Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

خیلی وقت نیست که مانگای Naruto تمام شده. Bandai Namco به تازگی شماره جدیدی از این سری رو در مجله جامپ برای PS4 معرفی کرد.

اطلاعات زیادی رو راجع بازی نگفتن ولی از Screenshot ها معلومه که تو خفن ترین حالت ممکنه و تا آخر داستان رو پوشش داده:d

اطلاعات بیشتری تو Jump Festa 2015 میدن که 20 و 21 دسامبر برگزار میشه و شرکت کننده ها میتونن برا اولین بار بازی رو انجام بدن

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 در سال 2015 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

(اگه مانگا نخوندین پیشنهاد میشه هیچ عکسی رو نبینین)

نظر خودم: ایول به شدت دلم میخواست شماره بعدی بازی رو بدن که مانگا هم تموم شده و اینکه نسل جدید و کیفیت خفن و این حرفا :d

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Announced For PS4 - Siliconera

آپدیت:

بازی برای PS4 - XBOX ONE - PC برای غرب تایید شد

گفته شده که گرافیک بازی باورنکردنیه و از انیمه هم بهتره. همراه با مبارزات سریع

mode های مختلفی هم برای versus هم تو آنلاین هم آفلاین گذاشتن

Dubbed the “final massive strike” of the Storm series, the game promises “unbelievable graphics that go beyond anime-quality” and “blisteringly fast gameplay.”

The game will feature one-on-one multiplayer modes in both online and offline play.

اسکرین شات و Box Art های بازی:

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 confirmed for PS4, Xbox One, and PC in the west - Gematsu

سایت%:8-}8>28ازی هم راه اندازی شده

NARUTO-ナルト- 疾風伝 ナルティメットストーム4 | バンダイナムコゲー ムス公式サイト

چند ثانیه از گیم پلی بازی از طریق nico nico پخش شده و یکی ضبط کرده و تو یوتیوب گذاشته

لینک مستقیم:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bahramffx

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
منم مثل خودت :)) البته آخرشم ناروتوی فیلم رو نشون داد! :d (توی بازی :d )

پس به هیچ وجه نیا:-"

Jojo ببین >:) :d نزار قیافش گمراهت کنه،منم قبل از دیدنش میگفتم مسخره ـست :| بعد که دیدم...:x

الان جمعمون میکنند از تاپیک :-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
انگار کسی علاقه ای به این بازی نداره :( نظری چیزی بدین :((

JoJo رو نمیدونم آخه انیمه ایه که بردیا ازش خوشش میاد و منم به طور پیش فرض هرچی بردیا دوست داره من متنفرم ^_^

من فردا دانشگاهم نمیرسم به Jump Festa :(( البته خوبیش اینه تا پس فردا ادامه داره و پس فردا تعطیله امیدوارم اونموقع خبری از ناروتو بشه چون میخوام خبراشو داغ داغ تو حلقم بریزم :d

XV هم همینطور به این که مطمعنم نمیرسم :| :( :((

دوتا خدای اسپم خوردیم به هم :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این تریلر چرا اینطوری بود:|
خیر سرمون 720 دانلود کردیم کیفیت در حد 3gp بود :d با این حال لذت بردیم :bighug:
به شدت از نبودن ساکورا هم در این شماره استقبال میشه /:);;)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این تریلر چرا اینطوری بود:|
خیر سرمون 720 دانلود کردیم کیفیت در حد 3gp بود :d با این حال لذت بردیم :bighug:
به شدت از نبودن ساکورا هم در این شماره استقبال میشه /:);;)

من نیز بسی استقبال میکنم :d

البته تو Revolution خیلی بدرد میخورد تو بخش Tournament :d

جالبه خیلی وقت پیش بود داشتم یکی از مصاحبه های کیشیموتو رو میخوندم که میگفت اول قرار نبود شخصیت ساسکه وجود داشته باشه اما با مشورت و اینا قرار شد که یه شخصیت که رقیب شخصیت اصلی هست رو بزارن تو داستان

حالا اگه شخصیتی مثل ساسکه قرار نبود تو داستان باشه پس ساکورا چی بود؟ ایده مسخرش از کدوم جهنمی اومده؟ :| انقدر مزخرفه که حتی آخر داستان نمیخواستم با شخصیت مزخرفی مثل ساسکه ازدواج کنه

درصد مزخرف بودن ساسکه و ساکورا (هرچه بیشتر مزخرف تر):

ساسکه <<<<<<<<< ساکورا

لااقل میگفتم ساسکه بره کارین رو بگیره بچشونم شبیه کارین بود تا ساکورا :d

یه سایت ناظم نداشته باشه میشه مثل سایتی که ازش لینک گذاشتم :))

هرچی از دهنشون در میاد به هم میگن :)) خیلی به اینجا امیدوار شدم

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
فقط این پایینی رو داشته باشه بَسَمـــــــه

Katon! Goukakyuu no Jutsu!
katon-goukakyuu-no-jutsu-o.gif

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تریلره با کیفیت بهتر هم اومد (همچنان کیفیت خفنی نیست اما خیلی بهتر از قبلیه)

لینک

تازه فهمیدم تو تریلر قبلیه جریان چی بود :)) اصلا نمیشد فهمید با اون کیفیت داغونش

Jump festa هم تمام شد >_<

ملت همه میخواستن ناروتو بازی کنن

صف بازی انقدر طولانی بود که یه سریا برا بازی کردن Boss fight بین مادارا و هاشیراما تا 200 دقیقه منتظر موندن (دمشون گرم)

کسی اجازه گرفتن عکس و فیلم نداشت اما خود Bandai Namco یه سری عکس در میون گذاشته که تو منبع میشه دید

منبع

آریا خوب شد این منبع رو بهم معرفی کردی :d

هیچ جا دیگه خبری از این بازی نیست :|

Last edited by a moderator:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,599
نام
mohammad
اتفاقا من می خواستم چند روز پیش بیام نظر بدم. اومدما ولی یهو نابودم کردید:D نرفتیم مانگارو بخونیم که از انیمه لذت ببریم ولی حاصل یک عمر و به فنا دادید:D از هرکی هم خواستم یه گوششو لو بده اخر سر نداد:D گفتن مزش میره:D
ناروتو برا من حکم زندگی رو داره:D البته بگما بچه بودم پیش خودم می گفتم چرا جای sasuke با naruto عوض نشده:D اخه لامصب خیلی با جذبه بود:D

ماجرای علاقه مندی منم به عناوین ژاپنی خیلی باحاله ٬ زمان ما فیلم کرایه می دادن بابام خیلی برام کارتون می گرفت که تو یه دوره مونونوکه و فاینال فانتزی رو برام گرفت(ff رو یادم نیس اسمش چی بود ولی 3d نبود) ما از اینا خوشمون اومد ٬ بعد دیجیمون پخش شد عاشق اون شدم بعد با کلی تحقیق بچه گانه فهمیدم یه انیمه ی دیگه ای هست به اسم پوکمون که خیلی شبیه دیجیمون هست بعد رفتم یکی دو تا فیلمش رو تهیه کردم و دیدم و کلا دیوانه عناوین ژاپنی شدم:D ناروتو رو هم اولین بار تو گیم وان دیدم
خلاصه من انیمه هایی رو دوس دارم که طرف قدرت ماورایی داره یا جنگی هستش یا رباط داره یا خیلی تخیلیه که تو هر کدومش احساسات ترکیب شده باشه:D از این انیمه هایی که مثلا یه گروه بچه میرن دنبال اینکه تنیس یاد بگیرن و بازی کنن یا برن تو یه مسابقه رالی متنفرم:D این بود جریان علاقه مندی من به انیمه
البته همون اوایل که ps2 خریدم یدونه ff x رو هم خریدم با خودم گفتم اینم حتما مثل کارتونشه و از سیستم مبارزه اینا خبر نداشتم:D یه ذره رفتم تو همون اولش مثل چیز تو چیز موندم:D گزاشتم کنار
بعد همون اوایل که با گیم وان اشنا شده بودم تریلر cg بازی ff xii رو نشون میداد بعد پیش خودم گفتم چقدر شخصیت های مضخرفی داره:D از یه طرف یه تریلر cg از kingdom hearts نشون می داد من دیدم چقدر این زیباس بعد که یکم بزرگتر شدم رفتم پیگیری کردم دیدم تمام این شخصیت های با ابهت ff و انیمیشن نجات کودکان(که هیچکس غیر نومورا تو این صنعت نمی تونست اونطوری کارگردانی کنه:D)+kingdom hearts کار یک نفره اونم کسی نبود جز نومورا و از همون موقع شد اقای من و هیچکس حتی نتونست جاشو با این مرد برای من عوض کنه:D
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ببخشید سرتون رو درد آوردم :D بالاخره باید علت علاقه مندی شخصیمو نسبت به نومورا می گفتم که وقتی ازش هرسری دفاع می کنم یوقت نگید این اسگله:D
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
درکل خیلی منتظر این عنوان هستم و اگه قرار باشه تو 2015 فقط 5 تا بازی بخرم قطعا یکیش همین خواهد بود(متاشم مهم نیس:D)

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,599
نام
mohammad
بالاخره باید یه جایی می گفتم:D الان احساس سبکی می کنم:D
مگه ادم می تونه درباره ی ناروتو نظر بده:D؟؟؟ شاهکار تمامه. چیزه خیلی خوبی هستش برا اونایی که به انیمه دسترسی نداشتن یا حال دیدن انیمه رو ندارن
فقط تو storm 2 یه مشکلی داشت سر درگیری naruto با orochimaru یه جا باید Y(یا هر چیزه دیگه:D رو 360 رفتم) رو هی سریع می زدیم. اقا من هرچی اینکار رو می کردیم نمی شد. دادیم به دوست نشد. فامیل اومد خونه نشد. دستام درد می گرفت هرشب:D بعد با سر افکندگی تمام متوسل شدم به مادر ٬ تو یه اتاق دیگه مامانم نشسته بود گفتم مامان دسته رو بگیر اینو با تمام توانت بزن من از اون یکی اتاق گزارش می دم:D بعد سه تا 4 بار بالاخره موفق شدم:D فقط از این جلف بازی ها نداشته باشه حله:D

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,599
نام
mohammad
فرشاد من هر موقع خواستم یه خبر یا ... بزارم درست یک دقیقه قبل از من گزاشتی:D
سه تا 4 بار تو تاپیک FF XV ضایع شدم یه بارم الان اینجا:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فرشاد من هر موقع خواستم یه خبر یا ... بزارم درست یک دقیقه قبل از من گزاشتی:D
سه تا 4 بار تو تاپیک FF XV ضایع شدم یه بارم الان اینجا:D
:d

تازه نمیدونم تریلر کی اومده همین الان از دانشگاه رسیدم دیدم اومده گفتم بگم :d

- - -ویرایش - - -

عجب کیفیتی داره تریلرش :d

من 284 مگی رو گرفتم

آخه این چه وضع قیافست XD

خیلی خوشم اومده از گرافیکش بگیرن یه تریلر دیگه راجع به چیزایی که اضافه کردن بدن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من به همون YT رضایت دادم :-" اون 284ـی رو فعلا نمیشه گرفت:))
ولی من بازم چیزی ازش نفهمیدم :d مبارزات خیلی عظیم بود،تیکه تیکه هم بود رسما قاطی کردم :))
تنهایی جایی که فهمیدم مبارزه ی دو غول بیابونی بود :d فقط فکر کنم این نابودی آبجکت ها و ... فقط شامل این نوع مبارزات میشه:-"

ناروتو میخوام :(( چه وضعشه هرچی بازی انیمه ـیه تابستون میاد :|
ولی نامکو رسما جامپ فستا ترکوند! وان پیس،ناروتو و J-Star برای غرب(و PS4 ) >:) :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر