Los Galacticos

💥Hala Madrid💥
Gold User
Feb 4, 2020
1,204
کریس همسورث به صورت کاملا اتفاقی آزمایش ژنتیک داده و متوجه شده که به شدت مستعد ابتلا به آلزایمر هستش و به احتمال خیلی زیاد ممکنه بعد از سن 60 سالگی درگیر این بیماری بشه. پدر بزرگش به خاطر همین بیماری فوت کرده و پدرشم در حال حاضر 64 سالشه و علائم اولیه ی آلزایمر رو نشون داده. متخصص مغز و اعصاب بهش گفته از دنیای بازیگری و هالیوود کناره گیری کن و برو یه گوشه ی ساکت دنیا بدون استرس و اضطراب زندگیتو بکن شاید بتونی جلوی ابتلا به این بیماری رو بگیری و اگر همینجوری بخوای درگیر زندگی هالیوودی باشی به احتمال خیلی بالا بعد از 60 سالگی آلزایمر میگیری.

بنده خدا :(

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,716
نام
iMAN
کریس همسورث به صورت کاملا اتفاقی آزمایش ژنتیک داده و متوجه شده که به شدت مستعد ابتلا به آلزایمر هستش و به احتمال خیلی زیاد ممکنه بعد از سن 60 سالگی درگیر این بیماری بشه. پدر بزرگش به خاطر همین بیماری فوت کرده و پدرشم در حال حاضر 64 سالشه و علائم اولیه ی آلزایمر رو نشون داده. متخصص مغز و اعصاب بهش گفته از دنیای بازیگری و هالیوود کناره گیری کن و برو یه گوشه ی ساکت دنیا بدون استرس و اضطراب زندگیتو بکن شاید بتونی جلوی ابتلا به این بیماری رو بگیری و اگر همینجوری بخوای درگیر زندگی هالیوودی باشی به احتمال خیلی بالا بعد از 60 سالگی آلزایمر میگیری.

بنده خدا :(
این خبر چند ماه پیش اومد...

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,642
نام
Leo Fitz
کامل میگرفتی؟ ینی بعد فیلم اوکی تو مدیا پخش میشد؟
کامل نگرفتم ازین سایت، یبار زدم رو دانلود با فول سرعت شروع کرد به دانلود بعدش کنسل زدم.
چون این فایل های استریم که با idm فایل ts نشون میده تو سایت های دیگه امتحان کردم و دانلود میشد، واسه اینکه اوکی پخش بشه هم مینداختم داخل vlc انکود ts رو به mpeg تغییر میدادم (تبدیل خیلی سریع انجام میشه و تغییری تو کیفیت ایجاد نمیشه)

ولی الان که m4uhd رو تست کردم سرعت دانلود خیلی پایینه یا بهتره بگم قابل دانلود نیست.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,654
نام
سپهر
کامل نگرفتم ازین سایت، یبار زدم رو دانلود با فول سرعت شروع کرد به دانلود بعدش کنسل زدم.
چون این فایل های استریم که با idm فایل ts نشون میده تو سایت های دیگه امتحان کردم و دانلود میشد، واسه اینکه اوکی پخش بشه هم مینداختم داخل vlc انکود ts رو به mpeg تغییر میدادم (تبدیل خیلی سریع انجام میشه و تغییری تو کیفیت ایجاد نمیشه)

ولی الان که m4uhd رو تست کردم سرعت دانلود خیلی پایینه یا بهتره بگم قابل دانلود نیست.

قبلاً خودش یک گزینه دانلود به صورت جداگانه داشت، بعد حذفش کرد؛ به نظرم بهترین آرشیو رو داره لامصب!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
چقدر خووب بود گوجیرا ماینس وان. واقعا باورم نمیشه بالاخره یه فیلم در مورد گودزیلا دیدیم که شخصتیاش و داستانشون به کتفت نباشه و بهشون اهمیت بدی و بخوای بدونی آخرش کارشون به کجا میکشه. کست خیلی خوبی داشت در کل. به شکل عجیبی همشون انیمه‌ای بودن :D واقعا فیلم خوش ساختی بود. صحنه‌های مهم و احساسی رو خیلی خوب دراورده بودن. تک‌تک سکانسایی که گوجیرا Atomic Fire Breathش رو فعال میکرد، به بهترین شکل طراحی شده بود. مبارزه‌ی پایانی هم خیلی خوب و خاص و قشنگ بود. ازون سمت اشارشون به سختی‌های جنگ و حتی رفتار خود دولت جاپون هم جالب بود. حقیقتا آدم باورش نمیشه بودجه‌ی ۱۵ ۲۰ میلیونی داشته. عملا تو هالیوود پولشیویی میکنن! کارای جاپونی یکی از یکی بهتر پشت سر هم از راه میرسن. اول Shogun بود الانم این. دوران زیباییست.

ولی من غرش گودزیلا ۲۰۱۴ رو بیشتر از ماینس وان دوست داشتم، که البته اون مدلی رو تو نسخه های بعدیش خیلی کم ازش شنیدیم.

View attachment Godzilla_2014_Airport_Roar_ihd_uzrX2Bw_136.mp4

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,718

ولی من غرش گودزیلا ۲۰۱۴ رو بیشتر از ماینس وان دوست داشتم، که البته اون مدلی رو تو نسخه های بعدیش خیلی کم ازش شنیدیم.

View attachment 337100
نسخه 2014 رو من خیلی دوست داشتم. هم چیزش خوب بود و به حد کافی پرداخت شده بود. یه جو خوبی هم رو کل فیلم حاکم بود.
یه جورایی انگار واقعی میزد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر