mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
مثلا مجموعه ماتریکس رو زده 20 تا dvd هست .
چرا اینقدر زیادن ؟
از این جور چیزا زیاد داره
آهان
خوب اگه توی توضیحات مثلا همین ماترکیس نگاه کنی نوشته :
Disc 1: The Matrix
o New digital transfer
o A written introduction by the Wachowski Brothers
o 2 new commentaries by philosophers and critics
o ROM feature
o Disc 2: The Matrix Revisited
o A feature-length mind-expanding look at The Matrix from conception to phenomenon
o 17 behind-the-scenes and making-of featurettes
o Music-only audio track
o Disc 3: The Matrix Reloaded
o New digital transfer
o ROM feature
o Disc 4: The Matrix Reloaded Revisited
o Go to the second chapter's furthest reaches
o 21 behind-the-scenes and making-of featurettes
o 23 extra scenes shot for Enter the Matrix video game
o Disc 5: The Matrix Revolutions
o ROM feature
o Disc 6: The Matrix Revolutions Revisited
o The cataclysmic final confrontation is chronicled
o 29 behind-the-scenes and making-of featurettes
o Disc 7: The Animatrix
o 9 short films from pioneering anime directors exploring the world of The Matrix
o Disc 8: The Roots of the Matrix
o Cinematic, historical, philosophical and technological inspirations are explored
o 2 insightful new documentaries
o Disc 9: The Burly Man Chronicles
o Probe the society of actors, craftspeople, and filmmakers who shaped the movie trilogy and Enter the Matrix video game
o 21 featurettes
o Disc 10: The Zion Archive
o Production assets developed for The Matrix Universe
o Concept artwork
o Storyboards
o Drawings
o Music videos
o TV spots and trailers

تازه بالاش هم نوشته چون کیفیتش خیلی عالیه (در سطح HD هست !!!) فیلمهاش هم در دو یسک هست !!!
راستی یک چیز جالبش هم اینه که همراهش یه ماکت نئو هم هست !!
مثلا توی دی کالکشن لرد حلقه ها تو هر کدومش یه ماکلت از شخصیتهای اصلیش هست
هری پاتر و اسپایدر من و ایناش هم همین طور !!!

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
خب من فیلم کنستانتین رو دیدم . و ضبط هم کردم . البته قبلا دیده بودم ولی دوبله یه چیزه دیگس .
البته من دقیقا با اینکه ازراییل و جبراییل بودن اون دو تا موافق نیستم و باید فیلم رو یه بار دیگه با دقت ببینم ولی در کل به نظرم فیلم نه تنها با عقاید ما مسلمونها جور در نمیاد بلکه فکر میکنم مسائلی از دین مسیحیت رو هم زیر سوال برده بود . و چاشنی تخیل رو خیلی زیاد با دین قاطی کرده بود . از نظر معنا و مفهموم به نظرم فیلم خیلی چیزها رو زیر پا گذاشته بود ولی از اینها که بگزریم به نظر من فیلم از نظر ساختار و بازیها و البته دکوپاژ محشر بود . استفاده از جلوه های کاپیوتری که نگو . فیلمبرداریش هم شاهکار بود و اینا به نظرم خیلی خیلی فیلم رو جذاب کرده بود . اگه از مفهومش بذریم فیلم خیلی خیلی خوش ساخت و عالیه .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ممنونم از راهنمايي شما. نميدونيد آهنگساز اين موزيك ها كيه ؟

سعي مي كنم پرسو جو برات بكنم طاهر جان.....حتما خبرش رو برات مي دم.

البته سامان جان اینم رو اضافه کنی بد نیست که جاهاییش که با نظریان آخوندها تناقض داشت رو حذف کرده بودن ........ مثلا تو فیلمی که نشون دادن اصلا نشون داد چی شد که یهو عزراثیل (اگه اشتباه نکنم !! چون راستش من بحثای شمارو کامل نخوندم !!) چرا رفت و جلوی گابریل (که اگه اشتباه نکنم جبر ئیل هست !!) رو نگرفت و اینکه چطور گابریل (جبرئیل ) از درگاه خدا رونده شد !!!

اونقدر زير تيغ بردن كه من نفهميدم كدوم جبرييل بود و كدوم اعزراييل...يعني اون كت و شلوار سفيد آخري كي بود

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نوشته شده توسط mona2004:
مثلا تو فیلمی که نشون دادن اصلا نشون داد چی شد که یهو عزراثیل (اگه اشتباه نکنم !! چون راستش من بحثای شمارو کامل نخوندم !!) چرا رفت و جلوی گابریل (که اگه اشتباه نکنم جبر ئیل هست !!) رو نگرفت و اینکه چطور گابریل (جبرئیل ) از درگاه خدا رونده شد !!!

میگم شما که همرو با هم قاطی کردید که :lol:

راستی مگه فیلمش نگفت Lu همون Lucifer شیطان هست
gabriel هم جبرییل هست
-------------
جبرییل هم به این علت از درگاه خدا رانده شد که به خدا خیانت کرد و به ماموون ، فرزند شیطان کمک کرد تا وارد بدن انجلا بشه (ولی موفق نشد و شیطان خنجر او از دستش گرفت )

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط behzadr:
سعي مي كنم پرسو جو برات بكنم طاهر جان.....حتما خبرش رو برات مي دم.

اونقدر زير تيغ بردن كه من نفهميدم كدوم جبرييل بود و كدوم اعزراييل...يعني اون كت و شلوار سفيد آخري كي بود

در جواب به سواله مونا خانم بايد بگم كه گابريل ميخواست فرزنده شيطان رو از تو بدنه انجلا ازاد كنه كه اگر اين اتفاق مي افتاد اون وقت بود كه پسره شيطان به قدرت ميرسيد و حكومته پدر (كت وشلوار سفيده) به پايان ميرسيد.بحث در مورده انكه كه چرا انجلا انتخاب شده بود اين بود كه وجود شيطان و قدرت شيطاني رو تكذيب ميكرد و ادمي بود شكست ناپذير و قوي.

در مورده نقده فيلم بگم كه اون بابا كه لباس استين كوتاه زرد رنگ پوشيده بود اصلا از سينما چيزي حاليش نبود چه برسه به اينكه بياد و در مورده اين فيلم حرف بزنه ولي دوتاي ديگه مخصوصا شاد مهر راستين كارش به نظره من درست بود

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
در مرده صحنه هاي فيلم ميخواهيم بحث كنيم :

1- در اون قسمتي كه جان با رفيقش ميخواستن برن و كار رو تموم كنن ميد نايت شروع كرد به دعا كردن براي چس در حالي كه هنگامي كه ميخو است براي جان دعا كنه جان اعتنا نكرد و رفت و در صحنه اخر ميبينيم كه چس ميميره اين جا است كه ميخواد نشون ده كه دعا هايي كه هيچ پايه و اساسي ندارن هرگز عملي نخواهد شد و فقط انسان بايد به خداي خودش اعتقاد داشته باشه و از اون طلبه كمك كنه.

2-در صحنه ديگري ميبينيم كه جهنم در همون شهره لس انجلس هست و جاهاي ديگه كه با توجه به اون چه كه در اسلام هم اومده بهشت و جهنم و همچنين پيامدهاي اون ها در اطرافه ما است در حالي كه مابه خاطره وجوده حائل هاي از ديدن و دركه اون ها عاجزيم.

من جايي كار دارم كه ادامه مطالب براي فردا.

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
با سلام...

من خودم به شخصه بازي نكردم ولي از قاينال فانتزي 5 تا 11 رو كامل ديدم و از داستانهاش تقريبا خبر دارم ( همشو به كمك پسر عموم تموم كرديم.) يعني تنها بازي هايي كه تو عمرم ديدم و داستانهاي عميق و درست حسابي داره ولي براي اونهاي كه اين بازي ها انجام نداند ديدنش ضرر نداره به قولا ارزش وقت گزاشتن هم هست .

اين انيمشن تو امريكا اكران ميشه ؟

قبول دارم میلاد جان... تجربه بسیار باارزشی خواهد بود ولی حرف من این بود که بعد از این که انیمیشن رو تماشا کردن نیان بگن که بابا این چی بود نه سر داشت و نه ته و از باقی بچه ها توضیح بخان. اصلا تنها اشکالی هم که بر این انیمشین وارد شده بود همین بود که سناریو اون تا حد خیلی زیادی متکی بر سناریوی بازی بوده و اغلب افراد در درک موقعیت ها و شخصیت ها مشکل خواهند داشت....یا این وجود باز هم تماشای اون رو به همه دوستان توصیه میکنم.
و در مورد سوال شما.. خیر . این انیمشین حتی در ژاپن هم اکران نشد و فقط به صورت دیسک DVD و UMD در تاریخ 12 سپتامبر 2005 در ژاپن ریلیز شد. و این ورژنی که من به اتفاق دوست عزیزم امید یک روز بعد ( یعنی 13 سپتامبر ) دانلود کردیم RIP از همون DVD ژاپنی هست به طوری که زیر نویس انگلیسی اون هم به قول اینترنتی ها FanSub هستش. ( یعنی زیر نویس رسمی نیست بلکه یکی از علاقه مندان مثل من یا شما که به زبان ژاپنی هم اشنا بوده زحمت تهیه زیر نویس رو کشیده و اونرو روی اینترنت پخش کرده .). با این تفاسیر فکر کنم جواب شما رو داده باشم ولی قراره برای پخش در کل دنیا از صدا گذاری انگلیسی استفاده بشه که هنوز در حال انجام هست. ولی من به هیچ وجه اونرو توصیه نمی کنم زیرا صدا گذاری ژاپنی واقعا عالی و بی نقص هست.

براي همين هم من هميشه اين دسته فيلمها رو مجموعه مي گيرم و اصلا پول يه فيلم تك رو بهشون نمي دم

فقط میتونم بگم %100 موافقم.

جاهاییش که با نظریان آخوندها تناقض داشت رو حذف کرده بودن

در مورد فیلم کنستانتین و نقدی که بر اون رفت با نظر مونا کاملا موافقم... توجه داشته باشید که تلویزیون اینجا ( و همه جای دنیا حالا کم یا زیاد) کنترل شده هست و همه چیز ها رو نمیشه گفت.پس هر چرت و پرتی رو که گفتن باور نکنید. نمیدونم نقدی که بر فیلم Matrix داشتن رو دیدید یا نه. داشت فیلم ماتریکس رو با عقاید مسلمانها جمع می بست و خیلی صحنه های فیلم رو اینجوری توجیه میکرد. در حالیکه طبق گفته های خود سازندگان فیلم این فیلم با نگاهی به اموزه های مسیحی و بودیسم شکل گرفته بود.

خب من فیلم کنستانتین رو دیدم . و ضبط هم کردم . البته قبلا دیده بودم ولی دوبله یه چیزه دیگس .
البته من دقیقا با اینکه ازراییل و جبراییل بودن اون دو تا موافق نیستم و باید فیلم رو یه بار دیگه با دقت ببینم ولی در کل به نظرم فیلم نه تنها با عقاید ما مسلمونها جور در نمیاد بلکه فکر میکنم مسائلی از دین مسیحیت رو هم زیر سوال برده بود . و چاشنی تخیل رو خیلی زیاد با دین قاطی کرده بود . از نظر معنا و مفهموم به نظرم فیلم خیلی چیزها رو زیر پا گذاشته بود ولی از اینها که بگزریم به نظر من فیلم از نظر ساختار و بازیها و البته دکوپاژ محشر بود . استفاده از جلوه های کاپیوتری که نگو . فیلمبرداریش هم شاهکار بود و اینا به نظرم خیلی خیلی فیلم رو جذاب کرده بود . اگه از مفهومش بذریم فیلم خیلی خیلی خوش ساخت و عالیه .

اول باید بگم که به نظر من فیلم دوبله شده دوزار نمی ارزه. چون از اونجا که من خودم در کار ترجمه دستی دارم میتونم بهتون قول بدم که بسیار از زیبایی های سناریو و دیالوگ های فیلمها در فرایند ترجمه از بین میره پس فقط فیلم زبان اصلی نیگا کنید.
و بعد همانطور که خودتون هم گفتین این فقط یه فیلمه اونهم از نوع Box Office ایش پس زیاد نظریاتش رو جدی نگیرید.. قبول دارم که با اعتقاد مسلمانها تضاد داشت ولی این چیزیه که باید بپذیرید که شما به یه سری چیزا اعتقاد داریم و اونا ندارند پس نباید همدیگر رو نقد بکنیم.
اما با نظر شما در مورد جلوه های ویژه فیلم کاملا موافقم. واقعا زیبا کار شده بود.

جبرییل هم به این علت از درگاه خدا رانده شد که به خدا خیانت کرد و به ماموون ، فرزند شیطان کمک کرد تا وارد بدن انجلا بشه (ولی موفق نشد و شیطان خنجر او از دستش گرفت )

محمد جان اگه یه خرده به فیلم دقیقتر بشی میشه متوجه شد که نفس عمل جبرییل تو فیلم خیانت نبوده بلکه به خاطر علاقه شدید به خداوند می خواسته دوره حکمرانی فرزند شیطان شروع بشه تا همه این انسانها که از نگاه او ( جبرییل )گناهکار هستند و شایسته و لایق الطاف خداوندی نیستند از بین برند و فقط اون گروه خاص از بندگان صالح خداوند که خود خدا دوستشون داره و اونها رو حفظ میکنه باقی بمونند و به این شکل دنیا به اون حالت آرمانی خودش برسه. ولی خداوند جلوی این کاره او رو میگیره.

============

این هم موسیقی ابتدایی ( Opening Theme ) سریال SmallVille :
شاید خوشتون بیاد.

Remy Zero -- Save Me

Code:
http://www.angelfire.com/musicals/donz28/saveme.wma
==========
شرمنده که پرحرفی کردم.
در پایان اضافه کنم که اینها فقط بیان نظرات شخصی بود . هیچ کدوم از دوستان از من دلگیر نشند.
Cheers

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
در مورده نقده فيلم بگم كه اون بابا كه لباس استين كوتاه زرد رنگ پوشيده بود اصلا از سينما چيزي حاليش نبود چه برسه به اينكه بياد و در مورده اين فيلم حرف بزنه ولي دوتاي ديگه مخصوصا شاد مهر راستين كارش به نظره من درست بود

درسته.وسطيه به شدت بد حرف ميزد.حالا نميدونم بي سواد بود يا نه.اما چيزه خاصي تو حرفاش نبود .جمله بندي هاي يه نويسنده به نظر شما بايد اينطوري باشه ؟ : تو هيچ جاي فيلم نميبيني كه يه اتفاقي داره نميافته !! ... ولي اون اقايي كه سمت چپ نشسته بود خيلي خوب حرف ميزد.

در مورد قسمت هاي سانسور شده.بكيش اونجاس كه جان آنجلا رو تو وان حموم تا دمه مرگ ميبره ! كه خب البته حق داشتن نشون ندن.يكي هم قسمت آخره فيلم بود كه جبريل به مقام انسان ها تنزل ميكنه.اينو هم به خاطره مغايرت با اسلام فكر كنم نشون ندادند.چون اولا از نظر اسلام فرشته ها موجوداتي مختار نيستند كه هر كاري حال كردند انجام بدن.دوما هم مقام فرشته مگه از انسان پايين تر نيست ؟ پس موقع تنزل نبايد انسان شه.البته من اين چيزايي بود كه از كتاباي دبيرستان يادمه.شايدم اشتباه كنم.از نظر شخصي من ، غير از خدا (البته اون خداي قران نه) هيچ موجوده قدرتمند ديگه اي وجود نداره.فرشته و جن و پيامبر و ... وجود ندارند. خدا هر چي هست يكي بيشتر نيست.البته هنوز پيداش نكردم ...

آخرین ویرایش:

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
مظورت نظران چه کسانی هست ؟؟؟ چون تو آی ام دی بی و اینا که همه خوبشو گفتن !!!
و ابلته یچیز دیگه مگه آخرشو می تونن عوض کنن که حالا خوب یا بد تموم بشه خوب عین کتابشه دیگه و مگه نیست ؟؟؟

والا من اصلا توي آى آم دي بي هيچ وقت نرفتم منظور من تو نظرات ياهو و هاليوود بود منم مثل شما در تعجب بودم كه منظورشون چيه !!!!!

نه فلور نیست :
این میراندا ریچاردسونه که نقش ریتا اسکیتره >> بازیگر فلور اصلا توی پریمیر امریکای هری پاتر نبود !!!
ولی خداییش فلوری که جی کی رولینک توصیف کرده کجا و این کجا !!!! ؟؟؟

ممنون از راهنماييتون حق باشماست فلور كتابش يه چيزه ديگس

من الان نگاه کرده ایران بای نداره ولی کالما مطمئن که 2-3 ماه پیش فاینال فاینتزی جدید رو هم آورد ...... حالا ارش می پرسم ببینم چی میگه !!

منظورتون رو اصلا نفهميدم.

درمورد فيلمايي و سريال هايي كه از شبكه هاي ايران نشون ميده من به شدت مخالفم ( ببخشيد نظرم براي خيلي ها خوب نباشه ) حيف وقت كه ادم صرف اينا نگاه كردن به اين برنامه هاشون بكنه ( يكي همين شبهاي برره )و حالا مي بينم كنستانتين رو هم با كلي سانسور نشون داده آخر سر هم چند تا منتقد كه هيچي از سينما سرشون نميشه اوردن يادتونه براي فيلم هاي لورد چه درپيت هايي آورده بودند ( يكيشون داشت گندالف رو از ديدگاه اسلام نقد مي كرد واقعا كركر خنده بود..... )

دوست عزيز ( اسمتون رو نمي دونم ) بيگ باس بابت توضيحاتتون ممنونم و آهنگ اسمالتون لينكش يوزر پس ورد مي خواد لطفا بدين !!!!

Remy Zero - Save Me Smallville Theme من خودم رينگتون مبايلم اينه ولي با صدا طرف اگه اين آهنگ خاليش باشه واقعا عاليه.

اگه خواستين من يه جوري تمام ساند ترك هاشو اسمال سيزن 4 براتون بفرستم.

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

من خيلي گيج شدم...لطفا يكي منو روشن كنه

كنسانتين كي بوده و چرا همچين قدرتي داشته

اون سياه پوسته و اون كت و شلوار سفيده كي بود؟

اوني كه با سياه پوسته ملاقات كرد كي بود.....و ااون خانم بالدار كي بود
redface.gif

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نوشته شده توسط The Big Boss:
محمد جان اگه یه خرده به فیلم دقیقتر بشی میشه متوجه شد که نفس عمل جبرییل تو فیلم خیانت نبوده بلکه به خاطر علاقه شدید به خداوند می خواسته دوره حکمرانی فرزند شیطان شروع بشه تا همه این انسانها که از نگاه او ( جبرییل )گناهکار هستند و شایسته و لایق الطاف خداوندی نیستند از بین برند و فقط اون گروه خاص از بندگان صالح خداوند که خود خدا دوستشون داره و اونها رو حفظ میکنه باقی بمونند و به این شکل دنیا به اون حالت آرمانی خودش برسه. ولی خداوند جلوی این کاره او رو میگیره.
Thanx
درسته ،
جبرییل میگه شما (Murderers , Rapists , Molesters) گناهکار هستید و گناه میکنید و آخرش توبه میکنید و خدا شما رو در آغوش میگیره) میبخشه(. (و به نظرش منصفانه نیست)............... و حرف هایی که زدی . فقط فکر نکنم از روی علاقه به خدا باشه چون جایی اینو نگفت . شایدم من درست نفهمیدم.

ولی این تیکه رو اساسی به مسیحیا انداخته. هر گناهی خواستی بکن ولی آخرش توبه کن یا برو کلیسا Confess و بعد خدا میبخشه . به قول جبرییل It’s Not Fair

فقط یه سوال اگه بلد بودی جواب بده ، میدونی قضیه Little Horn که Gabriel به Lu میگه چیه ؟(just my curiosity)

هر چند فیلم خیلی خوبی نبود ولی بعضی از مکالماتش زیبا بود . همچنین آخرش کاری که جان کرد و کاری که شیطان کرد هر دو جالب بود

فیلمبرداریش هم که معرکه بود. خیلی صحنه ها بود که زاویه دید دوربین و حرکتش حرف نداشت.

۞۩ محمد ۩۞

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
قبول دارم که با اعتقاد مسلمانها تضاد داشت ولی این چیزیه که باید بپذیرید که شما به یه سری چیزا اعتقاد داریم و اونا ندارند پس نباید همدیگر رو نقد بکنیم.

دقیقا با این حرفت موافقم . من همیشه با احترام به عقاید دیگران تاکید داردم . قرار نیست ما عقایدمون رو عوض کنیم . ولی آشنا شدن با عقاید دیگران جذابه .

اقا تکرار کنستانتین کی هست
فکر نمیکنم تکرار داشته باشه . این برنامه سینما و ماورا بود . و کنستانتین هم اولین فیلمش . ولی باید دید فیلمهای بعدیش چیه چون من به فیلمهای به قول اونها ماورایی علاقه مندم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر