Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
آقا الان تکلیف جایزه فرهادی چیه؟ سیاسیه؟ بخاطر دلارهای شیخ های عربیه؟ چون سیاه نمایی کرده؟ و یا چی؟

بعد سوال مهم تر اینه که ما چیکار کنیم؟ خوشحال باشیم؟ گریه کنیم بزنیم تو سرمون؟ تسلیت بگیم به همدیگه؟

پ.ن: آقا فقط فیلم فجر خودمون که حسن عباسی میاد داور میشه یا از قبل به داورها میگن به کی جایزه بدن به کی ندن:x

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
بهترین فیلم، مونلایت؟؟!!!!!!!

یعنی دیگه اسکار از چشمم افتاد. بدترین فیلم امسال بود واسه من در بین نامزدهای اسکار.

این چه سیاست مزخرفیه که آکادمی در پیش گرفته؟ چرا میخوان هر سال جوایز رو پخش و پلا کنن بین فیلما؟ چرا میخوان همه رو راضی نگهدارن؟
کو اون فیلمایی که 10 تا 10 تا اسکار میبردن از جمله بهترین فیلم؟ پارسال بهترین فیلم کلا 2 اسکار برد و امسال 3 اسکار. مضحکه این رویه آکادمی.

• Like
Reactions: Adidas95

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
کل مراسم رو داشتن علیه ترامپ میبردن " مسخره کردن،تیکه انداختن،توئیت فرستادت واسش جلوی میلیون ها بیننده" اخرش فردا ترامپ بیدار میشه با یه توئیت سرتا پاشون رو قهوه ای میکنه با این گندی که زدن !

همه ی جوایز رو هم ضد سیاست های ترامپ دادن از جمله دادن دوتا اسکار به ایران و سوریه ای که به رفتن به امریکا محرومن شهرونداشون،حضور گسترده سیاهپوست ها توی لیست برنده ها که "ضد سیاست نژادپرستی ترامپ باشه" و شاهکار اصلی هم که مونلایت بود از تو لپ لپ درش اوردن با اون شکل فاجعه بار که اینم حمایت از همجنس گرایان بود که ترامپ بازم مشکل داره باهاشون...

خلاصه گند زدن رو هم می شد توی جملات اخر جیمی کمیل فهمید : " میدونم گند زدم،برمیگردم سرکار خودم و قول میدم دیگه برنگردم"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تبریک! :D
فروشنده توی کن هم دو تا جایزه گرفته بود، زمانی که بحث ترامپ مطرح نبود. بعدش هم جاهای دیگه تحویلش گرفتن و میانگین امتیازاتش هم 86 هست که عالیه. کلاً توی اکثر مراسم معروف حضور داشته و توی نقدها هم با میانگین 86 عالی عمل کرده و فکر میکنم فقط توی ایران بود که این حمله عظیم نسبت بهش صورت گرفت.
گذشته از اینکه اسکار سیاسی باشه یا اقتصادی، فرهنگی، ...، من که به عنوان یه ایرانی خیلی خوشحال شدم از جایزه گرفتن فروشنده. کلی لذت بردم که اصغر فرهادی یه بار دیگه اسم ایران رو جلوی ده ها میلیون بیننده اسکار مطرح کرد، نه اینکه اسم کشورمون رو فقط از اخبار بشنون. شاید جایزه جدایی دلچسب تر بود، ولی جایزه فروشنده هم عالی بود. همون طور که اگه تیم محبوبم برنده جام جهانی بشه و اون وسط 2،3 تا لطف هم از جانب داور بهش شده باشه، عزاداری نمیکنم و بابت قهرمانیش کلی خوشحالی میکنم! :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
همه ی جوایز رو هم ضد سیاست های ترامپ دادن از جمله دادن دوتا اسکار به ایران و سوریه ای که به رفتن به امریکا محرومن شهرونداشون،حضور گسترده سیاهپوست ها توی لیست برنده ها که "ضد سیاست نژادپرستی ترامپ باشه" و شاهکار اصلی هم که مونلایت بود از تو لپ لپ درش اوردن با اون شکل فاجعه بار که اینم حمایت از همجنس گرایان بود که ترامپ بازم مشکل داره باهاشون...

خوب ایرادش چیه؟ برعکس اینی که میگی نمایش دموکراسیه و دارن آزادیشون رو به رخ میکشن. تو یه مراسم به این بزرگی دارن نظرشون رو علیه رییس جمهور میگن، بدون هیچ ترس و محافظه کاری و اینکه محکوم بشن از ایران پول کردن!! اتفاقا رسالت حقیقی هنر همینه. و از نظر من که به شدت کار پسندیده ای هست. نشون دادن جهان هنر و انسانی برای نژاد پرستی ارزشی قایل نیست. متاسفانه تبلیغات رسانه ای داخلی هایی مثل فراستی و افخمی کاری کرده که علیه آزادی و دموکراسی جبهه میگیریم. و اگه یه اسکار خنثی داشته باشیم که توش مارو آدم حساب نمیکنن و برای کسی اهمیت نداره به میلیون ها آدم ظلم میشه تشویق میکنیم و ادعا میکنیم این شد یه اسکار حقیقی! چرا؟ چون عادت کردیم به این بی تفاوتی و برامون عجیبه! اگه ما هم یه کشور آزاد داشتیم، اگه ما هم جشنواره ای داشتیم که توش همه میومدت خیلی راحت علیه سیاست های نظام موضع میگرفتن و مقابله میکردن باهاش... حیف که خیلی دوریم از آزادی و دموکراسی. خیلی!

شاید جایزه جدایی دلچسب تر بود، ولی جایزه فروشنده هم عالی بود.

شاید چون برای اولین بار بود و هنوز رسانه های داخلی نفهمیده بودن باید این همه فرهادی رو بکوبن. متاسفانه اینکه الان دوستان عنتلکت اسکار سیاسی رو گرفتن دستشون و فکر میکنن نقد اسکار نشانه چیزی هست تحت تاثیر همین تبلیغات افخمی ها و فراستی هاست. متاسفانه به هدفی که داشتن رسیدن. تونستن جامعه مارو انقدر شرطی کنن که گرفتن جایزه فرهادی در نظرشون بی ارزش باشه. اما به هر صورت مهم اینه که فرهادی این جایزه رو برد. ارزش فرهادی و جوایزش رو تاریخ نشون میده نه اینجور کامنت های جانب دارانه و بعضا سفیهانه!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
عجب اسکار بیخودی بود تو سالی که یه تعداد فیلم متوسط رو به شدت بالا بردند ضعیف ترین فیلم بین همه متوسط ها برنده اسکار شد انصافا انتخاب مونلایت برای بهترین فیلم نامه اقتباسی و بهترین فیلم جوک خیلی ضایعی بود دیگه بردن اسکار هم کاری نداره شما یه فیلم با تم هم جنس گرایی یا مظلومیت سیاه پوستا بسازید مثل آب خوردن اسکار تقدیمتون می کنند

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
1.rip بیل پکستون . واقعا باهاش حال می کردم و با نقشش تو بیگانه ها و تایتانیک خاطره داشتم . حیف شد مرد .

2.من مطمئن بودم مونلایت میبره . ولی وقتی لالا لند برد خوشحال شدم . این کارشون واقعا غیر قابل باور بود . ولی خوبی اش اینه خوراک بزرگانی مثل فراستی و افخمی جور شد که سوزش اشون از برد فرهادی رو حرفه ای جلوه بدن و افخمی با اون لحن خسته اش پز بده اون موقع که من تو کانادا زندگی میکردم از این خبر ها نبود و همه چیز رو برنامه بود چون من نظارت داشتم . حالا که این جام سوتی میدن . یکم اراجیف ببندن به هم و تحویل ملت بدن .

اگه برعکسش بود مثل گولدن گلاب که با این که فیلم نامه رو لالا برد بهترین مونلایت می شد . ولی این جا بهترین فیلم هماهنگ با بهترین فیلم نامه بود . مونلایت فیلم خوبی بود ولی همون بهترین بازیگر مکمل کافی اش بود . فیلم نامه همه باز میشه قبول کرد ولی لالا لند رو این طوری نادیده گرفتن دیگه خیلی ناجور بود . همون بهترین بازیگر زن هم بقیه نامزدا جز پورتمن آن چنان آش دهن سوزی نبودن نسبت به تلاشی که استون کرده بود تو فیلم . وگرنه اون رو هم میدادن به کس دیگه

از دایبرت کردن شیر هم ناراحت شدم . خداییش نیکول کیدمن عالی بود تو این فیلم و به نظرم خیلی بهتر از دیویس تو فیلم دنزل بود

ولی بازم امسال جز سوتی پایانی مراسم خوبی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر