Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
دوستان دنبال یه چیزیم :D
تو فیلم مون فال، پسرِ یه بازی موبایل میکنه (زمان 1:06:04) اسمشو پیدا نمیکنم کسی میتونه بهم بگه؟ :D

اینم عکسش

View attachment 328570

یه سر بزن به بخش Trivia این فیلم تو سایت IMDB؛ شاید تونستی پیدا کنی

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
درود؛
این 4 ساعته ناپلئون کی میاد؟
من خیلی منتظر نسخه‌ي ۴ ساعته بودم.
اما دیگه حوصله‌ام به سر رسید و دو روز پیش همین نسخه‌ای که موجود هست رو دیدم.
چرا ملت این همه از فیلم بدشون اومده؟ :))
جداً درک نمی‌کنم! فکر کنم یه سری‌ها می‌خواستن ناپلئون یک هالک بی‌رحم باشه!
نمی‌دونم چقدر در این فیلم از اسناد تاریخی و واقعیت‌ها الهام گرفته شده اما برای یک بار تماشا، ناپلئونه ریدلی اسکات واقعاً تجربه‌ی خوبی به من داد.
امیدوارم نسخه‌ی ۴ ساعته به رابطه و دوستی بین ناپلئون و دزیره اشاره بشه و همچنین شاهد جزئیات بیشتری باشیم.
(بازی واکین فینکس واقعاً باور پذیره، خودش رو وقف فیلم کرده. باز یه عده میگن فینکس فلانه و بهمانه! 8-> :D)

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
634
بهترین سایت نقد فیلم و سریال تاریخ
worth it or woke

نقد باربی
1708370042480.png

بخش WOKE ELEMENTS عالیه =))=))

Take every bull$h!t professional victim vagina-hat-wearing talking point ever screeched out of the face of a dumpy blue-haired lesbian at a women’s march, and it’s in this movie. I couldn’t write fast enough to catch even a tenth of them and quickly realized that I was more or less writing the script down in my notes word for word. Here are a few:

• The word “patriarchy” is unironically and awkwardly shoehorned in no fewer than 11 times (I counted).
  • “Women hate women, and men hate women.”
  • There’s a ton of whining, including a 3-minute speech that might as well break the fourth wall, about how “impossibly hard” it is to be a woman because they are “forced” to be all things to all people while not being too much of those things for others. I can’t over-emphasize the filmmakers’ narcissism.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
من RRR رو دیدم، بعد سال ها به بالیوود یکم امیدوار شدم. الان که Animal رو دیدم مطمئن شدم تا آخر عمر هیچ فیلم هندی نمیبینم. عجب زباله ایی بود، اصلا منطق روایی نداشت. کرکترا افتضاح، همه چی افتضاح! حتی فیلم هندی بازی هاشون هم بد بود.

خاک بر سرشون با این سلیقه ایی که دارند.:/

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
چقدر مزخرف بود.
این چه کستیه آخه؟
واقعا افتضاح بود. اصلا ذره ای شبیه کارکتر گیمشون نیستن.

انگار چندتا کازپلیر رو برداشتن گفتن بریم فیلم بسازیم. حتی صدای کلپ ترپ رو هم درست درنیوردن.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
یکی از عجایب هفت‌گانه هالیوود هست که «کیت بلانشت» بیاد تو فیلم الی راث بازی کنه! :D 🦆

علاقه شخصی؟ (قول می‌دم ده دقیقه هم ننشسته یکی از بازی‌های بوردلندز رو انجام بده) پول هنگفت؟ وعده‌های تهیه‌کنندگان؟ چطور و چگونه یکی از تاپ‌تن‌ترین بازیگران زن هالیوود از فیلم Tar بیاد تو فیلم گیمینگ بازی می‌کنه؟!🦆:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر