Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
وقتی همه میگن بد هست اون وقت چرا باید رفت ؟!
اون برای فیلم های سطح متوسط میشه بگی اره .. فلان سبک دوست دارم هر چی باشه میبینم، فلانی بازیگر مورد علاقم هست با حرف زدنش اصلا روانیم میکنه ، فلان کارگردان از نظر من بهترین هست و هر چی بسازه جز تاپ ترین هاست .... اما نه زمانی که یک شکست کامل هست

خب مجید جان، چند نفر بهت بگن که این فیلم اثر خوبی نیست شما ترغیب نمیشی برا دیدنش؟!:D بذار یه مثال هم برات بزنم، موقعی که بلک پنتر ریلیز شد، خیلی ها رفتن سراغش و من جزء اون کسایی بودم که از فیلم خوشم نیومده و دلایل خودمم برا دوستان عزیز گفتم و از طرفی دیگر هم دوستانی بودند بعد از دیدن نظرات کسانی که از فیلم خوششون نیومد رفتن سراغش و خوشش اومد از فیلم؛ حتی تو نظراتشون به این نکته هم اشاره کردن. خود من فیلم های ترسناک و تریلر رو خیلی دوست دارم (خوشبختانه چند سالی میشه آثار خوبی دارم تو این سبک می بینم.) ولی بازم دلیلی نمی بینم از برخی از فیلم های مورد علاقه ام در این سبک ایراد نگیرم. :D کلا نظرات منتقدان خارجی و یوزرهای خارجی و سایت های مثل متا و راتن تومیتوز اینا برا من یکی مهم نیستن (اینم بماند که دارن چی ظلمی به هنر هفتم و هشتم میکنن.) و خوشبخاته بعضی از فیلم های بودند که منتقدان زدن نابودشون کردن ولی من از اون فیلم ها خوشمم اومده.

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
_20180709_061607.JPG
برادران روسو با توییت جدید خود در توییتر پیامی به کاربران Reddit فرستادن با متن :
در این پیام آقای جاش برولین بازیگر شخصیت تانوس در یک ویدیو ضبط شده به کاربران Reddit میگوید ؛
Here we go Reddit users
و ناگهان با لبخندی ملیح یک
Snap میزند :D
دلیل این اتفاق هم اینطور اعلام شده :
The sub-wide balance will take place on July 9th PACIFIC STANDARD TIME(The exact time of the ban is a secret). This means half the subreddit will be banned, to achieve true balance
=======================​
_20180709_061708.JPG
خانم بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول با توییت جدید خود در توییتر پایان فیلمبرداری فیلم Captain Marvel اعلام کرد.
فیلم Captain Marvel در تاریخ 8 مارس 2019 میلادی اکران میشود.
=======================​
تصاویر جدیدی از فیلم The Predator منتشر شد
predator-09-1120976.jpeg predator-19-1120986.jpeg
ادامه تصاویر
تاریخ اکران 14 سپتامبر 2018 میلادی.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
اول نمره IMDB و Meta critic نگاه میکردی بعد تصمیم میگرفتی که ارزش داره یا نه :|

از چند منظر به این حرفت جواب میدم:

1- اول چون کارم نقد و نوشتن مقاله در مورد فیلم ها هست، باید همه ی فیلم های خوب و بد را دانلود کرده و ببینم و برای سایتی که برایش فعالیت میکنم، نقد یا مقاله را ارسال کنم.
2- بله، فیلمی که قبلش هم با دیدن تریلر و البته حضور جدی جیم کری برای اولین بار در یک فیلم جنایی من را ترغیب کرد که ببینم و حتی قبلا از دانلود، از امتیازهاشم خبر داشتم اما بعضی وقت ها واقعا آدم رو ترغیب میکنه که فیلم های بد رو هم یکبار ببینی. شاید در میان فیلم های بد، یک نکته ای داشته باشه که حتی از فیلم های ناب هم بهتر به نظر میاد. به طور مثال فیلم Terminal که متایش 26 است، تا الان به همراه FLower که متای آن 54 است و به شدت از نظر ماهیت شبیه فیلم اورریت Lady Bird هست که متایش 94 است، کاملا برتری داشتند با کل فیلم های اکران شده 2018!. مثلا فیلم های Uwe Boll افتضاح به تمام معنا هستند اما هیچ وقت از دیدن فیلم Assualt On Wall street خسته نمی شم. فیلم متایش زیر خط فقر است اما به شدت فیلم خوب و مهیجی است. شما هم خودتون که نظراتتون تو تاپیک می نویسید در مورد فیلم های مطرح سال، چندان نظر خیلی مثبتی نمی دید. یادمه که به فیلم mother را یک فیلم به شدت نمادین خواندید که حتی بودن نماد در فیلم را یک ضعیف می دانستید. پس حرفتون یک منطق تمام عیار برای این که من را قانع کنید که Dark Crimes را نبینم نیست. اما واقعا Dark Crimes فیلمی ما قبل بد است.

آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
مگه هر فیلمی رو که خواستیم ببینیم باید اول رفت سراغ نمراتش؟!:D
واضحا آره. انقدر فیلم خوب هست که همه ازش تعریف میکنن که فکر نکنم آدم وقت کنه به فیلمایی که نمرشون بد شده برسه.

• Like
Reactions: saeed_sg

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
از چند منظر به این حرفت جواب میدم:

1- اول چون کارم نقد و نوشتن مقاله در مورد فیلم ها هست، باید همه ی فیلم های خوب و بد را دانلود کرده و ببینم و برای سایتی که برایش فعالیت میکنم، نقد یا مقاله را ارسال کنم.
2- بله، فیلمی که قبلش هم با دیدن تریلر و البته حضور جدی جیم کری برای اولین بار در یک فیلم جنایی من را ترغیب کرد که ببینم و حتی قبلا از دانلود، از امتیازهاشم خبر داشتم اما بعضی وقت ها واقعا آدم رو ترغیب میکنه که فیلم های بد رو هم یکبار ببینی. شاید در میان فیلم های بد، یک نکته ای داشته باشه که حتی از فیلم های ناب هم بهتر به نظر میاد. به طور مثال فیلم Terminal که متایش 26 است، تا الان به همراه FLower که متای آن 54 است و به شدت از نظر ماهیت شبیه فیلم اورریت Lady Bird هست که متایش 94 است، کاملا برتری داشتند با کل فیلم های اکران شده 2018!. مثلا فیلم های Uwe Boll افتضاح به تمام معنا هستند اما هیچ وقت از دیدن فیلم Assualt On Wall street خسته نمی شم. فیلم متایش زیر خط فقر است اما به شدت فیلم خوب و مهیجی است. شما هم خودتون که نظراتتون تو تاپیک می نویسید در مورد فیلم های مطرح سال، چندان نظر خیلی مثبتی نمی دید. یادمه که به فیلم mother را یک فیلم به شدت نمادین خواندید که حتی بودن نماد در فیلم را یک ضعیف می دانستید. پس حرفتون یک منطق تمام عیار برای این که من را قانع کنید که Dark Crimes را نبینم نیست. اما واقعا Dark Crimes فیلمی ما قبل بد است.
یه سوال جیم کری برایه اولین بار نقش جدی داره؟ همین فیلم که گفتی؟Dark Crimes

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
واضحا آره. انقدر فیلم خوب هست که همه ازش تعریف میکنن که فکر نکنم آدم وقت کنه به فیلمایی که نمرشون بد شده برسه.

مخالف. آن قدر فیلم به ظاهر خوب هست که توسط منتقدان و رسانه ها خوب جلوه داده میشه که نصفی از ما ها را جو زده میکند که دانلود کنیم و بشینیم نگاه کنیم و پس از پایان فیلم به خودمان بگیم اه، این واقعا فیلم خوب سال 2017 بود؟ واقعا اسکار بهترین فیلم یا فیلمنامه رو گرفته؟ اشتباه محض است که ما بیایم بر اساس نمره و رتبه در سایت های متا و ای ام دی بی بیایم، فیلم های خوب را تشخیص بدیم. چند تا مثال میزنم که کلا حرفت رو نقض می کند. چند نفر رفتید برای تماشای فیلم Warcraft، متای فیلم را نگاه کنید یا چند نفر رفتید برای دیدن فیلم های چون کارآگاه حیوانات و همین Suicide Squad و BVS و Need For Speed و ..... رفتید سرچ کردیم که فیلم امتیازش بالاست و بعد نگاهش کنیم و یا چند نفر بخاطر این که امتیاز های فیلم هایی چون Call Me By Your Name, Shape Of Water,IT,Black Panter و Raw و.. بالا بودند، رفتید دانلود کردید و بعد به شدت پشیمون شدید؟!

یه سوال جیم کری برایه اولین بار نقش جدی داره؟ همین فیلم که گفتی؟Dark Crimes

از دید من برای اولین باره. نمایش ترومن و یا درخشش ابدی یک ذهن بی آلایش را به طور مطلق نقش آفرینی جدی او در نظر نمی گیرم. چون هنوز بار کمیک را به دوش می کشد. اون فیلم ترسناک جوئل شوماخر که فکر کنم اسمش 23 هست رو ندیدم اما اگر اون رو حساب نکنیم، اولین فیلمش باشه که اینقدر جدی و خشک و بد بازی کرده!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
مخالف. آن قدر فیلم به ظاهر خوب هست که توسط منتقدان و رسانه ها خوب جلوه داده میشه که نصفی از ما ها را جو زده میکند که دانلود کنیم و بشینیم نگاه کنیم و پس از پایان فیلم به خودمان بگیم اه، این واقعا فیلم خوب سال 2017 بود؟ واقعا اسکار بهترین فیلم یا فیلمنامه رو گرفته؟ اشتباه محض است که ما بیایم بر اساس نمره و رتبه در سایت های متا و ای ام دی بی بیایم، فیلم های خوب را تشخیص بدیم. چند تا مثال میزنم که کلا حرفت رو نقض می کند. چند نفر رفتید برای تماشای فیلم Warcraft، متای فیلم را نگاه کنید یا چند نفر رفتید برای دیدن فیلم های چون کارآگاه حیوانات و همین Suicide Squad و BVS و Need For Speed و ..... رفتید سرچ کردیم که فیلم امتیازش بالاست و بعد نگاهش کنیم و یا چند نفر بخاطر این که امتیاز های فیلم هایی چون Call Me By Your Name, Shape Of Water,IT,Black Panter و Raw و.. بالا بودند، رفتید دانلود کردید و بعد به شدت پشیمون شدید؟!

از دید من برای اولین باره. نمایش ترومن و یا درخشش ابدی یک ذهن بی آلایش را به طور مطلق نقش آفرینی جدی او در نظر نمی گیرم. چون هنوز بار کمیک را به دوش می کشد. اون فیلم ترسناک جوئل شوماخر که فکر کنم اسمش 23 هست رو ندیدم اما اگر اون رو حساب نکنیم، اولین فیلمش باشه که اینقدر جدی و خشک و بد بازی کرده!

شماره 23 رو حتما ببین

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ssfo_dhovfrdu0aajimq.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
SW : Solo دیده شد، خوشمان آمد :D
نمیدونم مشکل منه هرچی میبینم خوشم میاد، یا بقیه خیلی سخت میگیرن:)) ولی به هر حال، خوشمان آمد:D چیزی که از هان سولو میشد انتظار داشت بود:D
اسپویل خاصی نیست، ولی به هر حال میزارم اسپویلر:D
فقط یک مورد اینکه.... سخته با تغییر قیافه هان سولو کنار اومد...درسته فیلمه و خو بازیگر اصلی پیر شده و ...، اما سخته دیگه:| (بدبختی تو همین گیم های خودمون هم که کسی پیر نمیشه دارن گند میزنند به طراحیا:| )
مورد بعدی روبات به خفنیه قبلیا، حتی SW:RO نداشت:p
شکر خدا فیلم هندی مثل مبارزه آخر RO هم به اون شدت نداشت که تو ذوق بزنه:-"

در انتظار SW IX >:)

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
23 رو هم که حساب نکنید باز فیلم جدی داره . فیلم بسیار خوبی هم هست اتفاقاً و به عنوان اولین نقش جدی قابل ملاحظه جیم کری ازش یاد میشه .
The Majestic

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Mortal-Kombat-Movie-Remake-Character-Breakdown.jpg
بنا بر گزارش های منتشر شده، داستان فیلم Mortal Kombat (به تهیه کنندگی جیمز ون) در مورد بوکسوری 30 ساله به اسم Cole Turner هست و لازم به ذکر است که این شخصیت در دنیای مورتال کامبت کاملا جدید می باشد.

Movieweb

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

1.jpg 2.jpg

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
از DC بعد از جاستیس لیگ فیلم دیگه ای بیرون اومده؟

آخرین فیلم های ابرقهرمانی اخیر کدومان؟

قبل از دوره امتحانات تا جاستیس لیگ و اسپایدر من رو دیدم و بعد امتحانات که الان میشه یدونه بلک پنتر به چشمم خورد

از کمپانی فاکس چخبر؟ خبری از ددپول و اکس من نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر