Naughty Dog میگوید Wii U برتری نسبت به ps3 و vita ندارد

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
درود

my6hha6tdwkubatmlsf8.jpg

Naughty Dog سازنده ی عنوان uncharted طی مصاحبه ای نظراتی درباره ی wii u مطرح نمود.
درحالی که به نظر میرسد آنها علاقمند به کنسول جدید نینتدو هستند اما
طبق نظرات کارگردان بازی Justin Richmond این کنسول برتری خاصی ندارد که PS3 و vita نتوانند از پس آن بر بیاییند!
وی اذعان داشت : اگر بخواهم صادق باشیم ایده ی اصلی این کنسول بسیار جالب است اما در واقع این کنسول چیز جدیدی نداشته که PS3 و VITA آن را نداشته باشند!
Richmond به NowGamer گفت : این دستگاه یک تکنولوژی جالب است و من منتظرم تا ببینم مردم چگونه از آن استفاده میکنند.
"اما من هنوز قانع نشدم که چرا صفحه لمسی این کنسول multitouch نیست! این امر کمی عجیب به نظر میرسد!"
وی افزود : "نکات عجیبی در رابطه با این کنسول وجود دارد . اما اگر بخواهیم بیطرفانه به قضیه نگاه کنیم
من در مورد wii هم کمی مشکوک بودم اما حال نگاه میکنیم که این کنسول چگونه عمل کرد!
من اطمینان دارم عناوینی که برای این کنسول ساخته میشود فوق العاده خواد بود.

منبع

• Like
Reactions: GodΩΩWar

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
این Naughty Dog هم دیگه خیلی مسخره بازی در میاره!
چرت و پرت میگه شدید!
این بازی آنچارتدی هم که میده بیرون به خاطر حضور دو نفره 1-خانم امی هنینگ(خالق سری سول ریور و نویسنده اون)2-کارگردان بازی اویل 5 اسمش یادم نیست!

• Like
Reactions: leonk13

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
چرت و پرت میگه شدید!
این بازی آنچارتدی هم که میده بیرون به خاطر حضور دو نفره 1-خانم امی هنینگ(خالق سری سول ریور و نویسنده اون)2-کارگردان بازی اویل 5 اسمش یادم نیست!

sd8l23e7h1edmj2w2u2e.gif

Sense
your post makes none

• Like
Reactions: GodΩΩWar

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر خودم از اولش هم گفتم تا کنسول جدید نیاد نمیشه در موردش 100% نظر داذ .

----------------------------------------------------------------------------------------------

نمیدونم بچه ها دوست دارن یا فکر میکنن سوژه خنده ما کم شده جوک میگن بخنیدم .=))

چرت و پرت میگه شدید!

بله بله . چیز دیگه میل ندارین . /:)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چرت و پرت میگه شدید!
یک کلمه از مادر عروس;)
-----------------
شایدم حرفشون درست باشه کی میدونه:|

• Like
Reactions: shefer

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اینقده حال میکنم یکی میاد ترول میکنه بعد تا 10 صفحه 100 نفر میان نقل قولش میکنن یه عکس میزارن یا یه جکی چیزی میگن :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
ای بابا اینجوری که حال نمیده باید بگن PS3 مثلا 35% از Wii U قویتر هست :D بدون درصد قبول نیست :|
===
البته من خودم حرفهاشون را تقریبا قبول دارم :D به نظر من نمی توانه موفقیت Wii را تکرار کنه، Wii یه پدیده بود :D

• Like
Reactions: Fratos and koorosh

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
sd8l23e7h1edmj2w2u2e.gif

Sense
your post makes none
Sense Familiar
حس شما کلا جالبه /:)
--------------------------------------------------------------------
Naughty Dog کی در مورد سونی و محصولاتش بد گفته که حالا اینجا نظراتش ملاک باشه ...
در ضمن کمی حرفاش مشکوکه که اصلا منظور خاصی رو نمیشه ازش برداشت کرد ...
ایده ی اصلی این کنسول بسیار جالب است اما در واقع این کنسول چیز جدیدی نداشته که PS3 و VITA آن را نداشته باشند!
اینا اگر آینده نگر بودن و بی طرف بودن که حرفاشون رو در مورد wii به یاد میاوردن و دیگه از این نظرا نمیدادن ....
کنسولی wiiu هنوز به طور کامل معرفی نشده و اینکه چه امکاناتی ممکنه موقع عرضه بهش اضافه بشه ...
-------------------------------------------------------------------
یک سوال خیلی ساده کنترلر WII U بهتر هستش یا VITA ؟. جواب مشخص هستش
عزیز من به حرفت فکر کن...
شما کنترل یک کنسول خونگی رو با یک کنسول دستی مقایسه میکنید ؟!؟!؟!
عجب ..
در ضمن هنوز مشخص نیست که شکل نهایی کنترل wiiu موقع عرضه همینطور باشه با همین کارایی

یک مورد دیگه در مورد صحبت شما E3 رو ندیدی ؟ مردم با WII U بازی هم میکردن ان وقت نیاز به معرفی کامل داره چیش دیگه نیاز به معرفی بهتر داره مگه قرار هستش اون کنترلر WII U اپلو هوا کنه E3 معرفی شد رفت پی کارش مردم باهاش کار هم کردن . بهتره برگردی یک آرشیو رو نگاه کنی .
شما هم یادت رفته ps3 رو با اون کنترلش ....باهاش بازی هم کردن ... یادته ؟

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Naughty Dog کی در مورد سونی و محصولاتش بد گفته که حالا اینجا نظراتش ملاک باشه ...
در ضمن کمی حرفاش مشکوکه که اصلا منظور خاصی رو نمیشه ازش برداشت کرد ...

حالا چه دلیلی داره که بیاد وقتی یک وسیله ای بهتر هستش ازش بد گفته بشه ؟

جدیدا دام شک میکنم به خودم دیگه ./:)

یک مورد دیگه در مورد صحبت شما E3 رو ندیدی ؟ مردم با WII U بازی هم میکردن ان وقت نیاز به معرفی کامل داره چیش دیگه نیاز به معرفی بهتر داره مگه قرار هستش اون کنترلر WII U اپلو هوا کنه E3 معرفی شد رفت پی کارش مردم باهاش کار هم کردن . بهتره برگردی یک آرشیو رو نگاه کنی .

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667

حالا چه دلیلی داره که بیاد وقتی یک وسیله ای بهتر هستش ازش بد گفته بشه ؟

جدیدا دام شک میکنم به خودم دیگه ./:)

حالا یه سوال دیگه کنسول WII U قوی تر و بهتره یا PS3؟
در ضمن کنترلر WII U کنترل خود کنسول هست ولی VITA خودش یک کنسول دستیه!

• Like
Reactions: koorosh sh

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ereh ew og
:d
خیلی خوبه 10 نفر ست دادن 9 نفرشون همدیگرو نقل قول کردن و از حسشون به همدیگه خبردادن عالیه .
راستی این دستگاه مگه 80 درصد قویتر نبود چی شد ؟ حالا به PS3 هم نمیرسه ؟ یا ویتا ؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
ereh ew og
:d
خیلی خوبه 10 نفر ست دادن 9 نفرشون همدیگرو نقل قول کردن و از حسشون به همدیگه خبردادن عالیه .
راستی این دستگاه مگه 80 درصد قویتر نبود چی شد ؟ حالا به PS3 هم نمیرسه ؟ یا ویتا ؟

منظورش از لحاظ کارایی بوده
یعنی از نظر کاربردی چیزی نداره که ps3 و vita نتونن انجامش بدن
حالا بحث قدرت و گرافیک جداس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر