HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
View attachment 84314

جدیدترین تریلر منتشر شده از فیلم Ready Player One

کارگردان: استیون اسپیلبرگ

تاریخ اکران: 29 مارس

720p

بعد جوکر و هارلی و دد شات و لارا کرافت و Tracer و یعالمه شخصیت دیگه، تو این تریلر Master chief رو ملاقات کردیم :) چه بشه فیلم اصلی...

تنها نگرانیم اینه که کاملا مشهوده فیلم تفاوت های زیادی با کتاب داره :(

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
yca_qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.png

پنجمین افتتاحیه اخر هفته امریکا اونم برا یـ عنوان جدید ! امتیازات کار خودش رو کرد ..

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

پنجمین افتتاحیه اخر هفته امریکا اونم برا یـ عنوان جدید ! امتیازات کار خودش رو کرد ..

استاد لطفا تحلیل های خودتون رو از امتیار بالای فیلم هایی مثل Lady Bird و Phantom Thread و The Florida Project و ... که همین سال پیش ریلیز شدن و نبودن این عناوین در Top10 رو بفرمایید
و این که چرا فیملی با امتیازات پایین مثل Beauty and the Beast میاد توی Top10

به هر حال هرچی باشه ملت نشستن ببینن کدوم فیلم امتیازات بالا می گیره برن ببیننش بره توی Top10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
استاد لطفا تحلیل های خودتون رو از امتیار بالای فیلم هایی مثل Lady Bird و Phantom Thread و The Florida Project و ... که همین سال پیش ریلیز شدن و تحلیل این عناوین در Top10 رو بفرمایید
و این که چرا فیملی با امتیازات پایین مثل Beauty and the Beast میاد توی Top10

به هر حال هرچی باشه ملت نشستن ببینن کدوم فیلم امتیازات بالا می گیره برن ببیننش بره توی Top10
استاد طرفت رو اشتباه انتخاب کردی یک دو حالا من یک نظری دادم شما تحلیل فوق فنییت از فروش بالای فیلم چیه ؟

• Like
Reactions: Ehsan95_76

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
استاد طرفت رو اشتباه انتخاب کردی یک دو حالا من یک نظری دادم شما تحلیل فوق فنییت از فروش بالای فیلم چیه ؟
یه توطئۀ ماسونی در کاره که با تبلیغات گسترده مردم برن فیلمهای سرگرم‌کننده و پوچ رو به جای فیلمهای درام پرمغز و پرحرف ببینن تا به این ترتیب تبدیل به زامبی‌هایی بشن که هر چی که نظام سلطه‌گر سرمایه‌گزاری بهشون می‌گه رو مثل یه غلام حلقه به گوش قبول کنن.
==
عجیبه هنوز واسۀ عده‌ای سؤال پیش میاد که چرا فیلمهای "همه پسند" بیشتر از فیلمهای niche می‌فروشن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین

بسیار هم عالی:D
البته من فیلمای مارول رو عنوان جدید حساب نمیکنم:-" رسما سریال هستن:D فکر کنم اکثریت فن بیس MCU هم اینجوری باشن که منتظر فیلم بعدی باشن ببینند داستان به کجا پیش میره:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
یه توطئۀ ماسونی در کاره که با تبلیغات گسترده مردم برن فیلمهای سرگرم‌کننده و پوچ رو به جای فیلمهای درام پرمغز و پرحرف ببینن تا به این ترتیب تبدیل به زامبی‌هایی بشن که هر چی که نظام سلطه‌گر سرمایه‌گزاری بهشون می‌گه رو مثل یه غلام حلقه به گوش قبول کنن.
==
عجیبه هنوز واسۀ عده‌ای سؤال پیش میاد که چرا فیلمهای "همه پسند" بیشتر از فیلمهای niche می‌فروشن.
سرگرم کننده و پوچ ! ، برای فیلم دیدن که یه قسمتش برای عوام تفریح شخصیه باید کلاس فلسفه برن یا تحلیلگر سینما باشن ؟ ، یا شایدم به قول شما توطئه دجال رو باید از دل فیلم بکشن بیرون .
سکولار ، نقاط گردابی ، 101 ، نمادگرایی و نمادشناسی و و و ، تقریبا از اون مواردیه که نه من ، خیلیا چه در تشیع چه در مذاهب دیگه مطالعش کردن ، ولی اینکه مثل نژادپرستا بشینم خودمو و چیزی که هر روز به خوردم میره رو قدیسه عالم کنم و بگم اونها این سیستمو به خورد همه میدن تا طلسم بشن ملت ، این پوچ گراییه ، چیزی که شما رو از انسانیت دور میکنه هالیوود نیس ، اینه که علایق شخصیتو تحمیل کنی به مردم ، این جدا از نژاد پرستی ، جهان سومی بودنتم نشون میده .

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
==

دیدن فیلم هایه sifi دقیقا چه ربطی به تبدیل به برده شدن برایه نظام سرمایه داری داره؟ این سطح از عقلانیت واقعا بی سابقه هست. شمام کمتر رائفی پور ببین. شاید هدایت شدی.

• Like
Reactions: Origami 2008

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دیدن فیلم هایه sifi دقیقا چه ربطی به تبدیل به برده شدن برایه نظام سرمایه داری داره؟ این سطح از عقلانیت واقعا بی سابقه هست. شمام کمتر رائفی پور ببین. شاید هدایت شدی.
سرگرم کننده و پوچ ! ، برای فیلم دیدن که یه قسمتش برای عوام تفریح شخصیه باید کلاس فلسفه برن یا تحلیلگر سینما باشن ؟ ، یا شایدم به قول شما توطئه دجال رو باید از دل فیلم بکشن بیرون .
سکولار ، نقاط گردابی ، 101 ، نمادگرایی و نمادشناسی و و و ، تقریبا از اون مواردیه که نه من ، خیلیا چه در تشیع چه در مذاهب دیگه مطالعش کردن ، ولی اینکه مثل نژادپرستا بشینم خودمو و چیزی که هر روز به خوردم میره رو قدیسه عالم کنم و بگم اونها این سیستمو به خورد همه میدن تا طلسم بشن ملت ، این پوچ گراییه ، چیزی که شما رو از انسانیت دور میکنه هالیوود نیس ، اینه که علایق شخصیتو تحمیل کنی به مردم ، این جدا از نژاد پرستی ، جهان سومی بودنتم نشون میده .
دو تا پیشنهاد براتون دارم:
1- نگاه کردن به حداقل 5 تا پست اخیر یه کاربر و بعد واکنش انتحاری نشون دادن
2- مطالعۀ مطالبی در زمینۀ sarcasm

پ.ن: اگه قرار باشه آدم ته هر نوشته‌ش یه #sarcasm بذاره که دیگه چه فایده‌ای داره؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
دو تا پیشنهاد براتون دارم:
1- نگاه کردن به حداقل 5 تا پست اخیر یه کاربر و بعد واکنش انتحاری نشون دادن
2- مطالعۀ مطالبی در زمینۀ sarcasm

پ.ن: اگه قرار باشه آدم ته هر نوشته‌ش یه #sarcasm بذاره که دیگه چه فایده‌ای داره؟
من بر یادگیری sarcasm تاکید میکنم!
من چند سال پیش، با اولین پست این شکلی شما فهمیدم که جدی نیست متن!
دوستان تو گرفتن متن یکم ضعیف عمل کردند!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
من بر یادگیری sarcasm تاکید میکنم!
من چند سال پیش، با اولین پست این شکلی شما فهمیدم که جدی نیست متن!
دوستان تو گرفتن متن یکم ضعیف عمل کردند!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
والله وقتی کسی میاد تو همین انجمن بحث جدی میکنه که زمین گرد نیست و صافه و خیلی هم جدیه. ادم وقتی یه پست اینجوری میبینه فکر میکنه خب طرف جدیه دیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر