mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
وقتی میری فیلم و سریال جدید دانلود کنی :

دانلود سریال Three Women​

داستان چند زن که سعی دارند زندگی خود را از این دنیا پس بگیرند و آن‌طور که می‌خواهند آن را ادامه دهند.

دانلود فیلم Shirley 2024​

داستان نامزد شدن اولین زن سیاه پوست یعنی شرلی چیزم برای ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 1972 پس از حرکت جریان‌ساز بزرگی که با به عضویت در آمدن در کنگره انجام داد.

دانلود فیلم There’s Still Tomorrow 2023​

داستان زنی به‌نام دلیا که در دوران پس از جنگ ایتالیا سعی دارد از با عملی کردن حرکتی اعتراضی بر علیه همسر بی‌رحم‌اش، از جامعه مردسالار فرار کند.

:D :|

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
629

داستان چند زن که سعی دارند زندگی خود را از این دنیا پس بگیرند و آن‌طور که می‌خواهند آن را ادامه دهند.

داستان نامزد شدن اولین زن سیاه پوست یعنی شرلی چیزم برای ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 1972 پس از حرکت جریان‌ساز بزرگی که با به عضویت در آمدن در کنگره انجام داد.

داستان زنی به‌نام دلیا که در دوران پس از جنگ ایتالیا سعی دارد از با عملی کردن حرکتی اعتراضی بر علیه همسر بی‌رحم‌اش، از جامعه مردسالار فرار کند.

Damsel​

دوشیزه جوانی که فکر می کند قرار است با پسر پادشاه ازدواج کند، متوجه می شود در تله ای افتاده که خانواده سلطنتی برایش پهن کرده اند و برای نجات یافتن از غاری که گرفتار اژدهای آتشینش شده باید به هوش و اراده خود اتکا کند.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا

ديگه وقتى يه مسائلى تو واقعيت عملى نيست بايد برن دنبال فيلم و fiction :D

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
219
نام
D23
خوب چندتا نقد از گودزیلا و کونگ اومد
یه سری خوششون اومده و گفتن انتظار برا نسخه بعدی سخته
یکی گفته بود شبیه کارای شوماخره از لحاظ رنگارنگ بودن و احساس اسباب بازی بودن گرفته از گودزیلا
چیزی که اکثرا سرش اتفاق نظر داشتن اکشن خیلی عالی و مبارزات فیلم بوده که خوششون اومده، اما ظاهرا اول فیلم روند کندی داره
ظاهرا شرور فیلم همون کینگ اسکاره که گفته بودن خوبه ولی تو یادها نمیمونه و اینجور چیزا :D

Kratos LOve bn

کاربر سایت
Mar 28, 2024
22
من فیلم ها رو بصورت 4Khdr دانلود میکنم حجمشون خیلی زیاده و حساب کردم اینطور بخوام ادامه بدم حتی یه هارد 8 ترابایتی هم جواب نمیده سایتی چیزی هست کیفیت 4K پخش انلاین و زیرنویس فارسی داشته باشه؟

• Like
Reactions: ALI PUNKER

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
328
آخرین ویرایش:

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
من فیلم ها رو بصورت 4Khdr دانلود میکنم حجمشون خیلی زیاده و حساب کردم اینطور بخوام ادامه بدم حتی یه هارد 8 ترابایتی هم جواب نمیده سایتی چیزی هست کیفیت 4K پخش انلاین و زیرنویس فارسی داشته باشه؟
از کجا میگیری لطف میکنی لینکش بزاری تازه یه تیوی گرفتم میخام روش تست کنم فورکی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر