Murdered: Soul Suspect | PC

Murdered-Teaser-Trailer.jpg

ژانر بازی: action adventure
درود.

بلاخره امروز اولین تریلر از بازی جدید Square Enix با نام Murdered: Soul Suspect منتشر شد. در این ویدئو بسیار زیبا، شما از قرار معلوم در نقش کاراگاهی به نام Ronan O'Connor هستید و اتفاقات در منطقه‌ای به نام Salem اتفاق می‌‌افتد. در تریلر شخصیت بازی توسط شخصی که معلوم چه کسی است کشته می‌شود، در اولین صحنه دمو رونان را در در خانه ای درگیر با شخصی می‌بینیم و بعد وی از پنجره به بیرون پرت می‌شود و کشته می‌شود. وی که هنوز از مرگ خود مطلع نیست شخصی را می‌بینید که بالای جسدی است او را تهدید می‌کند که از جسد کنار برود و وقتی جوابی نمی‎یابد و به طرفش می‌رود و بعد می‌فهمئ که مرده است و همین امر باعث می‌شود وی به بزرسی مرگ خود و مرگ گذشتگان بپیردازد.

بازی طبق خبر برای سه پلتفرم PC, PS3 و Xbox 360 در سال 2014 عرضه میشود. Ronan همیچنین دارای قدرتی است که می‌تواند با مردگان وارواح ارتباط برقرار نمیاد و از آنها در حل کیس‌های خود کمک بخواهد.

آخرین ویرایش:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
من نیم ساعتی بازی رو جلو رفتم
بازی گرافیک خیلی خوبی داره بخصوص طراحی چهره ها
اما مشکل اینه cap روی 30 فریم هست که البته از طریق control panel nvidia میشه 60 کردش
اما خوب باز هم cutscence های بازی چون از نسخه کنسولی هستن دوباره رو 30 فریم هستن میرن روی اعصاب

بازی هم بد نبوده تا اینجا ایده جدید و جالبی داره

گرچه یکم کنترلش پیچیده و سخته

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
امشب زدم رو دانلود تا پسفردا دانلود میشه!

دوستان چطوریه بازیش؟ اکشن و ... هم داره یا فقط کاراگاهی یا ... ـس؟

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
این بازی پتانسیلش رو داشت به یکی از بهترین های امسال تبدیل شه ! داستانش واقعا خوبه تقریبا 3 ساعتی بازی کردم

متاسفانه توی انیمیشن ، گیمپلی و طراحی چهره کاراکتر های بازی (به جز شخصیت اصلی) ضعف شدیدی داره هرچند من چون خودم عاشق داستان های درام/جنایی هستم زیاد برام مهم نیست.

یه نکته دیگه : انتظار بیشتری از قسمت ترسناک بازی داشتم (هرچند ژانر کلی بازی ترسناک نیست) اما ترکیب دنیای زنده ها با مرده ها باید ترسناک باشه و تا اینجا فقط یک صحنه دلهره اور داشت.

در کل بر خلاف نظر سایت kotaku این بازی ارزش بازی کردن رو داره و اونقدر ها هم بد نیست.

ویرایش : بازی همین الان تموم شد ، واقعا داستانش عالی بود.

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
همین الان بازی رو تموم کردم

محشر بود داستانش همینو میتونم بگم
یکنواخت بودن گیم پلی و بقیه ایراداتش با توجه به همچین داستانی از نظر من قابل چشم پوشیه
اسپویل داستانی :
اوج داستان هم جایی بود که رونان فهمید قاتل سوفیا خودش بوده و خودشم به علاوه ی بکستر و رکس و ؟؟؟؟ یکی از ابزارهای ابیگل بوده

بنظر من کسانی که بازی رو نرفتن و یا دراپ کردن فقط بخاطر اینکه بازی اکشن درست و حسابی نداره این کارو کردن
اما دوستانی که داستان تو یه بازی به اندازه ی سر وزنی براشون اهمیت داره به هیچ وجه این بازی رو از دست ندن

فقط صد حیف که استدیو ی سازنده تعطیل شد و دیگه شاهد کار بعدشون نیستیم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر