jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
شما آکوامن رو دیدید؟ :-?
یه چند مورد از لین خیلی از فیلم های سوپر هیرویی بهتر رو مثال می زنی بی زحمت.:-/
شاید من درست فکر نکردم قبل از اون پست!
من ندیدم زیاد برا فیلم آکوامن تبلیغ بشه برا همین تعجب کردم وگرنه خیر ندیدم اما خب سلیقه ای بخوام بگم خیلی از فیلمای مارول بنظرم بهتر بودن تا یونیورس دیسی البته اگه داک نایت تریلوجی رو درنظر نگیری و صد البته که بنده از آمار فروش فیلم های سوپر هیرویی در چین اطلاعی ندارم ولی در کل طبق مشاهدات خودم توی بحث ها آکوامن آنچنان طرفداری نداشته نسبت به دیگر سوپرهیرو های کمیک بوکی!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
شاید من درست فکر نکردم قبل از اون پست!
من ندیدم زیاد برا فیلم آکوامن تبلیغ بشه برا همین تعجب کردم وگرنه خیر ندیدم اما خب سلیقه ای بخوام بگم خیلی از فیلمای مارول بنظرم بهتر بودن تا یونیورس دیسی البته اگه داک نایت تریلوجی رو درنظر نگیری و صد البته که بنده از آمار فروش فیلم های سوپر هیرویی در چین اطلاعی ندارم ولی در کل طبق مشاهدات خودم توی بحث ها آکوامن آنچنان طرفداری نداشته نسبت به دیگر سوپرهیرو های کمیک بوکی!
با سپاس از شما که فیلم هنوز ندیده ، حکم دادی که فیلم های مارول بهترن ازش.

• Like
Reactions: jeenas

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
با سپاس از شما که فیلم هنوز ندیده ، حکم دادی که فیلم های مارول بهترن ازش.
مثل اینکه بازم نگرفتی منظورمو دوست عزیز من خودمم اون پست خودمو نقض کردم ته ارسال قبلیمم گفتم منظورم از نظر طرفدارای کلی شخصیت آکوامنه نه فیلم آکوامن! حتی با درنظر نگرفتن مارول سوال من اینه که چرا جاستیس لیگ که خیلی هایپ و تبلیغ بیشتری داشت نتونست به این فروش برسه که جفتشون هم متعلق به دیسی و برادران وارنر هستن!

Kaizoku

کاربر سایت
Dec 6, 2018
15
فیلم Andhadhun 2018 چجور فیلمی هست که اومده رده پنجم لیست IMDB قرار گرفته ؟

سلام و عرض درود.
به نظر من، این فیلم ارزش این جایگاه را نداشت و فقط به دلیل رای‌های کمی است که بهش داده‌اند و مثلاً خواسته‌اند که یه فیلم هندی نیز، در میان فیلمهای برتر جاگیر شود مثل همان فیلم جدایی نادر ار سیمین که در لیست IMDB است و فقط برای این است که یه فیلم ایرانی نیز، در این لیست جایی داشته باشد و گرنه هیچکدامشان در حد فیلمهای اطراف و دور و بر خود نیستند.

با سپاس.

• Like
Reactions: Cloud Strife

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سلام و عرض درود.
به نظر من، این فیلم ارزش این جایگاه را نداشت و فقط به دلیل رای‌های کمی است که بهش داده‌اند و مثلاً خواسته‌اند که یه فیلم هندی نیز، در میان فیلمهای برتر جاگیر شود مثل همان فیلم جدایی نادر ار سیمین که در لیست IMDB است و فقط برای این است که یه فیلم ایرانی نیز، در این لیست جایی داشته باشد و گرنه هیچکدامشان در حد فیلمهای اطراف و دور و بر خود نیستند.

با سپاس.
در اینکه رای هاش کمه که شکی نیست ولی اون چیزی هم که شما میگی ربطی نداره فیلم اگه خوب باشه نمرهاش خوب میشه بد باشه هم بد جدایی نادر از سیمین چه خوشمون بیاد چه نیاد از نظر جامعه اماری و نمره توی سایت IMDB بهترین عملکرد رو داره تو فیلمای ایرانی ! چیزی نزدیک به 200k رای همچین شوخی هم نیست !

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
مثل اینکه بازم نگرفتی منظورمو دوست عزیز من خودمم اون پست خودمو نقض کردم ته ارسال قبلیمم گفتم منظورم از نظر طرفدارای کلی شخصیت آکوامنه نه فیلم آکوامن! حتی با درنظر نگرفتن مارول سوال من اینه که چرا جاستیس لیگ که خیلی هایپ و تبلیغ بیشتری داشت نتونست به این فروش برسه که جفتشون هم متعلق به دیسی و برادران وارنر هستن!
جواب واضح و مشخص هست چون جاستیس لیگ رو خراب کردن و تکلیف شون مشخص نبود باهاش. در مورد شخصیت آکوامن صحبت کردی فکر نمیکنم آکوامن شخصیت ناشناخته تر و کم هوادار تری نسبت به مرد مورچه ای و امثالهم باشه.
فیلم آکوامن هم تیم بازیگری خوب و یه کارگردان کاربلد داشت ، نقدهای فیلم هم متوسط رو به بالا بود ، نظرات تماشاچی ها هم اکثرا مثبت بود و پسندیده بودن. همه این ها تاثیر داره تو فروش.

Kaizoku

کاربر سایت
Dec 6, 2018
15
در اینکه رای هاش کمه که شکی نیست ولی اون چیزی هم که شما میگی ربطی نداره فیلم اگه خوب باشه نمرهاش خوب میشه بد باشه هم بد جدایی نادر از سیمین چه خوشمون بیاد چه نیاد از نظر جامعه اماری و نمره توی سایت IMDB بهترین عملکرد رو داره تو فیلمای ایرانی ! چیزی نزدیک به 200k رای همچین شوخی هم نیست !

بسیار ممنون که حرف بنده را نقل قول کردید.
بنده نظرم رو با توجه به دیدگاهی که در مورد فیلمها دارم گفتم و اصلاً به طور مطلق و کلی در مورد فیلمها نظر ندادم. همین جدایی نادر ار سیمین به نظر من، ارزش این را نداشت که در آن جایگاه باشد و عضو 250 برتر باشد. دیگر هر کسی نظری دارد و همانگونه که شما اشاره کردید، این تعداد رای برای یک فیلم ایرانی کم نیست بلکه شاید زیاد نیز باشد. به هر صورت دیدگاه افراد متفاوت است و معیار نیز متغیر(اصطلاحی در میان نقدنویسان)

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
View attachment 99181
انیمه چیست ؟ مرضی خانمان سور که اگه دچارش بشی راه برگشتی نداری :p:D
متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونم انیمه رو دوس داشته باشم...
پرنسس مونونوکه(یا یه همچین چیزی:D) رو دیدم ولی خیلی باهاش حال نکردم.
your name رو هم دیدم دوستان خیلی ازش تعریف کردن،دیشب نگاش کردم ولی اونقدری که ازش تعریف کردن بهم نچسبید.
ولی خب جوری که تصویر رو به نمایش درمیارن خیلی خوبه،غروب خورشید و مناظر و غیره

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونم انیمه رو دوس داشته باشم...
پرنسس مونونوکه(یا یه همچین چیزی:D) رو دیدم ولی خیلی باهاش حال نکردم.
your name رو هم دیدم دوستان خیلی ازش تعریف کردن،دیشب نگاش کردم ولی اونقدری که ازش تعریف کردن بهم نچسبید.
ولی خب جوری که تصویر رو به نمایش درمیارن خیلی خوبه،غروب خورشید و مناظر و غیره
واسه دوست داشتن انیمه اول از همه باید با فرهنگ ژاپنی خیلی حال کنی منم زیاد علاقه نداشتم تا اینکه کم کم به فرهنگ ژاپنی علاقه مند شدم :x مورد بعدی همون دید و تصویر سازی جالبشونه که باید دلت رو بزنی به دریا و خودت رو توش غرق کنی اگه غرق بشی دیگه نجات پیدا کردنت با خداست :D در کل اگه بتونی خودت رو با این موارد وقف بدی تبدیل میشه به بهترین سرگرمی دنیا برات انیمه دیدن تو امریکا به شدت طرفدار داره ! عناوین ژاپنی (نه فقط انیمه) به شدت دارن توی غرب محبوبیت پیدا میکنن (با سرعت نور) دلیلش هم همون استایل خاصشونه ....

bushwhacker

کاربر سایت
Oct 30, 2018
19
سلام
این فیلم بلک میرور اول نسخه تک پایان ببینم یا اون چند پایان!!!اصلا فرقی داره یا کلا تو همون چند پایان هست؟خودمم نمیدونم چی گفتم!!
ممنون
اون نسحه 93 دقیقه ای کفایت میکنه دیدنش. پایان های مختلف رو هم توش میبینی.من اون نسخه طولانی تر رو ندیدم ولی اونطور که اینور و اونور خوندم تفاوت و اضافاتش تو جزئیاته.اگه خیلی شیفتش شدی ببین اون یکی رو هم چون نوع مدیومش یه جوریه که دیدنش به این شکلی که ما میبینیم جذابیتی نداره،به خصوص اینکه خود فیلم هم تحفه خاصی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر