.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
تریلر جدید Resident Evil: Death Island

@ChampionOfLight :D

View attachment 295830

کپکام چند وقت پیش یه پیش نمایش اولیه از فیلم برای عده محدودی که البته با ثبت نام قبلی انتخاب شده بودند توی ژاپن پخش کرده. ظاهرا کسایی که فیلم رو دیده بودند گفتند شخصیت لیون ایندفعه برخلاف وندتا بیشتر به دمنیشن نزدیک هست. یعنی مثل همیشه شوخ طبع و روی مخ هست. البته فکر نکنم جرات داشته باشه به بانو جیل چیزی بگه :D اگر واقعیت داشته باشه بنظرم خبر خوبی هست. البته توی وندتا هم با توجه به داستان و اون اتفاقی که براش رخ داده بود طبیعی بود یکم دپرس باشه و اون لیون همیشگی نباشه :D.

فقط ای کاش الان که جمع همه جمع هست، یکی دیگه از کرکترهای قدیمی مثل ایدا یا بری هم به عنوان سوپرایز داخل فیلم باشه. هر دو هم از نظر داستانی گزینه های خوبی هستند. اما خب احتمالش نزدیک صفر هست و همینکه کپکام بعد از مدت ها تصمیم گرفته این کرکترها رو دور هم جمع کنه جای شکرش باقیه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
انقدر هایپ John Wick 4 بالا بود که بالاخره نشستم قسمت‌های قبلی رو دیدم و... چقدر در گمراهی به سر می‌بردم که تا حالا ندیده بودم! :D
آدم اگه بخواد گیر بده، می‌شه کلی ایراد از این مجموعه گرفت. از بازی داغون جناب کیانو ریوز تا غیرمنطقی بودن شخصیت جان ویک از نظر قدرت و استامینا و... که سوپرمن رو هم توی جیبش می‌ذاره یا مثلاً بعضی صحنه‌ها و کاراکترهای خز به سبک فیلم‌های مبارزه‌ای قدیمی (که البته عمدی هست)، ولی اصل کار یعنی اتمسفر خاص این سری و صحنه‌های اکشن و مهیج انقدر محشر از آب در اومده که کلی لذت بردم از فیلم‌ها.
یه سری از بخش‌های قسمت سوم که توی هر فیلم دیگه‌ای می‌شد بهشون کلی گیر داد، ولی اتفاقاً همین بخش‌ها برای من جزو بهترین سکانس‌های فیلم سوم بودن:
اون کاراکتر ژاپنیه که رسماً از دل فیلم‌های درپیت قدیمی بیرون اومده بود، خیلی چیز جالبی بود! :D اوج کار هم اونجا بود که داشت انگلیسی حرف می‌زد و یه دفعه زد تو فاز ژاپنی و یه چیزی تو این مایه‌ها گفت که «ما هر دومون خیلی خفن هستیم، مستر ویکّه!» :))
اون تیکه مبارزه جان ویک با نوچه‌های ایشون هم خیلی باحال بود که آخرش کار رسید به کشیدن کمربند! :D
یا مثلاً اواخر فیلم که نیروهای دشمن به سبک Horde Mode توی بازی‌های ویدیویی می‌ریزن توی ساختمون و جان ویک در کنار عشق من، مرحوم مغفور لنس ردیک می‌رن سراغ اتاق اسلحه و دو نفری ۲۰۰ نفر رو منهدم می‌کنن! بعد وسط کار انگار مسابقه فوتبال هست و داور سوت استراحت بین دو نیمه رو زده، خیلی ریلکس و راحت برمی‌گردن اتاق و می‌گن حاجی چند تا اسلحه جدید می‌خوایم! :))
خیلی حال می‌کنم با این فضای جالب فیلم که از یه طرف مثلاً جدی هست و از اون طرف هم یه طنز مخصوصی داره که ترکیب این دو تا به نتیجه خیلی خوبی رسیده. :D
صبر و تحمل ندارم برای دیدن قسمت چهارم. مخصوصاً اون سکانسی که می‌گن شبیه Hotline Miami (یا به عبارت دقیق‌تر Hong Kong Massacre) هست و می‌خوام ببینم ترکیب اون فضا با اکشن درجه یک این مجموعه چطوری از آب در اومده.

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
انقدر هایپ John Wick 4 بالا بود که بالاخره نشستم قسمت‌های قبلی رو دیدم و... چقدر در گمراهی به سر می‌بردم که تا حالا ندیده بودم! :D
آدم اگه بخواد گیر بده، می‌شه کلی ایراد از این مجموعه گرفت. از بازی داغون جناب کیانو ریوز تا غیرمنطقی بودن شخصیت جان ویک از نظر قدرت و استامینا و... که سوپرمن رو هم توی جیبش می‌ذاره یا مثلاً بعضی صحنه‌ها و کاراکترهای خز به سبک فیلم‌های مبارزه‌ای قدیمی (که البته عمدی هست)، ولی اصل کار یعنی اتمسفر خاص این سری و صحنه‌های اکشن و مهیج انقدر محشر از آب در اومده که کلی لذت بردم از فیلم‌ها.
یه سری از بخش‌های قسمت سوم که توی هر فیلم دیگه‌ای می‌شد بهشون کلی گیر داد، ولی اتفاقاً همین بخش‌ها برای من جزو بهترین سکانس‌های فیلم سوم بودن:
اون کاراکتر ژاپنیه که رسماً از دل فیلم‌های درپیت قدیمی بیرون اومده بود، خیلی چیز جالبی بود! :D اوج کار هم اونجا بود که داشت انگلیسی حرف می‌زد و یه دفعه زد تو فاز ژاپنی و یه چیزی تو این مایه‌ها گفت که «ما هر دومون خیلی خفن هستیم، مستر ویکّه!» :))
اون تیکه مبارزه جان ویک با نوچه‌های ایشون هم خیلی باحال بود که آخرش کار رسید به کشیدن کمربند! :D
یا مثلاً اواخر فیلم که نیروهای دشمن به سبک Horde Mode توی بازی‌های ویدیویی می‌ریزن توی ساختمون و جان ویک در کنار عشق من، مرحوم مغفور لنس ردیک می‌رن سراغ اتاق اسلحه و دو نفری ۲۰۰ نفر رو منهدم می‌کنن! بعد وسط کار انگار مسابقه فوتبال هست و داور سوت استراحت بین دو نیمه رو زده، خیلی ریلکس و راحت برمی‌گردن اتاق و می‌گن حاجی چند تا اسلحه جدید می‌خوایم! :))
خیلی حال می‌کنم با این فضای جالب فیلم که از یه طرف مثلاً جدی هست و از اون طرف هم یه طنز مخصوصی داره که ترکیب این دو تا به نتیجه خیلی خوبی رسیده. :D
صبر و تحمل ندارم برای دیدن قسمت چهارم. مخصوصاً اون سکانسی که می‌گن شبیه Hotline Miami (یا به عبارت دقیق‌تر Hong Kong Massacre) هست و می‌خوام ببینم ترکیب اون فضا با اکشن درجه یک این مجموعه چطوری از آب در اومده.
دقیقا همین فضا سازی باعث میشه از ایرادات صرف نظر شه . اون سکانس خداس. خیلی تمیز درش آوردن..!!!

سوال : اسپویل داستانی شدید John Wick 4

سکانس آخر که وینستون دستشو میزاره رو سنگ مزار یه خالکوبی نصف نیمه نشون داده میشه . اون خالکوبیه کدوم گنگه ؟ :-? از عمد نشون دادن به نظرم... رییس high table نباشه آندرکاور طور:D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
این بهتره ؟

یا این؟
تو این سایز فایل بهتره همون x265 رو بگیری، بیت ریت برای سایز های بالاتر مهم ترِ. عمق رنگ 10 بیت هم مانیتور یا تی وی باید پشتیبانی کنه وگرنه چیز خاصی احساس نمیکنی. این حتی اگه PSA با صدای 5.1 کانال پیدا کنی، حجمش کمتر هم هست.

• Like
Reactions: Taha75 and amir*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر