NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
آقا مثل این NBA 2K که یه قسمت داره میتونی تنظیمات بازی رو شبیه ساز انتخاب کنی و یا آرکد یا همچین چیزی ؟؟!!! البته تا جایی که میدونم سری های قبلی ها داشتن همچین چیزی .

اگه یادتون باشه من تو تاپیک بازی های فوتبالی گفته بودم سازندگانش باید یه چنین کاری بکنن و یه سری توضیحات داده بودم ! اگه کسایی که بازی NBA 2K17 رو گرفتن لطف کنن و اگه براشون زحمتی نیست از اون قسمت انتخاب شبیه ساز و این جور چیزا یه عکس بگیرن و بذارن این جا ممنونشون میشم !

میخوام ببینم چی چی هستش ؟! 8->@-)
بله این قابلیت هست و شما میتونی مُد بازی مثلا بزاری رو حالت simulation (اگه درست تلفظ کرده باشم).رو این حالت که بزارید بازی خیلی سخت تر میشه و شما باید نهایت دقت در حمله،دفاع و شوت کردن انجام بدید

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
بله این قابلیت هست و شما میتونی مُد بازی مثلا بزاری رو حالت simulation (اگه درست تلفظ کرده باشم).رو این حالت که بزارید بازی خیلی سخت تر میشه و شما باید نهایت دقت در حمله،دفاع و شوت کردن انجام بدید

بازی سی پی یو هم تغییراتی میکنه ؟! مثلا سبک بازیش طبیعی تر میشه ؟! و سرعت کلی بازی چه طور ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
بازی سی پی یو هم تغییراتی میکنه ؟! مثلا سبک بازیش طبیعی تر میشه ؟! و سرعت کلی بازی چه طور ؟
بله این حالت واسه هم سی پی یو و هم یوزر هستش و حتی اگه دونفره هم بازی باشه برای جفت طرف هست.سرعت بازی خیلی نه ولی طبیعتا واسه بیشتر دقت کردن بله یکم کُند میشه

• Like
Reactions: Romell

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
سرعت بازی رو هم میشه کم یا زیاد کرد.
Boxout کردن هم خیلی خوبه که اتوماتیک نیست.بارها توی نسخه قبلی بخاطر همین موضوع ریباند از دست میرفت.
پ.ن : Prelude رو تموم کردم.منتظر نسخه کامل هستیم فعلا :D

• Like
Reactions: Romell

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
آقا مثل این NBA 2K که یه قسمت داره میتونی تنظیمات بازی رو شبیه ساز انتخاب کنی و یا آرکد یا همچین چیزی ؟؟!!! البته تا جایی که میدونم سری های قبلی ها داشتن همچین چیزی .

اگه یادتون باشه من تو تاپیک بازی های فوتبالی گفته بودم سازندگانش باید یه چنین کاری بکنن و یه سری توضیحات داده بودم ! اگه کسایی که بازی NBA 2K17 رو گرفتن لطف کنن و اگه براشون زحمتی نیست از اون قسمت انتخاب شبیه ساز و این جور چیزا یه عکس بگیرن و بذارن این جا ممنونشون میشم !

میخوام ببینم چی چی هستش ؟! 8->@-)

بنظرم گزینه ی Game Style تو ستینگ هست که سیمولیشن و کژوال و دیفالت و کاستوم میشه! من همیشه رو سیمولیشن بازی میکنم، خیلی شبیه تر به بازی واقعی میشه، مثلا شوت های اپن احتمالش میشه که گل نشه و اینطوری نیس هر شوت اپنی بره تو حلقه، کلا میس شدن توپ های خیلی شبیه واقعیت بیشتر میشه..
--

این حرکت رو تو انلاین دیشب زدم! رسما پشمای خودم ریخت :D

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
امروز وقتم گزاشتم واسه مود کریر.بچه ها این بازی حق نمرش ۹۵ بخدا.امسال فوق العاده کار کردن برای قسمت کریر.از وقتی که شما در مراسم دِرَفت انتخاب میشید و وارد اتحادیه بسکتبال میشید واقعا استرس میگیرید هر بازی سخت تر از بازی قبل میشه و باید خودتون به مربی ثابت کنید.وقتی که تقویم مسابقات میاره بین مسابقات میتونید برید کمپ تیمتون و تمرین کنید اونم نه تمرین معمولی انواع و اقسام تمرین ها تمرین هایی که شما وقتی کلاس بسکتبال میرید بهتون آموزش میدن مثل سه تیم بازی کردن و تک به تک...واقعا نمیدونم در وصفش چی بگم...

d1b5f9e2c91234633b8a8a7610c9ac7d.jpg
e9511533938c769ad3084fb20a855d72.jpg
cf6dd18b022d26ad43e55770c1209784.jpg
1db6ed87ef7f9d4706955e565a7049a1.jpg

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
واقعا يك بازي ميتونه اونقد قدرتمن باشه كه كسايي كه هيچي از بسكتبال سر در نميارن رو عاشق اين ورزش ميكنه، مني كه هيچي بلد نبودم پارسال نزديك ٣-٤ ماه التيميت فيفا رو كلا گذاشته بودم كنار ماي تيم ميزدم، واقعا حرف نداره، تو ماي تيم اون قسمت domination عالي بود، يه چيز جالب nba نسبت به فيفا اينه كه بازي با هوش مصنوعي هم هيچوقت برات خسته كننده و تكراري نميشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این my carrer شدیدا جذاب میزنه باشه بری واسه خودت تمرین 3 بکنی گرینی بشی برای خودت خیلی خوبه بری تو تیم دانشگاه تا مراسم Draft انتخاب بشی کسی رفته تا تیم های خوب جذب شده باشه برن تو لیگ ؟

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
امروز وقتم گزاشتم واسه مود کریر.بچه ها این بازی حق نمرش ۹۵ بخدا.امسال فوق العاده کار کردن برای قسمت کریر.از وقتی که شما در مراسم دِرَفت انتخاب میشید و وارد اتحادیه بسکتبال میشید واقعا استرس میگیرید هر بازی سخت تر از بازی قبل میشه و باید خودتون به مربی ثابت کنید.وقتی که تقویم مسابقات میاره بین مسابقات میتونید برید کمپ تیمتون و تمرین کنید اونم نه تمرین معمولی انواع و اقسام تمرین ها تمرین هایی که شما وقتی کلاس بسکتبال میرید بهتون آموزش میدن مثل سه تیم بازی کردن و تک به تک...واقعا نمیدونم در وصفش چی بگم...

d1b5f9e2c91234633b8a8a7610c9ac7d.jpg
e9511533938c769ad3084fb20a855d72.jpg
cf6dd18b022d26ad43e55770c1209784.jpg
1db6ed87ef7f9d4706955e565a7049a1.jpg

خب اینا که تو نسخه 16 هم بود که!چیز تازه و عجیبی نیست!!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
بنظرم گزینه ی Game Style تو ستینگ هست که سیمولیشن و کژوال و دیفالت و کاستوم میشه! من همیشه رو سیمولیشن بازی میکنم، خیلی شبیه تر به بازی واقعی میشه، مثلا شوت های اپن احتمالش میشه که گل نشه و اینطوری نیس هر شوت اپنی بره تو حلقه، کلا میس شدن توپ های خیلی شبیه واقعیت بیشتر میشه..
--

این حرکت رو تو انلاین دیشب زدم! رسما پشمای خودم ریخت :D

نحوه صحبت کردن و گزارش گزارشگر بازی چی میگه ؟؟؟!!! :o ........... حالا حرکت که بماند !!! و در ضمن حرکات نیمکت ذخیره ها رو !!! .... کلی کف کردن از این صحنه به وجود اومده .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکی از منتقد ها گفته بود این نکته رو

##NBA 2K17 بزرگ‌ترین بازی بسکتبالی می‌باشد که تا کنون ساخته شده است. اما در ابتدا برای تازه‌واردها انعطاف پذیر نیست و آنها نمی‌توانند با این عنوان ارتباط برقرار کنند. پس اگر از همان اول به بخش MyCareer مراجعه کنید، شاید کمی سردرگرم شوید!##

• Like
Reactions: noorihamid99

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
نحوه صحبت کردن و گزارش گزارشگر بازی چی میگه ؟؟؟!!! :o ........... حالا حرکت که بماند !!! و در ضمن حرکات نیمکت ذخیره ها رو !!! .... کلی کف کردن از این صحنه به وجود اومده .

ببين، حالا تو بسكتبالي شايد نباشي خيلي، ولي قشنگ نصفه جذابيت بازي هاي NBA تو واقعيت بخاطر همين گزارشگراشه! يني بالاترين سطح كيفي رو دارن گزارش گراي NBA همشون كارشون و تخصصشون اينه و استعداد يابي شدن! نه مثل ايران مثلا اتشي ميشه گزارش گر واسه ادم لالايي ميخونه..
اين مورد تو 2K به بهترين نحو منتقل شده، بهترين گزارشگري در تمام بازياي ورزشي رو با اختلاف داره، اين تازه مال ١٦ هس، انگاري كلي تو ١٧ تو همين مورد فوق العادشونم بازم پيشرفت كردن و گزارشگري دايناميك و كلي مفسر جديد اضافه شد عين NBA ! واقعا پشم ريزونهه!!!
تك تك كاراكترا چه بشينن رو نيمكت چه تو زمين ريكشن دارن در مورد هر حركت تو بازي، كلا انگار هر بازيكن شخصيت خودشو داره! چيزي كه تو فيفاو پس اصن وجود نداره!

--
بازي با ١٢ نقد متاش ٩٣ عه تا اينجا! فقط ديگه متوجه باشين واسه يه بازي ورزشي يني چي!!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
ببين، حالا تو بسكتبالي شايد نباشي خيلي، ولي قشنگ نصفه جذابيت بازي هاي NBA تو واقعيت بخاطر همين گزارشگراشه! يني بالاترين سطح كيفي رو دارن گزارش گراي NBA همشون كارشون و تخصصشون اينه و استعداد يابي شدن! نه مثل ايران مثلا اتشي ميشه گزارش گر واسه ادم لالايي ميخونه..
اين مورد تو 2K به بهترين نحو منتقل شده، بهترين گزارشگري در تمام بازياي ورزشي رو با اختلاف داره، اين تازه مال ١٦ هس، انگاري كلي تو ١٧ تو همين مورد فوق العادشونم بازم پيشرفت كردن و گزارشگري دايناميك و كلي مفسر جديد اضافه شد عين NBA ! واقعا پشم ريزونهه!!!
تك تك كاراكترا چه بشينن رو نيمكت چه تو زمين ريكشن دارن در مورد هر حركت تو بازي، كلا انگار هر بازيكن شخصيت خودشو داره! چيزي كه تو فيفاو پس اصن وجود نداره!

--
بازي با ١٢ نقد متاش ٩٣ عه تا اينجا! فقط ديگه متوجه باشين واسه يه بازي ورزشي يني چي!!
من یه پست انتقادی از شما دوستان بسکتبال باز این جا گذاشتم ولی پاکش کردم . و گفته بودم بازی با 14 نقد میانگینش شده 93 ولی هنوز بخش امتیازات این بازی رو تو قسمت اخبار امتیازات کسی نزده ! :|:(

با با منی که بسکتبالی نیستم دارم با این بازی کلی حال میکنم دیگه چه برسه به شما بسکتبالی ها ........... خداییش باید بیشتر از اینا این جا فعالیت داشته باشین البته با توجه به انتقاد های اخیرم خیلی بهتر شدین =D> ولی خب بازم میتونین بهتر از این باشین .

سازندگان این بازی رو باید خیلی بهشون احترام گذاشت <):)

هیچ رقیبی ندارن و NBA LIVE رو هم که زدن داغون کردن ولی دارن بازم رو بازی کار میکنن !!! واقعا برام عجیبه !!! خیلی هم عجیبه !!!! :-/8->

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من یه پست انتقادی از شما دوستان بسکتبال باز این جا گذاشتم ولی پاکش کردم . و گفته بودم بازی با 14 نقد میانگینش شده 93 ولی هنوز بخش امتیازات این بازی رو تو قسمت اخبار امتیازات کسی نزده ! :|:(

با با منی که بسکتبالی نیستم دارم با این بازی کلی حال میکنم دیگه چه برسه به شما بسکتبالی ها ........... خداییش باید بیشتر از اینا این جا فعالیت داشته باشین البته با توجه به انتقاد های اخیرم خیلی بهتر شدین =D> ولی خب بازم میتونین بهتر از این باشین .

سازندگان این بازی رو باید خیلی بهشون احترام گذاشت <):)

هیچ رقیبی ندارن و NBA LIVE رو هم که زدن داغون کردن ولی دارن بازم رو بازی کار میکنن !!! واقعا برام عجیبه !!! خیلی هم عجیبه !!!! :-/8->

موافقم!
امروز داشتم ماي پارك ميزدم تازه فهميدم عمرم تو سيزن تلف ميشد واقعا!
يه اسكواد از بروبچ ايراني ادم بزنه و توش بازي كنه صفاي دو عالمه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر