Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
اتفاقا من از بعضی فیلمای هندی، خوشم میاد :D خصوصا قبل از 2010 که هنوز این مسخره بازیا توشون زیاد نشده بود.
درسته که خیلی ساده ان و از بازیا و فیلمنامه های خوب خبری نیست، اما یه نوع حالت تخدیری دارن که آدمو با خودش همراه میکنه و من شخصا خوشم میاد. :D

البته 99 درصدشون واقعا مسخره ان :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,872
نام
شیخ صدرا
آقا زیر نویس انگلیسی یا فارسی وایه این فیلمای کره ایی از کچا بیارم؟
یه فیلم دانلود کردم Bluebeard میخوام ببینم ولی زبونش کره اییه :D
زیرنویسم اون جاهایی که میشناختم نبود براش.

• Like
Reactions: tom ridel

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فیلم هندی خیلی خوبه. یدونه دیدم یارو یه هفته زیر آب زنده موند.

اینکه چیزی نیست، یه فیلمش زنه دوبار هدشات میشه میشه شوهرش بعد بیست دقیقه میرسه بالای سرش، 20 دقیقه هم بعد اون برای شوهره وصیت میکنه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقا زیر نویس انگلیسی یا فارسی وایه این فیلمای کره ایی از کچا بیارم؟
یه فیلم دانلود کردم Bluebeard میخوام ببینم ولی زبونش کره اییه :D
زیرنویسم اون جاهایی که میشناختم نبود براش.

دیگه هر چی زیرنویس به هر زبونی هست تو این سایت Subscene - Passionate about good subtitles باید پیدا کنی اگر گشتی و تو این سایت نبود بعید هست بتونی تو سایت دیگه ای پیدا کنی

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
این وسط میون بحث هندی . سینمای هند اول از هر چیزی یه سینمای ملیه . یعنی شاخصه های سینمای ملی و داره . هرکی از صد کیلومتری ببینه از قاب بندی و بازی بازیگرا و فلان و ... متوجه میشه که این فیلم هندیه . اونا هم اول از همه فیلم و واسه ملت خودشون میسازن و اتفاقا خیلی هم به شعور و علایق و خواست ملتشون احترام می ذارن . بی خودی خودشونو جدی نمی گیرن . بی خودی ادا و اطوار ندارن . اتفاقا سینماشون از عمق تاریخ و فرهنگشون در میاد . وقتی تو اساطیرشون یه نفر به تنهایی ده هزار نفر و میزنه دیگه اتفاقایی که تو فیلماشون میوفته طبیعیه به نظرم .

حالا کلیت بحث به کنار، ولی این یه جورایی جزو اساطیر همه‌ی ملل نیست؟ :D

اینکه چیزی نیست، یه فیلمش زنه دوبار هدشات میشه میشه شوهرش بعد بیست دقیقه میرسه بالای سرش، 20 دقیقه هم بعد اون برای شوهره وصیت میکنه.

این؟ :D
/watch?v=a2Jphp6SJwI
جالبتر از خود ماجرای تیر خوردن و این قضایا، اون افکت های به کار رفته برا دراماتیزه کردنشه :D
در این زمینه این یکی حتی از اونم بهتره: /watch?v=APHcYegE6ns
البته با توجه به توضیحات این ویدیوها ظاهرا اینا برداشته شده از سوپ اوپراهای هندی ان (و نه فیلماشون) و سوپ اوپراها فارغ از این که محصول چه کشوری باشن از این ویژگی ها زیاد دارن :D

• Like
Reactions: Red Ѵ

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
به نظرم مارول باید یه فکری به حال دنیایه thor بکنه هر سری اشغال تر از دفعه قبل فقط صحنه اخرش که هالک اومد خوب بود مطمئنم اینم یه چیز سردرگم در حد dark world:|

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
به نظرم مارول باید یه فکری به حال دنیایه thor بکنه هر سری اشغال تر از دفعه قبل فقط صحنه اخرش که هالک اومد خوب بود مطمئنم اینم یه چیز سردرگم در حد dark world:|

thor 2 انصافا از thor اولی خیلی بهتر بود :| البته thor اولی کلا داغون بود :D و نسخه سوم هم باز بهتر از نسخه دوم به نظر میاد، در کل به نظر من که پیشرفت thor عالی بود.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
:D

جالب اینه که هندی‌ها اقوامی بودند که فعالیت برون‌مرزی نداشتند و پهلوانی‌هاشون در راستای کشورگشایی نیست و غایت این پهلوانی‌ها،درون‌نگری و خودشناسی نهایی قهرمان قصه‌ست،به اصطلاح «حماسه‌های اخلاقی» هم میگن بهشون،کشور گشایی نمیکردن،تجاوز نمیکردن به ملت دیگه،یعنی خبری از اشکبوس کوشانی و افراسیاب و رستم و کُنام پلنگان و شیران شود اینا نبود،یا خبری از جنگ عظیم تروا بر سر دزدیده شدن هلن نبود!اَه این هومر لعنتی یه حماسه منظوم نوشته فقط در مورد خشم آخیلئوس،که چرا اگاممنون یکی از فاحشه‌هاشو ازش گرفته بود،یعنی یه داستان بر اساس یه شهوت که بعدش خدایان هم در این شهوت شریک میشن و یه کارایی ازشون سر میزنه که واقعا مبتذله برای یک حماسه... :D افلاطون حق داشت اون زمان میگفت شاعرا رو باید از آرمان‌شهرش پرت کنن بیرون،چون برای ذهن جوانان ضرر داره!! :D

خلاصه اینکه حماسه هندی‌ها حماسه بی‌آزاری‌ـه،سینماشون هم همینه با کمی دقت اگر تعمیم بدی،تو فیلماشون حداقل کار به ملت دیگه ندارن! :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
من اینو به اغراق نگفتما :D کاملا جدی بود . من یادم نمیاد تو اساطیر اقوام دیگه یه نفر به تنهایی 10000 نفر و بزنه . نه آشیل نه رستم . نه زیگفرید نه فلانی و نه ... ولی دقیق یادم نیست توی رامایانا بود یا مهابهاراتا که یه نبردی هست که بازم دقیق یادم نیست فکر کنم راما بود توی جنگ 10000 موجود دیو مانند و می کشت . توی اساطیر اقوام دیگه من که چنین چیزی ندیدم .

• Like
Reactions: Torch Bearer

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
جالب اینه که هندی‌ها اقوامی بودند که فعالیت برون‌مرزی نداشتند و پهلوانی‌هاشون در راستای کشورگشایی نیست و غایت این پهلوانی‌ها،درون‌نگری و خودشناسی نهایی قهرمان قصه‌ست،به اصطلاح «حماسه‌های اخلاقی» هم میگن بهشون،کشور گشایی نمیکردن،تجاوز نمیکردن به ملت دیگه،یعنی خبری از اشکبوس کوشانی و افراسیاب و رستم و کُنام پلنگان و شیران شود اینا نبود،یا خبری از جنگ عظیم تروا بر سر دزدیده شدن هلن نبود!اَه این هومر لعنتی یه حماسه منظوم نوشته فقط در مورد خشم آخیلئوس،که چرا اگاممنون یکی از فاحشه‌هاشو ازش گرفته بود،یعنی یه داستان بر اساس یه شهوت که بعدش خدایان هم در این شهوت شریک میشن و یه کارایی ازشون سر میزنه که واقعا مبتذله برای یک حماسه... :D افلاطون حق داشت اون زمان میگفت شاعرا رو باید از آرمان‌شهرش پرت کنن بیرون،چون برای ذهن جوانان ضرر داره!! :D

خلاصه اینکه حماسه هندی‌ها حماسه بی‌آزاری‌ـه،سینماشون هم همینه با کمی دقت اگر تعمیم بدی،تو فیلماشون حداقل کار به ملت دیگه ندارن! :D
البته هنر هومر توی شیوه ی روایت همین داستانیه که میگی . بطوری که آدم اصلا یادش می ره انگیزه این نبرد احمقانه و درگیری انسان ها و خدایان باهم چه چیز به قول تو مبتذلی بود . لعنتی یه حماسه سروده اونم خیلی طولانی . تقریبا تا هشتاد درصدش هیچ خبری از آشیل نیست . فقط اسمش میاد و آرزوی سربازای یونانی برای شرکت اون تو جنگ . یعنی این شیوه ی قهرمان سازی خیلی خیلی از اون زمان جلوتره به نظرم . بعدم که میاد کلا افعال غیر انسانی ازش زیاد سر می زنه ، مثل قربانی کردن سربازای تروایی به جبران مرگ پاتروکلوس- کلی آدم به خاطر خشمش نسبت به آگاممنون و شرکت نکردنش تو جنگ کشته میشن . بعدم کلی آدم دیگه باز به خاطر خشمش واسه از دست دادن پاتروکلوس کشته میشن ... و اون پایانی که حالا نمی دونم ادامش در طول تاریخ گم شده یا نه واقعا همونجوری تموم میشه . کلا یه کار غیر کلیشه ایه نسبت به بقیه ی کارای حماسی و اساطیری . و به نظرم صدها سال از زمان خودش جلوتره . کلا خیلی کار خفنی کرده هومر .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
thor 2 انصافا از thor اولی خیلی بهتر بود :| البته thor اولی کلا داغون بود :D و نسخه سوم هم باز بهتر از نسخه دوم به نظر میاد، در کل به نظر من که پیشرفت thor عالی بود.

شوخی میکنی داداش ؟ thor دوم یکی از پیس اف شت ترین فیلم های مارول بود ! عملا کل شخصیت پردازی ها و تطابق اتفاقات داستان با دنیای سینمایی مارول روی هوا بود ! حتی شخصیت لوکی که تو دنیای سینمایی مارول خیلی خوب درامده بود تو این فیلم له و لورده شد اینقدر ضعیف کار شده بود ! یک نظر سنجی بذاریم بعید میدونم بین صد نفر حتی ده نفر هم از این قسمت خوششون امده باشه :think:

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
من اینو به اغراق نگفتما :D کاملا جدی بود . من یادم نمیاد تو اساطیر اقوام دیگه یه نفر به تنهایی 10000 نفر و بزنه . نه آشیل نه رستم . نه زیگفرید نه فلانی و نه ... ولی دقیق یادم نیست توی رامایانا بود یا مهابهاراتا که یه نبردی هست که بازم دقیق یادم نیست فکر کنم راما بود توی جنگ 10000 موجود دیو مانند و می کشت . توی اساطیر اقوام دیگه من که چنین چیزی ندیدم .
البته خب من منظورم این نبود که دقیقا به همین شکل یک کشتار دسته جمعی به دست یک کاراکتر صورت بگیره، هرچند مثلا تو مصر سکمت هست که شروع میکنه به کشتار مردم و کل زمینها قرمز میشه از خونشون و نزدیکه نسل بشر منقرض بشه :D
منظورم بیشتر رو این بود که این دست اغراق ها تو همه‌ی اساطیر هست؛ مثلا این که گرشاسپ 7 شبانه روز پشت سر هم به بالهای مرغ کمگ (که کل آسمونو گرفته) تیر بزنه تا بالاخره سقوط کنه، یا اصلا این که غولهایی رو بکشه که آب دریا تا زانوشونه، همینقدر اغراق آمیزه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
من یکی دیدم‌ پلیسه با موز خلافکار‌‌ ها رو کشت

موزه که خدا بود. خصوصا آخرش که فرو میکنه تو قلب یارو!:D

اونیم که قلب یارو رو پرت میکنه از پنجره میفته تو قفسه سینه یارو شروع میکنه به تپیدن خیلی خوب بود.

ولی این فیلمه که میگم یارو یه هفته زیر آب زنده بود یه کار کاملا درام و جدی بود. بازیگرشم فکر کنم هریتک روشن بود. میفته تو آب شنا بلد نبوده فکر میکنن مرده. بعد یه هفته گیر میکنه به تور ماهیگیری درش میارن زنده میشه. توجیحشم این بود که بیهوش بوده. کاملا جدی بود قضیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر