Napoleon:Total War

uk_02.jpg

نسخه جدید توتال وار یعنی Napoleon: Total War در فوریه 2010 یعنی حدود 6 ماه دیگر منتشر می شود. این بازی که نسخه تکمیلی امپایر است دگرگونی های زیادی در امپایر خواهد داشت. البته هنوز جزئیات دقیق تری اعلام نشده فقط در این حد که چندین نبرد مشهور از جمله نبرد حماسی و معروف واترلو در بازی کاملا وجود دارد. کمپین 3 مرحله ای ویپه ناپلئون یونیت های جدید و مطابق با زمان به اضافه چندین جنگ تاریخی آن دوره و خیلی چیزهای دیگر. البته گفته می شود که نرم افزار مودینگ هم داخل این مجموعه خواهد بود.
اطلاعات بیشتر اینجا:
http://www.sega.co.uk/games/napoleon-total-war/?t=EnglishUK
لینک دانلود تریلر:
http://video.sega.co.uk/video_uploads/napoleon-tw-final-english-1280x720.mp4
اطلاعات کلی

• بازی از همون موتور امپــایر با نام Warscape استفاده می کنه.
  • بازی فقط برای PC میاد.
  • سیستم مورد نیاز مشابهِ سیستمِ موردِ نیازِ امپایرِ.
  • در حال حاضر بازی در وضعیت پیش از نسخهء آلفاست.
  • زمان انتشار پیش بینی شده: 26 فوریهء 2010
  • قیمت پیش بینی شده: بین £24.99 تا €32.49
  • نشر از طریق شرکت SEGA و Steam

امکانات

• کمپین ها: یک کمپین به همون شیوهء سنتیِ (مثل Grand Campaign های پیشین) در اروپا، به علاوهء سه کمپین داستانی که به صورت اپیزود اپیزود هستن. کمپین ایتالیا (1796-1797)، کمپین خاورِمیانه (1798 - 1801) و کمپینِ سلطه بر اروپا (1805 - 1812). که داستان های این کمپین ها از طریق میان پرده (دمو) های بین بازی روایت میشه. همچنین در این کمپین ها ماموریت های جانبی هم وجود داره.
  • کشور های قابل بازی: فرانسه (پروس و بریتانیا بقیهء کشورهای اروپایی هنوز به صورت رسمی تایید نشده اند)
  • هر ترن برابر 2 هفته است.
  • کمپین مپ به شدت از نظر مقیاس بزرگ شده و شهر های بسیاری رو در خودش جا داده.
  • 322 یونیت، با مدل ها و تکسچر های جدید و طراحی شده مخصوص تک تک یونیت ها.
  • محدودیت حداکثر 10 هزار نفر در هر جنگ.
  • قابلیت نمایش 64 چهرهء مختلف روی پایین ترین جزئیات گرافیکی.
  • قابلیت مرمت کشتی ها در حین جنگ.
  • تاثیر ژنرال ها بیشتر شده، خصوصاً از نظر روحیه خیلی تاثیر گذار هستن.
  • قابلیت انتخاب ژنرال هاتون از توی لیست، که هر ژنرال هم خصوصیات ویژهء خودش رو داره.
  • سیستم فرسایش و خستگی نیرو ها.
  • مودهای مولتی پلیرِ جدید که با بازی کاملاً هماهنگ هستند و یک ستِ کامل از قابلیت های آنلاین: اچیومنت های استیـــم، پاداش های گیم پلی، ادیتورِ یونیفرم و قابلیت ارتباط از طریق صدا.
  • نصبِ پک ناپلئون توی خود امپایر هم تاثیر میذاره، بدین صورت که یونیت ها و درخت های تکنولوژیِ جدیدی رو به امپایر اضافه می کنه و همچنین امپایر رو با انجیـن جدید هماهنگ می کنه.
  • تاثیرات فصلی توی بازی، از جمله آب و هوا که توی بازی تاثیر میذاره (بارون روی سلاح ها تاثیر میذاره و ...)

منبـــــــــــــــع

منبع خودم::biggrin1:فروم وزین توتال وار فارسی با تشکر از R-teen و cyrusempire

آخرین ویرایش:

shahramcat

کاربر سایت
Sep 24, 2006
106
Napoleon TotalWar

سلام

من بازی رو بصورت 4 دی وی دی زیپ گرفتم که باید اول رو هارد اکسترک بشه ... دقیقا سره 98٪ دی وی دی 4 ارور NTW.part001 میده تو ویندوز 7 64 بیت ! همه چی بر فنا میره ! :mad:

این فایل چی هست ؟ نمیشه درستش کرد که این رو رد کنه ؟ ویندوز 7 دارم ...

ممنون

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
من نسخه 3 DVD بازی رو گرفتم همه چیز خوبه ولی اصلا به داخل جنگ نمیره از بازی میپره بیرون نمیدونم چه شه باید از اون پچ ها چند صدد مگابیتی رو دان کنم

hiilhit

کاربر سایت
Apr 25, 2009
4
نام
هادی
خیلی سوال :)

:biggrin1:سلام به همه دوست داران بازی های استراتژیک
من چندتا سوال ناقابل داشتم .
1- این جریان 4 یا 3 دی وی دی بودن بعضی از سری بازی های جدید چیه اقا یکی می گه 4 تا یکی می گی فلان تا که empir یا ناپلونم جوشونه اخه 1 دی وی دی هم همچین چیز کمی نیست ایا از بازی کم می کنن :O
2-ناپلون یا سری قبل total war چرا مثل روم بقیه وقتی می جنگی و کمپیگ رو پیروز می شی بهت کشور های جدید و نمی دن این واقعا بده :sick:
3-(البته این بشتر نظره تا سوال):-" چرا Napoleon TotalWar این قدر نقشه اش کوچیکه :(( فقط اروپا همین عجب از سازنده بعیده به بازی به این بزرگی شهرت گند بزنه و بره بسمت داستان گرایی یا یه همچین چیزی .:thumbdown​

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
:biggrin1:سلام به همه دوست داران بازی های استراتژیک
من چندتا سوال ناقابل داشتم .
1- این جریان 4 یا 3 دی وی دی بودن بعضی از سری بازی های جدید چیه اقا یکی می گه 4 تا یکی می گی فلان تا که empir یا ناپلونم جوشونه اخه 1 دی وی دی هم همچین چیز کمی نیست ایا از بازی کم می کنن :O
2-ناپلون یا سری قبل total war چرا مثل روم بقیه وقتی می جنگی و کمپیگ رو پیروز می شی بهت کشور های جدید و نمی دن این واقعا بده :sick:
3-(البته این بشتر نظره تا سوال):-" چرا Napoleon TotalWar این قدر نقشه اش کوچیکه :(( فقط اروپا همین عجب از سازنده بعیده به بازی به این بزرگی شهرت گند بزنه و بره بسمت داستان گرایی یا یه همچین چیزی .:thumbdown​

1) اون یک دی وی دی رو از بازی کم نمی‌کنن. بازی اصلی روی 2 تا DVD 9 عرضه شده، ولی خب توی ایران برای این که روی DVD 5 بزننش میان setup بازی رو دستکاری می‌کنن، حالا یکی توی 3 تا DVD جاش می‌ده، یکی توی 4 تا، جفتشون هم تا جایی که من می‌دونم کاملند.
2) بله؟!
3) نقشه‌ی بازی فقط اروپا نیست. :happy:

hiilhit

کاربر سایت
Apr 25, 2009
4
نام
هادی
3) نقشه‌ی بازی فقط اروپا نیست.

درسته می دونم مصر و چند منطقه هست ولی دوست عزیز منظور من کمپیگن ناپلون نیست !! منظورم کمپیگن اصلی یه نه مال داستان در ضمن ممنون از نظرتون.این خودش یه انتقاد هست چون من (البته نظر شخصی من :) ) اعتقاد دارم که سری totalwar نباید به سمت داستان گرایی بره و فقط بهتره در محدوده ی تاریخی بازی بمونه و بجای داستان (البته واقعی) روی تاریخ ها ، روایتهای واقعی ، پادشاهی ها ، نقشه ، از همه مهمتر نیرو ها باشه .

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
درسته می دونم مصر و چند منطقه هست ولی دوست عزیز منظور من کمپیگن ناپلون نیست !! منظورم کمپیگن اصلی یه نه مال داستان در ضمن ممنون از نظرتون.این خودش یه انتقاد هست چون من (البته نظر شخصی من :) ) اعتقاد دارم که سری totalwar نباید به سمت داستان گرایی بره و فقط بهتره در محدوده ی تاریخی بازی بمونه و بجای داستان (البته واقعی) روی تاریخ ها ، روایتهای واقعی ، پادشاهی ها ، نقشه ، از همه مهمتر نیرو ها باشه .

کاملا با نظر شما موافقم!!!

hiilhit

کاربر سایت
Apr 25, 2009
4
نام
هادی
دوستان عزیز می دونم این سوال تکراری هست ولی چون مال خیلی وقت پیش هست می پرسم .
ایا کسی می دونه که توتال وار بعدی چطوری هست و اگر قرار بیاد ایا مثل EMPIER اول ناقص می یاد و بعد با پچ های STEAM پولی UPDATE می شه .
منظورم از نقص ، نقص GAME PLAY نیست بلکه نقص نقشه ها و بعضی ایرادها برای بازی اورجینال هست.
به نظر من (شخصی) سری توتال وار پیشرفت های زیادی کرده مخصوصا خصوصیات جدیدی که گرفته از جمله پیشرفت علمی نظامی ، اضافه شدن مولتی در کمپیگن ها که واقعا ارزو ای بود که پلیرها داشتند :biggrin1: و چند نکته ی دیگه که متاسفانه با این کرک بازی ها و اومدن این استیم بد ذات برباد رفت :hurted1: ولی یک سری ایرادات هم داره که بسته به نظر، ایراد هستش یا فایده !!! یکیش نبود امکانات و تقریبا می شه گفت عدم پیشرفت در تخصص نیروهاست .یعنی نیروها می شد تخصص هاشون در BATLLMAP زیاد می شد. یکی دیگش که قبلا هم در پست گفته بودم محدود شدن کشورهاست به چند کشور که اونم بعدن، با پچ (:eek:پولی:eek:) اضافه می شه . سومی می شه گفت واقعا خوب بود اگر وجود داشت اونم دادن جایزه به پلیر هست .به این صورت که در رم ، رفتن کمپیگن باعث باز شدن کشور ها می شد و امکانات اضافی که باعث ادامه بازی بود. برای همینم روم هنوز بهترینه از نظر بچه ها .یکی دیگه که سخته برای CA اما امکان داشت اونم اضافه کردن دموهای زیبا به بازی یه که من شخصا عاشقشم :biggrin1: این خودش نوعی جایزه به پلیر هست مثلا یکی رو می کشی یه فیلم خفن هم از وفات یارو می بینی این واقعا باحاله . امیدوار بودم که سری جدید این امکانات رو داشته باشه ولی خیلی کم بود . ناپلون توتال وارم که کلا بی خیال من اسمش رو می زارم یه بازی در مورد ناپلون نه ادامه ی سری توتال وار CA.

***راستی یادم نره بگم ،چون من یخورده:biggrin1:زیاد بالا نظر دادم لطفا سوال اصلی رو یادتون نره جواب بدین ممنون :cool:***

آخرین ویرایش:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@hiilhit
فعلاً هیچ اطلاعی از اینکه نسخۀ بعدی چگونه خواهد بود در دست نیست. اما به گمان من CA بطور کلی همین روند رو برای بازی های بعد هم ادامه می ده (؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر