NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
موافقم!
امروز داشتم ماي پارك ميزدم تازه فهميدم عمرم تو سيزن تلف ميشد واقعا!
يه اسكواد از بروبچ ايراني ادم بزنه و توش بازي كنه صفاي دو عالمه!!!
علی دیدی بهت گفتم برو تست کن چیز مشتی :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: LeBron James 6

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
آقا ماهم بازی رو گرفتیم
میخواستم نقد کنم ولی چیزی نگم بهتره چون همه چیش بهتر و بهتر شده ، حالا من تا اونجایی که اطلاعاتم میکشه از بازی لذت میبرم ، تا اونجایی که دیدم کلیدها راحت تر شده برای پاس ها و موارد دیگه ، دستشون درد نکنه ، تمرکز تو بازی باید بیشتر باشه چون درصد پاسهای خطا بیشتر شده ، گرافیک بازم پیشرفت کرده و خیلی چشم نواز شده از نمای گیم پلی
اون مصاحبه بازیکنا بین دو نیمه با صدای واقعی خودشون تو حلقم واقعا ، اولین بار که دیدم بدنم موور موور شد :D انگار میگی خودش تو تی وی داره باهات صحبت میکنه
استایلها بینظیر ، چی میتونم بگم دیگه ؟
احساس میکنم سرعت بازی بیشتر شده که البته با این اسلایدرهای بازی شکایتی نمیشه کرد
من که بیشتر دوستانه بازی میکردم امسال مود پلی آف هم اضافه شده که بسی خوشحال شدم
هنوزم فکر میکنم روی بازی تسلط ندارم و خیلی چیز هست که باید یاد بگیرم مخصوصا روی پلی بوک ها باید کار کنم، فعلا روی درجه سختی all star میتونم بازی نزدیکی با cpu داشته باشم و ببرمش
ایندیانا هم تیم خوبی شده امسال با پل جورج و بیگ آل خیلی حال میده بازی کنی
فقط از این حسرت میخورم که یه دوست فن nba ندارم بیاد پیشم لوکال بازی کنیم چندتا چیز ازش یاد بگیرم و در کل صفا کنیم و دیگه اینکه این بازی به زمان زیادی احتیاج داره با روزی ۱ ساعت فایده نداره واقعا ...

دوستان یه توضیحی در مورد نقل و انتقالات nba بدن که تاریخش از کی شروع میشه قوانینش چجوریه و کلا چه تفاوتهایی با فوتبال داره ؟ مثلا الان گلدن استیت چجوری تونست دورانت رو بخره ؟ خیلی غول میشن که ؟ من اینو هنوز کامل متوجه نشدم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
دوستان یه توضیحی در مورد نقل و انتقالات nba بدن که تاریخش از کی شروع میشه قوانینش چجوریه و کلا چه تفاوتهایی با فوتبال داره ؟ مثلا الان گلدن استیت چجوری تونست دورانت رو بخره ؟ خیلی غول میشن که ؟ من اینو هنوز کامل متوجه نشدم

یه سری قوانین وجود داره که اجازه نمیده یه تیم بیشتر از یه حد مشخصی پول خرج کنه. این که GSW غول شده ترکیب چند اتفاق پشت سر هم بوده. اول این که استف کری به خاطر مصدومیتش هیچ کس حاضر نمیشد باهاش قرارداد 5 ساله ببنده و هیچ کس فکر نمیکرد اینقدر خفن شه، اینا اومدن با یه قیمت پایین قرارداد 5 ساله بستن باهاش که الان بهترین قرارداد ـه لیگه! کری از 50 درصد لیگ داره کمتر پول میگیره!
مورد بعدی این که دو تا از بازیکنایی که درفت کردن (گرین و کلی تامپسون) بازیکنای فوق العاده‎ای از آب در اومدن و ... .خود گلدن استیت هم سال دیگه باید کری و دورنت قرار داد جدید ببنده که هر دو تاشون Max میخوان و خیلی دستشون بسته تر میشه برای پر کردن باقی راستر.

نقل و انتقالات هم دد لاین دارین، فکر کنم تا ماه مارچ میتونن نقل و انتقالات انجام بدن. بعد از اون فقط از طریق جا به جا کردن بازیکن بین دو تیم میشه بازیکنِ جدید جذب کرد. خلاصه امسال GSW چهار تا بازیکن بالای 90 داره، و احتمالاً 90% بازی‎های آنلاین ملت GSW رو انتخاب میکنن.

در مورد خود بازی هم ادامه بده، سخته ولی عادت می‎کنی. بیشتر از هر چیزی روی دفاع تمرکز کن، چون با CPU وقتی بازی می‌کنی اگه دفاع کردن رو غریزی یاد نگیری، آخرای بازی دیگه خسته میشی از تمرکز کردن و بازی از دستت در میره. باید اینقدر خوب تمرین کنی که دیگه نا خود آگاه دفاع کردن رو یاد بگیری. حمله خیلی راحت‌تر می‌شه با مسلط شدن روی پلی بوک تیم‎‌ها و شناختن بازیکنا حرفه‌‎ای شد. ولی دفاع حالت ری اکشن داره و بسته به حالت حمله حریف باید دفاع کردن رو تغییر بدی. خیلی خیلی سخته دفاع کردن.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
چرا اینقدر این بازی خوبه ؟ :D

دوستان عزیز توجه کنن اونایی که اول راه بازی هستن ، حتما مودهای تمرینی رو برید اول , دفاع کردن و حمله رو یاد بگیرید بعدا حتما به پلی بوک ها مراجعه کنید که بازی رو هدفمند میکنه و جذاب تر.تو حمله مهمترین نکته جابجایی بازیکناست که بتونن یار مقابل خودشونو گم کنن و برای پرتاب کردن توپ آزاد باشن که اینطوری درصد امتیاز آوری بیشتر میشه .
برای یادگیری play book ها برید قسمت 2KU بعد از اون PRACTICE PLAYS تیمتونو انتخاب کنید.
بازی که شروع شد اون پایین CHANGE OFFENSE رو انتخاب کنید با R1 و L1 بازیکنتون رو انتخاب و تمام تاکتیک ها رو میشه دید . من با PAUL GEORGE بیشتر بازی میکنم و تاکتیکها رو امتحان کردم و چندتا شونو برای شروع بهتون میگم
بین تاکتیکها با R میتونید انتخاب کنید.
هر تاکتیک رو اول DEMO PLAY بزنید که یه پیش زمینه داشته باشید بعدش خودتون اجرا کنید.

ISO
بطور کلی ایزوها اینجورن که همه بازیکنا میرن کنار و شما میمونی و مدافع یار گیرت . من تو ان بی ای این تاکتیک رو برای لبران جیمز زیاد دیدم که بتونه مدافع مقابلشو جا بزاره و امیتاز بگیره . زیاد از ایزو استفاده نمیکنم چون بازیکنشو ندارم و دریبلینگم زیاد خوب نیست .

FIST
تاکتیک کلی فیست ها اینجورین که بازیکن پست 4 یا پست 5 میاد جلو می ایسته و باعث میشه مدافع روبروتون بهش برخورد کنه و نتونه بخوبی بهتون نزدیک بشه -اصطلاحا نمیدونم بهش چی میگن :D بعضی از این فیست ها برای نزدیک شدن به سبد خوبه بعضی ها هم برای پرتاپ سه امتیاز
برای نزدیک شدن به سبد:
FIST 1-4 SHORT
FIST 4 LIFT
FIST 71

برای پرتاب 3 امتیازی:
FIST 14 HAWK
FIST 42 HORNS
FIST 25 GIVE 12 HORNS
FIST 52 QUICK
FIST 35 GIVE

این برای پرتاب 2 امتیازی میدرنج عالیه :
QUICK FLEX 4 UP

و برای بازیکنای پست 5 غول اینها خیلی خوبه:
PUNCH 4 FLOW
PUNCH 12 GIVE 14

بد از اینکه اینا رو تمرین کردید برید SCRIMMAGE و در شرایط مسابقه اینها رو تمرین کنید که خیلی متفاوت میشه و سخت :D

بازی خیلی خیلی پیچیدست و نیاز به تمرین زیادی داره منم هنوز اول راهم . اگه این پستم مشکل داشت حتما بگید مخصوصا NBA بازها . به زبان خودمونی نوشتم کلا :D

الان سوالم اینه که آیا میشه این موارد رو یکجا جمع کرد و واسه همه بازیکنا یکسان باشه چون خیلی سخته برای هر بازیکن یکی یکی تمرین کنی و یاد بگیری :D
و اینکه چقدر از این تاکتیکها استفاده میکنید؟
یه سری شُرت کات هم داره مثل SMART PLAY که بصورت رندوم تاکتیک میده . یا به نسبت بازیکنای خفنتون در زمین تاکتیک پیشنهادی میده و .....................................

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
فیت اصطلاحا میگن پیک دادن پیک بده رد شی کاربردیه شدید مخصوصا بازیکنایی مثل دی اندرو جردن جون میدن واسه الی اوپ تو تورنتو
تو بازی یکی تست کنه ببینه جردن مثل واقعیت پنالتی هاش پر خطاس

• Like
Reactions: LES BLEUS

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
فیت اصطلاحا میگن پیک دادن پیک بده رد شی کاربردیه شدید مخصوصا بازیکنایی مثل دی اندرو جردن جون میدن واسه الی اوپ تو تورنتو
تو بازی یکی تست کنه ببینه جردن مثل واقعیت پنالتی هاش پر خطاس
احساس میکنم پنالتی ها آسون تر شده .... البته خونه حریف که باشی موقع پرتاب توب صفحه میلرزه که جالبه ، اول فکر کردم پورت دستگام مشکل پیدا کرده :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
احساس میکنم پنالتی ها آسون تر شده .... البته خونه حریف که باشی موقع پرتاب توب صفحه میلرزه که جالبه ، اول فکر کردم پورت دستگام مشکل پیدا کرده :D

از نظر مهارتی فرقی ندارن بازیکنا تو پنالتی ؟ مثلا جردن تو پنالتی ضعیفه کلا تورنتو رو بردار ببین چجوریه

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin
یه سری قوانین وجود داره که اجازه نمیده یه تیم بیشتر از یه حد مشخصی پول خرج کنه. این که GSW غول شده ترکیب چند اتفاق پشت سر هم بوده. اول این که استف کری به خاطر مصدومیتش هیچ کس حاضر نمیشد باهاش قرارداد 5 ساله ببنده و هیچ کس فکر نمیکرد اینقدر خفن شه، اینا اومدن با یه قیمت پایین قرارداد 5 ساله بستن باهاش که الان بهترین قرارداد ـه لیگه! کری از 50 درصد لیگ داره کمتر پول میگیره!
مورد بعدی این که دو تا از بازیکنایی که درفت کردن (گرین و کلی تامپسون) بازیکنای فوق العاده‎ای از آب در اومدن و ... .خود گلدن استیت هم سال دیگه باید کری و دورنت قرار داد جدید ببنده که هر دو تاشون Max میخوان و خیلی دستشون بسته تر میشه برای پر کردن باقی راستر.

نقل و انتقالات هم دد لاین دارین، فکر کنم تا ماه مارچ میتونن نقل و انتقالات انجام بدن. بعد از اون فقط از طریق جا به جا کردن بازیکن بین دو تیم میشه بازیکنِ جدید جذب کرد. خلاصه امسال GSW چهار تا بازیکن بالای 90 داره، و احتمالاً 90% بازی‎های آنلاین ملت GSW رو انتخاب میکنن.

در مورد خود بازی هم ادامه بده، سخته ولی عادت می‎کنی. بیشتر از هر چیزی روی دفاع تمرکز کن، چون با CPU وقتی بازی می‌کنی اگه دفاع کردن رو غریزی یاد نگیری، آخرای بازی دیگه خسته میشی از تمرکز کردن و بازی از دستت در میره. باید اینقدر خوب تمرین کنی که دیگه نا خود آگاه دفاع کردن رو یاد بگیری. حمله خیلی راحت‌تر می‌شه با مسلط شدن روی پلی بوک تیم‎‌ها و شناختن بازیکنا حرفه‌‎ای شد. ولی دفاع حالت ری اکشن داره و بسته به حالت حمله حریف باید دفاع کردن رو تغییر بدی. خیلی خیلی سخته دفاع کردن.
افشین جان من با دفاع مشکلی ندارم ، بعضی مواقع از دستم در میره ولی احساس میکنم خوبه ، مشکلم حملست که دوست دارم هدفمند باشه و با برنامه ، این پلی بوک ها که با L2 تو بازی اون گوشه تصویر میاد رو میشه شخصی سازی کرد ؟

• Like
Reactions: LBJ4Ever and Romell

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گلدن استیت خیلی غول شده تیمش دورانتم اومده هیچی دیگه همین جوری تیمشون تو بازی پیرامونی گرین و کری داشت حالا دورانتم تازه یک شمه 3 امتیازی هایی داره واسه خودش..

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اقا يچيزي در مورد مفسر بازي بگم اصن پشم ريزون طور!! :D
گوردون بازيكن اورلاندو كه قهرمان اسلم دانك كانتست شده، تو يه موقعيت اپن خوب نسبتا زير حلقه توپ بهش ميرسه، مياد يه دانك خفن و نمايشي بزنه و توپش بلاك ميشه..
بالافاصله مفسر بازي ميگه كه اينجا اسلم دانك كانتست نيست و بايد خيلي ساده موقعيت هاي اين طوري رو گل كنه!!
يني اين رو گفت واقعا شيو شدم!! چقد هوشمندانه اخه؟!!:o

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
اقا يچيزي در مورد مفسر بازي بگم اصن پشم ريزون طور!! :D
گوردون بازيكن اورلاندو كه قهرمان اسلم دانك كانتست شده، تو يه موقعيت اپن خوب نسبتا زير حلقه توپ بهش ميرسه، مياد يه دانك خفن و نمايشي بزنه و توپش بلاك ميشه..
بالافاصله مفسر بازي ميگه كه اينجا اسلم دانك كانتست نيست و بايد خيلي ساده موقعيت هاي اين طوري رو گل كنه!!
يني اين رو گفت واقعا شيو شدم!! چقد هوشمندانه اخه؟!!:o
این همون گزارش داینامیکی هستش که ازش صحبت میشه ؟؟؟!!!

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
این همون گزارش داینامیکی هستش که ازش صحبت میشه ؟؟؟!!!
اره همونه، ببين مفسرا جز اينكه اطلاعات فوق العاده اي در مورد بازي و بازيكنا و تيما ميدن، در حين بازي و رخداد هاش هم هوشمندانه عمل ميكنن، و يه حرفايي ميزنن كه واقعا ميخكوب ميشي چطوري اين دقت به جزييات ميتونه باشه!! حالا اين اطلاعات من هنوز مال ١٦ هس كه يكي دو تا مفسر بيشتر نداشت حالا ببين تو ١٧ كه بيش از ٥،٦ مفسر جديد به بازي اضافه شده چه گزارشگري فوق غني اي رخ ميده!! من هايپم براي ١٧ وحشتناك رفته بالا فقط منتظرم يكم افت اوليشو بكنه بازي و برم سراغش فلن دارم ١٦ رو جر نهايي ميدم :دي
يه يچيز ديگه كه ديدم گفتم تعريف كنم براتون موقعي كه دبل تيم كردن كينگ جيمز رو، من بازم باهاش سه گام گل زدم، اولش كه واكنش هيجاني گزارشگر بود، بعدش مفسر گف: بله بعضي از ستاره ها حتي با يه تيم هم مهار نميشن!!! يني قشنگ طراحي كردن كه واسه هر اتفاقي چي بياد وسط!! سطح گزارشگري بازي واقعا بالاس..
بيخود نيس كه ١٧ ميگن انقد كامله، ويس هاي مربيا هم اضافه شده، بوق ورزشگاه ها، همين گزارشگري، در كمال ناباوري گرافيك ١٦ هم ميگن ارتقا پيدا كرده روش!! واقعا در عجبم!!
---

بچه ها واسه ماي پلير روش خاصي هس يا بايد مثه چي بازي كني واسه اپگريد؟؟:D الان دو روزه تمام پاشم تازه اورالم شده ٧٩ ميرم پارك ٩٩ زيادن :دي كلا موقعي كه آف ميخوره بهم پركتيس ميرم ، گيم هارم كه ميزنم، ولي من يادمه تو نسخه هاي قبلي مثلا ١٣ ميشد سيموليشن كرد و همرو بازي نكرد ولي اينجا گزينه اي نديدم واسه همين خيلي وقت گير ميشه هر بازي، اگه راهي روشي قلقي هست بگين لطفا.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان كمي بيشتر راجع به اون سيستمهاي حمله و دفاع كه با l1 بايد اجراشون كرد ميگيد؟؟ وسط بازي يهو ٢٥ تا گزينش ادم تا انتخاب كنه تايم تمومه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر