NBA 2K13 | Xbox 360

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
دوستان تو نسخه 2012 LT+A رو میزدی بازیکنی که توپ دستش بود پاس میداد میرفت زیر سبد که بعد که Alley oop میزدی حرکت میزد حالا تو این نسخه این حرکت رو چجوری میشه زد؟؟

A+X ، باید همزمان دو تا دکمه رو فشار بدی.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان تو نسخه 2012 LT+A رو میزدی بازیکنی که توپ دستش بود پاس میداد میرفت زیر سبد که بعد که Alley oop میزدی حرکت میزد حالا تو این نسخه این حرکت رو چجوری میشه زد؟؟

منظورت Give & Goـه؟ A+B
فایل PDF تو پست اول هست راهنمای حرکاته

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
بازی واقعا بی نظیر شده ، بالاخره فرصت کردم یکی دو روز بصورت مداوم بازی کنم :d
از نظر گیم پلی ، کوچکترین ایرادی نمیشه گرفت ، فقط باید تا حدودی Offensive Rebound ها کمتر شن ، یه مقدار زیاد از حد هستن . باقی چیزا Near Perfect
البته یه سری باگ هم داره که باید با پچ درست کنن ، مثلا اسکور بورد توی نسخه ی کنسولی من بعضی وقتها حذف میشه !
Alley-oop ها مثه سابق همشون وارد سبد نمیشن ، Bounce Pass خیلی خیلی کاربردی شده ، P and R دوباره به حالت قدیمی (من همیشه آرزو داشتم این سیستم P & R مثه نسخه ی 2011 به قبل بشه) برگشته که بسیار بهتر شده . Signature Move ها فوق العاده کار شدن ، انیمیشن های بازی که قبلا بی نظیر بودن ، بی نظیر تر شدن.
یه چیز دیگه هم که همیشه واسم عجیب بوده این گزارشگرای بازی هستن ، واقعا زنده و پویا هست گزارش بازی ، یعنی دقیقا احساس میکنم دارم یه بازی زنده رو میبینم ، بقدری هم لاین های مختلف واسشون تعریف کردن که من بعد از 20 بازی پشت سر هم میامی ، هنوزم صحبت های جدید در مورد این باشگاه و بازیکناش به گوشم میخوره که خیلی واسم جالبه.در مورد تاریخچه ی باشگاه ، مشکلات شخصی بازیکنا و مربی ها و ...
My Career هم خیلی تغییر کرده ، ولی هنوز فرصت نکردم بصورت کامل باهاش کار کنم .

===

یه سوال هم از کنسولی ها داشتم ، این NBA Blacktop بازیکنای Super Star ـش آنلاک نیستن ، واسه PC یه فایل Roster گرفتم همشون اضافه شدن ، واسه 360 هم راهی هست که آنلاک بشن ؟

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
بازی به نسبت نسخه های قبل به نظرم اسون تر شده .من قلم رو پرو به زور خودمو به تیم حریف میرسوندم ولی الان رو درجه ال استار بازی پایاپای دارم باهش
مسئله دیگه اینه که اکثر پرتاب ها تبدیل به امتیاز میشه .این مورد تو قبلیها اینجوری نبود.
کسی رو هم نداریم باهاش دو نفره بازی کنیم.با کامپیوتر حس نمیده همش

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
بازی به نسبت نسخه های قبل به نظرم اسون تر شده .من قلم رو پرو به زور خودمو به تیم حریف میرسوندم ولی الان رو درجه ال استار بازی پایاپای دارم باهش
مسئله دیگه اینه که اکثر پرتاب ها تبدیل به امتیاز میشه .این مورد تو قبلیها اینجوری نبود.
کسی رو هم نداریم باهاش دو نفره بازی کنیم.با کامپیوتر حس نمیده همش

دوست عزیز تو مای کریر به نظرم سخت تر شده یه سری چیزا
مثلا من پارسال با 12 دریبل میکردم و مرفتم اسلم دانک میکردم اما الان به هیچ وجه نمیشه دریبل کرد و اسلم دانک
و نکته دیگه از دست یار ماقبلت برای فرار و گرفتن پاس نمیشه فرار کرد مثل سیریش میچسبه آدم این دوموردش خیلی سخت تر شده

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
کسی اموزش صحیح دفاع کردن رو بلده به ما هم بگه ما هم فیض ببریم:d
هر توپی میاد زرتی تبدیل به امتیاز میشه.و وقتی من میخوام امتیاز بگیرم باید اینقدر با برنامه حمله کنم تا امتیاز بگیرم
درست نمیتونم دفاع کنم
و بعد توپ ربایی چه جوریه؟

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
حالم به هم میخوره از بعضی آدمای نوب بی شعور که میریزن تو Team Match Up و یه تنه تیم رو به فنا میدن، یارو وسط بازی Pause میکنه و کنترلر رو میزاره زمین و میره پی کارش، هیچی ما میمونیم و چهار نفر و یه مجسمه وسط زمین!
یه عده هم فکر میکنن وقتی دیگه یه بازیکن Selfish گیرشون میاد دیگه باید فقط حملات انتحاری بزنن به سبد
مرده شور این اینترنت و با مسئولای بالا سرش با هم ببرن که ما باید لای یه مشت نوب بی شعور با Lag بازی کنیم
کسی اموزش صحیح دفاع کردن رو بلده به ما هم بگه ما هم فیض ببریم:d
هر توپی میاد زرتی تبدیل به امتیاز میشه.و وقتی من میخوام امتیاز بگیرم باید اینقدر با برنامه حمله کنم تا امتیاز بگیرم
درست نمیتونم دفاع کنم
و بعد توپ ربایی چه جوریه؟
آموزش صحیح دفاع همون تمرین کردنه، اینقدر بازی کنین تا بیاد دستتون
توپ ربایی با Xـه که در حالت کلی LT رو هم باید باهاش بگیری واسه تمرکز بیشتر و شانس بیشتر توپ ربایی
ولی کلا توپ ربایی همین جوری نیست، باید بدونی اصلا بازیکنی که توپ دستشه وضعیت Ball Handelingـش در چه حده و چه موقع بازیکن حریف توی شرایط نامتعادل قرار داره و اونوقت بری واسه توپ ربایی، در کل شانس توپ ربایی خیلی کمه، معمولا خطا میدی

مثلا اسکور بورد توی نسخه ی کنسولی من بعضی وقتها حذف میشه !
من همچین مشکلی ندارم :d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
من همچین مشکلی ندارم :d

خوش به حالت :d
2 بار تا حالا این مشکل واسم پیش اومده ، احسانم این مشکل رو داشته :d

آهان راستی یه سوال ، این Offensive Rebound ها یه مقدار زیاد از حد نیستن ؟ من با لیکرز بازی میکنم ، رو به روی شارلوت 15 تا Offensive Rebound میدم :|

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
[/QUOTE]آهان راستی یه سوال ، این Offensive Rebound ها یه مقدار زیاد از حد نیستن ؟ من با لیکرز بازی میکنم ، رو به روی شارلوت 15 تا Offensive Rebound میدم :|[/QUOTE]
واسه منم همین جوره
ریباند حمله ی حریف خیلیه
فک میکنم توی تنظیمات بهتره یکم تغییر بدم
پنالتی هم بهتره بسته به مهارت خودت بکنیش تا بازیکن

آخرین ویرایش:

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
آهان راستی یه سوال ، این Offensive Rebound ها یه مقدار زیاد از حد نیستن ؟ من با لیکرز بازی میکنم ، رو به روی شارلوت 15 تا Offensive Rebound میدم :|

زیاد از چه نظر؟ دادن یا گرفتن؟ :d
از نظر دادن که من نسخه های قبل هم خیلی میدادم! :d به نظرم تفاوت زیادی نکرده، بزار یه بار با دقت بازی کنم نظرمو میگم (جمعا سه چهار تا بازی بیشتر نکردم هنوز، همش My Career و Team match up میزنم)

ویرایش: نه، واقعا نرمال بود، روی Hall Of Fame بازی میکردم هیچ Offensive Rebouand غیر عقلانی ندادم!
توی آپدیت جدید حالت Rookie هم اضافه شده دوباره :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر