NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام.من تا حالا بستکتبال بازی نکردم و برای با اول میخواستم این نسخه رو بخرم اما توی سایت متا رفتم یوزر اسکور بازی افتضاح هست و اکثر براش نوشتن پولمونو امسال ریختیم دور ! حقیقتش خیلی تعجب کردم. اما امتیازات نسخه پارسالو دیدم هم امتیازات منتقدین بالا بود هم یوزر اسکور گیمرها.
خواستم بدونم نسخه پارسالو تهیه کنم بهتر نیست یا همینو بگیرم؟؟؟
یوزر اسکور بازی به این دلیل پایینه که امسال خیلی دیگه وابستگی به vc (پرداخت درون برنامه) زیاد شده

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

• Like
Reactions: The Demon King

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
یوزر اسکور بازی به این دلیل پایینه که امسال خیلی دیگه وابستگی به vc (پرداخت درون برنامه) زیاد شده

من که میخوام واس تفریح بگیرمش نه اینکه تخصصی بزنم توی کار مولتی.همون سینگل بسمه.
شما نسخه پارسالم بازی کردید؟؟ تفاوت نسخه پارسال و امسال حالا در هر جهت فاحش هست یا جزءی؟؟؟

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
من که میخوام واس تفریح بگیرمش نه اینکه تخصصی بزنم توی کار مولتی.همون سینگل بسمه.
شما نسخه پارسالم بازی کردید؟؟ تفاوت نسخه پارسال و امسال حالا در هر جهت فاحش هست یا جزءی؟؟؟
من از نسخه2k6 بازی میکنم،امسال انیمیشن های بیشتری اضافه شدن،فیزیک بازی تقریباً همونه،درکل اگر بودجه ندارید همون نسخه پارسال بگیرید یا صبر کنید همین نسخه قیمتش معقول تر شه،درکل نسخه آخر پیشنهاد میکنم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من از نسخه2k6 بازی میکنم،امسال انیمیشن های بیشتری اضافه شدن،فیزیک بازی تقریباً همونه،درکل اگر بودجه ندارید همون نسخه پارسال بگیرید یا صبر کنید همین نسخه قیمتش معقول تر شه،درکل نسخه آخر پیشنهاد میکنم

اتفاقا چیزی که زیاد دارم بودجه هست منتهی علف خرس نیست که توی حلقوم گرون فروش ها بکنم :D
Ok مرسی از راهنماییتون پس همینو میخرم:kissingheart:

• Like
Reactions: SleepyTurtel

The Demon King

کاربر سایت
Jan 13, 2015
17
سلام بر همه NBA بازا:D
اقا 2k اشک ما نسل هفتیا رو در اورده 5 ساله این بازی برای ps3 هیچ تغییری نکرده فقط گرافیک بالا رفته خسته شدیم دیگه همش تکراری :|
blacktop ش هم که دیگه نگو هر 5 سال دقیقا به یه شکله و فقط عکس کاور بازی عوض میشه و به عنوان نسخه جدید 60 دلار میفروشن (دستگام کپی خوره:D)
و پیشرفت نسل هشتیارو میبینیم میسوزیم و حق داریم چون واقعا داغونه مثلا nba2k17 لباس هارو لود نمیکرد!!! سرور هاش هم که همه داغون تو لاکر روم نمیشه صحبت کرد! لگ! :|
خلاصه که نسل هفتیارو کلا حساب نمیکنن!:-q

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام بر همه NBA بازا:D
اقا 2k اشک ما نسل هفتیا رو در اورده 5 ساله این بازی برای ps3 هیچ تغییری نکرده فقط گرافیک بالا رفته خسته شدیم دیگه همش تکراری :|
blacktop ش هم که دیگه نگو هر 5 سال دقیقا به یه شکله و فقط عکس کاور بازی عوض میشه و به عنوان نسخه جدید 60 دلار میفروشن (دستگام کپی خوره:D)
و پیشرفت نسل هشتیارو میبینیم میسوزیم و حق داریم چون واقعا داغونه مثلا nba2k17 لباس هارو لود نمیکرد!!! سرور هاش هم که همه داغون تو لاکر روم نمیشه صحبت کرد! لگ! :|
خلاصه که نسل هفتیارو کلا حساب نمیکنن!:-q
دیگه بعد از چندسال طبیعی...

• Like
Reactions: The Demon King

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
قضیه خرید بازیکن تو NBAچجوری اصلا چنین چیزی میشه انجام‌‌داد تو بخش My leage من بازیکن رو پیدا میکنم چجوری میشه خرید ؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سایت sixhasis اعصابش ریخته بهم یک ۳۰ خوشگل به بازی داده که تو متا ثبت شده گفته درسته اینا بهترینن ولی این بی رقیب بودن باعث شده از ما پول اضافی و نامعقول بگیرن منطورش به بخش VC بازی داد خیلیا رو دراورده نمیدونم امسال در چه حدی شده

• Like
Reactions: danielo

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
دوستان دمو چنتا تیم داره ؟ ارزش داره 15 گیگ دانلود کنم ؟
نه ! فقط قسمتی از مود داستانیه بازی رو داره که فقط یبار میتونی بازی کنی و بخش تمرینی تو زمین تمرین بین دو تیم گلدن استیت و کلیولند هست که برای آشنایی با بازی خوبه ولی اگه بخوای با تیما بازی دوستانه کنی دانلود نکن

• Like
Reactions: 4058423

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
نه ! فقط قسمتی از مود داستانیه بازی رو داره که فقط یبار میتونی بازی کنی و بخش تمرینی تو زمین تمرین بین دو تیم گلدن استیت و کلیولند هست که برای آشنایی با بازی خوبه ولی اگه بخوای با تیما بازی دوستانه کنی دانلود نکن
جدا ؟! چه مسخره ! خوب شد گفتی میخواستم دانلود کنم من فکر کردم میتونم مثل دموی pes یا fifa یه سال خودمو مشغول کنم باهاش :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر