j نمیاد

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان منظوره شما از region lock بودن یعنی شما میگی این بازی واسه j نمیاد
نه من همچین حرفی نزدم و این بازی برای هر 3 ریجن j - pal - uc خواهد آمد. نه این بازی 99% بازی ها همینطورن مگر بازی های استثنا انگشت شمار که معمولا ژاپنی هستند و فقط برای j عرضه می شوند.
منظورم من این بود که EA همیشه بازی هاش region lock داره و مثلا شما که j داری باید ورژن j شو بخری.
این بحث ریجن رو هم خواهشا تمام کنید چون به اندازه کافی تاپیک منحرف شد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
بلاخره این بازی هم عرضه شود و امتیاز شیرین 8 رو از Gamesopt گرفت ( برای دوستانی که به امتیاز بازی اهمیت میدن ;) ) تمام سایتها رو چک کردم، هنوز خبری از Region Free بود یا نبودن بازی پیدا نکردم . :-" کسی میدونه این بازی رفته رو نت یا نه . دوستان دست اندرکار عرضه بازی های Xbox360 حواسشون باشه :biggrin1: ( دوستان رو نمیدونم ) ولی من که لنگ این بازی هستم .:biggrin1:

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
فردا شب میتونید این بازی رو از فروشگاه تهیه کنید

boxshot_us_large.jpg

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
حالا اقا اشکان شکا ازکجا میدونی فقط نسخه ی j بازی نیومده چون من شنیدم (از یکی از فروشنده ها) که نسخه ی j بازی هم اوردن

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر