NBA 2K16

به نام خدا

سلام،بازی هنوز معرفی نشده اما صدرصد تو نمایشگاه درموردش صحبت میشهامیدوارم سرورها امثال خوب شده باشند چون این بازی همه چیزش کامل
به زودی با درز کردن اطلاعات بیشتر خدمتتون میرسیم :D

پ.ن
یک نسخه اسپشیال معرفی شد که عکس کاور مایکل جردن کبیر.داخل جعبه هم ی پوستر از حاج مایکل و 30000 سکه واسه کرکتر داخل بازی و قیمتش 80 دلار ناقابل

پ.ن
سازنده های بازی گفتن امسال بازهم انیمیشین های جدید به بازی اضافه شده (لامصب دیگه میخواد چی بشه) :D.و اینکه اسکن بدن بازیکناهم انجام میشه.و یک خبر دیگه هم اینکه امسال هم لیگ تابستانی وجود داره تا بتونید کرکتر خودتون محک بزنید.

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
در اقدامی ناجوانمردانه نسخه ی Special Edition هم معرفی شد که کاور خیلی خوشگل و شیکی داره.این نسخه شامل پوستر بزرگی از جردن و 30.000 از واحد پولی بازی(اگه اشتباه نکنم VC بود) و محتوای خاصی برای my player و my team هست.جردن هم اظهار هیجان زدگی و خوشحالی کرده:d.قیمت این نسخه هم 80$ ـه.
اینم کاور این نسخه:
nbax.png

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
روی کاور نسخه Special Edition عکس مایکل جوردن قرار داره.
NBA 2K16's Special Edition Features Michael Jordan on the Cover - GameSpot
اگر این نسخه رو بخرین یکسری چیز بهتون میده که در منبع گفته شده و منم یکبار دیگه اینجا میزارم :

• Jordan NBA 2K16 Poster
  • Jordan Fathead wall sticker
  • Digital Jordan shoes for your in-game player
  • Digital Jordan T-shirt for your in-game player
  • Digital Jordan jersey for your in-game player
  • 30,000 Virtual Currency
  • MyTeam VIP package with 3 Emerald Packs and an exclusive Moments Card.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
کاور بازی هم چه نسخه اصلی چه Special Edition عالی هست . شعار بازی هم Be The Story هست که اشاره داره به اضافه شدن بخش داستانی به بازی . واقعا بهترین بازی ورزشی هستش این بازی و کمپانی سازندش هم عالی هستش .

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
!Body scans are coming to #NBA2K16, giving players more authenticity than ever before

CI2Y5cEUAAAzy8p.jpg

2k با اینکه یک تنه و با فاصله ی خیلی زیاد غول بسکتباله بیخیال پیشرفت نمیشه و هرسال کاملتر میشه.انیمیشن های 2k16 قراره چی بشه برق رو از سرم میپرونه:|.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
توییتر nba 2k16:
اعلام کرده که لیگ تابستانی هم امسال داخل بازی گنجانده شده.این روند از nba 2k11 شروع شد و این نسخه هم داره این قصه رو...

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خب بازی هم باری برای بیش حرید به XBL و PSN اضافه شد.
====
همچنین چینش آهنگ این نسخه سه dj معروف(khaled-mustard-premier) هست که احتمالا فضا از سال های قبل گنگ تره:d

CJdhtOpVAAEAMgA.jpg

خبر دیگه ای هم نیست جز اینکه دارن 24 ساعت stephen رو اسکن میکنند:d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خوب ببینم چیکار میکنه امسال!
من خیلی نسبت به غول های قبلی که ساخته بود 2K از 15 راضی نبودم و به نظرم ضعف هایی داشت ( به جز سرور )

امیدوارم اولین کاری که میکنه یه فکری واسه این سروراش بکنه :|

این نسخه Special هم خدایی خیلی بهتره کاورش از معمولیش :d
( با اینکه از این یارو بدم میاد:d )

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
CKJ0fWYUsAA-UI0.jpg:large

اینم محتویات نسخه ی special edition با رسم شکل و کامل:d

چی شد من نفهمیدم اینا همش 80 دلاره شما گفتی؟ نمیشه که :|
این وسایل بالای ۲۵۰ دلار هست، فکر کنم قیمت رو اشتباه گفتی (‌یا فقط پک SE رو بدون لباس و کفش اینا میشه ۸۰ )
برای همچین چیزی قیمت ۲۰۰ دلار خیلی مناسبه :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
چی شد من نفهمیدم اینا همش 80 دلاره شما گفتی؟ نمیشه که :|
این وسایل بالای ۲۵۰ دلار هست، فکر کنم قیمت رو اشتباه گفتی (‌یا فقط پک SE رو بدون لباس و کفش اینا میشه ۸۰ )
برای همچین چیزی قیمت ۲۰۰ دلار خیلی مناسبه :d
اون قسمت digital items رو دقت نکردی :d کفش و لباس برای player توی بازی ـه و جنبه ی فیزیکی نداره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر