poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
با چه کیفیتی؟
Waltz.with.Bashir.2008.DVDRip.XviD-ItzikGur

dvd ريپه. ديروز اومده.
فقط مشکل زيرنويس انگليسی هست که هنوز نيامده.
----------------------------------------------------------------------------------
out of the blue
این منظور شماست؟!
لينک ريپ با کيفيتش موجوده ميتونيد دانلود کنيد!

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,545
نام
محمد
بین Se7en و فایت کلاب فایت کلاب بهتره ولی من احساس میکنم فینچر با زودیاک وارد یه فاز جدیدی شد، یه فاز بهتر:biggrin1:
میگم من برخلاف سایر فیلمهای فینچر با زودیاک زیاد حال نکردم، ولی چند نفری بهم گفتن اگه یه بار دیگه ببینی بیشتر خوشت میاد، خواستم ببینم نظر تو در موردش چیه؟!

تو هم میتونی ازهمین الان فن فینچر بشی
راست میگه در روایات آمده: حب الفینجر احسن الحب :biggrin1:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام

دوستان کمک: من چند وقت پیش یه فیلم دیدم ولی اسمش اصلا یادم نیست! داستان سر یه گروه بود که میخواستن تبلیغ تلویزیونی بسازن .محل فیلم بردای این تبلیغ قرار بود تو کوهستان باشه و اینکه یه عده دقیقا در حال اومدن بهمن با اسنو برد (و امثالش) باید اسکی میرفتن . برای این اینکار یه عده اسکی باز ماهر رو استخدام کردن . یه خانوم که نفر اول مسابقات بود (مو بور بود و در کل همیشه واسه مسابقه کار کرده )...یه دختره که اسمش کلوئی بود و 2 تا پسر... ولی تو ماجرا الکی الکی درگیر یه گروه تروریستی (یه چی تو همین مایه ها) میشن و خلاصه.......... اگه کسی بتونه اسم فیلم رو بهم بگه واقعا ممنون میشم

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اووووووف:D it seems that i underestimated pirates:D
Il Divo و Headless Woman هنوز اکران امریکا نشدن! خوب شما گویا کار شاقی کردی:D چون بیشتر از ده تاشونو پیدا کردی:D
من از اين ليست فقط The Last Mistress ديدم که فيلمه متوسطی به نظرم بود.
این فیلمه توی یه فایل نت پد که از اول سال اسم فیلما رو توش میذاشتم بود، یادم نیست کجا اسمشو شنیدم ولی حتما تعریفشو شنیدم:D

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
"درباره الی" اصغر فرهادی توش بخش مسابقه جشنواره برلین شرکت میکنه، تو سایت جشنواره زده World Premier پس احتمالا تو فجر نمایشش نمیدن.
---------------------------------------
Watchmen هم که این قضیه مسخره ش تموم شد و تو همون مارچ اکران میشه.
---------------------------------------
اولین فیلم محبوب امسال من دیشب تو ساندنس اکران شده! Mary and Max! بهتون پیشنهاد میکنم حتما Harvie Krumpet رو ببینین، یه فیلم کوتاه از آدام الیوت که اسکار بهترین انیمیشن کوتاه رو برده و الان Mary and Max رو ساخته! فیلم از این Stop motion های خمیریه(هاروی کرامپت هم همین شکلیه) و بسیار جذاب:D
برای هاروی کرامپت این کارگردان تونسته بود جفری راش رو راضی کنه که حرف بزنه، حالا برای این یکی هم فیلیپ سیمر هافمن، اریک بانا و تونی کولت حرف میزنن.
فیلم از وقتی اکران شده فقط ازش تعریف شده، اسلش به فیلم داده 8.5، اینم نقد اسکرین دیلی:
Mary And Max is a melancholy true story of unlikely friendship which is another bold example of ***** storytelling through animation to follow recent breakthroughs like Chicago Ten, Waltz With Bashir and $9.99. Shot through with a bittersweet sense of humour and a visual panache which captures but never mocks human loneliness, it will be a firm festival favourite
راستی اون 9.99 هم از اون فیلماییه که خیلی دوست دارم ببینم ولی چون سال دیگه اکران میشه تو اون لیسته نذاشتم.
-----------------------------------------

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
راست میگه در روایات آمده: حب الفینجر احسن الحب
من کلا فینچر رو دوس دارم
استایلش خیلی خاصه و خیلیم خوشحالم که از زودیاک به اینور در تلاشه که از Twist Ending فاصله بگیره
و دقیقا مثل عماد Zodiac رو بهترین فیلمش می بینم (و بیخود که نبود که تو تاپ تن پارسال گذاشتمش رتبه یک)
Fight Club خوب بود خیلی خوب بود یه زمانی تو تاپ تن کلیم بود اما مشکلش اینه که Twist Ending ه
Se7en هم اگه مشکل Plot Hole ش نبود بیشتر می تونستم دوستش داشته باشم
Game رو همونجوری که هیشکی دوس نداره من به شدت دوس دارم
Panic Room هم اگه انتظار زیادی ازش نداشته باشی برای یه بار دیدن بد نیست اما عملا ضعیفترین کار فینچره
اما Alien3
سابقا باهاش خیلی مشکل داشتم اما یکی یه چیزی گفت کاملا نظرم عوض شود
Alien3 ، Alien3 نه دنباله ای بر Alien و Aliens دقیقا همونقدر که بین Alien و Aliens تفاوت هست بین Alien3 با اون دو تا تفاوته
کلا Alien3 بهترین فیلم کالت سبک Sci-Fi بعد از Serenity ه (البته اگه بلید رانر به عنوان یه فیلم دیده شده در نظر بگیریم)
اما خدایی حدیث ساختن در مورد فینچر ؟ :D
Really?
==
احترام وودی آلنو نگه داشتم if it's good woody, then sign me up هر چند راست میگی Che بهتر به نظر میاد
نه واقعا "ویکی" فیلم خوبیه
من نه با رمانتیک کمدی حال می کنم نه با اسکارلت جوهانسون (از این مورد کلا بدم میاد و جز نکات منفی فیلم هست) نه حتی با وودی آلن (تو پرانتز می گم که با اجراهاش حال می کنم اما فیلماش نه زیاد)
ولی از ثانیه ای که "ویکی" شروع شد خوشم اومد و این اتفاق معمولا برای من نمیفته
==
به خدا این حالو من سال قبل نداشتم ولی لعنتی امسال دارم کف وخون فوران میکنم
دقیقا برعکس من
امسال کلا ضدحالش زیاد بود برخلاف پارسال که خیلی واسه اسکار بالا پایین رفتم اما امسال اصلا هیچ فیلم مثل TWBB یا Sweeney Todd نیستن که بگم طرفدار دو آتیشه شون هستم
تا حدودی بنجامین باتنه که اونم هنوز ندیدم و بی خودی نمی خوام خودم رو وابسته چیزی کنم که بعد ضد حال بشه
بین کل فیلمای امسال که تا الان دیدم بدون شک برترینش TDK ه و واقعا خوبه (خدایی خودم خسته شدم از اینکه یک سال تمام تو دو جناح متفاوت برای این فیلم بحث کردم)
==
این فیلمه رو سینا دیده فکر کنم و خیلیم بدش اومده!
بهتر بگی خوشم نیومده
یه فیلم متوسطه یعنی همونقدر که خوبه همونقدرم بده

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,545
نام
محمد
سلام!
اما خدایی حدیث ساختن در مورد فینچر ؟ :biggrin1:
Really?
اون جمله را برای شوخی گفتم، البته من به کارهای فینچر خیلی علاقه دارم مخصوصا Fight Club بعدش هم Se7en و Game البته باید Zodiac را یه بار دیگه ببینم شاید نظرم عوض شد. ولی الان تو لیست محبوبترین کارگردان های من فینچر شاید پنجم یا ششم باشه (البته زنده ها فقط).

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
اما مشکلش اینه که Twist Ending ه
سینا Twist Ending چیز بدی نیست. Fight Club یکی از بهترین پایان بندی هایی رو داشته که تا حالا دیدم.اصلا Twist Ending در هر شرایطی چیز بدی نیست که به عنوان نکته منفی می گی.هم Twist Ending خوب داریم هم بد که فایت کلاب و سون هر دو خوب محسوب می شن به نظر من.سون هم به نظر من یا plot holeای نداره یا اگرم داره به نظر نمیاد که تو ذوق بزنه یه فیلمی مثه Heroes که سر و تهش Plot Holeه واقعا...:wacko: فیلمی مثه Planet of the Apes پایانش نکته منفی محسوب می شه یا The Number 23 یا Signs.سون و فایت کلاب Twist Endingهای خوبی دارن. و اینکه فینچر از Twist Ending فاصله گرفته چیزی نیست که بخوام بگم خوبه یا بد فقط فرمول ساخت فیلماش رو عوض کرده.
کلا Alien3 بهترین فیلم کالت
...

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
عجب!چطور Limit of Control رو نمی خوای ببینی...؟؟؟
من تو اون لیسته فیلمای امسالو نوشته بودم، فیلم آقامون جارموش مال سال بعده هر چند یادم رفته بود:D
راستی یکی میگه تو ساندنس چه خبره؟با دایل آپ واقعا سخته دنبال کردن:D
slashfilm و filmschoolreject و firstshowing و Spoutblog و wearemoviegeeks گزارش مینویسن از ساندنس، جز اینا من جای دیگه ای هنوز پیدا نکردم!
در ضمن تو فیلمای امسال یه فیلمی هم هست که من میخوام ببینمش اونم آخرین فیلم کارگردان Machinist ه که تعریفشو چندماه پیش خیلی خونده بودم ولی یادم رفته بود، حالا خودتون برین تو IMDb اسمشو ببینین، اسمش یادم رفته:D

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
requiem همون requiem for a dream ه منظورت؟ اگه منظورت اونه و دنبال main theme اش هستی( من Saw رو ندیدم) اسم ترکش Lux Aterna ه فک کنم، تو آلبوم ساندترکشم ترک آخره. اسم آهنگسازم که Clint mansell عزیزه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر