NBA 2K13 | Xbox 360

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
All-Star در حالت عادی تو بازی نیست و DLC شده، کسایی که بازی رو پیش خرید کرده باشن میتونن مجانی استفاده کنن
تازه مدهای زیر که توی Blacktop بودن از این بخش حذف شدن و به این DLC اضافه شدن، الان تو Blacktop فقط مد 21 داریم! به نظر DLC تو خود دیسک بازیه و با یه کد باز میشه (نکنین آغا!:|)
Slam Dunk Contest
Three-Point Contest
Rising Stars Challenge game
یه سوالی داشتم . این DLC برای کسایی هم که پیش خرید نکردن قابل دانلود هست ؟
سوال بعدی ، این DLC تو بخش My Career هم قابل استفادست . من همیشه آرزوی اینو داشتم که این قسمت به My Career اضافه بشه :d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
یه سوالی داشتم . این DLC برای کسایی هم که پیش خرید نکردن قابل دانلود هست ؟
سوال بعدی ، این DLC تو بخش My Career هم قابل استفادست . من همیشه آرزوی اینو داشتم که این قسمت به My Career اضافه بشه :d

جواب سوال اول : خیـــر ، فقط و فقط برای اونایی هست که Pre-Order کردن ، شاید بعدا به صورت جداگونه هم عرضه شه ولی فعلا خبری نیست . البته زیاد نگران نباش ، همچین آش دهن سوزی هم نیست ، بسیار بیخوده توی اون ویدئو هایی که من دیدم . من خودم نسخه ی فیزیکشو از خارج از کشور Pre-Order کردم واسه همین DLC ، ولی بعد از دیدن ویدئو ها پشیمون شدم :d

جواب سوال دوم : نمیدونم ، ولی خیلی بعیده توی بخش My Player هم All-Star باشه .

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
جواب بله هست افشین :d
این DLC رو که داشته باشی میتونی توی My Player به همه کانتنت های All Star Weekend دسترسی داشته باشی

راستی DLCـیه واسه PC فکر نمیکنم بیاد، درسته؟

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
جواب سوال اول : خیـــر ، فقط و فقط برای اونایی هست که Pre-Order کردن ، شاید بعدا به صورت جداگونه هم عرضه شه ولی فعلا خبری نیست . البته زیاد نگران نباش ، همچین آش دهن سوزی هم نیست ، بسیار بیخوده توی اون ویدئو هایی که من دیدم . من خودم نسخه ی فیزیکشو از خارج از کشور Pre-Order کردم واسه همین DLC ، ولی بعد از دیدن ویدئو ها پشیمون شدم :d

اگر برای کسایی که Pre-Order نکردن نیاد خیلی بد میشه . البته به پای دانک کانتست 2K9 نمیرسه ولی بازم جالبه . اینطور که من تو ویدئوها دیدم دانک کانتست زدنش یه چیزی شبیه Guitar Hero شده :d

همین الان یه ویدئو دادم که توش روی یه بیلبورد بزرگ که مختص My Career هست نوشته بود : Ronnie Singh 2015 Slam Dunk Champion .
پس به احتمال زیاد امکان داره باشه :|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
جواب بله هست افشین :d
این DLC رو که داشته باشی میتونی توی My Player به همه کانتنت های All Star Weekend دسترسی داشته باشی

ممنون من نمیدونستم .

جواب بله هست کیان :d
فقط واسه کنسول و اونم فقط واسه کسایی که Pre-Order کردن !

اینطور که من تو ویدئوها دیدم دانک کانتست زدنش یه چیزی شبیه Guitar Hero شده :d

متاسفانه بله ، دقیقا مثل گیتار هیرو شده و من اصلا خوشم نیومد.

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
آقا یک سایت پیدا کردم که نرم افزار دریافت NBA 2K13 ALL-STAR DLC رو داره. فقط برای دانلودش باید یکسری کار انجام بدی و نیاز به آدرس های معتبر خارجی هستش و از این حرف ها. من که هرچی دنبال آدرس و شماره تلفن معتبر بودم نتونستم تو اینترنت پیدا کنم. خواهاشاً اگر کسی از دوستان می تونه اینکار رو انجام بده و این نرم افزار رو هم یکجای دیگه برای آپلود قرار بده تا بتونیم بدون دردسر دانلود کنیم. راستی یک فایل آموزشی هم برای اینکه چطوری از نرم افزار استفاده کنیم برای دانلود در انتهای صفحه گذاشتن.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Justin Bieber is in NBA 2K13, souls crushed | VG247
بازی رو تحریم کنید:d:-&
justin-bieber-nba-2k13.jpg

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
چه هيكل athleticism هم براش ساختن. قطر بازوش رو با كي مقايسه كردن همچين بدني ساختن؟ وزنش چقدره؟:d
فکر کنم با Derrick Rose مقایسش کردن :d
حالا هیکل و وزنش رو بیخیال . قدش رو واقعا تخیلی ساختن . 6 فوت و 4 اینچ یعنی یه چیزی حدود 193 سانتی متر . باورتون میشه ؟ :d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
بیـــــابید Jay-Z بی پدر و مادر را...
افشین کارای دیگه Jay-z که میگفتی همینان دیگه!

بابا خب سال 2011 توی All-Star Weekend بودش دیگه ، توی تیم Celebrities بود که MVP ـه بازی شد !

90755947634323229326.jpg

دیگه وقتی تیم Celebrities رو اضافه کردن نمیشد که اینو نذارن ! بیشتر هم جنبه ی فان دارن این تیما ! در آمد زایی هم داره دیگه ، کلی بچه مچه بازی رو میخرن ، تو دوست نداری باهاش بازی نکن :d

===

آقا گرافیک آنلاین PC بالاخره درست شد >:d<
روی تنظیمات High میشه بازی کرد ، گویا لگ هم نداره و خیلی خوب شده امسال ، من بازی رو از استیم Pre-Order کردم ولی متاسفانه نسخه ی دیجیتال 16ـُم ریلیز میشه .
Modder ها هم از همین الان کارشونو شروع کردن ، ببینید مثلا KD رو چطور درست کردن :

37823951445958766825.jpg

دیگه امسال بیخیال نسخه ی کنسولی میشم ، اون Mode ـه My Team هم خیلی مسخره شده ، 2K اجازه داده که مردم VC رو با پول واقعی خریداری کنن ، الان برید بازی کنید ، با یه تیم در پیت بازی میکنید ، حریفتون لبران ، کوبی ، دورنت ، هوارد و ... رو توی ترکیبش داره ! همرو هم با پول واقعی خریده ! یعنی عملا بازی نکنید سنگین تره :d

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
این DLC جدید که دادن به اسم Blue Diamond Jewelry Collection که قیمتش هم 2000 پوینت هست ، چکار میکنه ؟ 10 تا به اورال بازیکن اضافه میکنه یا 10 تا به هر قابلیتش ؟ یه سری چیزهای دیگه هم داره که من نفهمیدم چی به چیه . انگار ساعت و پیراهن و کلاه و ... از اینجور چیزا اضافه میکنه . یکی میاد یه توضیحی در این مورد بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر