NBA 2k9 -first come PC

امسال واقعا 2kSports یه حال اساسی به پی سی گیمرها داد و سری واقعا زیبا NBA 2k رو برای پی سی هم منتشر کرد
این بازی خیلی پر جزئیات هست حتی به حدی که خالکوبی بدن بازیکنان هم از روی بدن واقعی بازیکنان ان بی ای گرفته شده و عرق و مو ...
gilbert-arenas-addicted-to-game-20070207031851529-000.jpg
سری NBA live اصلا با سری NBA 2k قابل مقایسه نیست و کیفیت و دقت وهیجان NBA 2k رو هیچوقت NBA live نداشته

این بازی واقعا گرافیک بالا و زیبایی داره !

nba-2k8-chris-paul.jpg

ممنون
اگه خیلی کمه ببخشید و می خواستم یه تاپیکی به این عنوان باشه:love:

Last edited by a moderator:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
هیجا نیووردش ؟

چرا من بازی رو گرفتم بسیار هم عالیه . فقط یه باگ اساسی داره اونم اینه که اگه بعد از تغییر هر Option ای در Setting بری به قسمت تمرینات یا Black Top بازی خراب میشه و دیگه در بازی اصلی بعد از یه گل بازی کنا توپو از بیرون وارد بازی نمیکنن یعنی مثلا میتونی هی گل بزنی و دوباره ریباند کنی و هی گل بزنی !!!

من توی Forum خود 2K دیدم که گفتن دارن روی این مشکل کار میکنن و بزودی Patch هم میاد :

http://2ksports.com/forums/showthread.php?t=190935

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
با اینکه همه گیمرها با NBA 2K حال میکنند نمی دونم چرا این مجلات و سایت ها بیشتر از NBA Live تعریف میکنند و لایو رو برتر از توکی میدونند!

اما من که جفتش رو میخرم و بازی می کنم منتظر ریجن J بازی NBA Live 09 هستم....

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
EA شرکت بزرگی هست .پولش بیشتر و تبلیغاتش بیشتر
و دوستان من که تا به حال هیچ مشکلی نداشتم
و با دسته ی PS2 بازی میکنمش و حرف نداره
----------------------------------------------------------------
عرق بازیکنان را میبینید !:eek:
واقعا چقدر روی این بازی کار شده!

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
عجب چیزی ساختند !!! :eek:
EA هم جمع کنه با این بسکتبال ساختنش ! فقط حیف دکمه هاش رو یه کم بد چیدند . شکا دکمه هاتون رو تغییر دادید ؟ یه چیز دیگه ، واسه من خیلی کم اسلم دانک میزنه . معمولا هم باید از فاصله نسبتا دور بیام بدون توقف ، واسه شما هم همین طوریه ؟

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
عجب چیزی ساختند !!! :eek:
EA هم جمع کنه با این بسکتبال ساختنش ! فقط حیف دکمه هاش رو یه کم بد چیدند . شکا دکمه هاتون رو تغییر دادید ؟ یه چیز دیگه ، واسه من خیلی کم اسلم دانک میزنه . معمولا هم باید از فاصله نسبتا دور بیام بدون توقف ، واسه شما هم همین طوریه ؟

بله تغییر دادم
من برای همه ی بازیها به دلخواه خودم تغییر میدم تا راحت بازی کنم;)
دوست عزیز بروی توی Dunk School اونجا یاد بگیر
البته باید دستت شک دار باشه و راحتتر میشه و یا با کیبورد
من تو دسته با شک سمت راست دانک میزنم و اگه بری تو لیستش خودش انواع و اقسام نوع دانک رو داره که همشون با شک سمت راست هست یاد میگیری
نه ربطی نداره برای اسلم دانک باید سریع شک رو حرکت بدی و سریع باشی :biggrin1::love:

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
1 سیستم میگفتین بد نبود:D
پایین ترینش;)

1.2 Minimum System Requirements
-------------------------------

CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista)
RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista)
Disc Drive: 8x or faster DVD drive
Hard Drive: 10.5 GB or more free space
Video: DirectX 9.0c compatible (see below)
Sound: DirectX 9.0c compatible
Input: Keyboard or dual-analog gamepad

Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required:

ATI x1300 or greater;
NVIDIA 6600 or greater;
DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.

Important Note: Game requires Internet connection for activation

1.3 Recommended System Requirements
-----------------------------------

CPU: 3 GHz Dual Core processor or equivalent
RAM: 2 GB
Disc Drive: 8x or faster DVD drive
Hard Drive: 10.5 GB or more free space
Video: Shader Model 3.0 support with 512 Ram (Nvidia(R) Geforce(R) 7900 GT or better)
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Input: Dual-analog gamepad

1.4 DirectX
-----------

DirectX 9.0c or DirectX 10

=====================================================================

2) Performance

=====================================================================

2.1 Resolution
--------------

It is recommended that when running the game on a minimum specification machine, screen resolutions of either 640x480 or 800x600 be used. On a recommended specification machine resolutions of 1152*864 should provide good performance. On a high end machine 1280*1024 on a standard 17 inch LCD monitor will give very good performance.

2.2 CPU Speed
-------------

NBA 2K9 is optimized for dual core machines. If the game is run on a single core machine, a processor of 2.4GHz or better is required to get reasonable performance. The higher the clock speed of the processor the better the game will run. Most dual core machines will be optimum for NBA 2K9.

NOTE: Performance is likely to be significantly slower with certain laptop video cards/processor configurations. Please ensure that your system configuration is in-line with at least the minimum system requirements.

2.3 Memory
----------

Memory or RAM can sometimes greatly affect game play. Machines with less memory will access their hard disk more frequently to load data, which causes sporadic pauses in game play. Machines with a lower end processor and video card that has 256 MB of RAM or less, should make sure that there are no active running programs in the background. This will optimize performance and make the gaming experience better for the user.

For good performance we recommend at least 1 GB of system memory. For optimum performance we recommend at least 2 GB of system memory.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر