Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
متأسفانه به نظر می‌رسه فیلم Coyote vs ACME قراره برای همیشه مفقودالاثر بشه و نمی‌تونیم ببینیمش. :(
اگه کارتون‌های Looney Tunes رو دیده باشین، حتماً چشمتون به عبارت ACME روی چیزهای مختلف خورده. ACME یه شرکتی توی دنیای اون کارتون‌ها هست که تجهیزات و وسایل انفجاری و تله و... درست می‌کنه و کاراکترهای بدبختی مثل کایوت (کایوتی) هم هر دفعه می‌رن از این چیزها می‌گیرن و آخرش بلاهای فجیعی سرشون میاد و خودشون منفجر می‌شن! :D

d89c11_24sdxxx.jpg

حالا ایده فیلم Coyote vs ACME این بوده که کایوت دیگه از شدت عصبانیت بابت کیفیت پایین محصولات ACME، می‌ره ازشون شکایت می‌کنه و کار به دادگاه می‌کشه! :D ایده خیلی بامزه‌ای داشته و حالت ترکیبی فیلم و کارتون هم بوده، با بازی ویل فورته در نقش وکیل کایوت و جان سینا در نقش وکیل ACME.
پروسه تولید فیلم خیلی آشفته بوده و توی مقطعی، تهیه‌کننده و نویسنده عوض می‌شن و تغییرات مختلفی شکل می‌گیره و جیمز گان هم به عنوان یکی از تهیه‌کننده‌ها و نویسنده‌ها وارد تیم می‌شه. فقط مشکل اینجاست که مسئولین وارنر چون فکر می‌کنن فیلم در حدی نمی‌فروشه که به سوددهی برسه و ممکنه به خاطر هزینه‌های مختلف و سهم سینماها و... نتونن به پول خوبی برسن، کلاً بی‌خیال اکرانش می‌شن و مثل اینکه این‌طوری از نظر مالیات هم به نفع‌شون می‌شه. من از مباحث اقتصادی سر در نمیارم، ولی گویا یه حالتی هست که اگه فیلمی پروسه تولیدش رو تا حدی پیش برده باشه ولی اکرانش کنسل بشه، شرکت تولیدکننده می‌تونه از سوراخ سنبه‌های مالیاتی سوءاستفاده کنه و در شرایط خاصی به نفعش هم بشه، البته اگه بودجه تولید فیلم خیلی نجومی نباشه.
کنسل کردن این فیلم هم زمانی اتفاق می‌افته که حتی کامل هم نشده بوده و عوامل تولید، در جریان ماجرا نبودن! یعنی بندگان خدا هنوز داشتن کار می‌کردن، در حالی که وارنر تصمیمش رو گرفته بوده که فیلم رو هیچ‌وقت اکران نکنه. مثل اینکه کیفیتش هم بد نیست و مثلاً Deadline نوشته که توی نمایش‌های آزمایشی، ۱۴ امتیاز بالاتر از حد متوسط فیلم‌های خونوادگی مشابه گرفته بوده. ولی به هر حال به فنا رفت و بعدش نوبت به بررسی نمایش فیلم توی سرویس‌های استریم رسید. شرکت‌هایی مثل نتفلیکس، آمازون و پارامونت هم پیشنهادهای خودشون رو ارائه کردن و حتی پارامونت پیشنهاد داده بوده که فیلم رو اکران هم می‌کنه، ولی مسئولین وارنر دنبال یه پول قلنبه در حد ۸۰ میلیون دلار بودن و اصلاً انعطافی هم توی مذاکره با این شرکت‌ها به خرج نمی‌دادن. یعنی انگار یه حالتی داشته که «یا باید پول عظیمی به ما بدین، یا جمعش کنین برین و خبری از مذاکره بیشتر و چونه زدن و اینا نیست.» مثل اینکه یه جورایی عجله داشتن که Coyote vs ACME رو زودتر منهدم کنن که قبل از ۲۳ فوریه که جلسه مالی مربوط به سه‌ماهه بعدی برگزار می‌شه، تکلیف این بیچاره مشخص بشه و برای همیشه بمیره تا دیگه توی جلسه بعدی نخوان دوباره در موردش صحبت کنن و آسیبی به گزارش‌های مالی زیبای شرکت نرسه.
یعنی این پیرمرد بدبخت (البته نمی‌دونم پیره یا نه! :D) که همیشه توی کارتون‌ها به فنا می‌رفت، اینجا هم این‌طوری شد. :( این هم دو تا عکس از فیلم:

54c111_24123s.jpg

54c111_24xcx3.jpg

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,644
نام
mohammad
IMG_20240214_013256.png
الان تو سونی پیکچرز جشن گرفتن... دارن ورقه های قرارداد ده بیست پروژه دیگه رو با عوامل این فیلم امضا می کنن و تو محفل خودشون میگن نباید بزاریم ناشر دیگه ای مثل ما تپه هارو این مدلی فتح کنه:D
.
.
.
حیف سونی و تکنولوژی و سرمایه ای که در اختیار اینا میزاره... عملا اون بخشی که سونی به واسطه تکنولوژی(نظیر لنز و نمایشگر و...) به سایر کمپانی های سینمایی میده و بخش عظیمی از سینما رو وابسته به خودش کرده، و کمکی که به سایر دویژن های سونی غیر مستقیم میشه اینارو اینطوری ول کرده!(تنها باگ یوشیدا(ceoسونی) نتونست اینا رو کمی متحول کنه، تو سایر بخشا به نوبه خودش ارزش سونی رو تو 10سال گذشته 7.5 برابر کرده)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
View attachment 328355
الان تو سونی پیکچرز جشن گرفتن... دارن ورقه های قرارداد ده بیست پروژه دیگه رو با عوامل این فیلم امضا می کنن و تو محفل خودشون میگن نباید بزاریم ناشر دیگه ای مثل ما تپه هارو این مدلی فتح کنه:D
.
.
.
حیف سونی و تکنولوژی و سرمایه ای که در اختیار اینا میزاره... عملا اون بخشی که سونی به واسطه تکنولوژی(نظیر لنز و نمایشگر و...) به سایر کمپانی های سینمایی میده و بخش عظیمی از سینما رو وابسته به خودش کرده، و کمکی که به سایر دویژن های سونی غیر مستقیم میشه اینارو اینطوری ول کرده!(تنها باگ یوشیدا(ceoسونی) نتونست اینا رو کمی متحول کنه، تو سایر بخشا به نوبه خودش ارزش سونی رو تو 10سال گذشته 7.5 برابر کرده)
واقعاً دوست دارم ببینم چی توی مغز مسئولین سینمایی سونی و مخصوصاً بخش دنیای Spider-Man می‌گذره (البته به جز انیمیشن‌ها). این میزان گندکاری اصلاً طبیعی نیست و دیگه بعد از یکی دو بار خراب کردن، باید یه فکری می‌کردن ولی همین‌طور ادامه می‌دن.
حالا فیلم‌های Venom با وجود کیفیت پایین، حداقل یه فروشی دارن ولی اون Morbius که رسماً تبدیل به میم شد و هم کیفیتش داغون بود و هم فروش افتضاحی داشت و الآن هم این Madame Web. دفعه بعد هم احتمالاً نوبت فیلم Kraven هست که خراب کنه. البته اون حداقل شاید بهتر از دو تا فیلم اخیر باشه، ولی باز خیلی بعیده چیز خاصی ازش دربیاد.
ولی عجیب‌ترین بخش ماجرا، تلاش عزیزان برای ساختن فیلم El Muerto هست! من ادعایی ندارم که فن خفن Spider-Man هستم، ولی حداقل در این حد باهاش آشنایی دارم که ۹۰٪‌ از دشمن‌های مهم و غیرمهمش رو از سال‌ها قبل و دوران کودکی می‌شناختم. ولی اولین بار که خبر تولید فیلم El Muerto رو شنیدم حیرت کردم که این دیگه از کجا پیداش شد؟! :D بعد زدم ویکی‌پدیا که ببینم طرف کیه، دیدم حتی صفحه مخصوص هم نداره! یعنی الآن دیگه داغون‌ترین شخصیت‌های کمیکی هم صفحه دارن، ولی این بنده خدا در حدی ارزش نداشته که صفحه مخصوص بهش اختصاص بدن و انداختنش اینجا.
اول قرار بود یه رپری به نام Bad Bunny (الله اکبر!) توی فیلم بازی کنه که بعد از یه مدت خبر رسید پروژه منهدم شده و گفتم چه عجب مسئولین سونی آدم شدن. ولی گویا دوباره چند وقت پیش مشخص شده که عزیزان ول نکردن و قراره فیلم با یه بازیگر دیگه ساخته بشه! :D
-------
جا داره اینجا یادی کنیم از ماجرایی که برای Morbius پیش اومد. فروش فیلم داغون بود و دیگه کارش توی سالن‌های سینما تموم شده بود، ولی به تدریج میم‌های بیشتری ازش می‌اومد و ملت برای مسخره‌بازی می‌گفتن تو رو خدا قسمت دوم رو بسازین! مسئولین زحمت‌کش سونی هم جوگیر شدن و دوباره بند و بساط اکرانش رو راه انداختن و توی اولین روز اکران مجدد، کلاً ۸۵ هزار دلار فروخت که به طور میانگین هر سالن سینما می‌شده ۸۲ دلار! :)) یه چند روزی هم اکران ادامه پیدا کرد و انقدر اوضاع افتضاح شد که سریع جمعش کردن. :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,528
نام
سپهر

اگر نویسنده سئو بودی و سابقه فعالیت در سایت‌های رسانه‌ای ایرانی سئومحور داشتی، چنین موردی برات عجیب نمی‌زد!

....................................................................................................................................................................................................

1707932250851.png

پوستر فیلم به گونه‌ای هست که قرار همین الان از وب‌سایت فاخر brazzers پخش بشه! :D 🦆

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,407
نام
محمد
در این ایام فرخنده الان یک چیزی رو دیدم نظرمو جلب کرد.:D
به مناسبت ولنتاین وبسایت Rotten Tomatoes لیستی از سک-سی ترین فیلمای تاریخ سینما رو منتشر کرده:
The 100 Sexiest Movies Of All Time
لیستشون مرز های مسخرگی رو رد کرده!لول اومدن تمام اثار استریت رو شوت کردن آخرای لیستشون، هرچی اثر لگبت در چند سال اخیر اومده هم هست آوردن اولای لیست.:)) حداقل نویسنده از همون اول میگفت گی هستم خودش رو راحت میکرد!:D من نمیدونم با این مسخره بازی ها بجز مسخره کردن خودشون چی رو ثابت میکنند؟ شما همین وبسایتشون رو چک کنید سریال فوق مضخرف Mr. & Mrs. Smith نمره 89 رو در وبسایتشون گرفته.:| برای غالب کردن عقایدشون بر جامعه بزور میخوان هرچی باور دارند در حلق بقیه کنند در حالی که اکثریت جامعه به این مزخرفات علاقه ایی نداره.

آخرین ویرایش:

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
در این ایام فرخنده الان یک چیزی رو دیدم نظرمو جلب کرد.:D
به مناسبت ولنتاین وبسایت Rotten Tomatoes لیستی از سک-سی ترین فیلمای تاریخ سینما رو منتشر کرده:
The 100 Sexiest Movies Of All Time
لیستشون مرز های مسخرگی رو رد کرده!لول اومدن تمام اثار استریت رو شوت کردن آخرای لیستشون، هرچی اثر لگبت در چند سال اخیر اومده هم هست آوردن اولای لیست.:)) حداقل نویسنده از همون اول میگفت گی هستم خودش رو راحت میکرد!:D من نمیدونم با این مسخره بازی ها بجز مسخره کردن خودشون چی رو ثابت میکنند؟ شما همین وبسایتشون رو چک کنید سریال فوق مضخرف Mr. & Mrs. Smith نمره 89 رو در وبسایتشون گرفته.:| برای غالب کردن عقایدشون بر جامعه بزور میخوان هرچی باور دارند در حلق بقیه کنند در حالی که اکثریت جامعه به این مزخرفات علاقه ایی نداره.

شما قبل از جوش آوردن بد نبود یه نگاه میکردی ببینی معیار لیست چیه! این ها صرفا ورداشتن ۱۰۰ تا فیلم رو بر اساس امتیاز راتن لیست کردن. به همین سادگی. بیشتر فیلمهای لیست، حتی اون بالایی ها هم اتفاقا استریت بودن. دیگه عادت شده برای همه هرچی ببینیم یه غری بزنیم فکر کنیم کسی داره افکار پلیدش رو تو حلقمون فرو می‌کنه! دیگه واقعا لیست از این ساده تر نمیشد داد، سلیقه ی شخصی کسی هم توش دخیل نبوده

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
اگر نویسنده سئو بودی و سابقه فعالیت در سایت‌های رسانه‌ای ایرانی سئومحور داشتی، چنین موردی برات عجیب نمی‌زد!

....................................................................................................................................................................................................

View attachment 328435

پوستر فیلم به گونه‌ای هست که قرار همین الان از وب‌سایت فاخر brazzers پخش بشه! :D 🦆
اتفاقا سئو کار کردم!
ولی این یکی خیلی خنده‌دار بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر