James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اینجور که امتیاز IW تو IMDB میخ شده رو 9.1 خودم پیش بینی میکنم تا 8.8 دیگه نهایتش تا 8.7 پایین بیاد البته اگه مثل Star Wars 7 یهو نزنن منهدمش کنن اگه بمونه رو 8.7 و فیکس بشه کار بزرگی کرده به نظر من ....

من نمی دونم چجوریه که تو خود صفحه ی فیلم امتیاز 9.1 هست ولی وقتی میری تو چارت بهترین فیلم ها از نظر نمره مردمی امتیازش 8.9 هست! اطلاع داری چرا اینجوریه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من نمی دونم چجوریه که تو خود صفحه ی فیلم امتیاز 9.1 هست ولی وقتی میری تو چارت بهترین فیلم ها از نظر نمره مردمی امتیازش 8.9 هست! اطلاع داری چرا اینجوریه؟
نمیدونم والا احتمالا باگی چیزیه یا مثلا نمره توی صفحه ی خود فیلم شیره سر مالیدنی چیزی واسه تبلیغات این حرفاست (که امیدوارم اینجور نباشه) ....

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
کیفیت خوب IW کی میاد؟؟ رفتم کیفیت پرده گرفتم نتونستم تحمل کنم از بس داغون بود :D

اگه منظورت ریلیز بلوری هست که برو حداقل برا 3 ماه دیگه. اگه کیفیت قابل تحمل که هارد ساب و از این داستانا داره فک کنم تا یکی دو ماه دیگه بیاد یه چیز قابل تحمل .
منم میخوام این ورژنی که اومده رو ببینم یعنی خیلی داغونه نبینم ؟؟؟ :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه منظورت ریلیز بلوری هست که برو حداقل برا 3 ماه دیگه. اگه کیفیت قابل تحمل که هارد ساب و از این داستانا داره فک کنم تا یکی دو ماه دیگه بیاد یه چیز قابل تحمل .
منظورت hd-cam ? اره خیلی داغونه :D حالا bpچرا نیومد:|

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

Avengers Killer؟

index.jpg

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
کیفیت خوب IW کی میاد؟؟ رفتم کیفیت پرده گرفتم نتونستم تحمل کنم از بس داغون بود :D
پک تمام نسخه هاش که 27 مرداد میاد پس یه مدت زودتر هم بلوری و web-dlش میاد.
ارزش 3-4 ماه صبر کردن رو نداره. همین hdts هم کار رو راه میندازه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ارزش 3-4 ماه صبر کردن رو نداره. همین hdts هم کار رو راه میندازه.
البته کاملا بسته به طرفش داره. خیلیا زیر 1080 اونم روی تیوی امکان نداره بشینن ببیننش...
منم خیلی خیلی وسوسه شدم ببینمش. بحدی که برای اولین بار بعد سالای ساله (اصلا دفعه اولش/قبلشو یادم نیست :/ ...) نسخه پرده ای گرفتم شاید ببینمش :/ امشبم ۱۰ دقیقه اولشو دیدم یکی از مهمترین صحنه های فیلمو دیدم :(( یعنی از یطرف خیلیی هایپم ببینمش از یطرف میگم ناموسا ارزش نداره با این کیفیت! از اسپویلر ها هم خیلیی میترسم :)) تا الانشم با اینکه خیلی دوری جستم از سایت های مرتبطش ولی بازم یک چیز نیمه بزرگی اسپویل شده برام :( حتی اینستا هم نمیرم دیگه ولی بازم اسپویل شد :(

باز به خودم میگم هفته بعد black panther رو ببین بعد بشین اونجرزو ببین :))

پ.ن.یادم اومد تنها دفعاتی که با کیفیت پرده فیلم دیدم فکر کنم هری‌پاتر ۴ و ۵ و ۷ (پارت ۱) بود :/
یادش بخیر انگشت شصت یارو بیست دقیقه اول هری پاتر ۵ نصف بیشتر صفحه رو گرفته بود :))

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Shit shit:)) خوبه.كاملا حقشه. واقعا عالي بود فيلمش

@Prince78 صبر كن با بلوري ببين. جدا از جلوه هاي ويژه و كيفيت تصوير ، موسيقي فيلم به حدي عالي كار شده كه حيفه واسه اولين با كيفيت پرده گوش كني

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
البته کاملا بسته به طرفش داره. خیلیا زیر 1080 اونم روی تیوی امکان نداره بشینن ببیننش...
منم خیلی خیلی وسوسه شدم ببینمش. بحدی که برای اولین بار بعد سالای ساله (اصلا دفعه اولش/قبلشو یادم نیست :/ ...) نسخه پرده ای گرفتم شاید ببینمش :/ امشبم ۱۰ دقیقه اولشو دیدم یکی از مهمترین صحنه های فیلمو دیدم :(( یعنی از یطرف خیلیی هایپم ببینمش از یطرف میگم ناموسا ارزش نداره با این کیفیت! از اسپویلر ها هم خیلیی میترسم :)) تا الانشم با اینکه خیلی دوری جستم از سایت های مرتبطش ولی بازم یک چیز نیمه بزرگی اسپویل شده برام :( حتی اینستا هم نمیرم دیگه ولی بازم اسپویل شد :(

باز به خودم میگم هفته بعد black panther رو ببین بعد بشین اونجرزو ببین :))

پ.ن.یادم اومد تنها دفعاتی که با کیفیت پرده فیلم دیدم فکر کنم هری‌پاتر ۴ و ۵ و ۷ (پارت ۱) بود :/
یادش بخیر انگشت شصت یارو بیست دقیقه اول هری پاتر ۵ نصف بیشتر صفحه رو گرفته بود :))
خُب هیچکس خوشش نمیاد کیفیت پرده ای ببینه اما برای چنین فیلمی که همه هایپ هستن براش و پُر از اسپویل هست ازش تو اینترنت, هر چقدر سریعتر ببینی به نفعته.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,810
نام
محمد رضا
دقیقا من از ترس اسپویلرها دانلودش کردم اما هنوز جرات نمیکنم تماشاش کنم حتی هنوز هم چک نکردم کیفیت صدا و تصویر چطوریه تا این حد هایپم:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
olxn_screenshot-www.boxofficemojo.com-2018.04.30-01-20-53.png

بالاخره محبوبیت جهانی IW باعث شد تا به فروش خیره کننده 630 میلیون دلار در سرتاسر جهان دست پیدا کنه و تبدیل به بزرگترین افتاحیه جهانی بزرگترین افتتاحیه اخر هفته ی امریکای شمالی و دومین افتتاحیه گیشه های خارج از امریکای شمالی تبدیل بشه این رکورد در حالی ثبت میشه که هنوز فیلم در دومین بازار بزرگ فیلم های بلاک باستری جهان یعنی چین اکران نشده و گرنه میتونست خیره کننده تر از این حرف ها باشه .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر