UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
چقدر خوب بود تریلر! این ام نایت شیامالان چه کارگردانیه! به شدت از دو فیلم قبلی خوشم اومد واقعا عالی بود. بریم که یه سه گانه محشر دیگه رو شاهد باشیم
شیامالان نماد کاملی از ی استعداد خالص ولی جوون مرگ شدس
میتونست یکی از خاص ترین کارگردانان هالیوود باشه و واقعا 2-3تا کار اولش فوق العاده بود، منتها از 2002 و نشانه ها به اینور یه مشت خزعبل تحویل داده در حدی که آدم میمونه مگه میشه یه نفر با اون شروع تو اون سن و سال به همچین درجه ای از تر زدن برسه!split یه بارقه هایی از امید توش بود ولی من بعید میدونم برگرده دیگه...

-------------------

تام هاردی گفته علاوه بر اینکه پسرم عاشق ونومه و من رو هم طرفدار این شخصیت کرده و دوست داشتم نقشش رو بازی کنم ، فیلنامه محشری که جلوم گذاشتن رو نمیشد رد کرد
کاملا امیدوار شدم :D

• Like
Reactions: blue lion

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,339
نام
امیر
چقدر خوب بود شزم ازون خوبتر گودزیلا! :D
راستی مگه قرار نبود بلک ادم هم تو شزم باشه؟ پس چرا نشونش ندادن؟
خیلیییی وقته که گفتن ویلین فیلم شزم بلک آدم نیست. اول قراره فیلم اختصاصی بلک آدم بیاد ( که با توجه به مواردی که در مورد این کرکتر تو معرفی کرکترش در زومجی خوندم ، پتانسیل فیلم اختصاصی داشتن رو داره چون از اول شر نبوده این شخصیت) و ویلین فیلم شزم قرار شد دکتر سیوانا باشه.
احتمالا تو فیلم دوم شزم ویلین بلک آدم باشه

• Like
Reactions: arash1996

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تریلر گودزیلا و شزم عالی بودن.مخصوصا شزم که فاز منفی علیهش زیاد بود.
تریلر آکوامن هم خوب بود.تجربه جدیدی میشه گفت هست دنیای زیر ابو اینطور نشون دادن و جیسون موموا هم واقعا میخوره به این نقش حداقل تو اون JL افتضاح خوب درخشید.بانو هم که عالیه بسیار زیبا:D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
شزم عالی بود تریلرش
بازیگر نقش شزم واقعا خوب نقش یه پسر بچه ای که بزرگسال شده و تو کف قدرت هاشه رو بازی میکنه
از اون طرف آکوامن واقعا مذخرف بود ، با کله میاد زمین احتمالا: دی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تریلر شزم سوپرایز کرد! :D خیلی خوب بود! :D خوشمان آمد :D
آکوا من هم خیلی خیلی منتظرش بودم ولی خب یکم زیادی شلوغ بود. تریلر بدی نبود. شاید به عنوان تریلر اخر عالی میبود ولی به عنوان تریلر اول خوب نبود :D بهرحال امیدواریم که موفق باشه :)
گودزیلا هم بسی خفن بود!! MonsterVerse رو قراره شروع کنن؟؟ (تو کونگ یکم استارت زدن ولی با این تریلر انگار خیلی صریح قراره برن سراقش :D )

تام هاردی گفته علاوه بر اینکه پسرم عاشق ونومه و من رو هم طرفدار این شخصیت کرده و دوست داشتم نقشش رو بازی کنم ، فیلنامه محشری که جلوم گذاشتن رو نمیشد رد کرد
کاملا امیدوار شدم :D

فیلمنامه محشر؟؟ 0_0 با اون تریلر قبل و دیالوگ های استثنایی واقعا ... :))

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
تریلر فیلم shazam رو دیدم. بنظرم فیلم خیلی خوبی بشه ولی مثلا ازونطرف اکوامن ، هیج جیزی نداشت حداقل میتونست در حد black panther ظاهر شه که یکم تناسب هم دارن باهم( بلک پنتر بنظرم از بقیه ی مارولی ها ضعیف تر بود اما دکورها و فضای خیلی قشنگ و خاصی داشت. ) حتی دیالوگ ها تریلر اکوامن اونقدر کلیشه ای و بد بود که انگار یکی داره مسخره ی فیلم های کلیشه ای میکنه!
گودزیلا رو هم دیدم! ترغیب شدم برم قسمت اولشو ببینم ( بنظرم قسمت اول فیلم خیلی بدی میومد ! )
پ.ن: به موسیقی پس زمینه ی تریلر گودزیلا توجه کردین؟ این همون اهنگی بود که وقتی تو بازی the evil within 2 وارد خانه ی امن میشدیم میزد!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,163
نام
∂αнмα
fxxj_mqdefault.jpg

AQUAMAN Official Trailer (2019) | Download

3g7p_mqdefault.jpg

SHAZAM Official Trailer (2019) | Download

h42b_mqdefault.jpg

GODZILLA King of the Monsters Official Trailer (2019) | Download

6ryw_mqdefault.jpg

FANTASTIC BEASTS The Crimes of Grindelwald Trailer | Download

zwn_mqdefault.jpg

GLАSS Official Trailer (2018) | Download

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
در مورد تریلرهای جدید کامیک کان، AQUAMAN به نظرم به شدت چندش بود. من به این فیلم فقط بخاطر جیمز ون امید دارم ولی چیزی که تو این تریلر نشون دادن گرد فرمول افتضاح و غیر قابل تحمل وارنر DC روش پاشیده شده بود. صحنه های عظیم پوچ و شوخی های و مسخره بازی های چرت و داستانی که وانمود میکنه جدیه ولی زباله ای بیش نیست. باید بزارن جیمز ون کارشو انجام بده کارگردانی که هم منتقدها رو می تونه راضی کنه هم تو گیشه بترکونه دیگه چی میخوان؟

SHAZAM خوب بود. کلا چیز متفاوتی بود حال و هوای باحالی داشت. این زک لیوای با حضورش تو تو گیم آوارد نشون داد آدم باحالیه و به نظرم فیلم خوبی میشه هر چند به نظر می مومد پروژه کوچیک تری نسبت به کارای دیگه DC باشه.

GLАSS شیامالان هم بی شک جزء امیدوار کننده ترین فیلم های آینده هست و با توجه به موفقیت نشکن و شکاف اینم همون مسیر رو ادامه میده و شاید حتی بهتر هم باشه.

GODZILLA King of the Monsters هم به نظرم معمولی بود. چیز خاصی نداشت مثل قسمت قبل که البته اون به نظرم مضخرف بود. شاید این بهتر باشه...

بهترین تریلر هم احتمالا FANTASTIC BEASTS The Crimes of Grindelwald بود. فیلم به شدت مورد انتظاره همه چیز از تیم بازیگرها تا چیزایی که تو دوتا تریلر نشون دادن امیدوار کننده بوده و می تونه بهتر از قسمت اول باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر