Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
پلیس آهنی همون robocop یادش بخیر , چقدر عاشق فیلم هاشو دوست داشتم
بازیاشم رو میکرو و سسگا و سوپر نینتندو بازی میکردم

هنوز گاهی فیلمشو نگاه میکنم , یه پک دارم 4 تا فلیم robocop اولیه داره شماره 3 و 4 شو فکر نکنم کسی تو ایران دیده باشه
این شماره جدیده که 2014 اگر اشتباه نکنم اومد نگاه نکردم هنوز ( بنظرم اون حسی که از 4 نسخه اول دارم خراب میکنه )

12070867_466276313577565_1231346916_n.jpg
بنظرم بهتره که نبینیش.
یه ساعت اول فیلم خوبه اما بعدش ...

• Like
Reactions: playstation1

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
پلیس آهنی همون robocop یادش بخیر , چقدر عاشق فیلم هاشو دوست داشتم
بازیاشم رو میکرو و سسگا و سوپر نینتندو بازی میکردم

هنوز گاهی فیلمشو نگاه میکنم , یه پک دارم 4 تا فلیم robocop اولیه داره شماره 3 و 4 شو فکر نکنم کسی تو ایران دیده باشه
این شماره جدیده که 2014 اگر اشتباه نکنم اومد نگاه نکردم هنوز ( بنظرم اون حسی که از 4 نسخه اول دارم خراب میکنه )

12070867_466276313577565_1231346916_n.jpg
توی ایران می گدره 5 دقیقه اول فیلم. فقط بتون بگم مثل ترمیناتور 2015 در برابر ترمیناتور یک می مونه اگر اونارو دیده باشید.

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
توی ایران می گدره 5 دقیقه اول فیلم. فقط بتون بگم مثل ترمیناتور 2015 در برابر ترمیناتور یک می مونه اگر اونارو دیده باشید.

ترمیناتور اگر اشتباه نکنم 1 تا 4 دیدم , نمیدونم 5 دیدم یا نه . فکر نکنم دیده باشم
تریلر این روبکاپ 2014 دیدم دیگه نرفتم دنبالش با اون چیزی که تو ذهنمه از روبوکاپ فرق داشت

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
ترمیناتور اگر اشتباه نکنم 1 تا 4 دیدم , نمیدونم 5 دیدم یا نه . فکر نکنم دیده باشم
تریلر این روبکاپ 2014 دیدم دیگه نرفتم دنبالش با اون چیزی که تو ذهنمه از روبوکاپ فرق داشت
بخاطر emilia clarke هم که شده ببین جنسیس رو :D کلاً همه چیز تناقص داره با قسمت های قبلی داخل این جنسیس ولی خوب نقطه قوتی هم مثله سارا کانر داره .
اگر سریال لاک پشت های نینجا 2003 رو دیده باشین, روبوکاپ یه چیزی مثله دکتر استاکمن هست, یعنی فقط یه سری از اعضای بدنش رو داره و به یه بدن رباتی منتقل میشه :))

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بخاطر emilia clarke هم که شده ببین جنسیس رو :D کلاً همه چیز تناقص داره با قسمت های قبلی داخل این جنسیس ولی خوب نقطه قوتی هم مثله سارا کانر داره .
اگر سریال لاک پشت های نینجا 2003 رو دیده باشین, روبوکاپ یه چیزی مثله دکتر استاکمن هست, یعنی فقط یه سری از اعضای بدنش رو داره و به یه بدن رباتی منتقل میشه :))

=))=))=))=))

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
سلام
نمیدونم اینجا جاش هست اینو بگم یا نه:D
من معمولا کم پیش میاد زیرنویس پیدا نکنم ولی الان برای untamed heart چیزی پیدا نکردم فارسی.
از دوستان اگه کسی پیدا کرد بی زحمت واسه من بفرسته ممنون.

• Like

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تریلر سوم war for the planet of the apes تقربیا کلیات فیلم دیگه نشون داد و سوپرایزش از بین رفت .. کاشکی ندیده بودم :(

در قسمت دوم میبینیم که اکثر انسانها از بین رفتند عده کمی هم به سختی زندگی میکنند اونهم بدنشهاشون در مقابل ویروس مقوام هست .. حالا در قسمت سوم این ارتش حرفه ای با این همه امکانات از کجا اومده ؟! توضیحی درباره این موضوع دادند یا باید صبر کنیم فیلمش ببینیم

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
magneto-fassbender-blog1jpg-37b9b1_400w.jpg

طبق اطلاعات منتشر شده، این احتمال وجود دارد که آقای Michael Fassbender در فیلم X-Men Dark Phoenix حضور داشته باشد.

منبع
---------------------------------------------------------------------------------
11.png
طبق اعلام آقای James Mangold کارگردان فیلم فوق العاده Logan، ممکن است شخصیت X-23 با هنرنمایی زیبایی Dafne Keen باز هم باز گردد. آقای Hugh Jackman باز هم اعلام روزهای بازی کردن او در نقش شخصیت ماندگار Wolverine به پایان رسیده است.

منبع

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دیشب لوگان رو دیدم و به معنای واقعی پشمام ریخت! :D انصافا حالا فهمیدم چرا با Dark Knight مقایسش میکنن! :D هیچ تعریفی نمیکنم فقط برید ببینید این فیلمو :D
كى مقايسه كرده؟!:D بنظرم اصلا قابل مقايسه نيست. داركنايت خيلى خيلى تاريك تر ، فلسفى تر و قابل تامل تره. منم كلى حال كردم با فيلم لوگان ولى دارك نايت خيلى خيلى بهتره. بدون شك

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
دوستان نظر بنده در باره فیلم های بالیوودی مثل اکثر فیلم بازها و فیلم بین ها و فیلم دوست ها منفیه...
ولی
این فیلم دانگال که داستانش بر گرفته از واقعیت هست رو حتما حتما ببینید
انصافا فیلم خوب و درجه یکیه با بازی عامر خان یا امیر خان یا ...
رتبش هم تو 250 تای imdb نود 90 هست!!!
موفق باشید

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
كى مقايسه كرده؟!:D بنظرم اصلا قابل مقايسه نيست. داركنايت خيلى خيلى تاريك تر ، فلسفى تر و قابل تامل تره. منم كلى حال كردم با فيلم لوگان ولى دارك نايت خيلى خيلى بهتره. بدون شك
از لحاظ ریت هم نگاه کنی خب مشخصه که اون شاخ تره! :D ولی من اصلا فکر نمیکردم لوگان بتونه همچین ریت و همچین داستان خفن با اکشن خفنی رو ارائه کنه! :D آخرشم که واقعا همرو مات و مبهوت کرد! :D امیدوارم داستان لوگان رو با اون دختره ادامه بدن چون واقعا پتانسل ادامه پیدا کردن رو داره.

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر