Movies Subtitle | زير نويس فيلم

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
دوستان کسی میتونه زیرنویس فارسی هر 10 فصل فرندز ( Friends ) رو برام تو یه فایل کمپرس شده بزاره :d
اقا فقط شدیدا حیاتیه :d

سلام نیما :D

بیا ، اینو خودم واست آپلود کردم :

Code:
http://rapidshare.com/files/424816550/Friends.zip

این رو هم پیدا کردم :

Code:
http://www.mediafire.com/?niygnmuwivn

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,272
با سلام
چند روز پیش من فیلمی رو دانلود کردم و به طبع اون زیر نویس رو هم از یکی از دوستام گرفتم و بعد از خارج کردن زیر نویس از حالت فشرده اون رو در فولدری که فیلم رو ریختم قرار دادم ولی متاسفانه زیر نویس به صورت فارسی نمایش داده نشد و یک سری حروف در هم و برهم در زیر فیلم قرار گرفت . قطعا جایی در کارم اشتباه کردم ولی نمی دونم کجاست . من از mkv player استفاده کردم برای نمایش فیلم . دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره که من چه طور باید زیر نویس رو با فیلم هماهنگ کنم لطفا به من بگه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
سلام. اگه زیرنویس فیلمتون به اصطلاح خرچنگ غورباقه شده باید تنظیمات ویندوزتون رو درست کنید.
اگه از XP استفاده می کنید برید تو contorol panel از اونجا Date, Time, Language, and Regional Options و بعد هم Regional and language Options
یه صفحه ی کوچیک براتون باز می شه. از اونجا گزینه ی customize رو فارسی کنید و لوکیشن رو هم ایران.
بعد از بالای صفحه برید تو language و اونجا گزینه ی Details رو فارسی کنید
بعد هم برید توی صفحه ی Advanced و اونجا هم گزینه ی Select item to رو روی فارسی بگذارید
و بعد هم Restart

اگه مشکل زیرنویس ناخوانا دارید باید بعد از Restart درست شده باشه.
اما اگه تو زمان بندی مشکل دارید و تاخییر داره که یه چیزه دیگه ست

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,272
سلام. اگه زیرنویس فیلمتون به اصطلاح خرچنگ غورباقه شده باید تنظیمات ویندوزتون رو درست کنید.
اگه از XP استفاده می کنید برید تو contorol panel از اونجا Date, Time, Language, and Regional Options و بعد هم Regional and language Options
یه صفحه ی کوچیک براتون باز می شه. از اونجا گزینه ی customize رو فارسی کنید و لوکیشن رو هم ایران.
بعد از بالای صفحه برید تو language و اونجا گزینه ی Details رو فارسی کنید
بعد هم برید توی صفحه ی Advanced و اونجا هم گزینه ی Select item to رو روی فارسی بگذارید
و بعد هم Restart

اگه مشکل زیرنویس ناخوانا دارید باید بعد از Restart درست شده باشه.
اما اگه تو زمان بندی مشکل دارید و تاخییر داره که یه چیزه دیگه ست
ببخشید در ویندوز ویستا چه کار باید بکنم؟؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
توی ویستا اول برو تو regional and language بعد برو تو زبانه ی Administrative و Change system locale رو بزن و Persian رو انتخاب کن
و بذار سیستم reset بشه
احتمالاً مشکل حل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر