Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
اولین تصویر از ریبوت Men In Black

men-in-black-tessa-thompson.png

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
220px-Cary_Joji_Fukunaga_%22Beast_Of_No_Nation%22_at_Opening_Ceremony_of_the_28th_Tokyo_International_Film_Festival_%2821806112494%29_%28cropped%29.jpg

بالاخره Bond 25 کارگردان خودش رو پیدا کرد Cary Fukunaga که کارنامه کارگردانی فصل اول True Detective و مینی سریال جدید نتفلیکس Maniac و فیلم تحسین شده Beasts of No Nation رو در کارنامه خودش داره کارگردانی 25 امین قسمت جیمز باند رو خواهد کرد . همچنین Daniel Craig وظیفه ی بازیگری در این فیلم را خواهد داشت . اکران این فیلم برای 13 فبریه 2020 در نظر گرفته شده و از 4 مارچ سال دیگه فیلم برداریش شروع خواهد شد
کی میشه جیمز باند از دست دنیل کریگ راحت بشه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
کی میشه جیمز باند از دست دنیل کریگ راحت بشه
اتفاقا تو یه سایتی خوندم که شاید هنری کویل رو بیارن برای باند بعدی.
ولی سوال مهم‌تر! دنیل کریگ چشه؟! من واقعا با کازیون رویال و کوانتام او سالیس حال کردم. مخصوصا دومی که نقش یک باند خسته و عصبانی رو بازی میکرد؛ برای من متفاوت‌ترین فیلم سری بانده. خشن‌تر هم هست و خیلی دوستش دارم برخلاف بقیه که باهاش مشکل دارن.
IMG_20180921_140917.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
اتفاقا تو یه سایتی خوندم که شاید هنری کویل رو بیارن برای باند بعدی.
ولی سوال مهم‌تر! دنیل کریگ چشه؟! من واقعا با کازیون رویال و کوانتام او سالیس حال کردم. مخصوصا دومی که نقش یک باند خسته و عصبانی رو بازی میکرد؛ برای من متفاوت‌ترین فیلم سری بانده. خشن‌تر هم هست و خیلی دوستش دارم برخلاف بقیه که باهاش مشکل دارن.
View attachment 93440

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
اولا اینکه تکراری شده

دوما اینکه نیاز هست یکی بیاد این نقش رو یکم از این حالت خارج کنه

ایکاش میدادن نولان بسازه

• Like
Reactions: Alkazar

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دوستان ببخشید اگه جاش اینجا نیست ولی اگه امکانش هست چندتا کمدی ناب معرفی کنید ببینیم :D

حس میکنم افسرده شدم :|
کالکشن recep ivedik شماره های 1 تا 5...
فیلم های جامپ استریت با بازی چنینگ تیتوم و جونا هیل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر