Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,717
نام
Ebrahim
Men، یکی از بهترین فیلم‌های امسال؛ بیست دقیقه پایانی فیلم می‌تواند یکی از THE BEST WTF MOMENTS OF MODERN CINEMA لقب گیرد.

البته ما هیچوقت به کربلایی حاج محمود گارلند شک نکردیم، ولی وقتی تو یعنی راجر ایبرت فروم میگه پشم افکنه، پس شب میرم سراغش! :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,855
نام
مهراد
«جانی دپ» پیشنهاد ۳۰۱ میلیون دلاری دیزنی برای بازگشت به «دزدان دریایی کارائیب» (Pirates Of The Caribbean) را می‌پذیرد. نشریه استرالیایی «پاپ‌تاپیک» گزارش داده است که این بازیگر ۵۹ ساله که در سال ۲۰۱۸ از این چندگانه کنار گذاشته شده بود، در پی غلبه بر «امبر هرد» در دادگاه ویرجینیا، نقش «کاپیتان جک اسپارو» را دوباره به دست آورده است.

در بخشی از این گزارش می‌آید: «دیزنی به اصلاح رابطه‌اش با جانی دپ بسیار علاقه‌مند است. آن‌ها پیش از برگزاری دادگاه شکایت او از امبر هرد به اتهام نشر اکاذیب با دپ تماس گرفتند و پرسیدند که آیا به بازگشت برای دو فیلم «دزدان دریایی» دیگر علاقه دارد یا نه.»

این منبع ادامه می‌دهد: «چیزی که می‌توانم به شما بگویم این است که استودیو تاکنون پیش‌نویس فیلمی در مورد جک اسپارو را به نگارش درآورده بنابراین بسیار امیدوارند که جانی آن‌ها را ببخشد و به نقش نمادینش بازگردد.»

\m/ 8->

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,418
نام
محمد
«جانی دپ» پیشنهاد ۳۰۱ میلیون دلاری دیزنی برای بازگشت به «دزدان دریایی کارائیب» (Pirates Of The Caribbean) را می‌پذیرد. نشریه استرالیایی «پاپ‌تاپیک» گزارش داده است که این بازیگر ۵۹ ساله که در سال ۲۰۱۸ از این چندگانه کنار گذاشته شده بود، در پی غلبه بر «امبر هرد» در دادگاه ویرجینیا، نقش «کاپیتان جک اسپارو» را دوباره به دست آورده است.

در بخشی از این گزارش می‌آید: «دیزنی به اصلاح رابطه‌اش با جانی دپ بسیار علاقه‌مند است. آن‌ها پیش از برگزاری دادگاه شکایت او از امبر هرد به اتهام نشر اکاذیب با دپ تماس گرفتند و پرسیدند که آیا به بازگشت برای دو فیلم «دزدان دریایی» دیگر علاقه دارد یا نه.»

این منبع ادامه می‌دهد: «چیزی که می‌توانم به شما بگویم این است که استودیو تاکنون پیش‌نویس فیلمی در مورد جک اسپارو را به نگارش درآورده بنابراین بسیار امیدوارند که جانی آن‌ها را ببخشد و به نقش نمادینش بازگردد.»

\m/ 8->
این رقم زیادی باور نکردنیه! مگه اینکه قرارداد چندتا فیلم بوده باشه. :-"

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid

\m/ 8->
واکنش جانی به پیشنهاد دیزنی: :D
View attachment IASIP - Ah, so you come crawling back. You cheap sack of shit!.mp4

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,855
نام
مهراد
terminator_three_rise_of_the_machines_ver3_e554.jpg

چند وقت پیش شروع کردم به تماشای مجدد فیلم های ترمیناتور و نسخه یک و دو رو دیدم و لذت بردم اما نسخه سوم جدا از بحث اضافی بودن فیلم و عدم کارگردانی جیمز کامرون و داستانش، زیرنویس خیلی بدی هم داشت. واقعا رو مخ بود و ترجمه کلمات پر از اشتباه و معانی عوض شده و غیره و جالب اینجا بود که فقط همین یه زیرنویس برای فیلمی به این مهمی موجود بود. منم از وقت خالیم استفاده کردم و هر روز چند صد خط ترجمه کردم از اول و سعی کردم هم نوشتاری هم ترجمه صحیح رو به خوبی رعایت کنم. اگر خواستید در آینده این فیلم رو ببینید، زیرنویس خودمو دانلود کنید:-c:x

Subscene - Terminator 3: Rise of the Machines Farsi/Persian subtitle

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,372
terminator_three_rise_of_the_machines_ver3_e554.jpg

چند وقت پیش شروع کردم به تماشای مجدد فیلم های ترمیناتور و نسخه یک و دو رو دیدم و لذت بردم اما نسخه سوم جدا از بحث اضافی بودن فیلم و عدم کارگردانی جیمز کامرون و داستانش، زیرنویس خیلی بدی هم داشت. واقعا رو مخ بود و ترجمه کلمات پر از اشتباه و معانی عوض شده و غیره و جالب اینجا بود که فقط همین یه زیرنویس برای فیلمی به این مهمی موجود بود. منم از وقت خالیم استفاده کردم و هر روز چند صد خط ترجمه کردم از اول و سعی کردم هم نوشتاری هم ترجمه صحیح رو به خوبی رعایت کنم. اگر خواستید در آینده این فیلم رو ببینید، زیرنویس خودمو دانلود کنید:-c:x

Subscene - Terminator 3: Rise of the Machines Farsi/Persian subtitle
ممنون داداش خسته نباشی
من عاشق فیلمای ترمیناتور هستم البته تا همین نسخه سوم :D
این نسخه 3 هم REMASTERED داره یا نه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,765
نام
وحید
یک فیلم رد داده و عجیب که اوایل فکر میکردم فاز و وایب Midsomar داره میده... اما اواخر فهمیدم اونو میکنه تو... محتوا به شدت روی مخ و سمی و صد رحمت به جرایم آینده! به قول یکی از نقد های IMDB، فیلم خیلی سخت تلاش میکنه تا خیلی پیچیده به نظر برسه. اواسط فیلم احساس کردم همه یک نفرن ولی همش فکر میکردم شاید دارم اشتباه میکنم که درست بود!! باس های چندش رزیدنت اویل باید از این فیلم یاد بگیرن! از حق نگذریم، موسیقی و مناظر بی نظیر بود.

پیشنهاد نمیشود... حتی به شما دوست عزیز
یکی از بدترین فیلمهایی که امسال دیدم
بی سر وته بدون داستان و فقط سعی کرده خودشو رو در مفهوم گرایی خفه کنه
بعد از اتمام فیلم سریعا شیفت دیلیت شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر